• بروزرسانی ۱۴۰۰/۱۲/۰۴
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت نفت گستر آناهیتا

استخدام شرکت نفت گستر آناهیتا

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام شرکت نفت گستر آناهیتا


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید


جهت مشاهده آگهی های استخدام شرکت نفت گستر آناهیتا به آرشيو زير مراجعه نماييد:
۲۳ بهمن ۱۴۰۰
استخدام مسئول دفتر مدیر عامل و حسابدار در شركت نفت گستر آناهيتا

استخدام شركت نفت گستر آناهيتا در اصفهان شركت نفت گستر آناهيتا در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 مسئول دفتر مدیرعامل نیروی اداری خانم مسلط به نامه نگاری ،تایپ، تنظیم قرارداد پرسنل، امور ثبت نام بیمه و تهیه لیست بیمه اکسل و ورد با سابقه کار مرتبط حداقل 3 سال حقوق و مزایا مطابق با قانون اداره کار نوع همکاری: حضوری ساعت کاری: تمام وقت مقطع تحصیلی: کارشناسی ساعت و روز کاری شنبه تا چهارشنبه 8 تا 17 2 حسابدار خانم با تسلط...

مشاهده بیشتر
۰۵ بهمن ۱۴۰۰
استخدام حسابدار خانم در شركت نفت گستر آناهيتا در اصفهان

استخدام شركت نفت گستر آناهيتا در اصفهان شركت نفت گستر آناهيتا در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز حسابدار خانم با تسلط کامل به امور حسابداری مالیات بیمه ،ارزش افزوده و آشنا به نرم افزار های حسابداری مخصوصا نرم افزار برهان با سابقه کار مرتبط حداقل 3 سال حقوق و مزایا توافقی بسته به تجربه و مهارت و رضایت کارفرما سرویس رفت و آمد ناهار و بیمه نوع همکاری: حضوری ساعت کاری: تمام وقت مقطع تحصیلی: کارشناسی ساعت و روز کاری شنبه تا چها...

مشاهده بیشتر
۰۵ بهمن ۱۴۰۰
استخدام مسئول دفتر مدیر عامل خانم در شركت نفت گستر آناهيتا

استخدام شركت نفت گستر آناهيتا در اصفهان شركت نفت گستر آناهيتا در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز مسئول دفتر مدیر عامل نیروی اداری خانم مسلط به نامه نگاری،تایپ، تنظیم قرارداد پرسنل، امور ثبت نام بیمه و تهیه لیست بیمه اکسل و ورد با سابقه کار مرتبط حداقل 3 سال حقوق و مزایا مطابق با قانون اداره کار نوع همکاری: حضوری ساعت کاری: تمام وقت مقطع تحصیلی: کارشناسی ساعت و روز کاری شنبه تا چهارشنبه 8 تا 17 متقاضیان واجد شرایط می توانند...

مشاهده بیشتر
۰۴ دی ۱۴۰۰
استخدام نیروی اداری خانم مسلط به نرم افزار آفیس در شرکت نفت گستر آناهیتا

آگهی استخدام شرکت نفت گستر آناهیتا شرکت نفت گستر آناهیتا در اصفهان (شهرک صنعتی سجزی) در راستای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز نیروی اداری جنسیت: خانم با حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط مسلط به نامه نگاری تایپ و نرم افزار آفیس و ... مزایا: سرویس - بیمه - ناهار - حقوق و مزایا توافقی متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۴ دی ۱۴۰۰
استخدام کارمند بازرگانی خانم مسلط به کار با کامپیوتر در شرکت نفت گستر آناهیتا

آگهی استخدام شرکت نفت گستر آناهیتا شرکت نفت گستر آناهیتا در اصفهان (شهرک صنعتی سجزی) در راستای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارمند بازرگانی جنسیت: خانم آشنا به امور گمرکی مسلط به کار با کامپیوتر و روابط عمومی بالا مزایا: سرویس - بیمه - ناهار - حقوق و مزایا توافقی متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۴ دی ۱۴۰۰
استخدام نیروی تکنسین برق صنعتی با بیمه در شرکت نفت گستر آناهیتا

آگهی استخدام شرکت نفت گستر آناهیتا شرکت نفت گستر آناهیتا در اصفهان (شهرک صنعتی سجزی) در راستای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز تکنسین برق صنعتی با حداقل 3 سال سابقه کار مزایا: سرویس - بیمه - ناهار - حقوق و مزایا توافقی متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۴ دی ۱۴۰۰
استخدام نیروی فنی آشنا به امور مکانیکی در شرکت نفت گستر آناهیتا

آگهی استخدام شرکت نفت گستر آناهیتا شرکت نفت گستر آناهیتا در اصفهان (شهرک صنعتی سجزی) در راستای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز نیروی فنی آشنا به امور مکانیکی مزایا: سرویس - بیمه - ناهار - حقوق و مزایا توافقی متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۶ آذر ۱۴۰۰
استخدام دو ردیف شغلی در شركت نفت گستر آناهيتا

آگهی استخدام شركت نفت گستر آناهيتا شركت نفت گستر آناهيتا در اصفهان در راستای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 كارگر توليد جنسیت: آقا با مدرک ديپلم و حداكثر سن 35 سال و وضعيت جسمانی سالم دارای كارت پايان خدمت ساعات كار:8تا17 حقوق و مزايا مطابق با اداره كار ، بيمه ،سرويس رفت و آمد، ناهار 2 بسته بند متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۴ آذر ۱۴۰۰
استخدام كارگر توليد آقا با مدرک دیپلم در شركت نفت گستر آناهيتا

آگهی استخدام شركت نفت گستر آناهيتا شركت نفت گستر آناهيتا در اصفهان در راستای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز كارگر توليد جنسیت: آقا با مدرک ديپلم و حداكثر سن 35 سال و وضعيت جسمانی سالم دارای كارت پايان خدمت ساعات كار:8تا17 حقوق و مزايا مطابق با اداره كار ، بيمه ،سرويس رفت و آمد، ناهار متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۴ آذر ۱۴۰۰
استخدام بسته بند آقا با بیمه و مزایا در شركت نفت گستر آناهيتا

آگهی استخدام شركت نفت گستر آناهيتا شركت نفت گستر آناهيتا در اصفهان در راستای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز بسته بند جنسیت: آقا با مدرک ديپلم و حداكثر سن 35 سال و وضعيت جسمانی سالم دارای كارت پايان خدمت ساعات كار:8تا17 حقوق و مزايا مطابق با اداره كار ، بيمه ،سرويس رفت و آمد، ناهار متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی