دانلود نمونه سوالات استخدامی شرکت های پتروشیمی

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس


خبر 14 مهر 97: اطلاعیه ثبت نام در سامانه کارآموزی پذیرفته شدگان استخدام شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس (منبع: شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ شرکت ره آوران فنون پتروشیمی در جهت سهولت فرآیند پذیرش و همچنین افزایش سرعت ثبت نام سامانه حاضر را راه اندازی نموده و در اختیار کارآموزان گرامی قرار داده است . در نخستین مرحله ابتدا با وارد کردن کد ملی خود میتوانید به فرم ثبت نام دسترسی یابید .

1- لطفا روز یکشنبه مورخ 1397/09/04 در محل مهمانسرای شرکت ره آوران به نشانی: ماهشهر، شهرک بعثت، جنب بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر جهت اعلام آمادگی خود جهت اسکان حضور بهم رسانید.

2- پس از اینکه روز مراجعه و معرفی خود را ملاحظه فرمودید به نکات مندرج در بند 3 تا 11 توجه و کلیه مراحل را رعایت و اجرا فرمائید .

3- آدرس محل آموزش جهت گذراندن دوره های آموزشی عبارتست از شرکت ره آوران فنون پتروشیمی واقع در استان خوزستان ، بندرماهشهر، منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، سایت سه . شماره تماس: 06152125244

4- در صورت عدم مراجعه در روز تعیین شده (چهارم آذرماه) به منزله انصراف تلقی می گردد. بنابراین حضور شما برای ثبت نام و معرفی خود در روز یاد شده ضروری میباشد.

5- پذیرفته شدگان محترم ضرورت دارد به منظور حضور در دوره کارآموزی و کارورزی خود تعهد اشتغال بکار بمدت 7 سال به شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس ارائه نمایند . به این منظور لازم است مراحل ذیل را انجام و مدارک مربوطه را روز ثبت نام به متصدیان امر ارائه فرمایند .
الف) تهیه سفته به میزان یک میلیارد ریال و تکمیل و امضای آن
ب) یک نفر ضامن لازم است پشت سفته ها را امضاء و تأیید نماید .
ج) ضروری است ضامن با مراجعه به یک دفترخانه اسناد رسمی در شهر محل سکونت پذیرفته شده، گواهی تأیید امضاء اخذ نماید .
د) به همراه داشتن سفته و گواهی تأیید امضای ضامن در روز ثبت نام به همراه مدارک فوق الذکر جهت تحویل به متصدی مربوطه الزامی است .
هـ) هزینه تهیه سفته و گواهی امضای ضامن بعهده متقاضی (پذیرفته شده محترم) بوده اما هزینه اخذ تعهد کار 7 ساله توسط شرکت پرداخت خواهد شد .

جهت ورود به سامانه کارآموزی اینجا کلیک نمایید

خبر 11 مهر 97: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس (منبع: شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس)

بدینوسیله ضمن تبریک مجدد به پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پالایشگاه گاز بیدلند خلیج فارس به اطلاع می رساند:

1) شروع دوره آموزشی در تاریخ هفدهم و هجدهم مهرماه ۹۷ تعیین شده است.

2) پذیرفته شدگان به دو گروه الف و ب تقسیم شده اند که در لینک ذیل ، با مشاهده اسامی می توانند گروه خود را ملاحظه نمایند.

3) چنانچه در گروه الف قرار دارید تاریخ مراجعه و حضور شما روز هفدهم مهرماه ۱۳۹۷ (سه شنبه از ساعت ۹ الی ۱۶) می باشد

اگر در گروه ب قرار دارید تاریخ مراجعه و حضور شما روز هجدهم مهرماه ۱۳۹۷ (چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶) می باشد

4) پس از اینکه روز مراجعه و معرفی خود را ملاحظه فرمودید به نکات مندرج در بند ۵ تا ۱۵ توجه و کلیه مراحل را رعایت و اجرا فرمائید .

5) آدرس محل معرفی و مراجعه عبارتست از مهمانسرای شرکت ره آوران فنون پتروشیمی واقع در استان خوزستان ، بندرماهشهر، شهرک بعثت ،جنب بیمارستان صنایع پتروشیمی . شماره تماس: ۰۶۱۵۲۴۳۹۴۸۹

6) در صورت عدم مراجعه در روزهای تعیین شده (هفدهم و هجدهم مهرماه) به منزله انصراف تلقی می گردد و در روز نوزدهم از لیست ذخیره ها فراخوان خواهد شد . بنابراین حضور شما برای ثبت نام و معرفی خود در روزهای یاد شده ضروری میباشد.

7) پذیرفته شدگان محترم ضرورت دارد به منظور حضور در دوره کارآموزی و کارورزی خود تعهد اشتغال بکار بمدت ۷ سال به شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس ارائه نمایند . به این منظور لازم است مراحل ذیل را انجام و مدارک مربوطه را روز ثبت نام به متصدیان امر ارائه فرمایند .

الف) تهیه سفته به میزان یک میلیارد ریال و تکمیل و امضای آن

ب) یک نفر ضامن لازم است پشت سفته ها را امضاء و تایید نماید .

ج) ضروری است ضامن با مراجعه به یک دفترخانه اسناد رسمی در شهر محل سکونت پذیرفته شده، گواهی تایید امضاء اخذ نماید .

د) به همراه داشتن سفته و گواهی تایید امضای ضامن در روز ثبت نام به همراه مدارک فوق الذکر جهت تحویل به متصدی مربوطه الزامی است .

هـ) هزینه تهیه سفته و گواهی امضای ضامن بعهده متقاضی (پذیرفته شده محترم) بوده اما هزینه اخذ تعهد کار ۷ ساله توسط شرکت پرداخت خواهد شد .

8) در روز ثبت نام بهمراه داشتن مدارک ذیل الزامیست .

الف) اصل شناسنامه و یکسری فتوکپی از تمام صفحات

ب) اصل کارت ملی و یکسری فتوکپی از تمام صفحات

ج) اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی از هر دو طرف کارت

د) اصل مدرک تحصیلی و کپی آن

هـ) ۱۲ قطعه عکس ۴*۳ پشت نویسی شده

و) سفته و گواهی امضای ضامن مورد اشاره در بند ۷

ز) در صورتیکه مدارک مرتبط به سوابق پزشکی برای بیماری خاصی وجود دارد ،پیشنهاد می نماید بهمراه داشته باشید . برای مراحل طب صنعتی قابل استفاده خواهد بود.

9) فرم هایی که لازم است در روز مراجعه تکمیل گردد را به منظور تسهیل در امر اسکان و ثبت نام در روز شنبه چهاردهم مهرماه ۱۳۹۷ بعد از ساعت ۱۶ و در همین سایت به اشتراک گذاشته خواهد شد .

پذیرفته شدگان محترم لازم است روز شنبه چهاردهم مهرماه ۱۳۹۷ به سایت و لینک مربوطه مراجعه نموده و با دانلود و تکمیل

فرم ها فرآیند معرفی و ثبت نام خود را تسهیل فرمایند .

مهلت تکمیل این فرم ها از عصر روز شنبه چهاردهم مهرماه ۱۳۹۷ تا پایان روز دوشنبه شانزدهم مهرماه ۱۳۹۷ خواهد بود .

مزید اطلاع اینکه فرم های مذکور جهت درج اطلاعات فردی، آدرس محل سکونت ، کد پستی ، معرفی افرادی از دوستان یا خانواده و یا بستگان جهت تماس های ضروری ، وضعیت تحصیلی ، مهارت ها ، مشاغل قبلی و اینگونه موارد اختصاص دارند.

10) لطفاً مدارک مندرج در بند هشتم را به منظور تکمیل پرونده پرسنلی بصورت الکترونیکی اسکن و یا با کیفیت مناسب عکس با فرمت JPG تهیه نموده ، بطوریکه حداکثر حجم هر فایل ۵۰۰kb باشد . ضرورت دارد این مدارک از بعدازظهر روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۴لغایت پایان وقت اداری روز ۱۳۹۷/۰۷/۱۶در همان محلی که فرم ها را تکمیل می فرمائید آپلود گردد . راهنمای این مراحل نیز در فرم ها ارائه شده است.

صفحه اول شناسنامه

صفحه دوم شناسنامه

صفحه سوم شناسنامه

صفحه چهارم شناسنامه

تصویر روی کارت معافیت یا پایان خدمت

تصویر پشت کارت معافیت یا پایان خدمت

تصویر مدرک تحصیلی

تصویر روی سفته

تصویر پشت سفته

تصویر روی کارت ملی

تصویر پشت کارت ملی

تصویر گواهی امضاء

عکس پرسنلی

پیشنهاد می نماید تا روز شــنبه این تصاویر و فایل ها را برای آپلود کردن آماده نمائید .

پس از تکمیل فرم ها و آپلود مدارک به هر نفر یک کد رهگیری ارسال می گردد که لازم است روز مراجعه به همراه داشته باشد .

11) با توجه به اینکه پس از مراجعه و ثبت نام در محل مهمانسرا جهت شروع دوره ، اسکان داده می شوید ، لطفاً از آوردن همراه و همچنین خودروی شخصی خودداری فرمائید .

12) با توجه به استقرار در روز مراجعه و شروع دوره لطفاً کلیه کارهای اداری و شخصی خود را تا قبل از ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ انجام داده و توجه فرمائید در دوره آموزشی، مرخصی بصورت فردی امکان پذیر نمی باشد و عدم حضور در دوره آموزشی غیبت غیرموجه منظور شده و احتمال از دست دادن دوره را خواهید داشت .

13) در روز مراجعه و پس از ثبت نام به هر فرد یک اتاق یک نفره شامل تخت وسایل خواب ، میز مطالعه و تلویزیون تحویل داده می شود . سرویس بهداشتی و حمام در انتهای راهروی هر طبقه وجود داشته و آب معدنی و مواد شوینده بهداشتی

هر هفته توزیع خواهد شد . سرویس هایی نیز برای شستشوی لباس و اطو (خشکشوئی) نیز در محل وجود دارد .

علیهذا توصیه می شود حداقل پوشاک لازم و وسایل بهداشتی فردی و شخصی در روز مراجعه به همراه داشته باشید .

14) روز شنبه ۱۳۹۷/۰۷/۲۱جلسه افتتاحیه در محل شرکت ره آوران برگزار میگردد و در این جلسه اطلاع رسانی های لازم جهت محتوی دوره ، دستورالعمل های دوره و پاسخ به سوالات احتمالی شما عزیزان انجام خواهد شد .

15) در محل مهمانسرا و کلاس ها دسترسی به اینترنت وای فای وجود دارد و چند دستگاه کامپیوتر نیز برای امور مطالعه و تحقیقات در محل عمومی در اختیار کارآموزان گذاشته خواهد شد .

جهت مشاهده اسامی گروه الف اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده اسامی گروه ب اینجا کلیک نمایید

خبر 3 مهر 97: نتایج نهایی آزمون استخدامی پالایشگاه بید بلند خلیج فارس اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت برای آن دسته از داوطلبین محترمی که در مرحله مصاحبه علمی و تخصصی آزمون استخدامی شرکت پالایش گاز بید بلند خلیج فارس شرکت کرده اند، به اطلاع می رساند نتیجه نهایی پذیرفته شدگان این آزمون به تفکیک رشته های تخصصی بر روی درگاه رسمی شرکت پالایش گاز بید بلند خلیج فارس و دانشگاه امیر کبیر واحد ماهشهر قرار گرفت. شایان ذکر است به میزان 10 درصد در هر رشته تخصصی به عنوان ذخیره در نظر گرفته شده تا در صورت عدم حضور نفرات اصلی از نفرات ذخیره بر حسب الویت دعوت به عمل خواهد آمد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

دانلود جزوه راهنمای مصاحبه تخصصی – روانشناسی ایران استخدام:

گروه کارشناسی ایران استخدام در جهت حمایت از کاربران گرامی خود و با هدف کسب آمادگی هرچه بیشتر جهت حضور در جلسه مصاحبه تخصصی (روانشناسی- روانشناختی) اقدام به تهیه و انتشار فایل جامع جزوه آمادگی در مصاحبه تخصصی و روانشناسی به صورت “کاملاً رایگان” نموده است.

امیدوار هستیم که مطالعه ی جزوه مصاحبه روانشناختی ایران استخدام بتواند در افزایش اطلاعات و بهبود عملکرد شما مفید واقع شود.

جهت دانلود جزوه آمادگی در مصاحبه اینجا کلیک نمایید

خبر 30 مرداد 97: اعلام زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس اعلام شد.

جهت مشاهده زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود برنامه زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید

خبر 29 مرداد 97: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس

ضمن عرض تبريك به پذيرفته شدگان، به اطلاع می رساند كه زمان مصاحبه و دريافت مدارك توسط پيامك اطلاع رسانی خواهد شد. خواهشمند است در زمان مصاحبه كليه مدارك اظهار شده در زمان ثبت نام را بهمراه داشته باشيد(مدارک ناقص به‌هیچ‌عنوان و تحت هیچ شرایطی پذیرفته نخواهد شد).
شماره های تماس(ساعات اداری): 06152341541 و 06152341542
پست الكترونيك: mahshahr@aut.ac.ir
مدارک مورد نیاز پذیرفته شدگان آزمون:
1- ارائه فرم درخواست استخدام شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج‌فارس که داوطلب باید قبلاً آن را دریافت و تکمیل نموده باشد(دریافت فرم).
2-ارائه اصل و ۲ سری تصویر از گواهینامه فراغت از تحصیل مندرج در آگهی استخدام (تاریخ فارغ‌التحصیلی قبل از تاریخ 1397/03/23)
۳- ارائه اصل و ۲ سری تصویر از تمامی صفحات شناسنامه
۴-ارائه اصل و ۲ سری تصویر از پشت و روی کارت ملی
۵-ارائه اصل و ۲ سری تصویر از کارت پایان خدمت نظام‌وظیفه یا معافیت دائم (ویژه آقایان)
۶-ارائه پاکت عکس حاوی ۶ قطعه عکس جدید ۴×۳ پشت‌نویسی شده (شامل نام و نام خانوادگی ، کد ملی و رشته تحصیلی)
۷- ارائه اصل و تصویر مدرک تحصیلی دیپلم
۸- ارائه اصل و تصویر گواهی ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران یا مراجع ذیصلاح
۹- سوابق بیمه برای رشته‌های درج‌شده در اطلاعیه
تذکر بسیار مهم: مدارک ناقص به‌هیچ‌عنوان و تحت هیچ شرایطی پذیرفته نخواهد شد.
*بسیار مهم: مطابق بند ۵ و ۸ اطلاعیه ثبت نام صحت اطلاعات پرسنلی، تحصیلی و بومی داوطلب با ارایه اصل مدارک و استعلام ثانویه از سازمان‌های مربوطه احراز خواهد شد و مغایرت آن از جمله شرط سن، معدل، رشته و گرایش و بومی بودن موجب توفق فرآیند پذیرش داوطلب در هر مرحله‌ای خواهد شد.

خبر 20 تیر 97: آمار شرکت کنندگان آزمون استخدام پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس (منبع: سایت استانداری خوزستان)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، محمد حری فرماندار شهرستان بهبهان با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس گفت:تعداد 13108 نفر برای شرکت در آزمون استخدامی پالایشگاه بید بلند خلیج فارس ثبت نام نموده اند که در دو حوزه امتحانی تهران و بهبهان این آزمون بصورت همزمان برگزار خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 خرداد 97: اصلاحیه آزمون استخدام شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس (منبع: سایت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس)

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان عزیز می رساند اصلاحات و همچنین اطلاعات تکمیلی در آگهی و دفترچه راهنمای آزمون استخدامی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس اعمال گردیده است.

جهت دانلود اصلاحیه آگهی اینجا کلیک نمایید

.

استخدام شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس- 20 خرداد 97

با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد توسعه کیفیت و کمیت تولیدات پتروشیمی و کمک به خودکفایی ایران اسلامی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس واقع در استان خوزستان، شهرستان بهبهان در نظر دارد بر اساس ضوابط و مقررات شرکت، از بین بین متقاضیان واجد شرایط بر اساس جدول ذیل، نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی، آزمون های روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی مطابق قوانین کار و تامین اجتماعی دعوت به همکاری مینماید.

*ساعت و مکان برگزاری آزمون در زمان توزیع کارت اعلام میگردد.

تبصره 1: برای دارندگان مدارک تحصیلی دانشگاهی از دانشگاه صنعتی شریف/ صنعتی امیرکبیر/ علم و صنعت / تهران / صنعتی اصفهان / صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی/ علامه طباطبایی / تربیت مدرس/ شهید بهشتی/ فردوسی مشهد/ شیراز/ تبریز و نفت یک نمره تقلیل در حداقل معدل کل مورد قبول منظور می گردد.
تبصره 2: داوطلبان گروه های منابع انسانی، حسابداری و بازرگانی می بایست دارای حداقل 4 سال سابقه کار مفید و مرتبط با مدرک تحصیلی با سابقه پرداخت حق بیمه بابت سوابق مذکور باشند.
> شرایط عمومی و اختصاصی

1- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
2-التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3-اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا داشتن برگ معافیت دائم قانونی غیر پزشکی
تبصره 1: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ 1397/3/23 (اولین روز ثبت نام) باشد.
تبصره 2: ادامه مراحل استخدامی کلیه پذیرفته شدگانی که دارای کارت پایان خدمت وظیفه یا داشتن برگ معافیت دائم قانونی می باشند، در صورت موفقیت در کلیه مراحل استخدامی و پس از معاینات پزشکی طبق استانداردهای بهداشت و درمان مورد تایید شرکت بلامانع خواهد بود.
5- دارا بودن حداکثر سن 28 سال سن برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی، حداکثر 32 سال سن برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و حداکثر 36 سال سن برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد تا قبل از تاریخ 1397/3/23 (اولین روز ثبت نام).
تبصره 1: سنوات خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن داوطلبان افزوده می شود.
6- دارا بودن دانشنامه یا گواهینامه موقت فراغت از تحصیل از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات فناوری و یا دانشنامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور که به تایید وزارت علوم رسیده باشد.
تبصره 1: تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست قبل از تاریخ 1397/3/23 (اولین روز ثبت نام) باشد.
تبصره 2: مدرک تحصیلی زمان ثبت نام ملاک استخدام خواهد بود و در صورت مشاهده تخلف در هر مرحله پذیرش داوطلب کن لم یکن تلقی و حق هیچگونه اعتراضی وجود نخواهد داشت. ضمنا شرکت هیچ گونه تعهدی نسبت به تعدیل مدرک تحصیلی کارکنان در طول دوران خدمت ندارد.
7- بررسی تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی برای انجام شغل محوله، مطابق استانداردهای بهداشت و درمان مورد تایید شرکت انجام خواهد شد.
8- عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشنیه کیفری.
9- عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی (موکدا اعلام میگردد چنانچه در مراحل استخدامی مشخص شود داوطلبی اشتغال به تحصیل دارد ادامه مراحل استخدامی وی منتفی خواهد شد.)

10- عدو اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدامی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس در سال 97 فایل های PDF زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دانلود متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود اصلاحیه آگهی اینجا کلیک نمایید

توجه:مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده شرایط آگهی در سایت اصلی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس اینجا کلیک نمایید

لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های استخدامی پالایشگاه بیدبلند
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:30

  کد دیدگاه : 2070149

  سلام رفقا لطف کنید اوناهایی که مصاحبه مهندسی شیمی دادید یه راهنمایی بکنید که از پروژه دوره لیسانستون هم چیزی پرسیدن؟ اگر پرسیدن در چه حد؟ و همچنین کار اموزی چجوری میپرسن و در چه حد؟ ممنون میشم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سارا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:33

  کد دیدگاه : 2067861

  مطمئن هستید که این خبر مربوط به جذب حداکثری،رشته های که حداقل گرفتن،صحت داره یانه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : احسان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:49

  کد دیدگاه : 2065997

  سلام دوستان من شنیدم قراره از کسایی که مصاحبه رد شدن دوباره جذب کنن کسی خبر نداره برا بیدبلند

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:54

   کد دیدگاه : 2066659

   خواهشا دوستانی که اونجا هستن یه آماری بگیرن…منم شنیدم قراره بعد دوره اضافه کنن یه تعدادی رو

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:34

  کد دیدگاه : 2065469

  فرزاد دیدی جای بهتر از بیدبلند قبول شدی گفته بودم بهت
  تبریک میگم مطمئنم مصاحبه قبول میشی…پالایشگاه نفت بهتر از اینجاست بیدبلند حقوق افتضاحه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : فرزاد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:08

   کد دیدگاه : 2069936

   سلام اره پالایشگاه نفت قبول شدم ببینم خدا چی میخاد

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سلاام

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:54

    کد دیدگاه : 2071908

    واااای فرزااااد
    دمت گررررم. آفرین. خیلیییی خوشحال شدم برات. قبول شدی بیا بهمون بگو. برات دعا میکنم برادر

    پاسخ دهید
 • نویسنده :

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:37

  کد دیدگاه : 2059369

  وضعیت اسکان تو کار آموزی چطوره لطفا توضیح بدید کار آموزای عزیر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:06

  کد دیدگاه : 2056497

  دیگه حالم از ای بید بلند به هم میخوره. خدایاااااا چرا باید همیشه تو زندگی بد بیارم و مجبور به کاری باشم که دوست ندارم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : کارآموز

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:48

   کد دیدگاه : 2056666

   متاسفانه منم فریب خوردم.پالایشگاههادیگ مثل سابق حقوق نمیدن.ماهم ممکنه بعد چندماه ی حقوق بدن بهمون.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:25

   کد دیدگاه : 2056727

   چی شده که اینطور میگی ؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:11

   کد دیدگاه : 2056801

   مشکل چیه?

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:21

    کد دیدگاه : 2056895

    نکته مثبتی تو بیدبلند نیست خصوصا برا من که غیر بومی هستم. نه حقوق خوبی نه مسکن نه حق پرواز هیچی. الان همی بچه های کیمیا رو نگاه با مدرک فوق لیسانس 2800 میگیرن که اگه کمک هزینه مسکن رو هم حساب کنیم چیزی در حدود 4 تومن میشه 3 برابر من که مدرک فوق لیسانس دارم 1200 میگیرم. اونا هزینه مسکنش با حقوق من برابره تازه همی مقدار رو هم باید بدم مسکن.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ...

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 09:35

     کد دیدگاه : 2059961

     این حقوق کارآموزی و نداشتن هیچ مزایایی که جزء شرایط استخدام نبود

     پاسخ دهید
 • نویسنده : احمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:20

  کد دیدگاه : 2055538

  سلام دوستان یه خبر خوش برای بعضی از دوستان.بعضی از نفرات رو که رشته هاشون حداکثر رو میخاستن ولی حداقل رو گرفتن دعوت به دوره کردند کسانیکه جز نفرات حداکثری هستند زنگ بزنید بیدبلند بپرسید/.#

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:53

   کد دیدگاه : 2055928

   پترو جم آزمون گذاشته نیرو پیمانکار میگیره اما بازم حقوق و امکانات و مزایاش بهتر از بیدبلنده
   کیمیا ۲۸۰۰ میده به ارشدا(کاراموزی) تا زمان بهره برداری میشه ۶ که هرسال افزایش میدن
   پترو کنگان حقوقا بالا
   بیدبلند بهره برداری هم زیر ۳ تومنه حالا میبینید
   موفق باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حسین

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:13

    کد دیدگاه : 2056101

    شکر خدا کنید
    شکر
    چرا انقدر ناشکری میکنید
    روزی دست خداست به هرکس هر قدر بخاد میده
    شکر نعمت نعمتت افزون کند
    کفر نعمت از کفت بیرون کند

    پاسخ دهید
    • نویسنده : بید۲

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 20:57

     کد دیدگاه : 2056683

     ۳تومن خوبه.دیگ ناشکر نباشید.روزی دست خداست

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ......

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 09:36

      کد دیدگاه : 2059962

      (:rofl:)

      پاسخ دهید
   • نویسنده : رضا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:00

    کد دیدگاه : 2061624

    حقوق سه تومني بيدبلند از حقوق 8 ميليوني پتروشيمي هاي عسلويه مي ارزه، شما هنوز شرايط كاري و الودگي عسلويه رو تجربه نكرديد تا بدونيد

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:02

   کد دیدگاه : 2056382

   سلام دوست عزیز.
   منظورتون از نفرات حداکثر نفرات ذخیره هستن؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : الهه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:54

  کد دیدگاه : 2051871

  سلام واقعا اینجا همچی داره غیر قابل قبول وتحمل میشه فعلا قراره 1.200حقوق بدن که تاحالا ندادن وسرموقع نیست.برای من که غیر بومیم و ازهمدان اومدم از خونوادم دور شدم واین شهر والودگیش رو میخام تحمل کنم دردناکه من به امید انتقالی اومدم که اگه بدونم تا سال اینده انتقالم نمیدن میخوام همین الان انصراف بدم.رشته ما هم برای خانمها سخته و مسولیت داره. توروخدا راهنماییم کنین چکار کنم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : کارآموز

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:11

   کد دیدگاه : 2052139

   انتقالی واسه کجا.شما برا پالایشگاه بیدبلند بهبهان آزمون دادین بانک که نیست انتقالی بگیرین برا شهر دیگه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : Sr

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:06

   کد دیدگاه : 2052653

   امکان انتقالی براحتی پیش نمیاد ,اول شما تعهد خدمت دادید به پالایشگاه بیدبلند,دوم اینکه از پالایشگاه فوقش بعد چند سال بتونید برید به شرکت های زیر نظر هدلینگ براحتی که بعد از یه سال نمیشه انتقالی گرفت

   پاسخ دهید
  • نویسنده : میلاد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 07:56

   کد دیدگاه : 2053186

   انتقالی یا خدا اینشو دیگه ندیده بودیم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : صبا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:25

   کد دیدگاه : 2053316

   سلام، الهه خانوم شما رشته تون محیط زیست بود درسته؟ چرا میگین رشته ایمنی برا خانوما سخته و مسئولیت داره؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : الهه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:30

    کد دیدگاه : 2054188

    نه.اراکی هستم.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : صبا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 20:03

     کد دیدگاه : 2054670

     اهان، موفق باشین

     پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:49

   کد دیدگاه : 2053962

   الهه خانوم شما مجردی یا متاهل؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : کاراموز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:05

  کد دیدگاه : 2050757

  واقعا پشیمون شدم از انتخاب بیدبلند.هیچ اینده ای نداره نهایتا هم حقوقمون سه و دویست سیصد باشه که واسه ما که غیربومی هستیم بااین همه هزینه جانبی عملا یعنی هیچ.من پشیمونم کار قبلیم رو ول کردم.بیدبلند هیچ اینده ای نداره حتی حقوق یک و دویستم سر موقع نداده. (:dash2:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:14

  کد دیدگاه : 2050651

  سلام دوستان توروخدا جواب بدید
  راسته که شرکت برای رشته مهندسی برق قراره 5 نفرو اضافه کنه وهمون 25نفری که توی دفترچه بود رو بگیره؟؟؟خواهش میکنم اگه میشه یه پیگیری کنید و جواب بدید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : رضا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:59

   کد دیدگاه : 2051883

   من شنیدم که میخان رشته هایی که حداکثرتعدادنفرات مورد نیاز رو جذب نکردن اون نفراتی که جز حداکثر هستند رو ببرن دوره مثلا رشته شیمی که نوشته بود 20الی25 نفر ولی 20 نفر گرفتن میخان 5 نفر دیگه ببرن دوره. ایجور باشه همه نتیجه میگیرن.کسانیکه جز نفرات حداکثر هستند اینجا اعلام حضور کنند تا بگم چکار کنید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : من

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:35

    کد دیدگاه : 2052375

    من هستم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : رضا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 15:28

     کد دیدگاه : 2054183

     سلام چطور میشه با همدیگه ارتباط برقرار کنیم.شما کجایی هستین؟

     پاسخ دهید
   • نویسنده : Sr

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:00

    کد دیدگاه : 2052646

    براساس چه منبعی میگید?کجا باید تماس بگیریم و بپرسیم?

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 23:37

     کد دیدگاه : 2052949

     منم شنیدم

     پاسخ دهید
 • نویسنده : متاهل بیدبلند

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:17

  کد دیدگاه : 2050446

  روزی روزگاری یه شرکتی به نام هلدینگ خلیج فارس امد و برای یکی از پتروشیمی هاش به نام لردگان حقوق کارآموزی رو گذاشت 1200.بندگان خدا چیزی نگفتن و رفتن سر کار.الان هم بعد از 1 سال و خورده ای دارن 1600میگیرن. بعدش یه پالایشگاه دیگه از همی هلدینگ خلیج فارس امد و بازم حقوق کارآموزی رو گذاشت 1200. کم کم رسم شد و هلدینگ مسجدسلیمان هم اعلام کرد من هم همی 1200 رو برای کارآموزی میدم
  درد متاهلی و مسکن و رفت و اومد و ……چیکار کنیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : _

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:27

   کد دیدگاه : 2050936

   مسجدسلیمان ک هنوز دارن مصاحبه میگیرن

   پاسخ دهید
  • نویسنده : _

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:01

   کد دیدگاه : 2051065

   مسجد سلیمان ک هنوز دارن مصاحبه میگیرن

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مسعود

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:04

   کد دیدگاه : 2051068

   مسجد سلیمان که هنوز چیزی اعلام نکرده!!!
   تو مرحله مصاحبه هست
   منبع شما چیه واسه صحبت هاتون؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : برق

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:36

   کد دیدگاه : 2051324

   مسجد سلیمان که هنوز نتایج اعلام نکرده. فعلا تو مرحله مصاحبه هست. منبع شما واسه مسجد سلیمان چی هست؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:02

    کد دیدگاه : 2052322

    استخدام نیروی انسانی برای سال اول، در قالب کارورزی و همراه با حداقل حقوق قانونی عقد گردیده که در صورت رضایت طرفین از شرایط همکاری، قرارداد سال جدید بر اساس آیین نامه حقوق و دستمزد شرکت برقرار خواهد شد. این بند آخر اگهی استخدامی پتروشیمی مسجد سلیمان است

    پاسخ دهید
    • نویسنده : بوشهر

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 22:10

     کد دیدگاه : 2052772

     خوب این کجاش عدد نوشته؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 23:12

      کد دیدگاه : 2052914

      حداقل حقوق قانونی همون 1200 است

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 08:31

       کد دیدگاه : 2053272

       من خودم موقع مصاحبه حداقل حقوق رو موقع کارآموزی 2500 زدم که مصاحبه کننده چیزی در مورد زیاد بودنش نگفت
       در ضمن الان کارگر اونجا داره 1800 میگیره و به ازای هر یک ساعت اضافه کاری 20تومن بهش میدن بعد میاد به تحصیل کردها 1200 بده (:rtfm:) (:rtfm:)

      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 17:47

       کد دیدگاه : 2054438

       همین حرفا رو ما بید بلندی ها هم میزدیم. مگه میشه هلدینگ به این گندگی 1200 بده

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:58

  کد دیدگاه : 2049328

  سلام
  توی سایت ره آوران زده پذیرفته شدگاه 4/9/97 بیان برای ثبت نام کسی میدونه جریان چیه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:11

   کد دیدگاه : 2049347

   کجا زده ما نمیبینیم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:15

    کد دیدگاه : 2049447

    توی صفحه شرکت ره آوران

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 17:18

     کد دیدگاه : 2049455

     میشع لینکشو بفرستی

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 17:58

      کد دیدگاه : 2049511

      برو pgbidboland.ir بعد روی تکمیل مراحل استخدام بزن میبرت به همون صفحه

      پاسخ دهید
  • نویسنده : یاس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:00

   کد دیدگاه : 2049570

   سلام منظورشون رشته های حسابداری ومالی وبازرگانیه که هنوز دوره نرفتن فردا ثبت نامشونه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:29

  کد دیدگاه : 2049176

  بنظر من کسانیکه میخان انصراف بدن هرچه سریعتر اقدام کنن چون بعدا پشیمون میشن وممکنه جاهایی بهتری رو بخاطر بیدبلند از دست بدن.بیدبلند اینده خوبی نداره وممکنه هرروز مزایا و حقوقتون رو کم کنند ….من که انصراف میدم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : انصرافی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:11

   کد دیدگاه : 2049345

   اقا مهدی من سوال کردم اگه بخاییم انصراف بدیم چیزی ازمون نمیگیرن هیچ هزینه ازمون نمیگیرن من دوشنبه میرم پیش اقای متقی برا انجام کارام

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:33

  کد دیدگاه : 2048205

  هر کی میخواد انصراف بده شک نکنه. فوق فوقش میخواین 100 میلیون خسارت بدین دیگه… دیگه ماکزیمم به همون اندازه سفته میتونن خسارت بگیرن دیگه. یعنی بیشتر میگیرن؟ وقتی 100 میلیون سفته میگیرن دیگه نهایت کاری که بخوان بکنن سفته رو میزارن اجرا. بالاتر ازین مقدار که دیگه نمیتونن بگیرن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : دکتری شیمی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:32

   کد دیدگاه : 2050527

   اتفاقا من خبر موثق دارم که هیچ سفته و تعهدی در کار نیست.این ماجرای سفته بالا نمایشی هست.

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...