آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام کارشناس حسابداری در صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی استان خراسان جنوبی

  • بروزرسانی:
  • ارسال کننده: (کارمند 25 (کیانی پور))

منقضی شده [ مهلت نمایش این آگهی در ایران استخدام به پایان رسید ]

اطلاعات بیشتر

صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی استان خراسان جنوبی به منظور تکمیل کادر کارشناسی خود از میان دانش آموختگان دانشگاههای معتبر کشور در رشته حسابداری یک نفر کارشناس استخدام می نماید.

داوطلبان باید در مرکز استان خراسان جنوبی ساکن بوده، دارای حداقل دوسال سابقه کار مفید و موثر در زمینه ِ حسابداری بوده و با فناوری اطلاعات و نرم افزارهای اداری و مالی و حسابداری آشنایی کافی و مستند داشته باشند.

از علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر دعوت می شود تصویر گواهی فراغت از تحصیل، تصویر مدرک مربوطه به خدمت نظام وظیفه، تصویر یا تصاویر دوره های رسمی گذرانده در ارتباط با حسابداری و فناوری اطلاعات و نرم افزارهای مختلف را همراه با یک نسخه رزومه، شامل اطلاعات فردی و تحصیلی و تجربی و اطلاعات تماس به نشانی ایمیل درج شده ارسال نمایند.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی