آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (اطلاعیه + منابع مصاحبه)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۸۲۹ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۱ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

استخدام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


سوالات ارسالی کاربران سایت ایران استخدام: بخشی از سوالات (عمومی و تخصصی) هفتمین آزمون استخدام فراگیر دستگاهای اجرایی (ارسالی از طرف کاربران سایت ایران استخدام) را میتوانید از لینک زیر دریافت کنید:
جهت دانلود رایگان سوالات هفتمین آزمون استخدام دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


خبر 27 بهمن 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (منبع: سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)

اطلاعیه اداره کل امور اداری معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در موردمعرفی شدگان مرحله دوم هفتمین امتحان مشترک دستگاه‌های اجرایی برای مصاحبه تخصصی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،به اطلاع آن دسته از افراد معرفی شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور برای مصاحبه تخصصی،می‌­رساند:

مصاحبه تخصصی از روز یکشنبه ۹۸/۱۲/۴ آغاز و تا تاریخ ۹۸/۱۲/۷ ادامه خواهد یافت. (زمان و تاریخ دقیق مصاحبه هر فرد از طریق ارسال نامه به آدرس محل سکونت و همچنین تماس تلفنی اطلاع‌رسانی می‌شود)

لازم به ذکر است عدم مراجعه در زمان و تاریخ مشخص شده به منزله انصراف داوطلب از ادامه فرآیند استخدام تلقی می‌ گردد و داوطلب هیچگونه حق اعتراضی نخواهد داشت. ضمناً در روز مصاحبه همراه داشتن اصل و کپی مدارک مشروحه زیر الزامی است.

۱-داوطلبانی که دارای رتبه اول در مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود را دارا هستند، کارنامه تحصیلی خود که رتبه داوطلب در آن ذکر شده و یا گواهی معتبر از دانشگاه در روز مصاحبه ارائه کنند.

۲-برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی؛ ارائه گواهی معتبر از برگزار کنندگان المپیادهای علمی دانشجویی ضروری است.

۳-مقالات علمی – پژوهشی و علمی – ترویجی (نشریات داخلی و خارجی معتبر)،

۴-مقالات چاپ شده کنفرانس‌ها و همایش‌های معتبر ملی نمایه شده در (CIVILICAیا ISC) و همایش‌های بین‌المللی

۵-کتاب تألیفی و یا ترجمه (در صورت دارا بودن)

۶-ثبت اختراع: گواهی ثبت اختراع مورد تأیید مراجع ذی‌صلاح (سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و یا بنیاد ملی نخبگان)

۷-کسب مقام در جشنواره‌های علمی و یا هنری: کسب مقام در المپیادهای علمی، جشنواره‌های معتبر علمی (خوارزمی، جوان خوارزمی، رازی و فارابی) و فناوری، هنری، فرهنگی و ادبی، دینی، رسانه، کودکان و نوجوانان، زنان، دولت و نهادها، سینمایی).

۸- گواهینامه بین‌المللی کاربرد کامپیوتر (ICDL)

۹- در صورت دارا بودن مدرک معتبر نرم افزار تخصصی مرتبط با شغل

۱۰- ارائه کارنامه قبولی

۱۱- در صورت داشتن مدرک زبان معتبر (Tolimo, Msrt, Tofel,ielts)

۱۲- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی

۱۳-اصل و کپی مدرک تحصیلی

۱۴-گواهی معتبری که معدل مدرک تحصیلی داوطلب در آن ذکر شده باشد.

خبر 27 بهمن 98: کارنامه هفتمین آزمون استخدامی متمركز دستگاه‌های اجرايی كشور جهت مرحله مصاحبه (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ كارنامه نتايج بررسی مدارک داوطلبان شرکت کننده در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور به منظور انجام مرحله مصاحبه استخدامی منتشر گردید.

جهت ورود به صفحه تجربیات گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

خبر 26 بهمن 98: اطلاعيه اعلام اسامی چند برابر ظرفيت هفتمين آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرايی به منظور انجام مصاحبه استخدامی (منبع: سایت سازمان سنجش)

 پیرو اطلاعیه منتشر شده در تاریخ 98/10/15، بدين وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلباني كه در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ 98/08/30 شرکت نموده‌اند می‌رساند که كارنامه نتايج بررسی مدارک داوطلبان تا ساعت 14 روز یکشنبه مورخ 98/11/27 در سايت سازمان ‌سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت. داوطلبان درصورتی که براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی‌شدگان براي شركت در مصاحبه به هر يك از دستگاه‌هاي اجرايي می‌باشند، موظفند برای اقدامات بعدی در تاریخ 98/11/27 به آدرس سایت دستگاه مورد نظر به شرح جدول ذیل مراجعه و براساس توضيحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه دستگاه، اقدام نمایند.

جهت ورود به صفحه تجربیات گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 18 دی 98: اطلاعیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی سال 98 (منبع: سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)

اطلاعیه اداره کل امور اداری معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد معرفی شدگان مرحله اول هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی برای ارائه و بررسی مدارک منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،به اطلاع آن دسته از افراد معرفی شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور جهت بررسی مدارک،می‌­رساند:

داوطلبان مذکور موظفند جهت ارائه و بررسی مدارک خود از روز شنبه مورخ ۲۱/ ۱۰/ ۹۸ تا حداکثر روز ۲۵/ ۱۰/ ۹۸ با به همراه داشتن مدارک ذیل به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان محل سکونت خود مراجعه نموده و پس از تحویل مدارک، رسید دریافت نمایند.

۱. سه قطعه عکس۴*۳ که در سال جاری گرفته شده باشد.

۲. اصل دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلی ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن.

۳. اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن.

۴. اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن.

۵.اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی و تصویر آن (برای آقایان).

۶.اصل مدارک و معرفی­نامه از سازمان بهزیستی کشور(برای معلولین).

۷.اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی­نامه از بنیاد شهید و امورایثارگران و مراجع ذی­صلاح (برای مشمولین سهمیه ایثارگران).

۸. ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی­ربط ، جهت اصلاح حداکثر سن مقرر (براساس تبصره ۲ صفحه ۲ دفترچه آزمون)

۹. ارائه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن(براساس تبصره ۳، مصوبه جلسه ۵۷۳ شورای انقلاب فرهنگی، مدرک تخصصی حفظ قرآن با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی معتبر می­باشد.

. از پذیرفته­ شدگان نهایی آزمون تعهد خدمتی به صورت محضری مبنی بر عدم درخواست جابجایی محل خدمت به مدت ده سال اخذ خواهد شد.

ضمناً پذیرفته ­شدگانی که در استانی به غیر از استان محل سکونت خود پذیرفته شده­اند، می­توانند در صورت تمایل مدارک خود را به ستاد وزارت­خانه به آدرس: تهران- میدان بهارستان- خیابان کمال­الملک تحویل و در غیر این­صورت با مراجعه به آدرس اداره­کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان محل سکونت مدارک خود را تحویل دهند.

عدم مراجعه و تحویل مدارک فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی گردیده و داوطلب حق هیچ­گونه اعتراضی در این خصوص نخواهد داشت.

لازم به ذکر است این مرحله صرفاٌ جهت بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آن­ها بوده و داوطلبان واجد شرایط( براساس دفترچه راهنمای ثبت نام هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه­های اجرایی کشور) که مدارک آن­ها توسط دستگاه تأیید می­گردد، متعاقباً از سوی سازمان سنجش آموزش کشور جهت شرکت در مصاحبه استخدامی، معرفی خواهند شد.

خبر 15 دی 98: اعلام نتايج اولیه هفتمين آزمون استخدامی فراگير دستگاه های اجرايی (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج اولیه شرکت کنندگان در هفتمين آزمون استخدامی متمركز دستگاههای اجرايی سال 98 به غیر از وزارت بهداشت اعلام گردید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 15 دی 98: اطلاعیه جدید زمان اعلام نتايج اولیه هفتمين آزمون استخدامی فراگير دستگاه های اجرايی (منبع: سایت سازمان سنجش)

بدين وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلباني كه در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ 98/08/30 شرکت نموده‌اند می‌رساند که نتايج اولیه آزمون داوطلبان متقاضی دستگاه های اجرایی کشور یکشنبه مورخ 98/10/15 بر روي سايت سازمان ‌سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت. ضمناً لازم است به اطلاع برسد كه پس از بررسي مدارك از بين داوطلبان واجد شرايط تا چند برابر ظرفيت براي شركت در مصاحبه به هريك از دستگاه هاي اجرايي معرفي خواهند شد.

جهت مشاهده متن اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


استخدام هفتمین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی در سال 98 – 31 شهریور 98

با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در اجرای ماده (۴۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده (۶) دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی منضم به بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ سازمان مذکور (معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سابق) و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاههای اجرایی کشور، شرایط و ضوابط عمومی و تخصصی برای استخدام در هفتمین امتحان مشترک فراگیر به شرح زیر اعلام میگردد:

> شرایط عمومی

۱. داشتن تابعیت ایران
۲. اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۳. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۴. انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان
۵. داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند
۶. عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
۷. نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۸. عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح
۹. داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی و همچنین بازنشسته باشند
۱۰. به استناد ماده (۹۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر، در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.
تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفته شده آزمون میباشد.
۱۱. داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (۲۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی سال (۳۰) برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و پنج (۳۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (۴۰) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل پنج (۴۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری.

جهت مشاهده متن کامل شرایط استخدامی هفتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

خبر 30 شهریور 98: اطلاعیه مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی (منبع: سایت سازمان فرهنگ و ارشاد)

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع به اطلاع پذیرفته­ شدگان محترم آزمون استخدامی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌­رساند:

نظر به اینکه براساس قوانین و مقررات جاری پذیرفته­ شدگان برای طی مراحل گزینش به هسته مرکزی گزینش این وزارت معرفی خواهند شد، بنابراین به­ منظور تسهیل در امر گزینش و سهولت انجام کار و جلوگیری از مراجعه حضوری به تهران، خواهشمند است از تاریخ ١/ ٧/ ٩٨ لغایت ١٠/ ٧/ ٩٨ با مراجعه به اداره­ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان محل سکونت خود، مدارک ذیل را تحویل نمایید.

بدیهی است جهت طی مراحل گزینش از طرف هسته مرکزی گزینش با هریک از پذیرفته شدگان تماس گرفته خواهد شد و از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی با ستاد وزارتخانه خودداری فرمایید.

ضمناً پذیرفته­ شدگانی که در استانی به غیر از استان محل سکونت خود پذیرفته شده­اند، می­توانند در صورت تمایل مدارک خود را به ستاد وزارت­خانه به آدرس: تهران- میدان بهارستان – خیابان کمال­ الملک تحویل و در غیر این­صورت با مراجعه به آدرس اداره­ کل استان محل تقاضای استخدام تحویل دهند.

مدارک مورد نیاز:

١. تکمیل فرم اطلاعات فردی ( اخذ شده از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان)

٢.تصویر مدرک تحصیلی

٣.چهار قطعه عکس ٤*٣

٤.تصویر شناسنامه از تمام صفحات

٥.تصویر کارت پایان خدمت

٦.گواهی فعالیت در بسیج و یا سابقه ایثارگری (در صورت دارا بودن )

٧.تصویر کارت ملی

خبر 26 شهریور 98: اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص اعلام نتایج ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

داوطلبان گرامی، با عنایت به برگزاری ششمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ 1397/12/17، نتایج نهایی آزمون استخدامی مربوط به دستگاه‌های اجرایی شامل :

– وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

که نتایج آنها نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.
داوطلبان به منظور اطلاع از نتیجه آزمون، می‌توانند به پروفایل خود مراجعه نمایند. داوطلبان پذیرفته شده ضروری است جهت اطلاع از زمان و مکان مراجعه برای سیر سایر مراحل استخدامی خود، روز شنبه 30 شهریورماه 1398 به آدرس اینترنتی «وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» مراجعه نمایند. بدیهی است نتايج سایر دستگاه‌های اجرایی که فرایند بررسی مدارک و یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

جهت ورود به صفحه راهنمای جامع مصاحبه های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت بازیابی کد رهگیری اینجا کلیک نمایید  |  جهت دانلود اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به پروفایل کاربری اینجا کلیک نمایید


  لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی        راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی   
      درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی     دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی   
  سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید      معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام   
اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: مریم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۰۰
 • کد دیدگاه: ۲۸۴۵۱۹۰

سلام شرمنده ی سوال داشتم اونهایی ک گزینش رفتن لطف میکنید بگید چی دقیقا میپرسن؟واسه گزینش تهران بایدبریم یا اداره ارشاد شهرخودمون؟ممنون میشم جواب بدید

پاسخ دهید
 • نویسنده: فرهنگ
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۳۰
 • کد دیدگاه: ۲۸۴۳۹۱۱

حالا چرا رد ؟تو گزینش کم پیش میاد رد کنن حالا بازم بنده ی خدا شما یه قدم جلوترید من که هنوز زنگ گزینش بهم زنگ هم نزدن

پاسخ دهید
 • نویسنده: زهرا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۵۰
 • کد دیدگاه: ۲۸۴۴۱۹۹

نمی دونم آخه من دی ماه برای گزینش رفته بودم الان چند ماهی میشه شما هم برا آزمون ششم هستین؟ انشالله اوضاع هرچه زودتر درست بشه واز شراین ویروس راحت شیم وتکلیف ماهم مشخص شه. موفق باشین

پاسخ دهید
 • نویسنده: فرهنگ
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۴۰
 • کد دیدگاه: ۲۸۴۴۵۳۸

بله آزمون ششمین، توکل بخدا

پاسخ دهید
 • نویسنده: زهرا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۵۳
 • کد دیدگاه: ۲۸۴۳۸۱۹

سلام خوب هستین دوستان آزمون ششم ارشاد جواب گزینش برا کسی اومده؟ ما کی برای گزینش رفته بودیم چرا جوابش نمیاد اگر رد بشیم زنگ میزنن میگن بهمون یا اصلا خبر نمیدن؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: منتظر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۲۸
 • کد دیدگاه: ۲۸۴۳۹۰۹

تو این موقعیت بعید میدونم کسی باشه که زنگ بزنن یا نه باید دعا کنیم اوضاع درست بشه و از شر این ویروس نجات یابیم

پاسخ دهید
 • نویسنده: فرهنگ
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۱۲
 • کد دیدگاه: ۲۸۴۲۴۷۲

سلام دعا کنید وضعیت عادی شه تا به کارمون رسیدگی بشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: مریم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۳۰
 • کد دیدگاه: ۲۸۴۳۰۵۷

سلام
انشاا… خدا خودش بهمون رحم کنه و در رحمتش و ب روی ما باز کنه و مارو از شر این ویروس نجات بده.
😔

پاسخ دهید
 • نویسنده: منتظر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۳۰
 • کد دیدگاه: ۲۸۴۳۳۹۳

با توکل بخدا این نیز میگذرد فعلا که همه جا تعطیله

پاسخ دهید
 • نویسنده: فرهنگ
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۰۹
 • کد دیدگاه: ۲۸۳۸۳۸۳

دوستان عزیز خبر جدیدی شد حتما اعلام کنید حداقل حرف بزنید اینجا یکم دلمون گرمه

پاسخ دهید
 • نویسنده: مریم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۰۲
 • کد دیدگاه: ۲۸۳۸۳۹۷

سلام سال نوتون مبارک دوست عزیز
فک کنم فعلا من و شما اینجا فقط سرمیزنیم بقیه بی خیال کارشدن😊

پاسخ دهید
 • نویسنده: فرهنگ
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۳۱
 • کد دیدگاه: ۲۸۳۹۰۶۷

سلام ممنون سال نو شمام مبارک، اره خوش بحالشون که بیخیالند

پاسخ دهید
 • نویسنده: مریم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۱۹
 • کد دیدگاه: ۲۸۳۵۳۱۳

وای خدا خسته شدم اینم از سال۹۸تموم شدولی از نتایج ما خبری نشدحداقل کاش ی تاریخی رو مشخص میکردن ک بدونیم لاقل چ تاریخی بیاییم نتایجمون رو ببینیم…
و در آخر کلام خواستم از پرسنل خوب و زحمت کش سایت ایران استخدام نهایت قدردانی و تشکر لازم رو بابت زحمات خوبشون داشته باشم و پیشاپیش فرارسیدن سال نو رو به همه ی شما پرسنل عزیزتبریک عرض کنم انشاا… سالی پر خیر و برکت و دور از ویروس کرونا در کنار خانواده های عزیزتون داشته باشید😊

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (مریم احمدی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۴۴
 • کد دیدگاه: ۲۸۳۵۳۷۳

تشکر از لطف شما
از طرف كادر ایران استخدام پيشاپيش فرا رسیدن سال نو و عید نوروز را تبریک عرض ميكنيم🍃🌷

پاسخ دهید
 • نویسنده: فرهنگ
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۱۴
 • کد دیدگاه: ۲۸۳۵۷۱۸

دوست عزیز اگه شما دو ماه حیرونید ما یک سال پشت استخدام موندیم پس هنوز باید خیلی صبر کنید

پاسخ دهید
 • نویسنده: مریم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۳:۴۴
 • کد دیدگاه: ۲۸۳۶۰۵۴

سلام ببخشید خب علت این دیرکردشون چیه؟؟ شما پیگیرنشدین؟
حداقل بگن عاقا قبولید اما ی سال دیگ بیایین سرکار ن اینکه همینجوری از همه جابیخبرباشیم چشم انتظاربودن تواین شرایط بیکاری الان واقعا سخته اونم واسه ماها ک سنمون داره ب پایان استخدامی نزدیک میشه بیشتر استرس آوره😢

پاسخ دهید
 • نویسنده: فرهنگ
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۵:۲۴
 • کد دیدگاه: ۲۸۳۶۰۷۱

سلام، کلا روند به کار گیری دستگاهههای اجرایی کند و نامعلومه، دلیلشم نداشتن برنامه ریزی و بودجه و خیلی دلایل دیگر، الانم تو این وضعیت باید از بیست فرودین به بعد منتظر نتایج باشید چون تو این فاصله بعید میدونم تو اداره ای کار انجام بشه، به امید موفقیتتون

پاسخ دهید
 • نویسنده: مریم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۴۵
 • کد دیدگاه: ۲۸۳۶۲۱۵

وای چ بد انشاا… ک هممون قبول بشیم الان نگران نتیجه مصاحبه ایم باز بعدش نگران نتیجه گزینش کلا باید ی مدت چشم انتظارباشیم و دست به دعا
با آرزوی موفقیت همه مخصوصا شما دوست عزیز انشاا… ک انتظارتون نتیجه شیرینی داشته باشه.

پاسخ دهید
 • نویسنده: فرهنگ
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۳۲
 • کد دیدگاه: ۲۸۳۴۸۳۶

معلوم نیست سرنوشتمون به کجا برسه تا کی باید منتظر موند

پاسخ دهید
 • نویسنده: مریم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۳۲
 • کد دیدگاه: ۲۸۳۲۸۳۰

وای چرا نتایج مصاحبه اعلام نمیشه؟
من زندگیم به این نتایج وابسته اس
کسی خبری نداره نتایج کی اعلام میشه؟
ادمین جان ب نظرشما نتایج قبل سال اعلام میشه؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۳۶
 • کد دیدگاه: ۲۸۳۲۸۳۹

با سلام
کاربر گرامی، اطلاعیه ای در مورد زمان اعلام نتایج منتشر نشده است.
در همین صفحه پیگیر اخبار و اطلاعیه های تکمیلی در خصوص اعلام نتایج باشید.
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: مریم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۴۷
 • کد دیدگاه: ۲۸۳۳۰۸۹

چشم‌ممنونم.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ...م...
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۵۲
 • کد دیدگاه: ۲۸۲۹۳۵۵

سلام ادمین عزیز
شرمنده شما اطلاع ندارین نتایج مصاحبه کی اعلام میشه؟ یا نهایتا استخدامی های گذشته چندروزه اعلام میشد؟
ممنونم راهنماییمون کنید🙏

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (علی احمدزاده)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۳:۳۰
 • کد دیدگاه: ۲۸۲۹۴۰۷

نه متاسفانه دوست عزیز
معمولا این موارد از قبل مشخص نمیشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: ...م...
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۴۸
 • کد دیدگاه: ۲۸۲۹۴۶۸

سپاسگزارم🙏

پاسخ دهید
 • نویسنده: فرهنگ
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۳
 • کد دیدگاه: ۲۸۲۷۷۵۶

سلام دوستان خبر جدیدی ندارید؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ...م...
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۰۴
 • کد دیدگاه: ۲۸۲۷۸۸۱

خیر .کسی اطلاع نداره نتایج مصاحبه کی اعلام میشه؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ...م...
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۵۶
 • کد دیدگاه: ۲۸۲۶۷۳۲

سلام ادمین عزیز
ی سوال ذهنم و درگیرکرده اونم این مورده الان ک ما استخدام بشیم ب صورت پیمانی جذب اداره میشیم یا رسمی؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (علی احمدزاده)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۰۴
 • کد دیدگاه: ۲۸۲۷۱۲۵

پیمانی دوست عزیز

پاسخ دهید
 • نویسنده: ...م...
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۲۲
 • کد دیدگاه: ۲۸۲۷۵۷۵

ممنونم ازتون

پاسخ دهید
 • نویسنده: فرهنگ
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۲۵
 • کد دیدگاه: ۲۸۱۷۴۳۱

دوستان اگه بتونیم همگی پیگیری کنیم از سازمان امور استخدامی و وزارت و اداره کل روند کارا زودتر طی میشه وگرنه باید بشینیم منتظر بمونیم که چه زمانی دعوت به کار شیم که بعید میدونم حالا حالاها باشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: م
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۷:۵۲
 • کد دیدگاه: ۲۸۲۰۶۲۹

موافقم

پاسخ دهید
 • نویسنده: فرهنگ۱
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۵۳
 • کد دیدگاه: ۲۸۲۱۰۵۹

فایده نداره من که از بس زنگ زدم کاملا میشناسن بنظرم اگه به فاصله دو روز همگی بزنیم شاید جواب بده

پاسخ دهید
 • نویسنده: منتظر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۳۶
 • کد دیدگاه: ۲۸۱۵۱۱۷

تاییدیه گزینش برای کسی اومده؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: فرهنگی۲
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۴۲
 • کد دیدگاه: ۲۸۱۶۵۰۸

برا من ک نه هنوز

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی