• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۹/۱۷
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت پرشیا مهرو

استخدام شرکت پرشیا مهرو

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید

آرشیو آگهی های استخدام شرکت پرشیا مهرو

۰۶ دی ۱۴۰۱
استخدام کارمند خانم آشنا به کامپیوتر در شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو

شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو در تهران جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارمند جنسیت: خانم مسلط به زبان انگلیسی و آشنا به کامپیوتر قسمت بازرگانی با شرایط وزارت کار حقوق: توافقی متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۸ مهر ۱۴۰۱
استخدام منشی مسلط به کامپیوتر و تایپ در شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو

شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو در تهران (منطقه 6 - یوسف آباد- امیرآباد) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز منشی جنسیت: خانم مسلط به کامپیوتر و تایپ با شرایط وزارت کار حقوق: توافقی متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۸ مهر ۱۴۰۱
استخدام کارمند مسلط به زبان انگلیسی در شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو

شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو در تهران (منطقه 6 - یوسف آباد- امیرآباد) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارمند جنسیت: خانم مسلط به زبان انگلیسی و آشنا به کامپیوتر قسمت بازرگانی با شرایط وزارت کار حقوق: توافقی متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۴ مهر ۱۴۰۱
استخدام کارمند خانم مسلط به زبان انگلیسی در شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو

شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو در تهران (منطقه 6 - یوسف آباد- امیرآباد) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارمند جنسیت: خانم مسلط به زبان انگلیسی و آشنا به کامپیوتر قسمت بازرگانی با شرایط وزارت کار حقوق: توافقی متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۳ شهریور ۱۴۰۱
استخدام کارمند مسلط به زبان انگلیسی و کامپیوتر در شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو

شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو در تهران (منطقه 6 - یوسف آباد- امیرآباد) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارمند جنسیت: خانم مسلط به زبان انگلیسی و کامپیوتر قسمت بازرگانی با شرایط وزارت کار حقوق: توافقی متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام کارمند خانم مسلط به صدور اسناد در شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو

شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو برای تکمیل کادر خود در تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارمند جنسیت: خانم مسلط به تایپ لاتین و صدور اسناد تمام وقت با شرایط وزارت کار حقوق: توافقی متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام کارمند خانم مسلط به تایپ لاتین و صدور اسناد در شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو

استخدام شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو در راستای تکمیل کادر خود در تهران از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارمند جنسیت: خانم بصورت حضوری و تمام وقت مسلط به تایپ لاتین و صدور اسناد با شرایط وزارت کار متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۸ اسفند ۱۴۰۰
استخدام کارمند خانم مسلط به تایپ لاتین در شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو

دعوت به همکاری شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو در تهران شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو برای تکمیل کادر خود در تهران به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: عنوان شغلی شرایط احراز کارمند جنسیت: خانم حقوق: توافقی مسلط به تایپ لاتین و صدور اسناد تمام وقت با شرایط وزارت کار متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند

مشاهده بیشتر
۱۶ آبان ۱۴۰۰
استخدام همکار خانم جهت تایپ لاتین و صدور اسناد در شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو

شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو واقع در تهران به همکار خانم جهت تایپ لاتین و صدور اسناد بصورت تمام وقت با شرایط وزارت کار نیازمند است.

مشاهده بیشتر
۲۵ شهریور ۱۴۰۰
استخدام کارمند خانم مسلط به تایپ لاتین و صدور اسناد در شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو

استخدام شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو در تهران شرکت حمل و نقل پرشیا مهرو در تهران جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارمند جنسیت: خانم مسلط به تایپ لاتین و صدور اسناد تمام وقت با شرایط وزارت کار متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی درخواست خود را جهت استخدام ثبت نمایند.

مشاهده بیشتر
ایران استخدام
سال نو مبارک
جشنواره هدایای نوروزی ایران استخدام شروع شد..
کلیک کنید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2613975
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi