جزئیات بیشتر در مورد خبر

افزایش 11 درصدی مصرف برق ادارات آذربایجان شرقی

جهت ورود به صفحه اخبار ساعت کاری کارمندان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی کارمندان اینجا کلیک نمایید


خبر 20 خرداد 98: اصلاح ساعات کاری ادارات آذربایجان شرقی

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از افزایش ۱۱ درصدی مصرف برق در استان خبر داد و گفت: با ادارات و ارگان هایی که بیش از حد برق مصرف می کنند برخورد می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، جواد رحمتی صبح امروز دوشنبه در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان در تبریز با بیان اینکه برخی از دستگاه ها با تولید ارز دیجیتال برق زیادی مصرف می کنند، افزود: با این ارگان ها و دستگاه ها به شدت برخورد می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه این میزان افزایش برق جای تأمل دارد، گفت: نباید از الگوی مصرف تجاوز کرد، باید همه مردم و مسئولان برای کاهش مصرف برق تلاش کنند.

رحمتی با اشاره به اینکه مصرف برق استان ۱۱ درصد افزایش دارد، گفت: این افزایش، نزدیک به ۴ برابر حد استاندارد است که باید بررسی شود.

وی با انتقاد از اینکه باید ۲۰ درصد برق مصرفی ادارات از طریق انرژی پاک تولید می‌شد ولی متاسفانه ادارات به این سمت نرفتند، گفت: ادارات می‌توانستند با سرمایه‌گذاری اندک، بخشی از برق مورد نیاز خود را تأمین کنند ولی حالا باید با تعرفه آزاد برق خود را تأمین کنند.

وی با بیان اینکه بخشی از کمبود برق به دلیل بارش‌های خوب سال جاری از محل نیروگاه های برق آبی تأمین می‌شود، ابراز داشت: اگر مصرف به این اندازه افزایش یابد مشکلات زیادی برای تامین برق خواهیم داشت.

وی به اصلاح ساعات کاری ادارات نیز اشاره کرد و گفت: اگر مصرف برق بالا رود تصمیماتی نیز در خصوص اصلاح ساعات کاری و جابه‌جایی ساعات اوج مصرف برق خواهیم گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...