• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت اخوان (اخوان جم)

استخدام شرکت اخوان (اخوان جم)

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام شرکت اخوان (اخوان جم)


معرفی شرکت اخوان جم:

آقای محسن اخوان تجارت خود را با ورق های فلز در شهر تهران آغاز کرد و در سال 1348 با مجوز وزارت صنایع و معادن استان تهران کارخانه اخوان جم تاسیس گردید. همکاری مستمر خانواده اخوان در زمینه های مدیریتی مجموعه در طی سالهای گذشته توانسته امروز حدود 1000 نفر پرسنل را در این کشور در جهت تولید لوازم توکار آشپزخانه رهبری کند و بدلیل متعهد بودن به رضایت مندی مشتریان خود، بخش خدمات پس از فروش بسیار حرفه ای را راه اندازی نموده است. اخوان در نتیجه تعهد خود به کیفیت و طراحی های بسیار مدرن، توانسته است در محصولاتی با کیفیت بالا در صنعت لوازم آشپزخانه ایران از مزیت رقابتی قابل توجهی برخوردار شود و درنتیجه به طور مداوم سهم بازار و ظرفیت تولید خود را گسترش دهد و در توسعه طیف وسیعی از این گروه محصولات سرمایه گذاری کند و گامی بزرگ در جهت ارتقاء و پیشرفت کشورمان بردارد و بزرگ ترین کارخانه تولید لوازم توکار آشپزخانه را در دست داشته باشد.

آرشیو آگهی های استخدام شرکت اخوان جم

۱۲ آذر ۱۴۰۱
استخدام کارمند اداری (قسمت بایگانی) در شرکت توسعه بازرگانی اخوان جم

شرکت توسعه بازرگانی اخوان جم جهت تکمیل کادر خود در تهران از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. عنوان شغلی شرایط احراز کارمند اداری (قسمت بایگانی) جنسیت: آقامقطع تحصیلی: کاردانیسابقه کاری: ۲ سالحقوق: توافقیاستان مورد نیاز: تهرانشهر مورد نیاز: تهران شرایط احراز: 1نفر آقا ساکن شرق تهران سن تا 30 سال پرداخت کلیه مزایای قانونی مزایا:بیمه بیمه تکمیلی پزشک سازمانی صبحانه ناهار متقاضیان می توانند تا تاریخ 1401/9/21رزومه کاری خود را به ایمیل و یا به شماره واتساپ زیر ارسال و یا با شماره همراه...

مشاهده بیشتر
۰۹ شهریور ۱۴۰۱
استخدام کارمند حسابداری فروش خانم در شرکت توسعه بازرگانی اخوان جم

شرکت توسعه بازرگانی اخوان جم واقع در تهران ( منطقه 4 - خیابان سازمان آب ) جهت تکمیل کادر خود از افراد متخصص با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغل شرایط احراز کارمند حسابداری فروش خانم تعداد مورد نیاز: یک نفر ساکن شرق تهران سن تا 35 سال لیسانس تسلط به برنامه های آفیس با 1 سال سابقه کاری متقاضیان می توانندرزومه کاری خود را به آدرس ایمیل و یا به شماره واتساپ درج شده در آگهی ارسال نمایندو همچنین میتوانند با شماره همراه درج شده تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۵ مرداد ۱۴۰۱
استخدام کارمند حسابداری فروش در شرکت توسعه بازرگانی اخوان جم

شرکت توسعه بازرگانی اخوان جم واقع در تهران جهت تکمیل کادر خود با شرایط زیر استخدام می نماید: عنوان شغل شرایط احراز کارمند حسابداری فروش خانم تعداد مورد نیاز: یک نفر ساکن شرق تهران لیسانس تسلط به برنامه های آفیس با 3 سال سابقه کاری متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل یا شماره واتساپ اعلام شده ارسال و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۰ تیر ۱۴۰۱
استخدام کارمند دفتری خانم در شرکت توسعه بازرگانی اخوان جم

شرکت توسعه بازرگانی اخوان جم برای تکمیل کادر خود در تهران از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارمند امور دفتری خانم مجرد یک نفر ساکن شرق تهران پرداخت کلیه مزایای قانونی حداقل دیپلم سن تا 30 سال متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و شماره واتساپ اعلام شده ارسال و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۸ خرداد ۱۴۰۱
استخدام کارمند اداری خانم در شرکت توسعه بازرگانی اخوان جم

شرکت توسعه بازرگانی اخوان جم برای تکمیل کادر خود در تهران از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارمند اداری 1نفر خانم ساکن شرق تهران پرداخت کلیه مزایای قانونی مدرک تحصیلی حداقل دیپلم متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به آدرس ایمیل یا شماره واتساپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۸ خرداد ۱۴۰۱
استخدام کارمند اداری (قسمت بایگانی) در شرکت توسعه بازرگانی اخوان جم

شرکت توسعه بازرگانی اخوان جم برای تکمیل کادر خود در تهران از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارمند اداری 1 نفر آقا مقطع تحصیلی: دیپلم قسمت بایگانی ساکن شرق تهران سن تا 30 سال دارای گواهینامه رانندگی و کارت پایان خدمت پرداخت کلیه مزایای قانونی متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۰ بهمن ۱۴۰۰
استخدام کارمند امور دفتری برای شرکت اخوان در تهران

دعوت به همکاری شرکت اخوان شرکت اخوان جهت تکمیل کادر فروش خود از افراد متخصص با شرایط ذیل در تهران دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایط احراز کارمند امور دفتری تعداد مورد نیاز: یک نفر جنسیت: خانم ساکن شرق تهران پرداخت کلیه مزایای قانونی استان و شهر مورد نیاز: تهران متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه کاری خود را به ایمیل و یا به شماره واتساپ زیر ارسال و یا با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۲ دی ۱۴۰۰
استخدام کارمند امور دفتری خانم برای شرکت اخوان در تهران

آگهی استخدام شرکت اخوان در تهران شرکت اخوان برای تکمیل کادر فروش خود در تهران از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغل شرایط احراز کارمند امور دفتری جنسیت: خانم تعداد مورد نیاز: 1 نفر ساکن شرق تهران پرداخت کلیه مزایای قانونی استان و شهر مورد نیاز: تهران متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و شماره اعلام شده ارسال و یا با شماره تلفن شرکت و شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۵ مرداد ۱۴۰۰
استخدام پشتیبان IT جهت شرکت اخوان در تهران

آگهی استخدام شرکت اخوان در تهران شرکت اخوان جهت تکمیل کادر IT خود در تهران از افراد متخصص با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایط احراز پشتیبان IT تعداد:1 نفر جنسیت: آقا آشنا به PHP یا #C کمتر از 30سال متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و یا از طریق شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند و یا با شماره مندرج در آگهی تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۲ خرداد ۱۴۰۰
استخدام برنامه نویس در شرکت اخوان

دعوت به همکاری شرکت اخوان شرکت اخوان در تهران جهت تکمیل کادر IT خود از افراد متخصص با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایط احراز برنامه نویس 1 نفر آقا آشنا به PHP یا #C سن کمتر از 30سال متقاضیان می توانند رزومه کاری خود را به ایمیل و یا شماره واتساپ مندرجه ارسال نموده و یا با شماره اعلام شده تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2236591
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi