جزئیات بیشتر در مورد خبر

استخدام 683 نفر نیرو از طریق آزمون استخدامی تا پایان خردادماه امسال

جهت ورود به صفحه استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه آخرین اخبار معلمان و فرهنگیان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار مربوط به بازنشستگان اینجا کلیک نمایید


خبر 14 اردیبهشت 96: استخدام ۱۲۰۰ نفر در آموزش و پرورش خراسان جنوبی (منبع:خبرگزاری شبستان)

خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان اینکه در یک هزار و ۷۰۰ آموزشگاه نمازجماعت برگزار می شود، گفت: امسال یک هزار و ۲۰۰ نیرو استخدام آموزش و پرورش استان می شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، عباس لامعی امروز ( 14 اردیبهشت) در مراسم تجلیل از معلمان نمونه با اشاره به اقدامات سه سال اخیر در استان، اظهار کرد: در رتبه بندی معلمان کار بسیار بزرگی انجام شد و با اجرای این طرح از 100 تا 500 هزار تومان به احکام همکاران فرهنگی اضافه شد و میانگین حقوق در سال گذشته افزایش 100 درصدی داشت.

لامعی با بیان اینکه حق نوار مرز که سال ها اجرا نشده بود در این مدت برای چهار شهرستان استان خراسان جنوبی برقرار شد، ادامه داد: بر این اساس حقوق 3 هزار و 700 نفر از همکاران استان 200 هزارتومان به حقوق آنان اضافه شد.

وی با اشاره به اینکه میانگین خدمت در آموزش و پرورش خراسان جنوبی 18 سال است و باید از اکنون به فکر جایگزین نیرو باشیم، گفت: در سه سال اخیر 787 نفر به عنوان دانشجو معلم و 148 نفر از طریق 28 وارد آموزش و پرورش استان شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از استخدام 683 نفر نیرو از طریق ماده ۲۸ تا پایان خردادماه امسال در استان خبر داد و افزود: با پذیرش 488 دانشجو معلم در مجموع امسال یک هزار و 200 نفر نیرو تازه نفس استخدام آموزش و پرورش می شوند.

لامعی ادامه داد: در سه سال اخیر در زمینه طرح های عمرانی ، مقاوم سازی، گرمایشی و سرمایشی 595 طرح در سطح استان اجرا شد.

وی با بیان اینکه در جهت ساماندهی نیروی انسانی 5 درصد نیرو ها را در آموزش و پرورش خراسان جنوبی کاهش دادیم، افزود: با این امر 20 میلیارد تومان صرفه جویی داشتیم.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به افزایش 7 درصدی دانش آموزان در سه سال اخیر، تصریح کرد: هم اکنون 55 آموزشگاه زیر 5 نفر دانش آموز و تعداد 332 آموزشگاه ( دبستان) استان بین 5 تا 25 دانش آموز دارند که دارای معلم هستند.

لامعی بیان کرد: خراسان جنوبی در پروژه مهر برای بازگشایی مدارس سه سال متوالی رتبه نخست کشوری  است و دیگر دانش آموزان سرگردان نیستند که ثبت نام نکرده باشند.

به گفته وی در سه سال اخیر افزایش مراکز غیرانتفاعی و غیردولتی دبستانی و پیش دبستانی داشتیم و 243 آموزشگاه در ابتدای دولت به 765 آموزشگاه غیردولتی رسیده که رشد 3 برابری داشته است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه این استان رتبه دوم کشوری سوادآموزی را دارد، گفت: انسداد مبادی بی سوادی و جذب بازماندگان از تحصیل استان پایلوت کشور بودیم و 742 دانش آموز را جذب کردیم و چون طرح موفق بود اکنون در تمام کشور اجرا می شود.

لامعی با بیان اینکه در حال حاضر 12 پژوهش سرا در استان داریم، افزود: خراسان جنوبی در بحث کنکور رتبه دوم پس از استان یزد را دارد.

وی عنوان کرد: کمک به اتباع افغانی یک هزار و 130 نفر را به 2 هزار نفر رسیده که به صورت رایگان ثبت نام شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره وجود دارالقرآن در هر یک از شهرستان های استان، افزود: در حال حاضر 637 نمازخانه در استان وجود دارد و در  یک هزار و 700 آموزشگاه نمازجماعت برگزار می شود.

لامعی ادامه داد: در حوزه ایثار و شهادت در سه سال اخیر 264 یادواره شهدا برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته 619 همکار بازنشسته داریم، عنوان کرد: دیشب 47 میلیارد تومان پاداش پایان خدمت بازنشتگان واریز شد.

 اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...