اطلاعات بیشتر

آزمون استخدامی مرکز آمار ایران
جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


خبر 26 مرداد 95 : اطلاعيه سازمان اداري و استخدامي كشور درخصوص نتايج دومين آزمون استخدامي دستگاههاي اجرايي كشور
با عنايت به برگزاري دومين آزمون استخدامي مشترك فراگير دستگاههاي اجرايي در تاريخ 1394/12/21 ، بدين‌وسيله نتايج اوليه آن دسته از شغل‌محل‌هايي كه نتايج آن نهايي و مورد تأييد قرار گرفته است، شامل مركز آمار ايران، وزارت ورزش و جوانان، سازمان هواشناسي كشور، سازمان ملي زمين و مسكن، شركت مادر تخصصي توليد نيروي برق حرارتي ايران، سازمان پزشكي قانوني كشور، سازمان بيمه سلامت ايران، سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي و شركت مادر تخصصي عمران و بهسازي شهري ايران براي سير ساير مراحل استخدامي اعلام مي‌گردد. متقاضيان در صورت هرگونه سؤال لازم است با دستگاه اجرايي ذيربط تماس حاصل نمايند.

بديهي‌است ساير رشته شغل- محل‌هايي كه فرايند مصاحبه استخدامي آنها نهايي نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد

جهت مشاهده اعلام نتایج دومین آزمون فراگیر استخدامی اینجا کلیک کنید


خبر 23 مرداد 95 : جذب نیرو برای سرشماری از طریق ثبت نام در سامانه مرکز آمار  (منبع : خبرگزاری فارس)

معاون فنی و آموزشی سرشماری نفوس و مسکن استان زنجان گفت: جذب نیروها برای انجام سرشماری از طریق ثبت نام در مرکز آمار ایران خواهد بود.
به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، ایرج امینی پیش از ظهر امروز در نخستین نشست مشترک معاونین فنی و آموزشی و مسؤولان تبلیغات و اطلاع‌رسانی سرشماری استان اظهار داشت: سرشماری در کشورهای مختلف به عنوان رخدادهای آماری در مقاطع ویژه زمانی انجام می‌شوند که مهم‌ترین این سرشماری‌ها سرشماری نفوس و مسکن است.
وی با اشاره به اینکه سازمانی در زمینه سرشماری نفوس و مسکن تشکیل می‌شود که پس از پایان سرشماری این سازمان منحل خواهد شد، تصریح کرد: محصول این سرشماری نیز شامل داده‌های خامی از اطلاعات مهم است.
معاون فنی و آموزشی سرشماری نفوس و مسکن استان زنجان با بیان اینکه مرکز آمار ایران ساز و کارهای مناسبی به منظور اجرای مطلوب سرشماری نفوس و مسکن در سال جاری دارد، اضافه کرد: فرایندهای تبلیغاتی، برنامه زمان‌بندی، پروسه جذب نیرو و … صورت می‌گیرد.
وی با تاکید بر اینکه در اجرای سرشماری نفوس و مسکن برخی عوامل تاثیرگذار بیرونی وجود دارد که سعی می‌شود این عوامل مدیریت شود، یادآور شد: برخی از عوامل تاثیرگذار همچون تغییرات آب و هوا نیز وجود دارد که بر کیفیت کار تاثیر دارد.
*جذب نیروهای شایسته برای سرشماری سال جاری
امینی با بیان اینکه اجرای به موقع و دقیق وظایف توسط هر یک از رده‌ها نقش مهمی در کیفیت اقدامات دارد، ادامه داد: جذب نیرو نیز از طریق ثبت نام در سامانه مرکز آمار ایران امکان‌پذیر خواهد بود.
وی با تاکید بر اینکه باید نیروهای شایسته برای اجرای سرشماری نفوس و مسکن انتخاب شوند، افزود: آموزش‌های دقیق و صحیح نیز باید به افراد جذب شده، داده شود.
*نظارت در اجرای سرشماری اهمیت بالایی دارد
معاون فنی و آموزشی سرشماری نفوس و مسکن استان زنجان موضوع نظارت را یکی از مهم‌ترین مسائل در مرحله اجرای سرشماری نفوس و مسکن در استان زنجان اعلام کرد و گفت: با توجه به اینترنتی بودن سرشماری تبلیغات و اطلاع‌رسانی موثر در این راستا نیز اهمیت بالایی دارد.


خبر 19 اردیبهشت 95 : اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام نتایج دومین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال ۱۳۹۴)

ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان شرکت کننده در دومین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در اسفند ماه سال ۱۳۹۴، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون مذکور می رساند، نتایج اولیه آزمون یاد شده از امروز یکشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۲/۱۹از طریق سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قابل مشاهده خواهد بود.

داوطلبان می توانند برای مشاهده ودریافت کارنامه خود از طریق شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه ای (نام خانوادگی ،نام ، شماره شناسنامه وتاریخ تولد ) و یا اطلاعات کارت اعتباری اقدام نمایند.

ضرروری است آن دسته از داوطلبانیکه باتوجه به نتیجه مندرج در کارنامه، در ردیف چند برابرظرفیت پذیرش هریک از دستگاه های اجرایی قرار گرفته اند، براساس جداول زمانبندی مربوط به هریک از دستگاه های مذکور بشرح ذیل این اطلاعیه، جهت تحویل مدارک ومستندات مورد نیاز وطی سایر مراحل پذیرش به دستگاه مربوطه مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه داوطلب در تاریخ مقرر به منزله انصراف از مراحل پذیرش می باشد.

لازم به توضیح است، نتایج آزمون براساس نمرات آزمون عمومی وتخصصی واطلاعات اعلام شده از سوی داوطلبان مبنی بر بومی بودن ، سابقه خدمت ، ایثارگری و امتیازات مربوط به هریک از آن ها، لحاظ شده است، بنابراین معرفی افراد در چند برابر ظرفیت به منزله تایید وپذیرش نهایی آنان نخواهد بود و ملاک انتخاب نهایی براساس مجموع نمره فضلی آنان در آزمون عمومی و تخصصی و مصاحبه استخدامی در چارچوب مفاد دستورالعمل مربوط خواهد بود.

ضمناً داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج آزمون در صورتی که درخصوص مندرجات کارنامه مذکور سوالی داشته باشند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۹۵/۲/۳۰ و  منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است به کلیه مواردی که از طریق دیگری یا بعد از تاریخ ۹۵/۲/۳۰ واصل شود، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

جهت مشاهده جدول زمانبندی مراجعه حضوری اینجا کلیک کنید


خبر ۲۰ دی ۹۴ : استخدام مرکز آمار ایران

شرايط اختصاصي :

1- داشتن حداكثر 32 سال تمام براي مقطع تحصيلي ليسانس، 34 سال تمام براي مقطع تحصيلي فوق ليسانس.

2- ارائه تعهد محضري پذيرفته شدگان مبني بر سپردن حداقل 7 سال تعهد خدمت در مركز آمار ايران

3- داشتن مدرك آموزشي java و SQL از مراكز آموزشي كه مورد تاييد شوراي عالي انفورماتيك ميباشد براي دارندگان مدرك تحصيلي ليسانس و فوق ليسانس مهندسي كامپيوتر گرايش نرمافزار و سختافزار الزامي است.

4- دارا بودن حداقل معدل 13 براي مقطع كارشناسي

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده دفترچه شرایط اختصاصی و لیست رشته های مورد نیاز استخدامی مرکز آمار ایران اینجا کلیک کنید

فهرست شغل محلهای مرکز آمار ایران

14

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : سلام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:41

  کد دیدگاه : 892619

  سلام ببخشید استخدامی سازمان آمار کشور بدون سابقه بیمه ای یا خدمت سرباز سی دو سال سن می باشد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:04

  کد دیدگاه : 865059

  من لیسانس جغرافیابرنامه ریزی شهری هستم میتونم شرکت کنم خواهش میکنم ج بدین مرسی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:55

   کد دیدگاه : 891861

   تو جدول رشته های مورد نیازو زده دقت کنید

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...