اطلاعات بیشتر

شروع ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان فارس

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه استخدامی آموزش و پرورش فارس اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه اخبار استخدام سرباز معلم اینجا کلیک نمایید


خبر 3 تیر 97: جذب 260 نفر سرباز معلم برای جبران کمبود نیرو در مناطق محروم جنوب استان فارس (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس اداره برنامه‌‌ریزی و منابع انسانی آموزش وپرورش فارس گفت: نزدیک به ۱۰ درصد از کمبود معلم در مناطق محروم جنوب استان فارس از طریق جذب سرباز معلم جبران می­‌شود.

فرشاد حیاتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به جذب 260 نفر به عنوان سرباز معلم برای تدریس در سال تحصیلی 97- 98 اظهار داشت: این میزان نزدیک به 10 درصد از کمبود معلم را تامین می­‌کند که اغلب در مناطق محروم جنوب استان به کار گرفته می‌شوند.

حیاتی از افزایش 50 نفری اختصاص سرباز معلم به استان فارس نسبت به سال گذشته خبر داد و تصریح کرد: نزدیک به 60 درصد از این نیروها در مقطع ابتدایی و پس از آن در رشته­‌های فنی و سایر رشته‌ها به کار گرفته می­‌شوند.

وی با بیان اینکه تمامی سربازان جذب شده به این منظور، دارای مدرک کارشناسی هستند، افزود: بیشتر موارد به تحصیل در رشته­‌های آموزش و پرورش ابتدایی، علوم تربیتی، روانشناسی و یا رشته‌­های فنی پرداخته‌­اند.

رئیس اداره برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش وپرورش فارس با رد شایعاتی مبنی بر استخدام سرباز معلم­‌ها در آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: این افراد صرفا برای تدریس در واحدهای آموزشی به کارگرفته می‌شوند و استفاده از آنها دربخش‌های اداری آموزش و پرورش ممنوع است.

حیاتی همچنین از برگزاری یک دوره آموزش بدو خدمت در شهریور ماه برای سربازان جذب شده به منظور افزایش سطح کارایی آنان خبر داد و  تصریح کرد: در این دوره پس از دوره آموزش نظامی برگزار وبه نیرو­های جذب شده روش­‌ها و فنون تدریس آموزش داده می‌شود.

جهت اطلاع از آخرین اخبار استخدامی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید


خبر 4 اردیبشهت 97: جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان فارس

رییس اداره برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش وپرورش فارس از آغاز فرایند جذب سرباز معلم دراستان فارس خبرداد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش فارس، فرشاد حیاتی بااشاره به مطلب فوق افزود: فرایندجذب وثبت نام ازمتقاضیان سربازمعلمی درآموزش وپرورش استان از روزچهارشنبه 5 اردیبهشت ماه آغاز وحداکثر تا 11 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت

رییس اداره برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش وپرورش فارس گفت:این اداره کل برای تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز مناطق محروم وکمتر توسعه یافته درسال تحصیلی97-1396 اقدام به جذب سرباز معلم می نماید

حیاتی گفت: فقط مشمولینی که تاریخ اعزام آنها اول تیرماه یا اول شهریور ماه 97 وبدون مهر غیبت باشد وصرفا”دارای مدرک تحصیلی لیسانس باشند می توانند دراین خصوص ثبت نام کنند

رییس اداره برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش وپرورش فارس گفت:مشمولین واجد شرایط برای خدمت درشهرستانها و مناطق استان، برابر سهمیه وزارت آموزش وپرورش و رشته های مرتبط با دوره ابتدایی ، متوسطه نظری ، فنی و حرفه ای وکاردانش به کار گرفته خواهند شد

حیاتی گفت:مشمولین واجد شرایط می توانند با توجه به رشته خود به اداره های آموزش وپرورش مناطق محل سکونت خود مراجعه و فرم های مربوط را دریافت و ثبت نام نمایند.

وی با اشاره به اینکه پیش بینی می شودتعداد مشمولین مراجعه کننده بیشتر از ظرفیت و نیاز اداره ها باشد گفت: مشمولین باید فرم امتیاز بندی را تکمیل وچنانچه امتیاز لازم را کسب نمایند می توانند به عنوان سرباز معلم،خدمت وظیفه خود را در آموزش وپرورش به مدت دو سال به پایان برسانند.

حیاتی با اشاره به اینکه مدت خدمت دردوره سرباز معلمی در آموزش وپرورش دوسال کامل هست گفت: کسانی که دارای گواهی کسر خدمت هستند نمیتوانند ثبت نام کند.

رییس اداره برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش وپرورش فارس گفت:مشمولینی که موفق به ثبت نام شوند پس از طی مراحل گزینش و گذراندن دوره آموزش نظامی و آموزشی بعنوان سرباز معلم در آموزش وپرورش فارس بر اساس رشته تحصیلی ورشته تدریس مشغول به خدمت خواهند شد

وی گفت: این افارد صرفا” برای تدریس درواحد های آموزشی بکارگرفته خواهند شد واستفاده از آنها دربخش های اداری آموزش و پرورش ممنوع می باشد

حیاتی همچنین در خصوص سایر شرایط موثردرپذیرش مشمولین گفت:بومی بودن در محل مورد نیاز وهمچنین اعضای خانواده های معزز شهدا ، جانبازان و فرزندان فرهنگی در اولویت هستند

رییس اداره برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش وپرورش فارس همچنین با رد برخی شایعات گفت:پذیرش سرباز معلم منجر به استخدام در آموزش و پرورش نخواهد شد.

وی همچنین گفت:متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر به اداره های آموزش وپرورش یا پورتال برنامه ریزی آموزش وپرورش فارس مراجعه نمایند.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : zahra. z

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:27

  کد دیدگاه : 1780938

  کسایی که الانم اموزشی رو میگذرونن هم میتونن ثبت نام کنند؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:42

   کد دیدگاه : 1780952

   سلام
   دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط مورد نظر منتشر نشده است.
   شما میتوانید در همین سایت (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:37

  کد دیدگاه : 1695435

  کسانی که در حال خدمت هستن هم میتونن ثبت نام کنن?

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:52

  کد دیدگاه : 1575193

  سلام این طرح الانم اعتبار داره .میشه بری ثبت نام کنی ؟ لطفا جواب بدین ؟؟؟ تو رو خدا نیازمند یه شغلم .

  پاسخ دهید
 • نویسنده : معصومه مهری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:35

  کد دیدگاه : 1564984

  فوق لیسانس جغرافیا و مترجم زبان انگلیسی در شیراز هستم نیازمند یه شغل

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کفایت محمدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:58

  کد دیدگاه : 1212928

  خانمی با مدرک لیسانس علوم تربیتی بومی مناطق محروم استان فارس می باشم لطفا اگه امکان ثبت نام برایم هست لطفا اطلاع رسانی کنید از خانواده ای بی بضاعت هستم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:18

   کد دیدگاه : 1695162

   اقا میخان،خانم خونمخان

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:58

    کد دیدگاه : 1698276

    خدا خیرتون بده تو سربازی هم حسودی میکنین به پسرا

    پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...