• بروزرسانی ۱۴۰۲/۰۱/۳۱
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۲۵۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

 اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران

آگهی 31 فروردین 1402: استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی ایران
معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران، در راستای تقویت نظام شبکه و تکمیل نیروی انسانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان قدس و اجرای برنامه پزشک خانواده شهری از تمامی متقاضیان دارای مدرک پزشک عمومی و کارشناس در رشته های مامایی، بهداشت خانواده، بهداشت عمومی (مراقب سلامت) علاقمند دعوت به همکاری می شود.
برای هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر به شبکه بهداشت و درمان شهرستان قدس واقع در بلوار شورا، خیابان شهید شاهبوداغیان، پلاک280، واحد گسترش مراجعه و یا با شماره تلفن 46816327 داخلی 227 تماس بگیرید.

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

اعلام نتایج نهایی

خبر 28 اسفند 1401: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی درمانی ایران
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای  یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی درمانی ایران اعلام شد.

نتایج آزمون

تمدید زمان تحویل فرم

خبر 18 اسفند 1401: تمدید زمان تحویل فرم تاییدیه امتیاز کرونا پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران
پیرو اعلام نتایج چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی بیمارستان امام خمینی(ره) شهریار و با عنایت به طولانی بودن پروسه دریافت فرم تاییدیه امتیاز کرونا توسط سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی و همچنین درخواست‌های مکرر داوطلبین، مهلت تحویل این فرم تا ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۲۲ اسفند تمدید گردید.
مکان مراجعه : بزرگراه همت، جنب برج میلاد، دانشگاه علوم پزشکی ایران، ساختمان ستاد، طبقه سوم، اداره استخدام

اسامی پذیرفته شدگان آزمون کمک پرستاری

خبر 8 اسفند 1401: اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی درمانی ایران
به گزارش اداره استخدام و مشولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان داوطلبین گرامی ضمن عرض تبریک،خواهشمند است حداکثر تا تاریخ 1401/12/14 با در دست داشتن 2 سری از اصل و کپی مدارک شناسایی (شناسنامه و کارت ملی)،مدرک تحصیلی دیپلم،کارت پایان خدمت (آقایان) مدارک ایثارگری،مدرک کمک پرستاری یکساله و 8 قطعه عکس پرسنلی 4*3 به هسته گزینش و سپس به شرکت شفا گسترآرشیدا(ساختمان ستاد طبقه دوم)دانشگاه مراجعه نمایید.

مشاهده نتایج

تمدید مهلت ثبت نام (بیمارستان امام خمینی)

خبر 29 دی 1401: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی درمانی ایران
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای  یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ مهلت ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی درمانی ایران تا پایان روز اول بهمن ماه 1401 تمدید گردید.

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران

آگهی 22 دی 1401: استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران در نظر دارد برای تامین نیروهای بیمارستان جدید الاحداث امام خمینی (ره) شهریار از محل مجوز استخدامی شماره 381249 مورخ 1399/10/30 سازمان اداری استخدامی کشور، افراد واجد شرایط را به استناد ماده 33 آئین نامه اداری، استخدامی کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه / دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دستورالعمل اجرایی برگزاری آزمون های استخدامی مصوب دور دوم هیات امنا سال 1397 از طریق آزمون کتبی در حیطه های عمومی و تخصصی (و حسب مورد مصاحبه استخدامی) به صورت پیمانی با شرایط و ضوابط ذیل استخدام نمایند.
مهلت ثبت نام تا 28 دی 1401 تا 01 بهمن 1401 می باشد.

شرایط عمومی

1. شرایط عمومی داوطلبان
1-1. داشتن تابعیت ایران
1-2. اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
1-3 التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
1-4 انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای آقایان
تبصره: دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی کرده ،باشند میتوانند قبل از صدور کارت پایان خدمت در آزمون ثبت نام نمایند. این دسته از افراد در صورت پذیرفته شدن در آزمون حداکثر تا یکسال پس از برگزاری آزمون موظف به ارائه گواهی پایان خدمت خود می.باشند درصورت عدم ارائه گواهی مربوطه در زمان مقرر ادامه فرایند استخدامی آنها متوقف گردیده و حتی در صورت قبولی نهایی استخدام و به کارگیری آنها کان لم یکن تلقی میشود.
1-5. داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند به تشخیص شورای طب کار یا کمیسیون پزشکی دانشگاه
1-6. عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
1-7. نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
1-8. عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذی صلاح.
1-9. داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت و همچنین بازنشسته دستگاههای اجرایی باشند.
1-10. دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی معتبر،
تذکرات مهم در خصوص شرایط عمومی:
افرادی که مجاز به شرکت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:
افراد بازنشسته و بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی
انفصال شدگان دائم از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه وزارت بهداشت
افرادیی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذی صلاح از خدمات دولتی منع شده باشند.
افرادی که تعهد انجام کار به سایر موسسات و یا دستگاه های اجرایی دارند.
دارندگان مدارک تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده.
نکته: در صورتی که داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر مرتبط یا غیر مرتبط با شرایط احراز طرح طبقه بندی مشاغل و مدرک تحصیلی مندرج در آگهی ،باشد ملزم به ارائه تعهدنامه محضری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی مربوطه پس از صدور حکم استخدامی خواهد بود.

شرایط اختصاصی
(الف) شرایط سنی داوطلبان:
داشتن حداقل 20 سال و حداکثر 40 سال تمام (متولد شدگان از 1361/10/22 تا 1381/10/22) برای دارندگان مدرک تحصیلی ،کاردانی کارشناسی و کارشناسی ارشد و داشتن حداکثر 45 سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری و بالاتر متولد شدگان از 1356/10/22 به بعد) تا اولین روز ثبت نام.
تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تأییدی های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر از شرط حداکثر سن معاف می باشند
پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال
داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها
سابقه خدمت کارمندان تمام وقت دولتی حداکثر به میزان 5 سال
سنوات قراردادی داوطلبان قراردادی شاغل در موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعم از قرارداد کار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل (کارگری حداکثر به میزان 15 سال طبق سابقه بیمه قابل قبول).
سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل که به صورت غیر مستقیم و از طریق شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با موسسات تابعه وزارت بهداشت، به خدمت اشتغال ،دارند حداکثر به میزان 15 سال (طبق سابقه بیمه قابل قبول سنوات قراردادی یا شرکتی داوطلبانی که در سالهای گذشته به صورت قرارداد تمام وقت اعم از قرارداد کار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل (کارگری در موسسات تابعه وزارت بهداشت و یا شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد آنها به خدمت اشتغال داشته اند و با موسسه قطع همکاری نمودهاند حداکثر به میزان 5 سال طبق) سابقه بیمه قابل قبول
نکته: در صورتیکه افراد در یکی از حالات شرکتی یا قراردادی شاغل بوده و براساس دستورالعمل های مربوطه به حالت اشتغال دیگری تبدیل وضع شده اند (اشتغال بصورت مستمر) می توانند حداکثر از 15 سال ارفاق سن بهرمند گردند.
داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی موظف اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدید (طرح را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان انجام دادهاند به میزان انجام خدمت فوق.
به استناد بند الف ماده 15 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب 1400/8/19 مجلس شورای اسلامی به ازاء تاهل و نیز داشتن هر فرزند یکسال تا حداکثر 5 سال به سقف محدودیت سنی اضافه میشود.
نکته: مجموع سنوات اضافه شده به سن داوطلبان در هر حال از 15 سال بیشتر نخواهد بود.
مواد آزمون

به هر یک از داوطلبان یک دفترچه شامل سوالات عمومی و اختصاصی داده خواهد شد.
کلیه دروس آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهارگزینهای با ضریب یک (1) برای سوالات حیطه عمومی و ضریب دو (2) برای سوالات حیطه تخصصی طراحی خواهد شد. ضمناً به ازای هر سه پاسخ غلط، یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.
الف) مواد آزمون عمومی:
فناوری اطلاعات مهارتهای هفت گانه ICDL)
ریاضی و آمار مقدماتی
زبان و ادبیات فارسی
معارف اسلامی
زبان انگلیسی - عمومی
اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
هوش و توانمندی های ذهنی
اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف بوده و در محاسبه نمره کل عمومی که حیطه عمومی نامیده میشود این درس لحاظ نخواهد شد ولی چنانچه داوطلب اقلیت دینی به سؤالات معارف اسلامی پاسخ دهد این درس با تأثیر مثبت در محاسبه نمره کل عمومی لحاظ خواهد شد. در واقع دو نمره کل ،عمومی، یک نمره کل با لحاظ نمره خام درس مذکور و یک نمره کل بدون لحاظ نمره خام درس مذکور محاسبه و نمره کل بالاتر ملاک قرار خواهد گرفت.
ب) مواد آزمون تخصصی:
سوال های حیطه تخصصی آزمون با توجه به دانش و مهارت های تخصصی متناسب با رشته های شغلی بر اساس مواد آزمون مندرج در بخش نهم همین دفترچه مشخص شده است.

مراحل ثبت نام
ثبت نام به صورت اینترنتی از روز پنجشنبه 22 دی ماه 1401 تا پایان روز چهارشنبه 28 دی ماه 1401 انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان باید در مدت زمان فوق، نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.
مطالعه شرایط آزمون

داوطلب متقاضی جذب، باید در زمان ثبت نام، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این دفترچه را داشته باشد. دفترچه آزمون در صفحه اول سامانه جهت دریافت و مطالعه داوطلبین قرار گرفته است. اکیداً توصیه می شود داوطلبین محترم، قبل از هرگونه اقدام بر روی سامانه،  شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.
ب) تهیه فایل اسکن شده از مدارک
1. عکس پرسنلی: داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی در اختیار داشته باشد :
عکس 4*3 (تمام رخ) که در سال جاری گرفته شده باشد؛
با فرمت JPG باشد اندازه عکس اسکن شده باید حداقل 300*200 و حداکثر 400*300 پیکسل باشد؛
تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد؛
حجم فایل ذخیره شده باید حداقل 15 کیلوبایت و حداکثر 70 کیلوبایت باشد؛
حاشیه های زائد عکس اسکن شده باید حذف شده باشد؛
حتى الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد؛
تذکر 1: اسکن و استفاده از عکس روی کارت های شناسایی (کارت ملی شناسنامه و ...) قابل قبول نیست و لازم است داوطلبان از اصل عکس پرسنلی و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تذکر 2: عکس خواهران باید با حجاب بوده و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تذکر 3: در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می گردد. لازم به ذکر است با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های بکارگیری، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که در کافی نت ثبت نام می کنند رخ داده است، تاکید می گردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافی نت ها انجام می دهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباه از طرف داوطلب، تخلف شده محسوب مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
2. کارت ملی
تذکر 1: داوطلب باید تصویر کارت ملی خود را به صورت فایل با فرمت JPG و با وضوح و کیفیت بالا در سامانه بارگذاری نماید حجم این فایل حداقل 30 کیلوبایت و حداکثر 200 کیلوبایت باشد و حاشیه های زائد حذف و ترجیحاً رنگی باشد.
ج) پرداخت وجه
متقاضیان واجد شرایط، باید با مراجعه به منوی «آزمون» در صفحه اول سامانه، بر روی گزینه «پرداخت هزینه» کلیک کرده و مبلغ 1/500/000 ریال هزینه ثبت نام در آزمون را به اضافه 10/000 ریال هزینه خدمات پیامکی پرداخت نمایند. جهت این امر، داشتن کارت بانکی به همراه رمز اینترنتی و کد CVV2 مورد نیاز می باشد.
«توکن پرداخت»، کد منحصر به فرد و مخصوص هر داوطلب است که در صورت اقدام موفق، جهت پرداخت هزینه ثبت نام به داوطلب اختصاص می یابد. لذا ضروری است داوطلبین، این کد «توکن پرداخت» را (که به شماره تلفن همراه داوطلب نیز پیامک می گردد) تا پایان مراحل ثبت نام و دریافت «کد رهگیری» نزد خود نگهداری نمایند. همچنین این کد، با شماره ملی و شماره تلفن همراه ثبت شده در ابتدای فرآیند پرداخت در سامانه قابل بازیابی خواهد بود.
تذکر 1: در صورتی که داوطلب بلافاصله پس از پرداخت هزینه، امکان ثبت نام و انجام فرآیند مربوط به آن را نداشته باشد، با در دست داشتن کد رهگیری پرداخت، می تواند در زمان دیگری اقدام به ثبت نام نماید. برای این امر، می بایست از منوی آزمون (در صفحه اول سامانه)، گزینه «ثبت نام در آزمون» را انتخاب و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی، اقدام به ثبت نام نماید.
تذکر 2: در صورتی که داوطلب به هر دلیل پس از پایان موفقیت آمیز مراحل پرداخت هزینه، به توکن پرداخت خود دسترسی نداشته باشد، برای بازیابی توکن پرداخت، از منوی آزمون (در صفحه اول سامانه)، گزینه «بازیابی کد رهگیری/ توکن» را انتخاب و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی، دوباره توکن پرداخت برای ایشان پیامک می شود.
تذکر 3: به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی، به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
د) شروع فرآیند ثبت نام
فرآیند ثبت نام در سامانه، در هفت مرحله انجام می پذیرد تا داوطلب بتواند در هر مرحله، به راحتی اطلاعات خود را وارد سامانه نماید.
مرحله 1: بارگذاری مدارک
در این بخش، مدارک مشخص شده در بند «ب» بارگذاری می گردد
مرحله 2: اطلاعات فردی
مشخصات فردی داوطلب در این بخش در سامانه ثبت می گردد.
مرحله : اطلاعات تحصیلی
اطلاعات تحصیلی داوطلب در این بخش وارد سامانه می گردد.
مرحله 4: سهمیه ها و سوابق
انتخاب نوع سهمیه و سوابق کاری در این بخش از سامانه انجام می شود.
مرحله 5: شغل مورد درخواست
در این مرحله، سامانه با توجه به اطلاعات ثبت شده داوطلب در مراحل قبلی، شغل های قابل انتخاب را به داوطلب نمایش داده و داوطلب می تواند از بین آنها تنها یک مورد را به عنوان شغل مورد درخواست خود انتخاب نماید.
تذکر: داوطلب فقط حق انتخاب یک شغل را خواهد داشت.
مرحله 6: اطلاعات تکمیلی
اطلاعات تکمیلی شامل اطلاعات تماس با داوطلب و آدرس محل سکونت می باشد
محل دقیق برگزاری آزمون، بر روی کارت ورود به جلسه ذکر می گردد
مرحله 7: کد رهگیری
تاکید میگردد صرفاً در صورتی ثبت نام فرد به پایان می رسد که داوطلب وارد این مرحله شده و از سامانه «کد رهگیری» دریافت نماید.
این کد رهگیری 7 به شماره تلفن همراه داوطلب نیز پیامک خواهد شد.
ه) ویرایش اطلاعات
در زمانی که سامانه جهت ویرایش اطلاعات داوطلبان باز می باشد، داوطلبان می توانند با مراجعه به پروفایل کاربری خود و کلیک بر روی بخش «ویرایش اطلاعات» اقدام به ویرایش اطلاعات ثبت شده خود نمایند.
نکته بسیار مهم: در صورتی که داوطلب جهت ویرایش وارد سامانه شود حتماً می بایست دوباره تمامی 7 مرحله را به صورت کامل طی نموده و کد رهگیری خود را مشاهده نماید، در غیر این صورت، تغییرات مورد نظر ایشان اعمال نخواهد گردید و همان اطلاعات قبل از ویرایش برای داوطلب معتبر خواهد بود.
و) زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون
کارت شرکت در آزمون، از تاریخ 25 بهمن ماه 1401 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه 28 بهمن ماه 1401 در شهر تهران برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام چاپ کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون، به منزله تأیید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و اصل مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

اطلاعات آزمون


+ دانلود دفترچه شرایط (PDF)
تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا 01 بهمن 1401
دریافت کارت آزمون: 25 بهمن 1401
زمان برگزاری آزمون: 28 بهمن 1401  


توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.

اعلام اسامی نفرات اصلی پذیرفته شده

خبر 10 دی 1401: اعلام اسامی پذیرفته شدگان مصاحبه تخصصی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران
داوطلبین گرامی ضمن عرض تبریک، خواهشمند است حداکثر تا تاریخ 1401/10/13 با در دست داشتن 2 سری از اصل و کپی مدارک شناسایی (شناسنامه و کارت ملی)، مدارک تحصیلی، مدارک ایثارگری و 8 قطعه عکس پرسنلی 4*3 به اداره استخدام دانشگاه به آدرس  تهران، بزرگراه همت جنب برج میلاد ،دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران، ساختمان ستاد، طبقه سوم، اتاق 303 مراجعه نمایید.
بدیهی است عدم مراجعه در تاریخ اعلامی به منزله کان لم یکن شدن موضوع استخدامی شما می باشد.

جهت مشاهده نتایج کلیک نمایید

اعلام اسامی معرفی شدگان دعوت به مصاحبه

خبر 4 دی 1401: اعلام اسامی معرفی شدگان دعوت به مصاحبه آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران
به اطلاع افراد معرفی شده می‌رساند همراه داشتن اصل مدارک (کارت ملی، شناسنامه، مدرک دال بر سهمیه ایثارگری، معلولین)، مدرک تحصیلی، کارت پایان خدمت (آقایان) در روز مصاحبه الزامی می‌باشد.
زمان برگزاری مصاحبه: روز چهارشنبه 1401/10/07  راس ساعت 8:30 صبح
مکان: بیمارستان شهدای یافت آباد
آدرس: ابتدای جاده ساوه- یافت آباد- میدان معلم- میدان الغدیر- بلوار الغدیر جنوبی
بدیهی است عدم مراجعه در تاریخ اعلامی به منزله کان لم یکن شدن موضوع استخدامی شما می‌باشد.

جهت مشاهده اسامی داوطلبان کلیک نمایید

اعلام نتایج آزمون استخدام کمک پرستار

خبر 1 دی 1401: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اسامی چند برابر ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون کمک پرستار(شرکتی) جهت دعوت به مصاحبه اعلام گردید.
به اطلاع افراد پذیرفته شده اولیه می رساند  همراه داشتن اصل مدارک (کارت ملی – شناسنامه- مدرک دال بر سهمیه ایثارگری – معلولین ) – مدرک تحصیلی دیپلم – مدرک پایان دور آموزشی کمک پرستاری یکساله به همراه کپی– کارت پایان خدمت(آقایان)و اصل فیش واریزی در روز مصاحبه الزامی می باشد.
زمان برگزاری مصاحبه: روز یکشنبه1401/10/11 راس ساعت 8:30 صبح
مکان: آدرس تهران،بزرگراه همت جنب برج میلاد ،دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ایران ،دانشکده پزشکی، سالن skill lab
توجه: متقاضیان شرکت کننده در شغل محل های شهرستان تهران و فیروز آبادی فاقد امتیاز بومی می باشند.
در صورت ثبت امتیاز بومی در مرحله ثب  نام اولیه ، جهت اثبات و دریافت امتیاز بومی مدارک زیر را به همراه داشته باشید.
الف) شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد.(مدرک لازم جهت اثبات: اصل شناسنامه)
ب) سکونت داوطلب به مدت حداقل ده سال با ارائه استشهاد محلی (براساس فرم پیوست) ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل) احراز گردد(مدرک لازم جهت اثبات: تکمیل فرم استشهاد پیوست)
ج) داشتن سوابق تحصیلی در مقاطع ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن ملاک عمل قرار گیرد. (مدرک لازم جهت اثبات: سوابق تحصیلی و تکمیل استشهاد پیوست)
در صورت وجود ابهام درخصوص شهرستان محل تولد نظر اداره کل ثبت احوال استان ملاک عمل خواهد بود.
و- تقسیمات کشوری (اعم از شهر، بخش یا روستای ذکر شده در شناسنامه داوطلب) در اولین روز ثبت نام ملاک عمل برای تعیین بومی بودن خواهد بود.
بدیهی است عدم مراجعه در تاریخ اعلامی به منزله کان لم یکن شدن موضوع استخدامی شما می باشد.

جهت مشاهده نتایج کلیک نمایید

دانلود فرم استشهاد محل سکونت

اخبار لحظه به لحظه

منابع مطالعه

سوالات متداول

چگونه از زمان ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران مطلع شویم؟

شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از زمان ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید)

نحوه استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران به چه صورت است؟

استخدام در دانشگاه علوم پزشکی ایران از طریق برگزاری آزمون سراسری وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی انجام میگیرد. همچنین ممکن است سالانه چندین فراخوان استخدام از طریق دانشگاه علوم پزشکی ایران و یا شرکت های طرف قرارداد آن اطلاع رسانی شود.

مقطع تحصیلی لازم در آخرین آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران چیست؟

مقطع تحصیلی لازم در آخرین آگهی دانشگاه علوم پزشکی ایران لیسانس، فوق لیسانس، دکتری، دکتری تخصصی می باشد.

شرایط آخرین آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران چیست؟

شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: سن، حداقل معدل، جنسیت، رشته و مشاغل مورد نیاز، دانشگاه های علوم پزشکی ایران می باشد. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدامی دانشگاه علوم پزشکی ایران (اینجا کلیک نمایید)

معرفی منابع و نمونه سوالات عمومی و تخصصی برای موفقیت در آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران؟

آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی میباشند، مواد آزمون عمومی شامل 7 درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد. برای اطلاع از نحوه تهیه بهترین منابع مطالعاتی (اینجا کلیک نمایید) برای تهیه نمونه سوالات رایگان استخدامی سالهای گذشته (اینجا کلیک نمایید)

مصاحبه استخدامی دانشگاه علوم پزشکی ایران به چه صورت است؟

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی (اینجا کلیک نمایید)

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=351371
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k