آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام مجتمع آموزشی علم و صنعت

  • بروزرسانی:
منقضی شده [مهلت نمایش این آگهی در ایران استخدام به پایان رسید]
اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام مجتمع آموزشی علم و صنعت

ضمن آرزوی موفقيت برای يکايک شما کارجويان گرامی، سايت ايران استخدام در نظر دارد تمامی آگهی های استخدام مجتمع آموزشی علم و صنعت را در اين صفحه اطلاع رسانی نمايد.


جهت مشاهده آگهی های استخدام مجتمع آموزشی علم و صنعت به آرشيو زير مراجعه نماييد

۱۷ تیر ۱۳۹۸
استخدام چند رده شغلی در مجتمع آموزشی علم و صنعت

مجتمع آموزشی علم و صنعت در شیراز جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 مشاور آموزشی خانم با فن بیان قوی 2 مسئول اداری مسلط به کامپیوتر و فعال 3 حسابدار با تجربه 4 مدرس صنایع، برق، کامپیوتر، حسابداری مراجعه حضوری: از ساعت 11 الی 12

مشاهده بیشتر
۰۹ بهمن ۱۳۹۷
استخدام دو رده شغلی جهت مجتمع آموزشی علم و صنعت در شیراز

مجتمع آموزشی علم و صنعت در شیراز جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط 1 کارشناس امور اداری و ثبت نام مسلط به ورد و اکیل - اینترنت و تایپ 2 مدرس برق خودرو و حسابداری ---- در صورت تمایل به همکاری رزومه خود را به شماره تلگرام آموزشگاه ارسال نمایید.

مشاهده بیشتر
۱۶ دی ۱۳۹۷
استخدام مدرس در مجتمع آموزشی علم و صنعت

مجتمع آموزشی علم و صنعت واقع در شیراز جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی 1 مدرس برق صنعتی و plc 2 مدرس مکانیک و برق خودرو 3 مدرس حسابداری، آشنا به نرم افزار و کامپیوتر داشتن سابقه تدریس در الویت می باشد. مراجعه حضوری

مشاهده بیشتر
۱۶ دی ۱۳۹۷
استخدام سه ردیف شغلی در مجتمع آموزشی علم و صنعت

مجتمع آموزشی علم و صنعت فارس جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی 1 مدیر داخلی: آشنا به امور اداری آموزشی، کامپیوتر با فن بیان قوی 2 مشاور آموزشی ترجیحا رشته برق / کامپیوتر - خانم با فن بیان قوی 3 مدرس (مکانیک خودرو، برق خودرو، گیربکس اتومات) (مراجعه حضوری)

مشاهده بیشتر
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد