آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام کارآموز رشته عمرن و امور اداری در شرکت معتبر

  • بروزرسانی:
  • ارسال کننده: (کارمند پانزده (الهی))
موقعیت: تهران
جنسیت: نامشخص
مقطع: لیسانس
اطلاعات بیشتر آگهی ویژه

استخدام شرکت مشاور فنی و مهندسی ساختمان پارسیان داده اترک

شرکت مشاور فنی و مهندسی ساختمان پارسیان داده اترک در تهران برای تکمیل کادر خود اقدام به جذب نیرو بشرح مندرجات زیر دارد :

ردیف عنوان شغلی شرایط احراز
1 کارآموز رشته عمران دونفر
جنسیت : آقا
فارغ التحصیل رشته عمران
محدوده سن بین 24 تا 27 سال
نداشتن مشکل سربازی
آشنا با مسائل اجرای ساختمان
توضیحات تکمیلی:
طول دوره کار آموزی 3 ماه است .
بخشی از ابتدای دوره (یک هفته – ده روزتا دو هفته) تست اولیه است،که در آن توان سنجی کلی متقاضی جهت جذب آموزشها و پذیرش ضوابط شرکت صورت میگیرد، در صورت موفقیت کار آموز  آموزشها ادامه یافته در بازه های زمانی مختلف از وی ارزیابی بعمل می آید و در صورت ok
شدن شرکت از روز اول کمک هزینه برای وی در نظر خواهد گرفت و در نهایت پس از طی موفقیت آمیز دوره کار آموزی با ایشان قرار داد منعقد نموده وی را بیمه خواهد کرد.
نکته مهم :پذیرش ارائه 10 میلیون تومان چک/ سفته بابت “ضمانت حسن انجام کار” پس از تست اولیه و 140-100 میلیون تومان چک /سفته ضمانت در قبال دریافت رسید حسابداری  در آستانه عقد قرار داد جزء الزامات همکاری است .
2 کارآموز اداری جنسیت: آقا /  خانم
محدوده سن بین 24 تا 28 سال
کارشناسی رشته های غیر مرتبط با ساختمان (مدیریت صنعتی-علوم پایه و… )
مسلط به excell ,word
روابط عمومی اثر گذار
نداشتن مشکل ادامه تحصیل و سربازی
توضیحات تکمیلی:
هدف شرکت تربیت کادر اداری خود از طریق آموزش طی یک دوره حداکثر 3 ماهه آزمایشی است. متقاضی پس از ok شدن در تست قابلیت سنجی اولیه در بازه های زمانی مختلف مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت موفقیت آموزشها ادامه می یابد.
در طول دوره کار آموزی برای متقاضی حقوق ثابت در نظر گرفته میشود و پس از طی موفقیت آمیز این دوره کار آموز طی قرار داد به استخدام شرکت در می اید.

متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی درخواست خود را جهت استخدام ثبت نمایند.

نمایش اطلاعات تماس گزارش مشکل آگهی
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی