آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما
منقضی شده [مهلت نمایش این آگهی در ایران استخدام به پایان رسید]
اطلاعات بیشتر آگهی ویژه

آگهی استخدام مدیر نیروی انسانی و مسئول جذب در تهران

یکی از مجموعه های بزرگ کشور در تهران برای بخش مدیریت نیرونی انسانی و همچنین قسمت جذب نیروی خانم بصورت تمام وقت روزی ۸ ساعت کار و با ساعات کاری قابل انعطاف و یا در دو شیفت 4 ساعت افراد واجد شرایط ذیل را دعوت به همکاری می نماید:

ردیف عنوان شغلی شرایط احراز
1 مدیر نیروی انسانی وظیفه پیگیری و هماهنگی فعالیت نیروهای دورکار  مجموعه را از داخل شرکت در زمینه مشارکت بیشتر این نیروها در انجام وظایف محوله و رشد و ارتقا علمی، مهارتی  و... را با استفاده از امکانات شرکت خواهد داشت.
2 مسئول جذب با همکاری مدیر جذب و دیگر مسئولین مسئول پاسخگویی و راهنمایی صحیح و ضابطه مند متقاضیان استفاده از امکانات مجموعه و استخدام خواهد بود.

توضیحات بیشتر:
محل کار در یوسف آباد تهران و تقریبا نزدیک به مترو جهاد می باشد.
در این زمینه کارشناسان رشته های حقوق، تغذیه، مامایی، روانشناسی، دامپزشکی و کشاورزی که ترجیحا مسائل مربوط به حوزه کار زمینه تحصیلی خود را می شناسند و ارتباط مناسبی با کارجویان رشته خود می توانند برقرار نمایند در اولویت هستند.

در هر دو بخش بعد از عقد قرارداد یک ماه بصورت آزمایشی و آموزشی... حوه تعامل ،همکاری و توانمندی شخص مسخص و بر اساس آن حقوق وی مشخص و در قرارداد ذکر می گردد .

متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را از طریق شماره واتساپ ارسال نمایند.

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد