اطلاعات بیشتر

شروع ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش ایلام


آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش ایلام- 27 فروردین 98

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گفت: شیوه‌نامه جذب سرباز معلم سال تحصیلی 99-98 به شهرستان‌ها و مناطق تابعه استان ارسال گردید.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش استان ایلام، شمس‌الدین شیروانی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گفت: شیوه‌نامه جذب سرباز معلم به شهرستان‌ها و مناطق تابعه استان ارسال گردید.

متقاضیان می‌توانند از چهار شنبه بیست هشت فروردین ماه تا سوم اردیبهشت سال جاری برای ثبت‌نام به ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق تابعه استان مراجعه کنند.
وی افزود: افراد واجد شرایط باید فارغ‌التحصیل در مقطع لیسانس و فوق‌لیسانس بوده و دارای تاریخ اعزام 1398/04/01 تا 1398/06/01 باشند و همچنین با توجه به این‌که مدت خدمت در برنامه سربازمعلم 2 سال تمام است لذا مشمولینی انتخاب می‌شوند که کسر خدمت ندارند.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان ایلام ادامه داد: افراد پذیرفته‌شده در رشته‌های مورد نیاز آموزش و پرورش و در مدت خدمت خود به عنوان سرباز معلم جذب می‌شوند.
وی اظهار کرد: ادامه اشتغال معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت موظف، ممنوع است و انجام خدمت ضرورت در آموزش و پرورش، هیچ‌گونه حق استخدامی برای افراد ایجاد نمی‌کند.
شیروانی افزود: جذب و به‌کارگیری معلمان وظیفه صرفاً در کلاس‌های درس و واحدهای آموزشی مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته امکان‌پذیر می‌باشد، لذا به‌کارگیری افراد پذیرفته‌شده در قسمت‌های اداری، مناطق شهری و مرکز استان ممنوع است.

وی به سهمیه رشته‌های موردنیاز اشاره کرد و گفت: سهمیه رشته‌های برق الکترونیک، کامپیوتر، مکانیک، معماری، عمران، راه و ساختمان و حقوق 25درصد (5 نفر) در استان می‌باشد و سهمیه رشته‌های ریاضی، فیزیک، شیمی، حسابداری، آمار، تربیت‌بدنی، زبان انگلیسی و زبان عربی 20 درصد (4 نفر) و سایر رشته‌ها 55 درصد (11 نفر) در استان می‌باشد.


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان ایلام – سال 97:

جهت مشاهده آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش ایلام (سال 97) اینجا کلیک نمایید

.

آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش ایلام- سال 95:

جهت مشاهده آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش ایلام (سال 95) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...