• ۱۴۰۰/۱۲/۲۴
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت مهرآوند مشهد

استخدام شرکت مهرآوند مشهد

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام شرکت مهرآوند مشهد


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید


جهت مشاهده آگهی های استخدام شرکت مهرآوند مشهد به آرشيو زير مراجعه نماييد:
۲۶ آذر ۱۴۰۰
استخدام کارشناس فروش با مدرک کارشناسی در شرکت معتبر مهرآوند

آگهی استخدام شرکت معتبر مهرآوند در مشهد شرکت معتبر تولیدی مهرآوند در زمینه محصولات پلیمری جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در خراسان رضوی (شهر مشهد) به افراد با مشخصات ذیل نیازمند می باشد: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس فروش با مدرک کارشناسی حداقل 5 سال سابقه کار آشنا به کامپیوتر و روابط عمومی بالا متقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه خود را به شماره واتساپ، تلگرام یا ایمیل مندرج در آگهی ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۶ آذر ۱۴۰۰
استخدام کارمند حسابداری با مدرک کارشناسی در شرکت معتبر مهرآوند

آگهی استخدام شرکت معتبر مهرآوند در مشهد شرکت معتبر تولیدی مهرآوند در زمینه محصولات پلیمری جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در خراسان رضوی (شهر مشهد) به افراد با مشخصات ذیل نیازمند می باشد: عنوان شغلی شرایط احراز کارمند حسابداری با مدرک کارشناسی حداقل 5 سال سابقه کار آشنا به نرم افزارهای مالی متقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه خود را به شماره واتساپ، تلگرام یا ایمیل مندرج در آگهی ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۳ آذر ۱۴۰۰
استخدام کارشناس فروش و کارمند اداری در شرکت معتبر تولیدی مهرآوند مشهد

آگهی استخدام شرکت معتبر تولیدی مهرآوند مشهد یک شرکت معتبر تولیدی جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در شهر مشهد از افراد با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 کارشناس فروش با حداقل 5 سال سابقه کار آشنا به کامپیوتر با روابط عمومی بالا 2 کارمند اداری دارای مدرک کارشناسی با 5 سال سابقه کار آشنا به کامپیوتر و زبان انگلیسی شهرهای موردنیاز: مشهد متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و یا شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۱ آذر ۱۴۰۰
استخدام کارشناس فروش آشنا به کامپیوتر در شرکت مهرآوند مشهد

آگهی استخدام شرکت معتبر تولیدی مهرآوند مشهد یک شرکت معتبر تولیدی جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در شهر مشهد از افراد با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس فروش با حداقل 5 سال سابقه کار آشنا به کامپیوتر با روابط عمومی بالا شهرهای موردنیاز: مشهد متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و یا شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۱ آذر ۱۴۰۰
استخدام کارمند اداری آشنا به کامپیوتر و زبان انگلیسی در شرکت مهرآوند مشهد

آگهی استخدام شرکت معتبر تولیدی مهرآوند مشهد یک شرکت معتبر تولیدی جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در شهر مشهد از افراد با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارمند اداری دارای مدرک کارشناسی با 5 سال سابقه کار آشنا به کامپیوتر و زبان انگلیسی شهرهای موردنیاز: مشهد متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و یا شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۷ آبان ۱۴۰۰
استخدام مدیر حسابداری دارای مدرک کارشناسی در شرکت مهرآوند مشهد

آگهی استخدام شرکت معتبر تولیدی مهرآوند مشهد شرکت معتبر تولیدی مهرآوند مشهد جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در شهر مشهد از افراد با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز مدیر حسابداری دارای مدرک کارشناسی با حداقل 8 سال سابقه کار شهرهای موردنیاز: مشهد متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و یا به شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۷ آبان ۱۴۰۰
استخدام کارمند حسابداری با سابقه در شرکت معتبر تولیدی مهرآوند مشهد

آگهی استخدام شرکت معتبر تولیدی مهرآوند مشهد شرکت معتبر تولیدی مهرآوند مشهد جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در شهر مشهد از افراد با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارمند حسابداری دارای مدرک کارشناسی با حداقل 5 سال سابقه کار آشنا با نرم افزار های حسابداری شهرهای موردنیاز: مشهد متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و یا به شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۷ آبان ۱۴۰۰
استخدام کارمند اداری آشنا به کامپیوتر و زبان انگلیسی در شرکت مهرآوند مشهد

آگهی استخدام شرکت معتبر تولیدی مهرآوند مشهد شرکت معتبر تولیدی مهرآوند مشهد جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در شهر مشهد از افراد با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارمند اداری دارای مدرک کارشناسی با 5 سال سابقه کار آشنا به کامپیوتر و زبان انگلیسی شهرهای موردنیاز: مشهد متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و یا به شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۱ آبان ۱۴۰۰
استخدام چند ردیف شغلی در شرکت معتبر تولیدی مهرآوند مشهد

آگهی استخدام شرکت معتبر تولیدی مهرآوند مشهد شرکت معتبر تولیدی مهرآوند مشهد جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در شهر مشهد از افراد با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 مدیر حسابداری دارای مدرک کارشناسی با حداقل 8 سال سابقه کار 2 کارمند حسابداری دارای مدرک کارشناسی با حداقل 5 سال سابقه کار آشنا با نرم افزار های حسابداری 3 کارمند اداری دارای مدرک کارشناسی با 5 سال سابقه کار آشنا به کامپیوتر و زبان انگلیسی شهرهای موردنیاز: مشهد متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود ر...

مشاهده بیشتر
۲۷ مرداد ۱۴۰۰
استخدام مدیر و کارمند حسابداری جهت شرکت معتبر تولیدی در مشهد

آگهی استخدام شرکت معتبر تولیدی مهرآوند مشهد یک شرکت معتبر تولیدی مهرآوند مشهد جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در شهر مشهد از افراد با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 مدیر حسابداری دارای مدرک کارشناسی با حداقل 8 سال سابقه کار شهرهای موردنیاز: مشهد 2 کارمند حسابداری دارای مدرک کارشناسی با حداقل 5 سال سابقه کار آشنا به نرم افزارهای حسابداری شهرهای موردنیاز: مشهد متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه کاری خود را به ایمیل و یا شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2458149
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد