آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام مجتمع فولاد خراسان (استخدام جدید + نتایج)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۷۸۶۷ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۴ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

آزمون استخدامی مجتمع فولاد خراسان


خبر 1 آذر 99: انتشار کارنامه آزمون استخدام شرکت مجتمع فولاد خراسان (منبع: سایت ایران آزمون)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ کارنامه و نتایج آزمون کتبی استخدام شرکت مجتمع فولاد خراسان اعلام گردید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت بازیابی کدرهگیری اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده کارنامه آزمون اینجا کلیک نمایید

استخدام شرکت مجتمع فولاد خراسان – 29 آبان 99

شرکت مجتمع فولاد خراسان در خراسان رضوی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان افراد واجد شرایط دعوت به همکاری نماید.
مهلت ثبت نام تا 15 آذر 99 می باشد.
شرکت مجتمع فولاد خراسان به تخصص های زیر نیازمند است:

> شرایط

1- یک نفر مهندس نقشه بردار با حداقل 10 سال سابقه کار نقشه برداری
2- یک نفر کارشناس حقوق مسلط به امور قراردادها با حاقل 5 سال سابقه کار و 35 سال سن با شرایط اختصاصی ذیل:
تسلط به امور قراردادها و مبانی حقوق، تسلط کافی به زبان انگلیسی و حقوق تخصصی، آشنایی با امور اداری و مهارت های کامپیوتر (ICDL)
3- یک نفر لیسانس حسابداری با حداقل 3 سال سابقه کار حسابرسی
لذا متقاضیان می توانند رزومه خود را حداکثر تا پانزدهم آذر 99 به آدرس ایمیل info@khorasansteel.ir ارسال نمایند.

خبر 28 آبان 99: اطلاعیه زمان انتشار کارنامه آزمون استخدام شرکت مجتمع فولاد خراسان (منبع: سایت ایران آزمون)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ برای مشاهده کارنامه آزمون کتبی از چهارشنبه ساعت 16 به سایت مراجعه نمایید.

خبر 28 آبان 99: اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت مجتمع فولاد خراسان (منبع: سایت ایران آزمون)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج آزمون کتبی استخدام شرکت مجتمع فولاد خراسان اعلام گردید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت بازیابی کدرهگیری اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 12 آبان 99: اطلاعیه ارسال مدارک آزمون استخدام شرکت مجتمع فولاد خراسان (منبع: سایت ایران آزمون)

 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ افرادی که به آنها نقص مدرک اطلاع رسانی شده است، برای ارسال مدرک مورد نیاز اقدام نمایند.

جهت ارسال مدارک اینجا کلیک نمایید

خبر 11 آبان 99: خبر زمان اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت مجتمع فولاد خراسان (منبع: سایت شرکت مجتمع فولاد خراسان)

مدیرعامل فولاد خراسان همزمان با برگزاری هفتمین آزمون استخدامی این شرکت، شایسته گزینی و جذب منابع انسانی توانمند را مهم ترین سرمایه گذاری بلند مدت این شرکت خواند و افزود: کارکنان، مهم ترین سرمایه شرکت محسوب می شوند که تحقق چشم اندازهای بلندمدت و تولید پایدار مجموعه وابسته به عملکرد و کارآمدی ایشان است.
مرحله کتبی هفتمین آزمون استخدامی شرکت «مجتمع فولاد خراسان» برای جذب نیروی مورد نیاز با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری‌های لازم در شرایط مقابله با کرونا در روز جمعه 9 آبان ماه برگزار شد. غفوری با بیان این که آزمون استخدامی  برای جذب ٢۴۴ نفر از جوانان تحصیل کرده و دارای دانش و تخصص در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس برنامه ریزی شده است، گفت:  امیدوارم همکاران جدید الاستخدام با حضور خود در جمع خانواده بزرگ فولاد خراسان روحی نو در پیکره سازمان دمیده و در کنار همکاران باتجربه و متخصص، بالندگی سازمان را بیش از پیش ارتقا دهند.
کسری غفوری زمان اعلام نتایج آزمون کتبی را ظرف کم تر از یک ماه آینده اعلام کرد و افزود: دو پروژه جدید در برنامه توسعه شرکت تعریف شده که راه اندازی کارخانه  2.5 میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن در سنگان مهم ترین اولویت توسعه ای شرکت به شمار می آید.
ریدون صبوریان افزود: با توجه به این که دانشگاه صنعتی امیرکبیر به‌عنوان مجری این آزمون از تجربه و دانش کافی در این زمینه برخوردار است، طراحی و تهیه سؤالات، برگزاری آزمون، حفاظت و امنیت سؤال‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به این دانشگاه واگذار شد که این دانشگاه معتبر با همکاری دانشگاه فردوسی مشهد، به عنوان قطب علمی استان، آزمون را برگزار کردند.
صبوریان با بیان این که آزمون استخدامی فولاد خراسان در 18 رشته برگزار شد افزود: از میان 4هزار داوطلب، 244 نفر از طریق برگزاری آزمون کتبی (دانشی)، مصاحبه تخصصی، مصاحبه روانشناختی، طب صنعتی و گزینش، جذب مجتمع فولاد خراسان می شوند.
معاون منابع انسانی و امور اجتماعی این شرکت در پاسخ به این که «چرا آزمون در شرایط کرونا در نیشابور برگزار نشد»، گفت: با توجه به ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، وجود فضای لازم در دانشگاه فردوسی و تجارب این مجموعه، داوطلبان امکان گذراندن آزمون در فضایی آرام، با امکانات کافی و با کم ترین نگرانی بابت سلامت خود را یافتند.
مدیر حراست فولاد خراسان گفت: با توجه به شرایط بیماری کرونا و ضرورت حفاظت از سلامت داوطلبان این آزمون در 7حوزه در دانشکده های جداگانه در محل دانشگاه فردوسی برای 4هزار و 150 نفر برگزاری شد. تب سنجی، رعایت فاصله اجتماعی و کنترل داوطلبان از لحاظ همراه داشتن ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی از تمهیدات دیگر برای براگزاری آزمون بود.
حامد افضلی نیکو درباره حافظت از آزمون گفت: سوالات به صورت پلمپ و محرمانه با نظارت حراست فولاد خراسان تحویل حوزه آزمون (دانشگاه فردوسی) شد و شایان ذکر است این آزمون با حضور 220 نفر ناظر برگزار گردید.

استخدام شرکت مجتمع فولاد خراسان – 15 شهریور 99

شرکت مجتمع فولاد خراسان ( سهامی عام ) مربوط به استانهای خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی در نظر دارد به منظورتامین نیروی انسانی مورد نیاز خود تعداد 244 نفر از میان فارغ التحصیلان واجد شرایط مرد در مقاطع تحصیلی لیسانس، فوق دیپلم و دیپلم بشرح جدول ذیل را از طریق برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی ،مصاحبه روانشناختی ، طب صنعتی و گزینش، بصورت قراردادی طبق قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی جذب نماید.
لذا متقاضیان شرکت در آزمون می توانند جهت ثبت نام از تاريخ درج آگهی تا تاریخ 99/07/11 به سایت اینترنتی ایران آزمون مراجعه نموده و پس از مطالعه دقيق مفاد آگهي و با توجه به شرايط ذكرشده نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.
مهلت ثبت نام تا 11 مهر 99 می باشد.

> شرایط عمومی

1- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران و التزام به قانون اساسی
2- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
3- عدم اشتهار به فساد اخلاقی ،نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی گردیده باشد
4- عدم اعتیاد به مواد مخدر و عدم سوء مصرف مواد اعتیاد آور به تایید مراجع ذیصلاح
5- عدم اشتغال و تعهد خدمت در سایر سازمانها ، شرکتها و دستگاههای دولتی و وابسته به دولت و نهادهای انقلاب اسلامی
6- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی
7- داشتن حداقل 18 سال تمام شمسی تا تاریخ 99/07/11
8- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روحی جهت انجام فعالیتهای شغلی طبق تایید پزشک معتمد طب صنعتی

> شرایط اختصاصی

الف – شرایط مدرک تحصیلی:
1- دارا بودن مدرک تحصیلی معتبر و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد.
تبصره : مدارک تحصیلی معادل ، مشروط و غیر مرتبط قابل پذیرش نمی باشد ودر صورت ارسال ترتیب اثر داده نخواهد شد.
2- مدارک تحصیلی دیپلم ، فوق دیپلم و لیسانس حسب مورد بایستی به تایید آموزش و پرورش یا وزارت علوم ،تحقیقات و فن آوری رسیده باشد.
3- تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاههای آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری، الزامی است.
4- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.
5- افراد دارای مدارک بالاتر (به شرط دارا بودن سایر شرایط و ارائه مدارک تحصیلی منطبق با شرایط این آگهی) می توانند حدا کثر در یک مقطع تحصیلی پائین تر شرکت نمایندو امکان پذیرش مدارک بالاتر در طول اشتغال تا 8 سال پس از تاریخ استخدام امکان پذیر نمی باشد و پس از آن ، پذیرش مدرک تحصیلی بالاتر با توجه به دستور العملهای داخلی شرکت قابل بررسی خواهد بود و دراین خصوص تعهد محضری اخذ خواهد شد.
6- هر داوطلب صرفاً می بایست در یک مقطع و گروه امتحانی (بر اساس جدول نیازهای منابع انسانی ) ثبت نام و شرکت نماید.
7- 7- نیروهای مورد نیاز در مقطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم صرفاً از بین داوطلبان بومی شهرستانهای نیشابور و فیروزه زبر خان و نیروهای مقطع لیسانس از بین شهرستانهای استان خراسان رضوی ،شمالی و جنوبی انتخاب خواهند شد.
تبصره : داوطلبان در صورت داشتن یکی از شرایط ذیل بومی محسوب می گردند:
الف- در مقطع دیپلم محل تولد داوطلب یکی از شهرستانهای نیشابور، فیروزه زبرخان و در مقطع فوق دیپلم محل تولد داوطلب یکی از شهرستانهای توابع استان خراسان رضوی و در مقطع لیسانس محل تولد داوطلب یکی از شهرستانهای توابع استانهای خراسان رضوی ،شمالی و جنوبی باشد.
ب- در مقطع دیپلم محل تولدیکی ازوالدین داوطلبان شهرستانهای نیشابور، فیروزه زبرخان و در مقطع فوق دیپلم محل تولد یکی از والدین داوطلبان شهرستانهای استان خراسان رضوی ودر مقطع لیسانس محل تولد یکی از والدین داوطلبان شهرستانهای توابع استانهای خراسان رضوی ،شمالی و جنوبی باشد و درحال حاضر در این شهرستانها سکونت داشته باشند.
ج- حداقل دو مقطع از مقاطع تحصیلی پایان دوره ابتدایی ،راهنمایی ودبیرستان را در شهرستانهای مذکور گذرانده باشند.
8- شرط معدل: داشتن حداقل معدل کل درمقطع دیپلم 13 (سیزده)، در مقطع فوق دیپلم 14(چهارده ) ودر مقطع لیسانس 13(سیزده)الزامی می باشد.

> تقویم آزمون

مرحله انجام کار تاريخ
ثبت نام اينترنتي تا ساعت 24 تاريخ 99/07/11
پرینت کارت ورود به جلسه آزمون کتبی هفته آخر مهر ماه
سایر مراحل متعاقبا اعلام می گردد

توجه مهم:
جهت مشاهده آگهی استخدام مجتمع فولاد خراسان مورخ 15 شهریور 99 اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی در سایت اصلی ایران آزمون اینجا کلیک نمایید

. – سوالات متداول

چگونه از زمان ثبت نام آزمون استخدام شرکت مجتمع فولاد خراسان مطلع شویم؟

بطور معمول استخدام مجتمع فولاد خراسان هر چند سال یکبار از طریق برگزاری آزمون استخدامی انجام می گیرد. شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از زمان ثبت نام آزمون استخدام مجتمع فولاد خراسان از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید)

شرایط آخرین آزمون استخدام مجتمع فولاد خراسان چیست؟

دفترچه راهنمای شرایط مورد نیاز به محض شروع ثبت نام منتشر میشود که شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: رشته، مشاغل، حداقل، جنسیت، شرایط سنی مورد نیاز استخدام مجتمع فولاد خراسان میباشد.
جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدامی مجتمع فولاد خراسان (اینجا کلیک نمایید)

زمان آزمون و نحوه دریافت کارت آخرین آزمون استخدام مجتمع فولاد خراسان؟

لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت مجتمع فولاد خراسان از ساعت 16 مورخ 5 آبان 99 فعال خواهد شد. آزمون روز جمعه 9 آبان ماه برگزار خواهد شد.

معرفی منابع و نمونه سوالات عمومی و تخصصی برای موفقیت در آزمون استخدام مجتمع فولاد خراسان؟

آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی میباشند، مواد آزمون عمومی شامل 7 درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد.
برای تهیه نمونه سوالات رایگان استخدامی سالهای گذشته شرکت های فولاد (اینجا کلیک نمایید)

مصاحبه استخدامی مجتمع فولاد خراسان به چه صورت است؟

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی (اینجا کلیک نمایید)


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: جواد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۰۲
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۲۵۹۱

آقا کسانیکه امروز رفتین مصاحبه تو پیج فولاد ۶ نفر مصاحبه گر بود آیا هر ۶ نفر میپرسن از ما؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: متال
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۳۷
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۲۶۳۴

نخیر..یه نفر روانشناختی..دو نفر تخصصی..سوال عقیدتی هم در کار نیس..

پاسخ دهید
 • نویسنده: Sajjad
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۵۰
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۲۵۶۸

دوستان مثل اینکه امسال ۲ برابر ظرفیت گرفتن

پاسخ دهید
 • نویسنده: قائمی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۱۳
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۲۵۲۱

اقا حداقل بیایید خلاصه بگید
چه مراحلی گذروندید؟
ایا سوال عقیدتی هم داشتند؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: رضا عرب
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۵۸
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۲۴۸۸

سلام من 9 ام مصاحبه مکانیک دارم..ممنون میشم اگه بگید چطوره مصاحبه..تجربه ندارم

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۳۷
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۲۱۶۷

سلام دوستانی که کاردانی برق رفتن مصاحبه بگن چجوریه اوضاع چی میپرسن؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۰
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۲۰۷۹

کسی از مصاحبه امروزش نمیگه بیشتر تئوری میپرسن یا سابقه عملی کار کردنت؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۳۸
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۱۹۹۷

دوستانی که امروز مصاحبه داشتن و دارن
ممنون میشیم یه کلیاتی از مصاحبه بگن

پاسخ دهید
 • نویسنده: سعید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۲۸
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۲۰۷۷

سلام
من پارسال مصاحبه داشتم کاردانی مکانیک میخام تجربیاتم رو بگم.
اول میفرستن واسه مصاحبه روانشناختی ازت میپرسه آیا کار های گروهی رو دوست داری یا نه،میگه سه تا ویژگی خوب و سه تا ویژگی بدتو بگو فقط ویژگی های بدی که میتونه به کار لطمه وارد کنه نگین مثلا نگین من فراموشکارم
بعد دو سه تا سوال هوش میپرسه و چند کلمه سریع میگه و بعد میگه اخر وقت اینها رو باید حفظ کنی ازت میپرسم.دو سه تا ضرب المثل میگه معنیشو بگیدو… بع رفتم واسه مصاحبه تخصصی اول دو سه تا رسم فنی جلوم گذاشت و چند سوال پرسید بهد گفت تو چه زمینه ای کار کردی و تخصص داری بعد سوال کامپیوتر ازم پرسید بعد گفت کدوم نرم افزار تخصصی رشتتو بلدی از اون هم سوال پرسید
یک جمله گف فارسی گفت که به انگلیسی ترجمه کنم بعد چن تا سوال از مقاومت مصالح و انتقال حرارت پرسید
سعی کنید هیدرولیک رو مطالعه داشته باشید.
(:bye:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: حسن
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۰۸
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۲۱۲۷

دمت گرم

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۱۱
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۲۲۲۸

شما کاردانی مکانیک هستین؟ترازتون چند شده؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: اشکان
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۳۱
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۲۲۵۷

سلام مگه تخصصتونو چی زدین که اینا پرسیدن؟مهارت و سابقه کار داشتی؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۳۴
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۱۹۸۴

سلام دوستان
ی سوال داشتم خواهشا اگ کسی میدونه جواب بده
تو مدارکی ک باید برابر با اصل بشه
مدرک ایثارگری هست
این مدرک اگ مربوط ب پدر متقاضی هست؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: سجاد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۱۲
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۲۰۶۲

اره دیگه پدرت. اگه مادرم ایثارگره مادر

پاسخ دهید
 • نویسنده: س
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۲۳
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۲۴۳۹

خب چه مدرکی رو دقیق باید بیاریم؟!

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی