• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۳/۰۱
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت طرح و ساخت نوین (سامان قالب)

استخدام شرکت طرح و ساخت نوین (سامان قالب)

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام شرکت طرح و ساخت نوین (سامان قالب)


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید


جهت مشاهده آگهی های استخدام شرکت طرح و ساخت نوین (سامان قالب) به آرشيو زير مراجعه نماييد:
۰۵ خرداد ۱۴۰۱
استخدام کمک انباردار، قالب ساز پلاستیک و تزریق کار در مجموعه سامان قالب

مجموعه تولیدی و صنعتی سامان قالب برای تکمیل کادر خود در تهران از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 کمک انباردار دیپلم آقا آشنایی به کار انبار حداقل دو سال سابقه کار ساعت و روز کاری: تمام وقت به همراه اضافه کاری 2 قالب ساز پلاستیک آقا با سابقه کاری ساعت و روز کاری: تمام وقت به همراه اضافه کاری 3 تزریق کار متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۳ خرداد ۱۴۰۱
استخدام کارشناس حسابداری در شرکت معتبر سامان قالب

شرکت معتبر سامان قالب در راستای تکمیل کادر خود در تهران (واقع در جاده مخصوص کرج تهران) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس حسابداری مسلط به سپیدار مسلط به خزانه و حقوق و دستمزد حداقل دو سال سابقه کار متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۱ خرداد ۱۴۰۱
استخدام تزریق کار و قالب ساز پلاستیک در مجموعه تولیدی و صنعتی سامان قالب

مجموعه تولیدی و صنعتی سامان قالب برای تکمیل کادر خود در تهران از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 قالب ساز پلاستیک آقا با سابقه کاری ساعت و روز کاری: تمام وقت به همراه اضافه کاری 2 تزریق کار متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۱ خرداد ۱۴۰۱
استخدام کمک انباردار آشنا به کار انبار در در مجموعه سامان قالب

مجموعه تولیدی و صنعتی سامان قالب برای تکمیل کادر خود در تهران از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کمک انباردار دیپلم آقا آشنایی به کار انبار حداقل دو سال سابقه کار ساعت و روز کاری: تمام وقت به همراه اضافه کاری متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۴ بهمن ۱۴۰۰
استخدام کارشناس حسابداری با سابقه کار در مجموعه سامان قالب

آگهی استخدام مجموعه سامان قالب در تهران مجموعه سامان قالب جهت تکمیل کادر خود در تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری مینماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس حسابداری حداقل 5 سال سابقه کاری در حوزه تولید و خدمات مسلط به اصول حسابداری مسلط به نرم افزار سپیدار سیستم مسلط به قانون کار و تامین اجتماعی مسلط به تهیه و تنظیم و ارسال گزارشات فصلی و اظهار نامه ارزش افزوده و بیمه متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۹ آذر ۱۴۰۰
استخدام كارشناس حسابداری مسلط به نرم افزار سپیدار سیستم در مجموعه سامان قالب

آگهی استخدام مجموعه سامان قالب در تهران مجموعه سامان قالب در تهران در راستای تکمیل کادر خود زا افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز كارشناس حسابداری حداقل 5 سال سابقه کاری در حوزه تولید و خدمات مسلط به اصول حسابداری مسلط به نرم افزار سپیدار سیستم مسلط به قانون کار و تامین اجتماعی مسلط به تهیه و تنظیم و ارسال گزارشات فصلی و اظهار نامه ارزش افزوده و بیمه متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی درخواست خود را جهت استخدام ثبت نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۳ آذر ۱۴۰۰
استخدام سه ردیف شغلی در مجموعه سامان قالب

مجموعه سامان قالب واقع در تهران به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: ردیف عنوان شغلی 1 قالب ساز پلاستیک 2 اسپارک کار 3 اپراتور CNC متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره اعلام شده در آگهی تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۷ شهریور ۱۴۰۰
استخدام مدیر کارخانه جهت مجموعه سامان قالب در تهران

آگهی استخدام مجموعه سامان قالب مجموعه سامان قالب در تهران افراد واجد شرایط ذیل را استخدام مینماید: عنوان شغلی شرایط احراز مدیر کارخانه مسلط به امور ساخت و تولید قطعات پلاستیک خودرو با سابقه مرتبط متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی درخواست خود را جهت استخدام ثبت نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۲ مرداد ۱۴۰۰
استخدام کارشناس برنامه ریزی آقا و خانم با سابقه کار در مجموعه سامان قالب

آگهی استخدام مجموعه سامان قالب در تهران مجموعه سامان قالب در تهران جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس برنامه ریزی رشته تحصیلی مهندسی صنایع جنسیت: آقا/خانم حداقل 2 سال سابقه کار آشنایی با ارزیابی کار و زمان متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی درخواست خود را جهت استخدام ثبت نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۲ خرداد ۱۴۰۰
استخدام چند ردیف شغلی در مجموعه سامان قالب

آگهی استخدام مجموعه سامان قالب مجموعه سامان قالب در تهران افراد واجد شرایط ذیل را استخدام مینماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 مدیر کارخانه تولیدی در زمینه تولید قطعات پلیمری خودرویی 2 مدیر تضمین کیفیت ___ 3 مدیر مهندسی قطعات خودرو ___ 4 طراح قالبهای پلاستیک مسلط به CATIA 5 قالبساز پلاستیک ماهر ___ 6 مدیر سالن تزریق ___ شهرهای موردنیاز: تهران - کرج متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی درخواست خود را جهت استخدام ثبت نمایند.

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی