جزئیات بیشتر در مورد خبر

جذب 238 هزار نیرو در اموزش و پرورش تا 1400

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار لحظه به لحظه آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه اخبار معلمان و فرهنگیان اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش در سال 96 اینجا کلیک نمایید


خبر17 تیر 96: استخدام 238 هزار نیروی جدید در اموزش و پرورش تا 4سال اینده (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، اسفندیار چهاربند رئیس مرکز برنامه ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش درگردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها در اردوگاه شهید باهنر تهران اظهار داشت: در سال‌های 94 و 95، دو آزمون استخدامی برگزار شد و در شهریور 96 نیز سومین آزمون استخدامی برگزار خواهد شد.

وی افزود: با توجه به اعلام دیرهنگام نتایج آزمون استخدامی 95، تلاش می‌کنیم بخشی از دوره یک‌ساله مهارت‌آموزی پذیرفته شدگان تا پایان شهریورماه سال جاری برگزار شود و بخش کارورزی و باقی‌مانده دروس آن همزمان با آغاز تدریس، در طول سال تحصیلی انجام گیرد.

چهاربند تصریح کرد: تمام اطلاعات سیستم بکفا از سامانه سناد تغذیه می‌شود و این اطلاعات براساس آمار و ارقامی است که استان‌ها و مناطق در این سامانه ثبت می‌کنند.

رئیس مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: توزیع نیروی انسانی و تعداد کلاس‌ها، مواردی است که در حوزه ستاد تعیین می‌شود و سقف ساعات حق‌التدریس و مدیریت سایر موارد مرتبط با ساماندهی نیروی انسانی به کمیته برنامه‌ریزی استان‌ها واگذار شده است.

وی نسبتِ دانش‌آموزان به کل کارکنان را مبنای تخصیص نیرو دانست و افزود: سهمیه‌بندی‌ها با توجه به چهار گروه، معلمان، مدیران، کیفیت‌بخشی (شامل مشاوران، رابطان، مربیان)، خدمتگزاران و کارکنان اداری صورت می‌گیرد.

چهاربند عنوان کرد: یکی از شاخص‌هایی که می‌تواند در ساماندهی بهینه نیروی انسانی کمک‌رسان می باشد، نسبت معلمان به کارکنان آموزشی است.

وی تصریح کرد: برای حفظ وضع موجود آموزش و پرورش در حوزه نیروی انسانی، باید تلاش کنیم 238 هزار نیروی مورد نیاز تا 4 سال آینده جذب این وزارتخانه شوند.

منبع: خبرگزاری فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ابراهیم کاوه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:07

  کد دیدگاه : 1298277

  همکاران عزیز برای اتمام حجت با وزارت متبوع وبرنامه وبودجه ووکلای بی خیال از هم اکنون ازهمکاری در اجرای امتحانات نهایی شهریور۹۶ وجبران کمبود شدید معلم با اخذ حق التدریسی واجرای انتخابات های آتیه؛خودداری فرمایید. برکه علی الله وتوکلت علی الله فی کل امور.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : س

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:12

   کد دیدگاه : 1332431

   خودت واقعا فهمیدی چی گفتی؟ معلمی که نتونه راحت صحبت کنه همون بهتر که کلاً نباشه

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...