• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۳/۲۴
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام گروه صنعتی عباسپور (آدرین)

استخدام گروه صنعتی عباسپور (آدرین)

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام گروه صنعتی عباسپور (آدرین)


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید


جهت مشاهده آگهی های استخدام گروه صنعتی عباسپور (آدرین) به آرشيو زير مراجعه نماييد:
۰۸ تیر ۱۴۰۱
استخدام چند ردیف شغلی در شرکت گروه صنعتی عباسپور

شرکت گروه صنعتی عباسپور (آدرین) جهت تکمیل نیروی انسانی خود در زاهدان (استان سیستان و بلوچستان) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 بازاریاب و فروشنده جنسیت: آقا/ خانم آشنا به مناطق استان مقطع تحصیلی: زیر دیپلم- دیپلم- کاردانی- کارشناسی حقوق: توافقی ساعت و روز کاری: شنبه تا پنجشنبه 2 سوپروایزر جنسیت: آقا مدرک: دیپلم به بالا آشنا به محصولات شرکت های رقیب و بازار محصولات این شرکت آشنا به فروش مویرگی آشنا به مناطق استان سابقه کاری: 1 سال حقوق: توافقی ساعت و ر...

مشاهده بیشتر
۰۸ تیر ۱۴۰۱
استخدام بازاریاب، فروشنده، حسابدار و صندوقدار در شرکت گروه صنعتی عباسپور

شرکت گروه صنعتی عباسپور (آدرین) برای تکمیل کادر خود در قزوین از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 بازاریاب و فروشنده آقا و خانم آشنا به مناطق استان داشتن حداقل یکسال سابقه فروشندگی 2 حسابدار آقا و خانم کاردانی به بالاتر آشنا به نرم افزارهای مرتبط با فروش به خصوص acf آشنا به حسابداری فروش در شعبات 3 صندوقدار متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه کامل استخدامی خود را با درج عنوان شغلی به شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۳ خرداد ۱۴۰۱
استخدام بازاریاب (فروشنده) با بیمه در گروه صنعتی عباسپور (آدرین)

گروه صنعتی عباسپور (آدرین) تولید کننده انواع کیک، بیسکویت،تافی ،آبنبات و . . . جهت تکمیل کادر فروش خود ازبین افراد واجد شرایط زیر در محدوده استان گلستان دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغل شرایط احراز بازاریاب (فروشنده) جنسیت: خانم و آقا تعداد مورد نیاز: 15 نفر جهت مناطق غرب و جنوب گرگان بیمه تأمین اجتماعی از روز اول بیمه تکمیلی هزینه غذا و ایاب و ذهاب استان مورد نیاز: گلستان شهر مورد نیاز: گرگان متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را از طریق شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۲ خرداد ۱۴۰۱
استخدام بازاریاب حضوری و تلفنی با بیمه در شرکت گروه صنعتی عباسپور

شرکت گروه صنعتی عباسپور (آدرین) تولید کننده انواع کیک، بیسکویت،تافی ،آبنبات و . . . برای تکمیل کادر خود در تهران (فلکه دوم صادقیه) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 بازاریاب حضوری 15 نفر (خانم و آقا) جهت مناطق غرب و جنوب تهران بیمه تأمین اجتماعی از روز اول- بیمه تکمیلی هزینه غذا و ایاب و ذهاب مقطع تحصیلی: زیر دیپلم، دیپلم، کاردانی، کارشناسی 2 بازاریاب تلفنی 2 نفر خانم آشنا به محصولات شرکت های رقیب و بازار محصولات این شرکت ترجیحاً زیر 35 سال با حقوق وز...

مشاهده بیشتر
۲۲ خرداد ۱۴۰۱
استخدام چند ردیف شغلی در گروه صنعتی عباسپور (آدرین)

شرکت گروه صنعتی عباسپور (آدرین) تولید کننده انواع کیک، بیسکویت،تافی ،آبنبات و . . . جهت تکمیل کادر فروش خود ازبین افراد واجد شرایط زیر در محدوده استان کرمانشاه دعوت به همکاری می نماید. ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 بازاریاب حضوری(فروشنده موادغذایی) (خانم و آقا) جهت مناطق استان کرمانشاه بیمه تأمین اجتماعی از روز اول- بیمه تکمیلی هزینه غذا و ایاب و ذهاب 2 مدیر شعبه آقا آشنا به محصولات شرکت های رقیب و بازار محصولات این شرکت آشنا به فروش مویرگی و تمامی مناطق استان کرمانشاه با حقوق توافقی...

مشاهده بیشتر
۲۱ خرداد ۱۴۰۱
استخدام صندوقدار با حداقل مدرک کاردانی در شرکت گروه صنعتی عباسپور

شرکت گروه صنعتی عباسپور (آدرین) جهت تکمیل نیروی انسانی خود در زاهدان (استان سیستان و بلوچستان) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز صندوقدار جنسیت: آقا/ خانم آشنا به نرم افزارهای مرتبط با فروش به خصوص ACE آشنا به حسابداری فروش در شعبات مدرک: کاردانی به بالاتر سابقه کاری: 1 سال حقوق: توافقی ساعت و روز کاری: شنبه تا پنجشنبه متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود با درج عنوان شغلی را به شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۱ خرداد ۱۴۰۱
استخدام حسابدار برای شرکت گروه صنعتی عباسپور در زاهدان

شرکت گروه صنعتی عباسپور (آدرین) جهت تکمیل نیروی انسانی خود در زاهدان (استان سیستان و بلوچستان) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز حسابدار جنسیت: آقا/ خانم آشنا به نرم افزارهای مرتبط با فروش به خصوص ACE آشنا به حسابداری فروش در شعبات مدرک: کاردانی به بالاتر سابقه کاری: 1 سال حقوق: توافقی ساعت و روز کاری: شنبه تا پنجشنبه متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود با درج عنوان شغلی را به شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۱ خرداد ۱۴۰۱
استخدام سوپروایزر با مدرک دیپلم به بالا در شرکت گروه صنعتی عباسپور

شرکت گروه صنعتی عباسپور (آدرین) جهت تکمیل نیروی انسانی خود در زاهدان (استان سیستان و بلوچستان) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز سوپروایزر جنسیت: آقا مدرک: دیپلم به بالا آشنا به محصولات شرکت های رقیب و بازار محصولات این شرکت آشنا به فروش مویرگی آشنا به مناطق استان سابقه کاری: 1 سال حقوق: توافقی ساعت و روز کاری: شنبه تا پنجشنبه متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود با درج عنوان شغلی را به شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۱ خرداد ۱۴۰۱
استخدام بازاریاب و فروشنده خانم و آقا در شرکت گروه صنعتی عباسپور

شرکت گروه صنعتی عباسپور (آدرین) جهت تکمیل نیروی انسانی خود در زاهدان (استان سیستان و بلوچستان) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز بازاریاب و فروشنده جنسیت: آقا/ خانم آشنا به مناطق استان مقطع تحصیلی: زیر دیپلم- دیپلم- کاردانی- کارشناسی حقوق: توافقی ساعت و روز کاری: شنبه تا پنجشنبه متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود با درج عنوان شغلی را به شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۹ خرداد ۱۴۰۱
استخدام بازاریاب، فروشنده و ویزیتور تلفنی در شرکت گروه صنعتی عباسپور (آدرین)

شرکت گروه صنعتی عباسپور (آدرین) برای تکمیل کادر خود در تهران از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نمائیم: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 بازاریاب و فروشنده آقا و خانم آشنا به مناطق تهران داشتن حداقل یک سال سابقه فروشندگی حقوق: از 10 میلیون تومان+ بیمه تکمیلی+ تامین اجتماعی+ هزینه غذا و ایاب و ذهاب روز کاری: شنبه تا پنجشنبه 2 ویزیتور تلفنی خانم دیپلم آشنا به محصولات شرکت های رقیب و بازار محصولات این شرکت ترجیحا زیر 35 سال حقوق: وزارت کار+ پورسانت+ بیمه تکمیلی+ تامین اجتماعی+ هزینه غذا و ایاب و...

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی