اطلاعات بیشتر

استخدام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


خبر 16 اردیبهشت 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (منبع: سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)

پذیرفته شدگان مرحله اول ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی از روز شنبه ٢١ اردیبهشت تا ١ خرداد برای ارائه مدارک خود به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت بررسی روند استخدام فرصت دارند.
معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه‌ای شرایط و مهلت مقرر برای بررسی مدارک پذیرفته شدگان مرحله اول ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی را اعلام کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:
به اطلاع آن دسته از افرادی که در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی جهت بررسی مدارک به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی شده اند، می رساند:

جهت ارائه و بررسی مدارک خود از روز شنبه مورخ ٩٨/٠٢/٢١ لغایت حداکثر روز چهارشنبه مورخ ٩٨/٠٣/٠١ با همراه داشتن مدارک ذیل به آدرس : تهران_ میدان بهارستان- خیابان کمال الملک- وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی- طبقه چهارم- اداره کل امور اداری- اتاق ٤٢١ مراجعه نموده و پس از تحویل مدارک، رسید دریافت نمایند.

١- ٦ قطعه عکس ٤*٣که در سال جاری گرفته شده باشد.

٢- اصل دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلی ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن.

٣- اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن.

٤- اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن.

٥- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی و تصویر آن برای آقایان.

٦- اصل مدارک و معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور برای معلولین.

٧- اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ایثارگران ٢٥ درصد.

٨- اصل مدرک و معرفی نامه از مراجع ذیصلاح برای مشمولین سهمیه ٥درصد.

مراجع ذیصلاح جهت تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه برای رزمندگان با سابقه حداقل٦ ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزند آنها عبارتند از:

· معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

· معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

· معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

٩- ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی‌ربط، جهت اصلاح حداکثر سن مقرر برای آن دسته از داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها، شرکت‌های بیمه‌های دولتی، شهرداری‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها از تاریخ ٢٢/ ١١/ ١٣٥٧ به خدمت اشتغال داشته‌اند.

١٠-ارائه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قران (طبق مصوبه جلسه ٥٧٣ شورای انقلاب فرهنگی، تبصره سه، مدرک تخصصی حفظ قرآن با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی معتبر می‌باشد.)

١١- از پذیرفته شدگان نهایی آزمون ، تعهد خدمتی به صورت محضری مبنی بر عدم درخواست جابجایی محل خدمت به مدت ده سال اخذ خواهد شد.

بدیهی است عدم مراجعه و تحویل مدارک فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی گردیده وداوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

لازم به ذکر است این مرحله صرفاً جهت بررسی اطلاعات خود اظهاری داوطلبان و مدارک آن‌ها بوده و داوطلبان واجد شرایط (بر اساس دفترچه راهنمای ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور) که مدارک آنها توسط دستگاه مربوطه تایید می‌گردد، جهت شرکت در مصاحبه استخدامی، متعاقباً معرفی خواهند شد.

خبر 15 اردیبهشت 98: نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع داوطلبان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می‌رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت، پروفایل به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.
*شایان ذکر است آن دسته از دواطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ با مراجعه به وب سایت اینترنتی دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود، از مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک مطلع شوند.

دانلود فایل اطلاعيه در خصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفيت ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 28 فروردین 98: زمان اعلام نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی از انتشار نتایج ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در اردیبهشت ماه خبر داد. سید عزیز آشنا روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار دانشگاه ایرنا اعلام کرد: در حال حاضر اطلاعات مربوط به پاسخنامه ها قرائت شده است و نتایج آزمون ماه آینده اعلام می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 اسفند 97: زمان اعلام نتایج نهایی ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در بهار 98 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با بیان اینکه منتظر برگردانده شدن پاسخ‌نامه‌های آزمون به قرنطینه مرکزی هستیم، گفت: زمان و مکان مصاحبه حضوری برای پذیرفته‌شدگان در حساب کاربری آن‌ها اعلام شده و با توجه به آن که فرآیند انجام مصاحبه‌های حضوری زمان‌بر است، نتایج نهایی بهار ۹۸ اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 بهمن 97: اصلاحات و اضافات ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)
پیرو اطلاعیه شماره 1 و همچنین انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در سال 97 بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمون مذکور می رساند، با توجه به اعلام سازمان اداری استخدامی کشور اصلاحات و اضافات جدید در سامانه ثبت نام صورت گرفته است.
کلیه داوطلبان می توانند در مهلت باقی مانده ثبت نام، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و همچنین مندرجات این اصلاحیه و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به سامانه ثبت نام مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اند ضمن مراجعه به پروفایل خود در صورت تمایل نسبت به ویرایش آن اقدام کنند.
لازم به ذکر است که مهلت تعیین شده برای ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات تا تاریخ 1397/11/9 می باشد و تمدید نخواهد شد.

جهت مشاهده اصلاحات دفترچه اینجا کلیک نمایید


شروع ثبت نام ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی – 29 دی 97

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۶ دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی ملزم به بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ سازمان اداری و استخدامی کشور معاونت توسعه مدیریت و سرمایه گذاری سرمایه انسانی سابق و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاه‌های اجرایی کشور شرایط و ضوابط عمومی و تخصصی برای استخدام در ششمین امتحان مشترک فراگیر به شرح زیر اعلام میگردد.

> شرایط عمومی داوطلبان

۱ .داشتن تابعیت ایران

۲ .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴ .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان

۵ .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند.

۶ .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

۷ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۸ .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح.

۹ .به استناد قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی باشند.

۱۰ .به استناد ماده (۹۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر، در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.

تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفتهشده آزمون میباشد.

۱۱ .داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (۲۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی سال (۳۰)برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و پنج (۳۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (۴۰) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل پنج (۴۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری.

راه های ارتباطی:
پست الکترونیک پشتیبانی: support@hrtc.ir
تلفن پشتیبانی: از ساعت ۹ تا ۱۴ روزهای غیرتعطیل ۰۲۱۸۴۶۵۶

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط استخدام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ششمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی سال 97 بخش های زیر را مطالعه نمایید:
جهت دانلود فایل شغل محل های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود دفترچه راهنمای ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود عناوین شغلی و مواد آزمون ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده فرم پیش نویس ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده مراحل ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید


  لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی        راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی   
      درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی     دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی   
  سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید      معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام   
اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : Faz

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:29

  کد دیدگاه : 2305162

  بچه های ارشاد چقد ساکتین، کسی میدونه چند نفر قبول شدیم کل کشور ؟از بندر چند نفر؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:08

  کد دیدگاه : 2301899

  منم رفتم مدارک را تحویل دادم. ۵ دقیقه طول کشید. مدارک را با یک کپی میخواستند. تمام صفحات شناسنامه. از مترو بهارستان که خارج شویم, ارشاد همانجاست.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : Faz

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:33

   کد دیدگاه : 2302046

   اره زیاد طول نکشید، شما برا کدوم شهر شرکت کردین

   پاسخ دهید
 • نویسنده : Faz

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:49

  کد دیدگاه : 2299240

  سلام من امروز کلی از بندر اومدم مدارک تحویل دادم گفتند مصاحبه هم بعد از ماه رمضون تهران هستش،
  از بشاگرد کسی هست اینجا

  پاسخ دهید
 • نویسنده : الهه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:40

  کد دیدگاه : 2296534

  سلام بچه هاخسته نباشید
  کسی اداره ارشاد مدارک تحویل داده
  میگم حتما باید خودمون باشیم
  بخوایم مدارک مثل رزومه کاری اینا باشه تحویل میگیرن یا
  فقط مدارک نوشته شده

  پاسخ دهید
  • نویسنده : جواد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:27

   کد دیدگاه : 2304271

   سلام.فقط مدارک که گفته شده تحویل میگیرن خودتون باشید خیلی بهتره

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:20

  کد دیدگاه : 2293160

  ممنون بابت راهنماییهایتان. یک سؤال: آیا این زمان مصاحبه هم انجام میشود؟ شماره تلفن ننوشتند.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محسن زمانی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:05

   کد دیدگاه : 2296045

   فعلا فقط تحویل مدارکه.بعدا زمان مصاحبه اعللم میشه باز باید پولت خرج کنی بری تهران 😣 اوضاعیه ها
   ت

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:56

  کد دیدگاه : 2290796

  سلام. من رفتم سایت ارشاد اما چیزی راجع به این اطلاعیه ندیدم. شما از کجا دیدید. کلی استرس دارم لطفا راهنمایی کنید. آخه نمیشد من مدارکم را به اداره ارشاد استان خودمون بدهم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:36

   کد دیدگاه : 2290862

   شکی در صحبت این اطلاعیه نیست دوست عزیز. به شکل گفته شده در اطلاعیه عمل کنید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : الهه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:49

   کد دیدگاه : 2290965

   هست دوست عزیز دقیق تر سرچ کنید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محسن زمانی علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:29

  کد دیدگاه : 2285267

  اقا چه وضعیه یعنی من الان باید مدارکم بردارم از استان فارس برم تهران چرااا اخه !!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:49

   کد دیدگاه : 2291333

   سلام ..واقعا خیلی مزخرفه مدارک ببریم تهران…اعتراض کنیم …اینهمه راه بعدی وقت دیگه باید بریم گزینش

   پاسخ دهید
   • نویسنده : الهه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:25

    کد دیدگاه : 2292048

    واقعا خیلی سخته هم تحویل مدارک تهران هست هم مصاحبه
    من زنگ زدم گفتم چرا خود استان ها تحویل نمیگیرن گفتن که میخوایم متمرکز باشه
    ولی آخه این همه هزینه بری تهران و برگردی که چی مث بقیه آزمونها مرکز استان ها میگرفتن

    پاسخ دهید
   • نویسنده : لیلا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:18

    کد دیدگاه : 2293994

    بعله

    پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان چهار (نصیرلو)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:46

  کد دیدگاه : 2281211

  خبر 15 اردیبهشت 98: نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد
  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع داوطلبان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می‌رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت، پروفایل به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.
  جهت مشاهده نتایج آزمون به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:35

  کد دیدگاه : 2138325

  سلام من ارشد جامعه شناسی هستم ارشاد میگیره رشته منو؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:47

  کد دیدگاه : 1252811

  سلام چه رشته هایی می توانند در وزارت فرهنگ ارشاد ثبت نام کنند اگه پاسخ دهید ممنون میشم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:53

   کد دیدگاه : 1252815

   سلام
   در حال حاضر مشخص نيست.
   در همين صفحه پيگير اخبار تکميلي باشيد، به محض انتشار اطلاعات بيشتر اطلاع رساني خواهيم کرد.
   ضمن اينکه براي اطلاع فوري از جديدترين و آخرين اخبار استخدامي ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: https://t.me/iranestekhdam24
   موفق باشيد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:19

  کد دیدگاه : 1251470

  سلام رشته لیسانس مهندسی کشاورزی دارم وکلاس مداحی رفته ام مدرک دارم زمان ثبت نام کی اعلام میشود

  پاسخ دهید
 • نویسنده : هانیه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:17

  کد دیدگاه : 1249560

  ادمین میشه بگید وزادت فرهنگ و ارشاد رشته روانشناسی میتونه شدکت کنه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:32

   کد دیدگاه : 1249583

   سلام
   در حال حاضر مشخص نيست.
   در همين صفحه پيگير اخبار تکميلي باشيد، به محض انتشار اطلاعات بيشتر اطلاع رساني خواهيم کرد.
   ضمن اينکه براي اطلاع فوري از جديدترين و آخرين اخبار استخدامي ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: https://t.me/iranestekhdam24
   موفق باشيد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:01

  کد دیدگاه : 905783

  درود برشما، خدا قوت ..
  امر به معروف و نهی از منکر
  اماده همکاری با مدرک کارشناسی.
  سپاس ازتوجه

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...