اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر 19 شهریور 97: ارجاع طرح جذب کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی به مجلس (منبع: خبرگزاری ایلنا)

کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی از انتظار طولانی برای تصویب طرح جذب در بدنه دولت خبر می‌دهند.

این کارگزاران می‌گویند: در انتظار بررسی مجدد «طرح جذب» در مجلس هستیم ولی در حال حاضر تا مهرماه، مجلس شورای اسلامی تشکیل جلسه نمی‌دهد. امیدواریم مهرماه که نمایندگان مجلس بازمی‌گردند، سرنوشتِ چند هزار کارگزارِ سرگردانِ بیمه کشاورزی را در اولویت قرار دهند و ایرادات طرح جذب را برطرف نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 مرداد 97: واریز حق الزحمه تشویقی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

حق الزحمه تشویقی کارگزاران جهت جذب بیمه شدگان جوان در سطح یک درآمدی ابلاغ شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز زنجان؛مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایردر پنجمین اجلاس سراسری پرداخت حق الزحمه تشویقی کارگزارن صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر مدیران صندوق ماهنشان با بیان اینکه همه تلاش ما رفع اختلاف طبقاتی و کاستن فاصله طبقات شهری و روستایی است تا روستائیان نیازی به مهاجرت به شهرها احساس نکنند گفت: گسترش بیمه‌های اجتماعی روستائیان کمک مهمی برای تحقق این هدف است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 تیر 97: آیا شورای نگهبان قانون جذب کارگزاران بیمه کشاورزی را تایید می کند؟ (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: مدت زمان طولانی تهیه آیین نامه توسط وزارت جهاد کشاورزی باعث شد که مدت اجرای قانون استخدام مهندسین ناظر کشاورزی محدود شود و در حال حاضر زمان اجرای آن به پایان رسیده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ بهمن ۹۶: کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی در انتظار تعیین وضعیت شغلی خود (منبع: خبرگزاری ایلنا)

به گزارش خبرنگار ایلنا، کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی از انتظار برای مطرح شدن طرح جذب بیمه‌گذاران کشاورزی در صحن علنی مجلس خبر دادند.
این کارگزاران می‌گویند: قرار بود نهایتاً تا دی ماه طرح جذب ما در صحن علنی مجلس مطرح شود، اما به درازا کشیده شدن بحث بودجه سال آینده، ما را در صف انتظار نگه‌ داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 26 دی 95: موافقت مجلس با استخدام قطعی کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی (منبع: خبرگزاری ایلنا)

چهارشنبه هفته گذشته، طرح استخدام قطعی کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی در مجلس رای آورد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، چهارشنبه هفته گذشته در جریان بررسی لایحه برنامه ششم توسعه، استخدام قطعی کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی در قالب بند (ن) ماده 41 این لایحه به تصویب رسید.

بر اساس این بند، دولت مکلف شده در دو سال اول برنامه ششم توسعه کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی را در بانک کشاورزی و صندوق بیمه کشاورزی، استخدام قطعی کند.

تعدادی از این کارگزاران که هفته پیش هم به قصد برگزاری تجمع راهی تهران شده بودند و به دلیل رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از این قصد منصرف شده و به شهرهای خود برگشتند؛ با بیان رضایت از این تصویب می‌گویند: پس از قریب به سی سال دارای هویت و شناسنامه شغلی شدیم و مجلس شورای اسلامی ما را به رسمیت شناخت؛ این اتفاق میمونی است و امیدواریم به زودی ترتیبات لازم برای انجام این الزام قانونی اتخاذ شود.

این کارگزاران می‌گویند: باز هم همچنان طرح استخدام خود را از طریق مجلس و همه مجاری قانونی پیگیری خواهیم کرد.


خبر 9 خرداد 95 : کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ساماندهی می شوند  (منبع : خبرگزاری مهر)

معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور با اشاره به فعالیت سه هزار و ۴۰۰ کارگزار صندوق، ساماندهی آنان را از برنامه ها برشمرد.
به گزارش خبرنگار مهر، محمد پوستین‌دوز عصر شنبه در جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان، با اشاره به این‌که این صندوق در سال ۸۴ شکل گرفت، گفت: بیش از سه هزار و ۴۰۰ کارگزار در راستای مأموریت این صندوق مشغول فعالیت هستند و ساماندهی کارگزاران در برنامه صندوق قرار دارد.
وی با اشاره به این‌که نهضت it در برنامه کاری صندوق قرار گرفت، افزود: طرح شکل‌گیری نظام نوین اطلاعات تهیه شد که پس از تصویب هیئت‌مدیره ابلاغ خواهد شد و به صدور کارنامه برای بیمه‌شدگان خواهد انجامید.
پوستین‌دوز، اصلاح قوانین و مقررات را از دیگر برنامه‌های این صندوق بیان کرد و عنوان داشت: شورای اطلاع‌رسانی را فعال کرده‌ایم و برنامه‌هایی در سطح ملی در حال تولید است که در شش‌ماهه دوم سال جاری برای پخش در اختیار استان‌ها قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره به این‌که در صورت واگذاری بیمه فراگیر در سال جاری به صندوق بیمه اجتماعی،  به شهرها هم ورود خواهیم کرد، خاطرنشان کرد: در برنامه ششم توسعه، برنامه تأمین اجتماعی به‌صورت چندلایه و فراگیر دیده‌شده است.
معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور، با اشاره به این‌که مهم‌ترین سرمایه اجتماعی، اعتماد است و باید از همه ظرفیت‌های اداری و مردمی استفاده کرد، تصریح کرد: آموزش در دستور کار صندوق قرار دارد و تلاش داریم تا دفاتر پیشخوان دولت را در این راستا پای‌کار بیاوریم.


خبر 22 اردیبهشت 95 : کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی همچنان در بلاتکلیفی استخدام (منبع : خبرگزاری فارس)

فارس از وضعیت بلاتکلیف کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی گزارش می‎دهد که به تصویب طرح استخدام خود توسط منتخبان مجلس چشم دوخته‎اند.
به گزارش خبرگزاری فارس از جیرفت، کشاورزی یکی از ستون‎های مهم اتکای اقتصادی و همچنین قطب‎های اصلی و کلیدی در کشورهای در حال توسعه و ایران است.
بر همین اساس بیمه محصولات کشاورزی نیز شاخص‎ترین و مهم‎ترین مرکز حمایت مالی از تولیدات بخش کشاورزی به شمار می‎آید.
کارگزاران بیمه شاغل در این مراکز در جنوب کرمان مانند سایر نقاط کشور از سال 82 پس از شرکت در آزمون‎های متعدد کتبی، مصاحبه تخصصی و گذراندن دوره‎های آموزشی با مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس به عنوان کارشناس بیمه‎گر و ارزیاب تعیین خسارت تمام محصولات کشاورزی و دامی زیر پوشش صندوق بیمه محصولات کشاورزی مشغول فعالیت هستند.
آنان با تمام نواقص و نارسایی‎ها در بدترین شرایط اقلیمی و جغرافیایی به ویژه در این منطقه به امید بهبود شرایط کاری و روزگاری بهتر با تلاش و دلسوزی مثال‎زدنی مشغول انجام وظیفه در جنوب کرمان به عنوان قطب کشاورزی کشور هستند.
اما در این میان به سبب سیاست‎های صندوق بیمه کشاورزی و ارگان‎های مربوطه از هر فعالیت اداری دیگر و شرکت در طرح‎های جهاد کشاورزی معذور بودند هر چند در حال حاضر با توجه به شرایط سنی از استخدام در هر ارگان دیگری محروم هستند.
شرایط کاری در روستاهای دورافتاده، مسیرهای صعب‎العبور و بدترین شرایط آب و هوایی این منطقه بدون داشتن بیمه تأمین اجتماعی و امنیت شغلی نه تنها دقت و سلامت کار این قشر مهم جامعه را با خطر جدی مواجه کرده، بلکه تحکیم بنیان خانواده‎ آن‎ها را نشانه رفته و آرامش آن‎ها را نیز بر هم زده است.
با ابراز تأسف تعدادی از کارشناسان زحمتکش صندوق بیمه کشاورزی در جنوب کرمان در حین مأموریت کاری جان خود را از دست داده و یا از کار افتاده شدند و خانواده‎های آن‎ها به دلیل بیمه نبودن سرپرستشان همچنان با مشکلات مالی و به تبع آن آسیب‎های اجتماعی و روحی و روانی دست به گریبان هستند.
در جامعه مدرن امروزی که عدالت اجتماعی و داشتن امنیت شغلی برای تمام افراد جامعه از ارکان اساسی زندگی مدنی به شمار می‎آید، جایز نیست، جوانان تحصیلکرده این مرز و بوم با صرف بهترین دوران زندگی خود در شغل و کاری که به آن امید بسته، همچنان از بلاتکلیفی رنج برده و بدون داشتن آینده شغلی مطمئن در هاله‎ای از ابهام به مسؤولیت‎های سخت مشغول باشند.
بدون شک این با تفکر کلی نظام  جمهوری اسلامی که رفاه و عدالت اجتماعی از اصول اساسی آن است، همسو و همطراز نیست.
اکنون چشم امید این کارگزاران به تصویب طرح ارائه شده به مجلس شورای اسلامی با عنوان «طرح تعیین تکلیف کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی» است.
حال نوبت آن است که نمایندگان مجلس به ویژه منتخبان جنوب کرمان با آغاز به کار مجلس دهم ثابت کنند به خواسته‎های مردم به ویژه جوانان و دغدغه‎های شغلی آن‎ها توجه دارند و در راستای از بین بردن یأس و ناامیدی مردمی که به آن‎ها اطمینان کرده‎اند در خانه ملت تلاش کنند.
به گزارش فارس، تاکنون چند گزارش در زمینه تعیین تکلیف کارگزاران بیمه کشاورزی در این خبرگزاری منتشر شده است، اما همچنان این قشر در بلاتکلیفی به سر می‎برند و از سوی مسؤولان مربوطه اقدام مؤثری در این زمینه صورت نگرفته است.

 اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : آرام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:35

  کد دیدگاه : 1745892

  ما ناظرین طرح در جهاد کشاورزی با حقوق بسیار کم فقط بخاطر استخدام در جهاد کار کردیم.چرا کارگزاران بیمه جای ما را بگیرند.
  دولت چرا تدبیر ی برای ناظرین جهاد کشاورزی ندارد.
  ای مردم من به کجا شکوه کنم که حرف دل شنوند. (:cry:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:42

  کد دیدگاه : 1153848

  سلام توروخدا طرح استخدام کارگزاران بیمه روپیگیری کنید به خدامردیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:05

  کد دیدگاه : 1103208

  کسانی که چند سال فبل بودن الان نیستن
  در طرح استخدامی میتوانن شرکت بکنن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:37

  کد دیدگاه : 1096988

  سلام من بدون تسویه حساب و با هماهنگی مدیر چند ماهی از کار بیرون اومدم به دلیل دریری با همکاران طمع کار حال من با مدیر گفتگو کردم میگه نامه رئن که بازگشت به کار هم ممنوعه به نظرتون من چیکار کنم؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:44

  کد دیدگاه : 1027614

  «طرح تعیین تکلیف کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی». بسی خیال محال
  مگه اونا تو شرایط سخت ما بودن که درکمون کنن؟؟؟؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...