• ۱۴۰۲/۰۵/۱۵
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام آقای فرش

استخدام آقای فرش

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام شرکت اطلس ریس کاشان (آقای فرش)


معرفی آقای فرش:

شرکت اطلس ریس کاشان با نام تجاری آقای فرش بازار فرش ماشینی و دستبافت است. ماموریت شرکت آقای فرش تأمین و عرضه متمرکز و متنوع فرش های ماشینی و دستبافت و سایر محصولات جانبی، از برندهای منتخب مطرح ایرانی و خارجی از طریق ارائه خدمات با کیفیت و نوآورانه در محیطی مطلوب، توأم با آرامش و دسترسی مناسب برای مشتریان. برای سومین سال پیاپی، آقای فرش، بزرگ ترین هایپر مارکت فرش ایران توانست با اکثریت آرا به عنوان برند محبوب ایران انتخاب شود. بیش از 81 درصد شرکت کنندگان در پنجمین دوره انتخاب برند محبوب ایران به آقای فرش رای دادند و به این ترتیب، برای سومین سال پیاپی تندیس زرین این جشنواره به آقای فرش تعلق گرفت. بی تردید تلاش و کوشش همکاران آقای فرش و ارائه خدمات متنوع و با کیفیت در کنار علاقه و رضایت مصرف کنندگان به این مجموعه برتر، از دلایلی بود که آقای فرش در این جشنواره نیز سربلند باشد. تلاش این مجموعه بر این است که بیش از پیش با افزایش کیفیت خدمات، سرویس ها و کالاهای خود، نظر مصرف کنندگان همیشگی خود را جلب نماید.

آرشیو آگهی های استخدام آقای فرش

۰۲ شهریور ۱۴۰۲
استخدام راننده برای مجموعه آقای فرش در تهران

استخدام مجموعه آقای فرش مجموعه نساجی اطلس ریس كاشان (آقای فرش) در تهران برای تکمیل کادر خود از استان های البرز و تهران به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: عنوان شغلی شرایط احراز راننده آقا به همراه ماشین به همراه خودروی نیسان مسقف (مدل 93 به بالا) به همراه خودروی ایسوزو 5 تن مسقف دارای سوابق مرتبط جهت توزیع محصول و کالا در استان تهران و البرز دارای ضامن معتبر از همه شهر های استان تهران و البرز به همراه بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی، وعده غذایی و سایر مزایا متقاضیان واجد شرایط می توانند از...

مشاهده بیشتر
۳۱ شهریور ۱۴۰۱
استخدام کارگر انبار و راننده برای مجموعه آقای فرش در تهران

مجموعه نساجی اطلس ریس كاشان (آقای فرش) واقع در تهران (منطقه 21 - تهرانسر شرقی) جهت تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 کارگر انبار شرایط سنی 25 تا 30 سال دارای سلامت جسمانی كامل دارای ضامن معتبر دارای بیمه تكمیلی و تامین اجتماعی دارندگان دیپلم در الویت می باشند 2 راننده به همراه خودروی نیسان مسقف (مدل 93 به بالا) به همراه خودروی ایسوزو 5 تن مسقف دارای سوابق مرتبط جهت توزیع محصول و کالا در استان تهران و البرز داراي ضامن معتبر به همراه بیمه تامین ا...

مشاهده بیشتر
۳۱ شهریور ۱۴۰۱
استخدام کارشناس بازرگانی برای مجموعه آقای فرش در تهران

مجموعه آقای فرش در تهران جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری مینماید : عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس بازرگانی تسلط کامل به یکی از زبان های : عربی - انگلیسی و یا روسی جنسیت: آقا،خانم متقاضیان واجد شرایط می توانند با کلیک روی لینک تکمیل فرم استخدام، با انتخاب شغل مورد نظرشان رزومه خود را ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۳ شهریور ۱۴۰۱
استخدام راننده برای مجموعه آقای فرش در تهران

مجموعه نساجی اطلس ریس كاشان (آقای فرش) واقع در تهران (منطقه 21 - تهرانسر شرقی) جهت تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: عنوان شغلی شرایط احراز راننده به همراه خودروی نیسان مسقف (مدل 93 به بالا) به همراه خودروی ایسوزو 5 تن مسقف دارای سوابق مرتبط جهت توزیع محصول و کالا در استان تهران و البرز داراي ضامن معتبر به همراه بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی و ساير مزايا متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۳ شهریور ۱۴۰۱
استخدام کارگر انبار برای مجموعه آقای فرش در تهران

مجموعه نساجی اطلس ریس كاشان (آقای فرش) واقع در تهران (منطقه 21 - تهرانسر شرقی) جهت تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: عنوان شغلی شرایط احراز کارگر انبار شرایط سنی 25 تا 30 سال دارای سلامت جسمانی كامل دارای ضامن معتبر دارای بیمه تكمیلی و تامین اجتماعی دارندگان دیپلم در الویت می باشند متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۶ شهریور ۱۴۰۱
استخدام کارگر انبار با بیمه در مجموعه فرش فرهی (آقای فرش)

مجموعه فرش فرهی (آقای فرش) واقع در تهران جهت تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: عنوان شغل شرایط احراز کارگر انبار آقا شرایط سنی 25 تا 35 سال دارای سلامت جسمانی كامل دارای ضامن معتبر دارای بیمه تكمیلی و تامین اجتماعی و ناهار دارندگان دیپلم در اولویت می باشند متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی درخواست خود را جهت استخدام ثبت نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۶ شهریور ۱۴۰۱
استخدام نیروی خدماتی آقا در مجموعه آقای فرش

مجموعه آقای فرش واقع در تهران (منطقه 22 - چيتگر - آزاد شهر ) جهت تکمیل شعبه ایرانمال از آقایان واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغل شرایط احراز نیروی خدمات شرایط سنی 25 تا 35 سال آقا دارای سلامت جسمانی کامل با ظاهری مناسب و سابقه کار مرتبط دارای ضامن معتبر دارای بیمه تکمیلی و تامین اجتماعی و سایر مزایا دارندگان دیپلم در اولویت می باشند متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند

مشاهده بیشتر
۳۱ مرداد ۱۴۰۱
استخدام راننده با سابقه آقا در مجموعه آقای فرش

مجموعه نساجی اطلس ریس كاشان (آقای فرش) واقع در تهران جهت تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: عنوان شغلی شرایط احراز راننده به همراه خودروی نیسان مسقف (مدل 93 به بالا) به همراه خودروی ایسوزو 5 تن مسقف دارای سوابق مرتبط جهت توزیع محصول و کالا در استان تهران و البرز داراي ضامن معتبر به همراه بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی و ساير مزايا متقاضیان واجد شرایط می توانند با کلیک روی لینک تکمیل فرم استخدام، با انتخاب شغل مورد نظرشان رزومه خود را ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۶ تیر ۱۴۰۱
استخدام نیروی خدماتی آقا با بیمه در مجموعه آقای فرش

مجموعه آقای فرش شعبه ایرانمال جهت تکمیل کادر خود در تهران (چيتگر - آزاد شهر) از واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز نیروی خدماتی آقا شرایط سنی 25 تا 35 سال دارای سلامت جسمانی کامل با ظاهری مناسب مهم نیست، سابقه کار مرتبط دارای ضامن معتبر دارای بیمه تکمیلی و تامین اجتماعی و سایر مزایا دارندگان دیپلم در الویت می باشند متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام کارگر انبار با بیمه تامین اجتماعی در مجموعه آقای فرش

مجموعه فرش فرهی (آقای فرش) واقع در تهران جهت تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: عنوان شغل شرایط احراز کارگر انبار جنسیت: آقا بصورت حضوری و تمام وقت شرایط سنی 25 تا 35 سال دارای سلامت جسمانی كامل دارای ضامن معتبر دارای بیمه تكمیلی و تامین اجتماعی و ناهار دارندگان دیپلم در اولویت می باشند روزهای کاری:شنبه تا پنج شنبه متقاضیان واجد شرایط می توانند با کلیک روی لینک تکمیل فرم استخدام، با انتخاب شغل مورد نظرشان رزومه خود را ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2054581
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi