• ۱۴۰۲/۰۹/۰۷
  • 5k نظر «نمایش»

استخدام پتروشیمی ایلام

استخدام پتروشیمی ایلام

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۴,۱۸۱ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آگهی استخدامی پتروشیمی ایلام

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

جزئیات برگزاری آزمون

خبر 7 آذر 1402: وحید نام‌نیک پس از اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی ارغوان‌گستر ایلام، از قبولی ۹۸ درصدی نیروهای بومی خبر داد.
به گزارش روابط‌عمومی شرکت پتروشیمی ارغوان‌گستر ایلام آزمون استخدامی این شرکت در شهریور ماه سال جاری برگزار شد که پس از انتشار نتایج نهایی آزمون استخدامی، مشخص گردید با ۹۸ درصد قبولی نیروهای بومی استان، شرکت پتروشیمی ارغوان‌گستر ایلام بالاترین میزان قبولی و جذب نفرات بومی در شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ خلیج فارس را کسب کرده.
وحید نام‌نیک با اشاره به جدول تفکیکی افراد شرکت کننده در آزمون و پذیرفته شدگان نهایی بیان کرد: خوشبختانه توانستیم به قولی که داده بودیم عمل کنیم و از ۱۰۰ نفر نیروی مورد نیاز تعداد ۹۸ نفر بومی استان ایلام را جذب کنیم.

نام‌نیک با ارائه اطلاعاتی از تعداد افراد شرکت کننده و پذیرفته شده نهایی اعلام کرد: در شهرستان چوار از ۱۱۳ نفر بومی متقاضی در آزمون استخدامی، تعداد ۲۲ نفر به مصاحبه دعوت شده و از این تعداد، ۹ نفر به عنوان پذیرفته شده نهایی معرفی شدند که بالاترین درصد افراد پذیرفته شده نسبت به جمعیت شرکت کننده در آزمون را دارد، سپس شهرستان ایوان با ۱۱ نفر پذیرفته شده نهایی از ۲۹۶ نفر بومی شرکت کننده این شهرستان، بالاترین میزان قبولی را داشته و پس از آن شهرستان ایلام با ۵۸ نفر از کل ۱۳۲۷ نفر بومی شرکت کننده این شهرستان و سایر شهرستان‌های استان با ۲۰ نفر پذیرفته شده نهایی در رتبه‌های بعدی قرار دارند که در مجموع ۹۸ نفر از کل ۱۰۰ نفر مورد نیاز بومی استان ایلام می‌باشند و تنها ۲ نفر نیروی غیر بومی در آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی ارغوان‌گستر ایلام جذب شده‌اند.
 
شرکت پتروشیمی ارغوان‌گستر ایلام بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که با بهره‌برداری از آن سالانه تا ۱۸۰ هزار تن پلی‌پروپیلن تولید خواهد شد که بخشی از نیاز ۶۰۰ هزار تنی کشور را رفع خواهد کرد.

نتایج نهایی اعلام شد

خبر 1 آذر 1402: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع می رسانیم؛ نتایج مرحله مصاحبه فنی تخصصی آزمون استخدام گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس اعلام گردید.

مشاهده نتایج

اطلاعیه اعلام نتایج نهایی

خبر 29 آبان 1402: اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع می رسانیم؛ داوطلبان جهت آگاهی از وضعیت و نتیجه مرحله مصاحبه فنی تخصصی خود، می توانند از روز چهارشنبه اول آذرماه (ساعت 20) به سایت ثبت نام مراجعه نمایند.

انتشار کارنامه آزمون کتبی

خبر 5 مهر 1402: انتشار کارنامه آزمون استخدام گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس
 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ کارنامه آزمون استخدام گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس منتشر شد.

مشاهده کارنامه

دانلود کتاب الکترونیکی راهنمای جامع تمام مراحل مصاحبه‌های استخدامی
سفارش پستی کتاب چاپی راهنمای مصاحبه گزینش عقیدتی و سیاسی
تجربیات "واقعی" مصاحبه آزمون های استخدامی، کارجویان (رایگان)

نتایج آزمون اعلام شد

خبر 28 شهریور 1402: اعلام نتایج آزمون استخدام گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج آزمون استخدام گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس اعلام گردید.
لازم به ذکر است که مصاحبه فنی تخصصی پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت مرحله آزمون کتبی، از تاریخ 11مهر ماه آغاز خواهد شد و پذیرفته شدگان جهت اطلاع از زمان و مکان مصاحبه می بایست از روز دوشنبه 3 مهر ماه به سایت مراجعه فرمایند. درضمن کارنامه مرحله آزمون کتبی، از روز سه شنبه 4 مهرماه، از طریق سایت، جهت مردودین مرحله آزمون کتبی فعال شده وجهت پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت مرحله آزمون کتبی، بعد از مرحله مصاحبه فنی تخصصی، فعال و قابل دسترس خواهد بود.

مشاهده نتایج

دانلود کتاب الکترونیکی راهنمای جامع تمام مراحل مصاحبه‌های استخدامی
سفارش پستی کتاب چاپی راهنمای مصاحبه گزینش عقیدتی و سیاسی
تجربیات "واقعی" مصاحبه آزمون های استخدامی، کارجویان (رایگان)

دریافت کارت آزمون

خبر 6 شهریور 1402: دریافت کارت آزمون استخدام گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می‌رسانیم؛ لینک دریافت دریافت کارت آزمون استخدام گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس فعال گردید.

دریافت کارت آزمون

دانلود نمونه سوالات استخدام شرکت های پتروشیمی
دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام شرکت نفت

اصلاحیه شماره 2 و تمدید ثبت‌نام

خبر 27 مرداد 1402: اصلاحیه شماره 2 و تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس
به اطلاع داوطلبان محترم می رساند مهلت ثبت نام در آزمون تا ساعت 13 روز دوشنبه تاریخ 30 مرداد 1402 تمدید گردید. درضمن تاریخ برگزاری آزمون کتبی در یکی از نوبتهای صبح یا عصر روز پنجشنبه 9 شهریورماه،و محل آن در حوزه انتخاب شده توسط هر داوطلب خواهد بود که نوبت امتحانی صبح یاعصر هر رشته شغلی در تاریخ مذکور، در روز پنجشنبه 2 شهریور ماه از طریق همین سایت اطلاع رسانی می گردد. لازم به ذکر است، زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت 15 روز دوشنبه 6 شهریورماه خواهد بود.

مشاهده اصلاحیه

اصلاحیه شماره 1

خبر 24 مرداد 1402: اصلاحیه شماره 1 آزمون استخدام گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می‌رسانیم؛ اصلاحیه شماره 1 آزمون استخدام گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس منتشر شد.

مشاهده اصلاحیه

استخدام صنایع پتروشیمی خلیج فارس - سال 1402

آگهی 17 مرداد 1402: استخدام های شرکت های تابعه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس
با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد توسعه کیفیت و کمیت تولید محصولات پتروشیمی، شرکت های تابعه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس (ذکر شده در دفترچه راهنمای آزمون)، به منظور تامین و تکمیل نیازمندیهای نیروی انسانی در مشاغل مورد نظر و مناطق جغرافیایی مختلف، در نظر دارد متقاضیان واجد شرایط را، مطابق با قوانین، مقررات کار و تامین اجتماعی و شرایط ذکر شده در این آگهی و دفترچه راهنما، دعوت به همکاری نماید.
مهلت ثبت نام تا 30 مرداد 1402 می باشد.

دانلود نمونه سوالات استخدام شرکت های پتروشیمی

دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام شرکت نفت

سفارش کتاب های استخدامی جهت آمادگی در آزمون

مراحل ارزیابی داوطلبان
مراحل ارزیابی و انتخاب داوطلبان واجد شرایط به شرح زیر میباشد :
برگزاری آزمون کتبی (عمومی و تخصصی)؛
ارزیابی و صحت سنجی اسناد و مدارک مطابق با ضوابط ذکر شده در دفترچه راهنمای آزمون؛
ارزیابی آمادگی جسمانی برای متقاضیان واجد شرایط مشاغل حراست، ایمنی و آتشنشانی و سایر مشاغل مطابق با ضوابط مورد اشاره در دفترچه؛
انجام مصاحبه فنی، تخصصی و رفتاری برای داوطلبان واجد شرایط مراحل قبل؛
انتخاب بر اساس اولویت امتیاز کسب شده، ظرفیت مورد نیاز اعلامی در هر منطقه و سایر ضموابط ذکر شده در دفترچه راهنمای آزمون؛
انجام فرایند معاینات طب کار؛
طی سایر مراحل اداری
شرایط عمومی
متقاضیان ثبت نام در آزمون، می بایست شرایط عمومی زیر را دارا باشند.
تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران؛
التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی؛
داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانشناختی با تایید پزشک متخصص طب کار مورد تایید شرکت؛
عدم سوء پیشینه و سابقه محکومیت کیفری موثر؛
عدم اعتیاد به مصرف مواد مخدر؛
عدم اشتغال به کار به صورت رسمی، پیمانی و یا آزمایشی در سازمانهای دولتی و همچنین نداشتن تعهد خدمت در سایر شرکتها و سازمانها؛
ارایه تعهد کتبی به شرکت، مبنی بر عدم دارا بودن تعهد خدمت در سایر شرکتها و سازمانها؛
تبصره: چنانچه در هر مرحله از فرایند ارزیابی و بکارگیری داوطلب، مکاتبه ای از طرف شرکت ها و سازمان های ذیربط مبنی بر دارا بودن تعهد خدمت متقاضی شرکت کننده در آزمون مطرح گردد، از ادامه روند ارزیابی و بکارگیری ایشان ممانعت به عمل خواهد آمد.
دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا داشتن کارت معافیت دایم غیرپزشکی برای متقاضیان مرد؛
تبصره1: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دایم غیر پزشکی باید حداکثر تا تاریخ 1402/06/10 باشد.
تبصره2: متقاضیانی که از طریق بنیاد ملی نخبگان در حال گذراندن خدمت نظام وظیفه می باشند، براساس ضوابط مربوط و با ارایه مکاتبه رسمی از بنیاد ملی نخبگان، ثبت نام آنها در آزمون امکان پذیر می باشد. این گروه از متقاضیان در صورت پذیرش در مرحله آزمون کتبی، در صورتی می توانند در آزمون مصاحبه تخصصی- رفتاری شرکت نمایند که کارت پایان خدمت نظاموظیفه خود را حداکثر تا تاریخ ،1402/07/01 به مجری آزمون ارایه نمایند.
دارا بودن دانشنامه یا گواهینامه موقت فراغت از تحصیل مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا وزارت آموزش و پرورش (مطابق با ضوابط ذکر شده در دفترچه
راهنمای آزمون)، برای کلیه متقاضیان، بدون ذکر کلمه ارزش استخدامی الزامی است.
تبصره1: تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان میبایست حداکثر تا تاریخ 1402/06/10 باشد.
تبصره 2: آخرین مدرک تحصیلی اعلام شده و مورد ملاک آزمون در زمان ثبت نام، مبنای استخدام خواهد بود و شرکت هیچ گونه تعهدی نسبت به پذیرش و احتساب مدارک تحصیلی بالاتر در طول دوران خدمت کارکنان را ندارد.
بدیهی است در صورتیکه متقاضیان استخدام، قبل از ثبت نام، مدارک تحصیلی بالاتری نسبت به مدرک ثبت شده در آزمون را داشته باشند، مدارک تحصیلی مورد نظر تحت همیچ شرایطی، در طول دوران خدمت کارمند قابل پذیرش و احتساب نمیباشد.
تبصره 3: دانشنامه تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور در صورتی مورد تایید میباشد که به تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.
توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

اطلاعات آزمون

+ دانلود دفترچه شرایط (PDF) 


تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا 30 مرداد 1402
دریافت کارت آزمون: 6 و7 شهریور 1402
زمان برگزاری آزمون: 9 شهریور 1402


منابع آزمون:
دانلود نمونه سوالات استخدام شرکت های پتروشیمی
دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام شرکت نفت
سفارش کتاب های استخدامی جهت آمادگی در آزمون 


توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.
جهت مشاهده آگهی در سایت ایران آزمون کلیک نمایید

استخدام شرکت پتروشیمی ایلام - سال 93

آگهی 28 مرداد 93: استخدام شرکت پتروشیمی ایلام
شرکت پتروشیمی ایلام واقع در استان ایلام بخش چوار در نظر دارد جهت تکمیل کادر خود از بین افراد واجد شرایط پس از انجام مراحل آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، تست روانشناختی و انجام معاینات طب صنعتی به صورت قرارداد مدت معین طبق مقررات اشتغال نیروی انسانی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی دعوت به همکاری نماید.

جدول تخصص های مورد نیاز (مشاهده)

1- جدول تخصص های مورد نیاز

پتروشیمی ایلام

* داوطلب بومی به فردی اطلاق می شود كه متولد استان ایلام بوده و یا دیپلم خود را از یكی از شهرهای استان ایلام دریافت كرده باشد. 

شرایط عمومی (مشاهده)
1-2- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.
2-2- عدم سوء پیشینه کیفری.
3-2- توانایی کامل جسمانی جهت انجام شرح وظایف شغل های مورد نظر.
4-2- ایمان و اعتقاد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه و متدین به دین اسلام و یا یكی از ادیان رسمی كشور.
5-2- دارا بودن کارت معافیت دائم (غیر پزشکی) یا پایان خدمت وظیفه عمومی برای متقاضیان مرد.
6-2- عدم تعهد خدمت یا اشتغال به صورت پیمانی، آزمایشی و رسمی در سازمان ها، موسسات دولتی و یا وابسته به دولت.
7-2- عدم تعهد خدمت یا اشتغال به صورت بدو قراردادی، پیمانی و رسمی در هر یک از واحدهای تابعه صنعت نفت.
شرایط مدرک تحصیلی (مشاهده)
1-3- دارا بودن مدرك تحصیلی و یا اصل گواهی فراغت از تحصیل كه در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذكر شده یا باشد. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود.) 
2-3- تایید مدارك فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مركزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از كشور از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری الزامی است.
3-3- مدارك دانشگاهی كسانی برای شركت در آزمونهای استخدامی قابل قبول است كه از طریق آزمونهای سراسری دانشگاههای دولتی و آزاد و یا آزمون خاص سراسری دانشگاه جامع علمی – كاربردی كه از طریق سازمان سنجش برگزار می شود موفق به ورود به مراكز آموزش عالی برای دربافت مدارك رسمی شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از كشور، مدارك مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دریافت كرده باشند.
4-3- مدارك تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مركزی دانشگاه مزبور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذكر معدل صادر گردیده باشد.
5-3- مدارك تحصیلی تحت عناوین معادل: دوره های فراگیر، آموزش باز، مكاتبه ای، و پودمانی دانشگاهها و مراكز آموزش عالی با توجه به نحوه خاص پذیرش كه خارج از آزمونهای سراسری دانشگاهها است قابل پذیرش نمی باشد.
تذكر1: فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلی بالاتر از مقاطع اعلام شده، مجاز به ثبت نام و شركت در آزمون استخدامی برای مقاطع تحصیلی پایین تر نخواهند بود. در صورت مشاهده بعنوان كتمان حقیقت تلقی خواهد شد و از ادامه روند استخدام آنان جلوگیری بعمل خواهد آمد.
تذكر2: مدارك داوطلبانی كه تاریخ فراغت از تحصیل یا پایان خدمت نظام وظیفه و یا كارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون استخدامی باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.
شرایط اختصاصی (مشاهده)
حداکثر سن قابل قبول جهت ورود به آزمون به شرح ذیل می باشد:
1-4- حداكثر سن مجاز داوطلبان كارشناسی ارشد 34، كارشناسی 30 و كاردانی 26 سال.
تبصره 1- سن داوطلبان می بایستی تا روز برگزاری آزمون از شرایط سنی مندرج در بند 1-4 بیشتر نباشد.
2-4- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلب اضافه می شود.
3-4- سابقه خدمت در شرکتهای پتروشیمی (واحدهای الفین، SRU،PP، ET، Off siteو تعمیرات) با ارائه گواهی معتبر به حداکثر سنین اعلام شده اضافه خواهد شد.
تبصره 2- در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداكثر سن داوطلبین با رعایت موارد فوق الذكر، نباید از 37 سال برای كارشناسی ارشد، 35 سال برای كارشناسی و 33 برای كاردانی بیشتر باشد.
اولویت هایی که در نمرات آزمون لحاظ خواهد شد (مشاهده)
1-5- نفراتی که در شرکت های پتروشیمی شاغل بوده اند (واحد الفین، SRU، PP، ET و آفسایت و تعمیرات) با ارائه گواهی اشتغال و سابقه بیمه سازمان تامین اجتماعی به ازای هر سال، 2 در صد تا سقف 10 درصد افزایش در امتیاز آزمون کتبی لحاظ خواهد شد.
2-5- برای داوطلبان بومی رشته های مهندسی شیمی و مهندسی پلیمر، معادل 15% افزایش در امتیاز آزمون کتبی لحاظ خواهد شد.
3-5- برای خانواده معظم شهدا و ایثارگران (با ارائه گواهی مربوطه) معادل 10% افزایش در امتیاز آزمون کتبی لحاظ خواهد شد.
دروس آزمون کتبی به تفکیک رشته های مورد نیاز (مشاهده)
12-8- هزینه ثبت نام تحت هیچ شرایطی قابل برگشت نمی باشد.

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=44985
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
نظرات کاربران 5k