• بروزرسانی ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام گروه صنعتی کهرنگ

استخدام گروه صنعتی کهرنگ

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام گروه صنعتی کهرنگ


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید

آرشیو آگهی های استخدام گروه صنعتی کهرنگ

۱۱ اسفند ۱۴۰۱
استخدام مسئول دفتر مدیر عامل خانم برای گروه صنعتی کهرنگ در اصفهان

گروه صنعتی کهرنگ جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان (شهرک صنعتی اشترجان) از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. عنوان شغلی شرایط احراز مسئول دفتر جنسیت: خانممقطع تحصیلی: کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشدرشته تحصیلی: زبان انگلیسی، شیمی، صنایع شیمیایی، صنایع فلزی، کامپیوتر، مدیریت بازرگانیسابقه کاری: 1 سالاستان مورد نیاز: اصفهانشهرهای مورد نیاز: اصفهان، فلاورجان، فولادشهر، لنجانیک نفر مسئول دفتر مدیرعامل با سابقه کار، منظم و دقیق،مسلط به اینترنت،ورد و اکسل و با فن بیان عالیبیمه سرویس رفت و...

مشاهده بیشتر
۲۰ آبان ۱۴۰۱
استخدام چند ردیف شغلی در گروه صنعتی کهرنگ در شهرک صنعتی اشترجان

گروه صنعتی کهرنگ در استان اصفهان (فلاورجان - شهرک صنعتی اشترجان) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 رئیس حسابداری لیسانس حسابداری با 5 سال سابقه مرتبط 2 کارمند حسابداری و مالی با لیسانس حسابداری با 2 سال سابقه مرتبط 3 منشی، مسئول دفتر خانم با لیسانس کامپیوتر یا بازرگانی با 2 سال سابقه 4 کارشناس تولید و برنامه ریزی با لیسانس شیمی و یا صنایع با 3 سال سابقه مرتبط حقوق،مزایا، بیمه، سرویس ایاب و ذهاب. ساعت کار 7:30 لغایت 16:15 متقاضیان واجد شرایط می تو...

مشاهده بیشتر
۰۲ آبان ۱۴۰۱
استخدام کارشناس تولید و برنامه ریزی باسابقه در گروه صنعتی کهرنگ

گروه صنعتی کهرنگ در استان اصفهان (فلاورجان - شهرک صنعتی اشترجان) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس تولید و برنامه ریزی با لیسانس شیمی و یا صنایع با 3 سال سابقه مرتبط حقوق،مزایا، بیمه، سرویس ایاب و ذهاب. ساعت کار 7:30 لغایت 16:15 متقاضیان واجد شرایط می توانند مشخصات و رزومه خود را از طریق واتساپ یا روبیکا و یا ایتا و یا تلگرام ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۲ آبان ۱۴۰۱
استخدام منشی و مسئول دفتر خانم در گروه صنعتی کهرنگ

گروه صنعتی کهرنگ در استان اصفهان (فلاورجان - شهرک صنعتی اشترجان) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز منشی، مسئول دفتر خانم با لیسانس کامپیوتر یا بازرگانی با 2 سال سابقه حقوق،مزایا، بیمه، سرویس ایاب و ذهاب. ساعت کار 7:30 لغایت 16:15 متقاضیان واجد شرایط می توانند مشخصات و رزومه خود را از طریق واتساپ یا روبیکا و یا ایتا و یا تلگرام ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۲ آبان ۱۴۰۱
استخدام کارمند حسابداری و مالی در گروه صنعتی کهرنگ در شهرک صنعتی اشترجان

گروه صنعتی کهرنگ در استان اصفهان (فلاورجان - شهرک صنعتی اشترجان) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارمند حسابداری و مالی با لیسانس حسابداری با 2 سال سابقه مرتبط حقوق،مزایا، بیمه، سرویس ایاب و ذهاب. ساعت کار 7:30 لغایت 16:15 متقاضیان واجد شرایط می توانند مشخصات و رزومه خود را از طریق واتساپ یا روبیکا و یا ایتا و یا تلگرام ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۲ آبان ۱۴۰۱
استخدام رئیس حسابداری در گروه صنعتی کهرنگ در شهرک صنعتی اشترجان

گروه صنعتی کهرنگ در استان اصفهان (فلاورجان - شهرک صنعتی اشترجان) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز رئیس حسابداری لیسانس حسابداری با 5 سال سابقه مرتبط حقوق،مزایا، بیمه، سرویس ایاب و ذهاب. ساعت کار 7:30 لغایت 16:15 متقاضیان واجد شرایط می توانند مشخصات و رزومه خود را از طریق واتساپ یا روبیکا و یا ایتا و یا تلگرام ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۰ شهریور ۱۴۰۱
استخدام چند ردیف شغلی برای گروه صنعتی کهرنگ در اصفهان

گروه صنعتی کهرنگ واقع در اصفهان،(اتوبان ذوب آهن،شهرک صنعتی اشترجان) جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 مدیرکارخانه آقا لیسانس مهندسی صنایع/مهندسی شیمی/مهندسی مکانیک با 5 تا 10 سال سابقه کار مرتبط 2 سرپرست تولید آقا مهندسی صنایع/مهندسی شیمی/مهندسی مکانیک با 5 سال سابقه کار مرتبط 3 کارشناس تولید خانم و آقا مهندسی صنایع/مهندسی شیمی/مهندسی مکانیک با 3تا 5 سال سابقه کار مرتبط 4 کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه خانم و آقا مهندسی صنا...

مشاهده بیشتر
۰۲ شهریور ۱۴۰۱
استخدام مدیر کارخانه آقا برای گروه صنعتی کهرنگ در اصفهان

گروه صنعتی کهرنگ واقع در اصفهان،(اتوبان ذوب آهن،شهرک صنعتی اشترجان) جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایط احراز مدیرکارخانه آقا لیسانس مهندسی صنایع/مهندسی شیمی/مهندسی مکانیک با 5 تا 10 سال سابقه کار مرتبط متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ درج شده در آگهی ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۲ شهریور ۱۴۰۱
استخدام کارمند حسابداری برای گروه صنعتی کهرنگ واقع در اصفهان

گروه صنعتی کهرنگ واقع در اصفهان،(اتوبان ذوب آهن،شهرک صنعتی اشترجان) جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایط احراز کارمند حسابداری فوق دیپلم و یا لیسانس حسابداری با 3 سال سابقه کار مرتبط (مسلط به ثبت اسناد،حقوق و دستمزد و کلیه امور حسابداری) متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ درج شده در آگهی ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۲ شهریور ۱۴۰۱
استخدام رئیس حسابداری در گروه صنعتی کهرنگ در شهرک صنعتی اشترجان

گروه صنعتی کهرنگ واقع در اصفهان،(اتوبان ذوب آهن،شهرک صنعتی اشترجان) جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایط احراز رئیس حسابداری لیسانس حسابداری با 5 سال سابقه کار مرتبط (مسلط به ثبت اسناد،حقوق و دستمزد و کلیه امور حسابداری) متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ درج شده در آگهی ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر

ایران استخدام
سال نو مبارک
جشنواره هدایای نوروزی ایران استخدام شروع شد..
کلیک کنید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2157520
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi