• ۱۴۰۲/۰۵/۱۰
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام مجموعه مدد ایران

استخدام مجموعه مدد ایران

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام مجموعه مدد ایران


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

استخدام مجموعه مدد ایران (جدید)

آگهی 10 مرداد 1402: جذب و به کارگیری نیرو توسط مجموعه مدد ایران در سال 1402
مجموعه مدد ایران (مدیریت داروخانه های بیمارستانی) در نظر دارد جهت تامین نیروی های مورد نیاز از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری نماید.خواهشمند است متقاضیان قبل از ثبت نام دفترچه آزمون را مطالعه  نمایند. ثبت ­نام به صورت اینترنتی و از روز دوشنبه مورخ 1402/05/09 لغایت سه شنبه مورخ 1402/05/17  ساعت 12 انجام خواهد پذیرفت.
مقتضی است متقاضیان محترم پس از مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام و کسب آگاهی از شرایط استخدام، نسبت به ثبت ­نام الکترونیکی اقدام نمایند.

شرایط عمومی
1. تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
2. داشتن تابعیت ایران
3. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت برای آقایان
5. عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان
6. عدم سابقه محکومیت جزائی مؤثر
7. داشتن سالمت جسمانی وروانی وتوانایی انجام کار مورد نظر (به تشخیص شورای طب کار یا کمسیون پزشکی موسسه)
8. عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضائی و ذی صلاح
9. داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت و همچنین بازنشسته دستگاههای اجرایی باشند
10. دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی معتبر و آموزش و پرورش
تذکرات مهم در خصوص شرایط عمومی :
افرادی که مجاز به شرکت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتنداز:
1. مستخدمین رسمی و پیمانی و افراد بازنشسته و بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی
2. انفصال شدگان از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه وزارت بهداشت
3. افرادی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذی صالح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
4. افرادی که تعهد انجام کار به سایر موسسات و یا دستگاه های اجرایی دارند.
5. دارندگان مدارک تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده.
6 در صورتیکه داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر مرتبط یا غیرمرتبط با شرایط احراز طرح طبقه بندی مشاغل و مدرک تحصیلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهدنامه محضری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی مربوطه پس از صدور حکم استخدامی خواهد بود.
لازم به ذکر است در هر مرحله از آزمون اگر مشخص شود فرد متقاضی مشمول یکی از بندهای فوق الذکر باشد، از انجام مراحل بعدی محروم میگردد و در صورت عقد قرارداد همکاری نیز، قرارداد مربوطه لغو و بلااثر می گردد.
شرایط اختصاصی
شرایط سنی داوطلبان
داشتن حداقل سن 20 سال تمام و حداکثر 40 سال تمام (متولد شدگان از 1362/05/15 تا 1382/05/15) برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی رشته سالمت دارویاری.
تبصره: موارد ذیل به شرش ارائه تأییدیهای معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
- جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال
- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها
- سابقه خدمت کارمندان تمام وقت دولتی حداکثر به میزان 5 سال
- سنوات قراردادی داوطلبان قراردادی شاغل در موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری (حداکثر به میزان 15 سال )طبق سابقه بیمه قابل قبول).
- سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل که به صورت غیرمستقیم و از طریق شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد با موسسات تابعه وزارت بهداشت، به خدمت اشتغال دارند، حداکثر به میزان 15 سال (طبق سابقه بیمه قابل قبول)
- سنوات قراردادی یا شرکتی داوطلبانی که در سالهای گذشته به صورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) در موسسات تابعه وزارت بهداشت و یا شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد آنها به خدمت اشتغال داشته اند و با موسسه قطع همکاری نموده اند حداکثر به میزان 5 سال (طبق سابقه بیمه قابل قبول)
نکته: در صورتیکه افراد در یکی از حالات شرکتی یا قراردادی شاغل بوده و براساس دستورالعمل های مربوطه به حالت اشتغال دیگری تبدیل وضع شده اند (اشتغال بصورت مستمر)، میتوانند حداکثر از 15 سال ارفاق سن بهرمند گردند.
- داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی موظف (اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدید طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان انجام داده اند، به میزان انجام خدمت فوق.
- به استناد بند الف ماده 15 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب 1400/8/19 مجلس شورای اسلامی به ازاء تاهل و نیز داشتن هر فرزند یکسال تا حداکثر 5 سال به سقف محدودیت سنی اضافه می شود.
نکته: مجموع سنوات اضافه شده به سن داوطلبان در هر حال از 15 سال بیشتر نخواهد بود.
مواد آمون
سوالهای حیطه تخصصی آزمون با توجه به دانش و مهارتهای تخصصی متناسب با رشته شغلی اشاره شده در دفترچه، فنّاوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه ICDL)، زبان انگلیسی – عمومی.
نحوه برگزاری آزمون
نحوه برگزاری آزمون، اطلاعیه های مربوط به نحوه برگزاری، زمان و محل آزمون پس از جمع بندی افراد ثبت نامی از طریق سایت اینترنتی و تماس تلفنی اطلاع رسانی خواهد شد.

توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

ثبت نام
+ دانلود دفترچه شرایط (PDF) 


تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا 17 مرداد 1402


ثبت نام

استخدام مجموعه مدد ایران - سال 1401

خبر 18 مرداد 1401: با حمد و سپاس به درگاه ایزد منان، در راستای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب برای متقاضیان همکاری با مجموعه مدد ایران (داروخانه های بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران) در تهران، این مجموعه در نظر دارد برای تأمین نیروهای مورد نیاز خود تعداد 17 نفر(مرد) از افراد واجد شرایط از طریق فضای رقابتی و پس از طی مراحل گزینش برای رشته شغلی مندرج در جدول شماره 1 دعوت به همکاری نماید. مهلت ثبت نام تا 19 مرداد 1401 می باشد.

تعاریف
مفاهیم برخی از اصطلاح هایی که در آگهی به کار رفته است به شرح ذیل می باشد:
1-1- دانشجو: به شخصی اطلاق می شود که در یکی از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی اعم از دولتی، آزاد، غیرانتفاعی، پیام نور، جامع علمی کاربردی و ۔۔۔ پذیرفته و ثبت نام شده باشد.
1-2- دستگاه اجرایی: کلیه وزارتخانه ها، مؤسسات دولتی، مؤسسات یا نهادهای عمومی غیردولتی، شرکت های دولتی و کلیه دستگاه هایی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر و یا تصریح نام است از قبیل شرکت ملی نفت ایران، سازمان تأمین اجتماعی، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، بانک مرکزی، بانک ها و بیمه های دولتی، دستگاه اجرایی نامیده می شوند.
1-3- داوطلب معلول: به فرد معلولی اطلاق می شود که با ارائه معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور مشمول استفاده از 3 درصد سهمیه استخدامی قانون حمایت از حقوق معلولان می باشد.
1-4- ایثارگران سهمیه 25 درصد: به استناد ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، مشمولین عبارتند از: جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا، همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر همسر و فرزندان آزادگان دارای یک سال و بیشتر از یک سال اسارت و خواهر و برادر شهید می باشند.
1-5- ایثارگران سهمیه 5 درصد: به استناد ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، مشمولین عبارتند از: رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت می باشند.
1-6- داوطلب آزاد: به شخصی اطلاق می شود که در زمان ثبت نام، مشمول سهمیه ایثارگران نباشد.
 رشته شغلی مورد نیاز

جدول شماره 1: رشته شغلی مورد نیاز

عنوان شغل محل جغرافیایی خدمت تعداد
مورد
نیاز
جنسیت شرایط احراز از نظر مدرک و رشته تحصیلی توضیحات
دارویار(متصدی خدمات عمومی)
رشته مشاغل عمومی
داروخانه بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران حسب نظر مدیریت مجموعه مدد ایران 17 مرد دارا بودن مدرک کاردانی خدمات سلامت دارویاری یا دارا بودن گواهی نامه پایان تحصیلات متوسطه به همراه گذراندن دوره آموزش در زمینه مربوطه(مدرک تکنسین دارویی)و حصول تجارب مربوطه
شرایط عمومی
1- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
‏2- داشتن تابعیت ایران
‏3- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
‏4- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت برای مردان
‏5- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان
‏6- عدم سابقه محکومیت جزائی مؤثر
‏7- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی انجام کار مورد نظر (به تشخیص شورای طب کار یا کمسیون پزشکی موسسه)
‏8-عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضائی و ذی صلاح
‎تذکرات ‏مهم در خصوص شرایط عمومی‎:
‏افرادی که مجاز به شرکت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتنداز:
‏1- مستخدمین رسمی و پیمانی و افراد بازنشسته و بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی
‏2- انفصال شدگان از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه وزارت بهداشت
‏3- افرادی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذی صلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
‎-4‏ افرادی که تعهد انجام کار به سایر موسسات و یا دستگاه های اجرایی دارند۔
‏5- دارندگان مدارک تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده.
‏6- دارندگان مدرک تحصیلی مرتبط بالاتر از مقاطع اعلام شده در شرایط احراز مندرج در آگهی (ملاک مرتبط بودن یا نبودن مقطع و رشته تحصیلی،طرح طبقه بندی مشاغل مورد عمل دانشگاه می باشد)
لازم به ذکر است در هر مرحله از آزمون اگر مشخص شود فرد متقاضی مشمول یکی از بندهای فوق الذکر باشد، از انجام مراحل بعدی محروم می گردد و در صورت عقد قرارداد همکاری نیز، قرارداد مربوطه لغو و بلا اثر می گردد.
شرایط اختصاصی
2-2-1- شرایط سنی داوطلبان
داشتن حداقل سن 20 سال تمام و حداکثر 35 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی رشته سلامت سلامت دارویاری۔
تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان ‎25‏درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان که یک سال اسارت و بالاتر از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
ب) سایر مشمولین ‎25‏ درصد و 5 درصد در صورت ثبت نام در آزمون، مکلف به رعایت حداکثر سن های اعلام شده در ذیل میباشند، در غیر اینصورت از ادامه فرایند استخدام حذف خواهند شد.
- پدر مادر، همسر، برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال
- داوطلبانی که در جبهه به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها
ج) سابق خدمت کارکنان تمام وقت دولتی حداکثر به میزان 5 سال
ه) مدت خدمت سربازی انجام شده
امتیازات و سهمیه قانونی
3-1- سهمیه ایثارگران
1- در فرآیند جذب و استخدام مشمولین سهمیه 25 درصد ایثار گران استخدام آنان مطابق ضوابط و مقررات جاری و با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام می پذیرد۔
2- مشمولین سهمیه 25 درصد ایثارگران مجاز به بهرمندی از سهمیه 5 درصد سایر ایثارگران نمی باشند۔ به عبارت دیگر هر داوطلب ایثارگر می تواند در صورت مشمول بودن صرفاً یکی از سهمیه های مشخص شده بر اساس ضوابط مربوطه استفاده نماید۔
3- جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر از شرط حداقل معدل و حداکثر سن معاف می باشند۔
4- استخدام ایثارگران اعم از سهمیه استخدامی 25 درصد و 5 درصد (موضوع ماده 21 قانون خدمات رسانی به ایثار گران) صرفا از طریق شرکت در آزمون و در رقابت با مشمولین ماده 21 قانون خدمات رسانی به ایثارگران انجام می پذیرد۔
3-3- سهمیه معلولین
1- جذب معلولین با ارائه معرفی نامه از اداره کل بهزیستی استان و صرفاً از طریق شرکت در آزمون و رقابت بین کلیه داوطلبان معلول صورت می پذیرد۔
2- معلولین باید توانایی لازم برای انجام کاری که جهت آن پذیرفته می شوند را داشته باشند
3- بر اساس ماده 5 آئین نامه شماره 888384/44178 مورخ 89/04/22 وزیران عضو کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک استخدام معلولان به شرط آنکه به تشخیص سازمان بهزیستی کشور معلولیت آنان مانع از ماموریت کاری آنان نباشد، بلامانع می باشد.
3-3- سهمیه آزاد
پس از کسر سهمیه های ایثارگران و معلولین تمامی باقیمانده سهمیه بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در آگهی به داوطلبان عادی به ترتیب نمره فضلی تعلق خواهد گرفت.
مدارک مورد نیاز در هنگام ثبت نام اینترنتی (ثبت نام صرفا به صورت اینترنتی می باشد)
صرفا داوطلبانی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند که در زمان ثبت نام دارای مدارک ذیل باشند:
الف) مدرک و مقطع تحصیلی مندرج در آگهی (مدارک بالاتر از شرایط احراز دفترچه مورد قبول نمی باشد.)
ب) کارت ملی
ج) شناسنامه عکس دار
د) کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم
ه) ارائه مدارک و مستندات سازمان بهزیستی کل کشور برای مشمولین استفاده از سهمیه معلولین
و) مدارک دال بر ایثارگری (ویژه داوطلبان ایثارگر)
نحوه ثبت نام
4-1-اقدامات مورد نیاز برای ثبت نام اینترنتی
الف) تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی (تقاضا نامه ثبت نام)
ب) ارسال فایل عکس اسکن شده : داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را بر اساس شرایط ذیل اسکن نموده و فایل آن را از طریق سامانه آزمون ارسال نماید:
- عکس تمام رخ 4*3 که در سال جاری گرفته شده باشد و حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
- عکس اسکن شده با فرمت JPG باشد.
- اندازه عکس اسکن شده باید حداقل 300*200 و حداکثر 400*300 پیکسل باشد و حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از 70 کیلو بایت بیشتر باشد.
- تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر یا منگنه یا هرگونه لکه باشد و فاقد حاشیه های زائد باشد.
ج) ارسال فایل اسکن شده رسید وجه پرداختی شرکت در آزمون ، با فرمت JPG و حجم فایل ذخیره شده نباید از 70 کیلو بایت بیشتر باشد.
د) ارسال فایل اسکن شده مدرک تحصیلی با فرمت JPG و حجم فایل ذخیره شده نباید از 70 کیلو بایت بیشتر باشد.
تذکر: داوطلبان می بایست از اصل کارت ملی، شناسنامه و کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت، مطابق با توضیحات فوق اقدام به اسکن نمایند.
تذکر مهم : با توجه به مشکلات بوجود آمده در آزمون های قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثرا برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام می شود، رخ داده است، تأکید می گردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد.بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، تحت عنوان متخلف و مطابق مقرارت با وی رفتار خواهد شد۔
تاریخ‏ و پرداخت وجه ثبت نام
ثبت نام به صورت اینترنتی و از روز شنبه مورخ1401/05/15  لغایت چهارشنبه مورخ 1401/05/19 انجام خواهد پذیرفت.
متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت ‎معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران‏ مراجعه و نسبت به ثبت نام الکترونیکی اقدام نمیاند.
پرداخت مبلغ 500,000 ریال (پانصد هزار ‎ریال) به شماره حساب 4806147507 و شناسه 13135 بانک ملت شعبه هجرت به عنوان حق شرکت در آزمون به کارگیری نیرو.
تبصره:
الف) جامعه ایثار گران، پنجاه درصد(50%) مبلغ مذکور را پرداخت می نمایند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می باشند۔
ب) مدت زمان تعیین شده تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند۔
ج) متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.
د) به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد۔
ه) با توجه به اینکه مدارک متقاضیان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون کتبی(در حیطه عمومی)، توسط واحد ذیربط بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که هر یک از مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی باشد هیچ گونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد، و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه مصاحبه استخدامی و حتی در صورت پذیرش نهایی امتیاز، اولویت یا سهمیه مربوطه از داوطلب سلب خواهد شد و داوطلب هیچگونه اعتراضی ندارد۔ ضمناً، در صورت نیاز، مدارک از مراجع ذیربط استعلام خواهد گردید و تطبیق اولیه انجام شده ملاک قطعی بر اصالت مدارک نخواهد بود۔
و) ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان و رزمندگانی که حداقل 6 ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی دارند و نیز خانواده های معظم شهدا، جانبازان، مفقودین، آزاد گان یک سال و بالاتر یک سال اسارت و رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی، درصورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی با رعایت قوانین ومقررات مربوطه با آنان رفتار خواهد شد۔
ز) جانبازان و خانواده محترم شهدا در صورت داشتن اصل کارت شناسایی از بنیاد شهید و امور ایثارگران با ارائه تصویر آن، نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند۔
تذکرات
5-1 از پذیرفته شدگان نهایی، تعهد جهت اشتغال با صلاحدید مدیر مجموعه مدد ایران در محل مورد نیاز اخذ می گردد۔ در صورت عدم اجرای تعهد و یا انصراف از خدمت قرارداد همکاری آنان لغو و از وجود افراد ذخیره استفاده می شود
5-2 لازم به ذکر است حداقل دو ماه دوره کارآموزی در داروخانه های تحت پوشش مجموعه مدد ایران الزامی است و اعلام رضایت کتبی مدیر مجموعه مدد ایران از نحوه عملکرد شخص در دوره کارآموزی ملاک پذیرفتن داوطلب می باشد۔ بدیهی است در صورت عدم تایید عملکرد فرد در دوره کارآموزی هیچ حق اعتراضی از سوی متقاضی همکاری قابل پذیرش نخواهد بود
‏تبصره: گذراندن دوره کارآموزی برای کلیه پذیرفته شد گان الزامی بوده و در طول دوره مذکور حقوق، مزایا و بیمه در نظر گرفته نمی شود.
تبصره: متقاضیانی که در برگزاری آزمون در دوره تکنسین دارویی ثبت نام نمودند فیش و مدارک ثبت نام را ارائه و متعهد گردند ظرف مدت 3 ماه اصل مدرک تکنسین دارویی خود را ارائه نمایند۔
5-3 پذیرفته شدگان نهایی آزمون (17 نفر اصلی) به مرور زمان و طی مراحل مختلف شروع به خدمت خواهند نمود و همچنین نوع خدمت ، محل خدمت و نحوه شیفت کاری (شیفت صبح یا شیفت عصر وشب) آنها بنا به صلاحدید ، توسط مدیر مجموعه مدد ایران تعیین خواهد شد و فرد متقاضی حق اعتراض نخواهد داشت۔
5-4 شرکت کنندگان در آزمون فوق در صورت داشتن اعتراض به نتایج حداکثر به مدت سه روز پس از اعلام اسامی به آدرس:
میدان آرژانتین، خیابان الوند، پلاکت ‎60 ، معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران مراجعه و اعتراضات خود را به واحد جذب مجموعه مدد ایران تحویل نمایند و مجموعه مذکور موظف است حداکثر ظرف مدت یک هفته نسبت به بررسی و اعلام نتیجه به ذینفع اقدام نماید۔
نحوه برگزاری آزمون
اطلاعیه های مربوط به نحوه برگزاری ازمون در تاریخ 1401/05/15 از طریق سایت اینترنتی به آدرس معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران مشاهده می باشد۔

اطلاعات آزمون

 

+ دانلود دفترچه راهنمای شرکت در آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران
تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا 19 مرداد 1401

توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.

منابع مطالعه

آرشیو آگهی ها

مشاهده آگهی استخدام مجموعه مدد ایران (دی - 97)

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=1210949
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi