• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۴/۰۷
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان آذربایجان شرقی

استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان آذربایجان شرقی

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۹ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام مدیریت درمان استان آذربایجان شرقی


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

دفترچه شرایط آزمون استخدام شرکت کار و تامین

آگهی 6 تیر 1401: شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مجموعه های مدیریت درمان تامین اجتماعی در سراسر کشور به صورت قرارداد موقت شرکتی، نیرو جذب نماید . از علاقمندان واجد شرایط خواهشمندیم جهت ثبت نام به سایت شرکت کار و تامین و یا سایت دانشگاه پیام نور مراجعه نمایند.

اقدامات مورد نیاز قبل از ثبت نام اینترنتی :

الف – واریز مبلغ: 1/800/000 ریال (یکصد و هشتاد هزار تومان) از طریق درگاه اینترنتی
ب – تهیه عکس پرسنلی و آپلود عکس در سایت هنگام ثبت نام
ج – ثبت نام در سایت دانشگاه پیام نور
توجه: لطفا در هنگام ثبت نام، در انتخاب عنوان شغلی ، استان و شهرستان مورد تقاضای خود دقت لازم را مبذول فرمایید .
زمان ثبت نام و برگزاری آزمون از طریق سایت شرکت کار و تامین اطلاع رسانی می شود . 

کلیات

1 - جذب نیرو صرفا بصورت قرارداد موقت شرکتی و بدون تعهد رابطه استخدامی می باشد .
2 - وجه واریزی بابت ثبت نام تحت هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد .
3 – درهرمرحله از آزمون یا پس از جذب، چنانچه خلاف اطلاعات اعلام شده محرز گردد، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد
شد .
4 - کلیه متقاضیان از هر استان حق ثبت نام و شرکت در آزمون را دارند، لیکن پذیرش بر اساس ظرفیت هر شهرستان بر اساس بالاترین نمره مکتسبه کتبی و مصاحبه صورت می پذیرد .
تذکر 1 :با عنایت به ماده 24 بخشنامه شماره 24510 مورخه 1400/05/10 سازمان اداری و استخدامی کشور ، داوطلب بومی شهرستانی (به استثنای شهرستان تهران و شهرستان های مراکز استان ها)، به داوطلبی اطلاق می گردد که متولد یا ساکن با سابقه 10 سال سکونت در همان شهرستان محل تقاضا باشد . نمره مکتسبه داوطلب بومی شهرستانی در آزمون کتبی با ضریب 1.4 محاسبه و ملاک عمل قرار خواهد گرفت .
تذکر بومی بودن افراد از طریق شرایط ذیل احراز می گردد:
داوطلب بومی به داوطلبی اطلاق می گردد که متولد یا ساکن با سابقه ده سال سکونت در همان شهرستان مورد تقاضا باشد .
الف – شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد .
تبصره : با توجه به تغییرات تقسیمات کشوری در سال های مختلف، در صورت اختلاف نظر یا ابهام در خصوص شهرستان محل تولد، ملاک عمل نظر اداره کل ثبت احوال استان مربوطه خواهد بود .
ب – استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تائید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل)، در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود .
تبصره : داشتن گواهی تحصیل در مقاطع ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تائید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی بر تائید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاک محاسبه قرار گیرد.
مبنای شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در اولین روز ثبت نام برای آزمون می باشد .
5 - در مرحله اول آزمون کتبی به میزان سه برابر ظرفیت و با توجه به ظرفیت هر شهرستان پذیرش اولیه انجام خواهد شد و سپس براساس نتایج مصاحبه و نمره آزمون کتبی، گزینش نهایی انجام خواهد شد. (الزم به توضیح است وزن آزمون کتبی 50 درصد و وزن نمره مصاحبه50 درصد می باشد.)
6 – شغل های مورد نیاز عبارتند از: انباردار دارویی و تجهیزات پزشک ی، متصدی خدمات اداری، داروی ار، منشی پزشکی، بهدار، بهیار، متصدی خدمات عمومی (نگهبان) و راننده آمبولانس
7 - سوالات آزمون شغل های انباردار دارویی و تجهیزات پزشکی، متصدی خدمات اداری، دارویار، منش ی پزشکی، متصدی خدمات عمومی (نگهبان) و راننده آمبولانس از دروس عمومی و در سطح دیپلم خواهد بود. (منابع آزمون شناخت تامین اجتماعی، هوش و توانمندی های عمومی، معارف اسلامی، زبان و ادبیات فارسی، اطلاعات عمومی ، دانش اجتماعی و حقوق اساسی، زبان انگلیسی عمومی، ریاضی و آمار مقدماتی، فناوری اطلاعات (اکسل، پاورپوینت، ورد، اینترنت می باشد)
داوطلبین شغل های بهیاری و بهداری علاوه بر سوالات عمومی ، لازم است به سوالات تخصصی اصول پایه کمک پرستاری، اخلاق، ارتباط و رعایت حقوق بیمار، کنترل عالیم حیاتی، کمک های اولیه و فوریت های پزشکی پاسخ دهند .
تذکر : اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و نمره مکتسبه این داوطلبان بر اساس مجموع تراز شده سایر سوال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد .
8 – متقاضیان محترم می توانند جهت دریافت کارت شرکت در آزمون در تاریخ های اعلام شده به آدرس سایت دانشگاه پیام
نور و یا سایت شرکت کار و تامین مراجعه و کارت شرکت در جلسه آزمون را دریافت نمایند.
9 – محل شرکت در آزمون داوطلبان در کارت شرکت در جلسه آزمون درج شده است.
10- زمان برگزاری آزمون: ساعت و محل برگزاری آزمون درکارت شرکت در آزمون درج شده و به اطالع داوطلبان عزیز خواهد رسید.

اطلاعات آزمون

 

+ دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدام شرکت کار و تامین 
+ مشاهده منابع کمکی آزمون

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی شرکت کار و تامین کلیک نمایید

 دفترچه شرایط آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی

آگهی 23 خرداد 1401: سازمان تامین اجتماعی به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در مراکز درمانی تابعه سراسر کشور، افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و طی مراحل گزینش به صورت استخدام پیمانی (در مشاغل کارشناسی) دعوت به همکاری می نماید. 
مهلت ثبت نام تا 2 تیر 1401 می باشد.

بخش اول: شرایط عمومی
الف– داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران؛
ب– اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح درقانون اساسی؛
پ– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
ت– دارا بودن دانشنامه/گواهینامه موقت فراغت از تحصیل و گواهی پایان طرح در مقطع تحصیلی مربوطه برای انجام وظایف و مسئولیت های شغل مورد نظر؛
ث– دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه (دوره ضرورت) یا معافیت قانونی دائم برای آقایان؛
ج– داشتن سلامت جسمی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند؛
چ– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛
ح– نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر؛ 
خ– عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام همچون عدم محکومیت به مجازات های اخراج، بازنشستگی، بازخرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی توسط آراء مراجع قضایی و یا قانونی ذیصلاح؛
د– داوطلبان استخدام در زمان ثبت نام نباید جزء کارکنان رسمی، آزمایشی و پیمانی سازمان و هم چنین نیروهای بازخرید خدمت و یا بازنشسته سازمان و سایر دستگاههای اجرایی باشند؛
ذ– عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد خدمت به دولت، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است، به هنگام انعقاد قرارداد و شروع بکار در سازمان الزامی میباشد؛
تبصره ۱: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان انعقاد قرارداد پیمانی و یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفته شده آزمون میباشد.
تبصره ۲:نحوه تشخیص شرایط افراد بدوا براساس خود اظهاری میباشد. علیهذا چنانچه حسب استعلامات انجام شده خلاف آن اثبات شود، افراد موصوف در هر مرحله از مراحل استخدام که باشند حذف و افراد حایز شرایط بعدی جایگزین خواهند شد.
ر– دارا بودن حداقل بیست (۲۰ ) سال تمام و حداکثر سی سال (۳۰ ) برای دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی، حداکثر سی و پنج (۳۵ )سال برای دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد.
تبصره ۳: مستفاد از قانون اصلاح حداکثر سن مصوب ۱۳۷۱ و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب ۱۴۰۰ ،موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط قبل از مرحله مصاحبه، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
- جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج ( ۲۵ )درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف میباشند.
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال؛ 
- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها؛
- میزان مدت خدمت دوره ضرورت؛
- داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آن ها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده میکنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تار یخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها؛
- به ازای تاهل به میزان یک (۱) سال و نیز داشتن هر فرزند به میزان یک (۱) سال و حدا کثر تا سقف پنج (۵) سال؛ (موضوع قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت)
تبصره ۵: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام و ظیفه آخرین روز ثبت نام و برای سن افراد، اولین روز ثبت نا م خواهد بود.
مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است

اخبار لحظه به لحظه استخدام تامین اجتماعی

منابع آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی

آرشیو آگهی های استخدام مدیریت درمان آذربایجان شرقی

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی