جزئیات بیشتر در مورد خبر

اطلاعیه های انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورشجهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 11 اسفند 97: اعلام نتایج پودمان اول پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش ‌و پرورش دانشگاه شهید رجایی

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی بدینوسیله به اطلاع میرسانیم، نتایج آزمون پودمان اول پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش ‌و پرورش دانشگاه شهید رجایی، در سامانه گلستان دانشگاه شهید رجایی ثبت گردیده است. نتایج آزمون پودمان اول پذیرفته شدگان، در سامانه گلستان دانشگاه شهید رجایی ثبت گردیده است. جهت مشاهده نمرات در سامانه گلستان و از منوی آموزش سپس زیر منوی “اطلاعات جامع دانشجو” و سپس طبق تصویر زیر بر روی “مشغول به تحصیل_ عادی” کلیک نمایید.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر 11 اسفند 97: اطلاعیه پذیرفته شدگان با تاخیر آزمون استخدام آموزش ‌و پرورش دانشگاه شهید رجایی (منبع: سایت دانشگاه شهید رجایی)

اطلاعات تعداد 45 نفر از دانش پذيران محترم كه با تاخير اسامي آنها به دانشگاه اعلام گرديده وارد سيستم شده و اين عزيزان مطابق اطلاعيه شماره 2 مي توانند جهت پذيرش غير حضوري در سامانه گلستان از روز چهارشنبه مورخ 1397/12/08 لغايت 1397/12/17 اقدام نمايند.
خاطر نشان مي گردد اين دسته از دانش پذيران نيازي به مراجعه و پذيرش حضوري ندارند.
جهت مشاهده محتواي آموزشي خود لازم است به سامانه آموزش الكترونيكي دانشگاه  مراجعه نماييد.

جهت مشاهده اطلاعيه شماره 2 پذيرفته شدگان نهائي آزمون استخدام پيماني سال 97 اینجا کلیک نمایید

خبر 30 بهمن 97: آغاز ثبت نام کلاس های حضوری پودمان دوم دانشگاه شهید رجایی (منبع: سایت دانشگاه شهید رجایی)

دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در راستای کیفیت بخشی لازم و بنا به درخواست تعداد زیادی از مهارت آموزان در نظر دارد کلاس های حضوری در چهار درس پودمان دوم (اخلاق حرفه ای – نقش اجتماعی تربیتی معلم – پژوهش و توسعه حرفه ای – کارآفرینی) و در 6 مرکز استان به صورت هفته ای در روز های پنجشنبه از ساعت 8 الی 16 کلاس های حضوری اجرا نماید.لذا خواهشمند است افراد علاقه مند به شرکت در کلاس های حضوری تا تاریخ 97/12/10 از طریق لینک ثبت نام موجود در هر درس اقدام به ثبت نام نمایند. به ثبت نام های بعد از این تاریخ ترتیب اثر داده نمی شود. ضمنا افراد ثبت نام شده ملزم به شرکت حضوری در کلاس هستند.

لینک ثبت نام ازتاریخ 97/11/30 روزسه شنبه ساعت 10صبح در هر درس فعال خواهد شد.
دوره های مجازی پودمان دوم از تاریخ 97/12/04 آغاز می گردد.

خبر 17 بهمن 97: اعلام زمان آزمون دروس صلاحیت معلمی پذیرفته شدگان سال 97 (منبع: سایت دانشگاه شهید رجایی)

آزمون 25 بهمن 97 در قطب های مربوطه برگزار می گردد. ساعت شروع آزمون 9 صبح الی 11:30

جهت مشاهده جدول قطب بندی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده جدول مراکز برگزاری آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 30 آبان 97: اطلاعیه زمانبندی تقریبی آزمون و کلاس مخصوص مهارت آموزان دوره های بدو خدمت فرهنگیان  (منبع: سایت پردیس شهید رجایی)

مراحل تقریبی آموزش، طبق جدول زمانبندی ذیل صورت می پذیرد. بخش نظری پودمان اول صرفا به صورت الکترونیکی بوده و نیازی به مراجعه حضوری در دانشگاه نمی باشد. دوره های حضوری و تخصصی نیز طبق جدول در سال 1398 خواهد بود و قطب بندی و محل تشکیل دوره­های حضوری متعاقبا در اطلاعیه های بعدی از طریق سایت و سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه به اطلاع شما خواهد رسید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 27 آبان 97: اطلاعیه برنامه کلاسی مهارت آموزان استخدام آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی (منبع: سایت پردیس شهید رجایی ارومیه)

به اطلاع آن دسته از مهارت آموزان ورودی سال 97 که کلاسهایشان در پردیس شهید رجایی برگزار خواهد شد می رساند، به علت تنظیم برنامه درسی در یک روز نیاز به استفاده از خوابگاه نمی باشد.
ضمنا برنامه هفتگی کلاسها به پیوست جهت اطلاع و حضور به موقع سر کلاسها اعلام می گردد.

جهت مشاهده برنامه زمان بندی کلاس ها اینجا کلیک نمایید

خبر 22 آبان 97: اطلاعیه سامانه مهارت آموزی پذیرفته شدگان دانشگاه شهید رجایی (منبع: سایت مدیریت دروس دانشگاه شهید رجایی)

پس از ثبت نام نهایی به صورت الكترونيكي از طريق سامانه آموزشي دانشگاه لازم است پرینت نهایی ثبت نام که از سامانه گلستان دریافت نموده اید نزد خود نگه دارید و به هنگام ثبت نام حضوری که متعاقبا اعلام خواهد شد همراه داشته باشید.

_ پودمان اول بخش نظری شامل دروس (اخلاق حرفه ای معلم- فلسفه تعلیم و تربیت رسمی و عمومی- روانشناسی و کاربرد آن در آموزش- ارزشیابی یادگیری- اصول و روش­های یاددهی و یادگیری) می باشد که در حال حاضر دروس روانشناسی و کاربرد آن در آموزش، ارزشیابی یادگیری و اصول وروش های یاددهی – یادگیری از تاریخ 97/08/26 بارگذاری شده و در دسترس خواهد بود و لازم است مهارت آموزان گرامی دروس مذکور را دانلود و مطالعه نمایند.

_ شایان ذکر است در صورت بروز مشکل ویا هرگونه سئوال در خصوص سامانه آموزشی گلستان با شماره تلفن 22970060 الی 69 داخلی 2689 و 2276 و در صورت داشتن هرگونه سئوال و یا راهنمایی در خصوص سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه( LMS) با شماره 22970016 تماس حاصل نمایید.

جهت ورود به سامانه مدیریت دروس دانشگاه شهید رجایی اینجا کلیک نمایید

خبر 22 آبان 97: اطلاعیه شماره 5 پذيرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش دانشگاه شهید رجایی (منبع: دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی)

قابل توجه كليه دانشپذيران عزير كه مراحل پذيرش آنها نهايي شده است .
-جهت دريافت پرينت از اطلاعات ثبت شده در پذيرش غير حضوري
-جهت بارگذاري مدارك و ياتصحيح مدارك ارسال شده
-جهت تغيير رمز عبور
-اطلاع از وضعيت ثبت نام و شماره دانشجويي و نمره و …

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 آبان 97: اطلاعیه شماره 4 پذيرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش دانشگاه شهید رجایی (منبع: دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی)

اطلاعيه شماره 4

به اطلاع آن دسته از پذيرفته شدگان محترم كه تا ساعت چهارده روز يكشنبه بيستم آبان ماه 97 نسبت به تكميل پذيرش غير حضوري اقدام نموده‌اند مي رساند مراحل پذيرش آنها نهايي گرديده و از اين پس براي ورود به سامانه آموزش دانشگاه (گلستان) از شماره دانشجويي به عنوان نام كاربري و از كد ملي ده رقمي به عنوان رمز استفاده نمايند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 آبان 97: اطلاعیه شماره 3 پذيرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش دانشگاه شهید رجایی (منبع: دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی)

اطلاعیه شماره 3
توجه پذيرفته شدگان نهائي آزمون استخدام پيماني سال 1397 را به موارد زیر جلب می نمایم:
1- در صورت بروز اشکال در ثبت اطلاعات در فرم های پذیرش غیرحضوری ، با توجه به اینکه امکان ویرایش بعد از تایید نهایی وجود ندارد نیازی به مراجعه حضوری به دانشگاه نمی باشد و در موارد مربوط به مشخصات سجلی دانش پذیر، در طول مدت دوره امکان ویرایش وجود خواهد داشت .
2- این دسته از پذیرفته شدگان ، دارای پذیرش حضوری نمی باشند . از مراجعه و تماس تلفنی در این خصوص جدا خودداری فرمایید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 آبان 97: اطلاعيه دوره مهارت آموزان استخدام آموزش و پرورش استان فارس (منبع: سایت دانشگاه پردیس شهید رجایی فارس)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ زمان و مکان ثبت نام حضوری مهارت آموزان استخدام آموزش و پرورش استان فارس اعلام گردید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 آبان 97: اطلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش ‌و پرورش دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (منبع: دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی)

ضمن عرض تبريك به مناسبت ورود شما عزيزان به دوره هاي دانش پذيري دانشگاه تربيت دبيرشهيد رجائي، زمانبندي و نحوه ثبت نام و مدارک الزم براي پذيرش غير حضوري به شرح زير اعالم مي گردد، خواهشمند است با دقت كامل و رعايت زمانبندي ذكر شده نسبت به ثبت نام تا آخرين مرحله اقدام نماييد.

ثبت نام الكترونيكی پذيرفته شدگان نهائي آزمون استخدام پيماني سال 1397 آموزش و پرروش شهید رجایی از روز دوشنبه 97/08/14 لغایت چهارشنبه 97/08/23 با مراجعه به پرتال آموزشی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی نسبت به تکمیل مشخصات درخواستی و آپلود مدارک اعلام شده در آگهی اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

جهت تکمیل مشخصات اینجا کلیک نمایید

خبر 13 آبان 97: اطلاعيه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان سمنان (منبع: پردیس شهید رجایی تهران)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ زمان و مکان ثبت نام دوره های مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان سمنان اعلام گردید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 8 آبان 97: جزئیات ثبت ‌نام مهارت‌ آموزان آزمون استخدامی آموزش ‌و پرورش در پردیس شهیدرجایی کرمانشاه (منبع: سایت پردیس شهید رجایی کرمانشاه)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام حضوری مهارت آموزان استخدام  آموزش و پرورش کرمانشاه در پردیس شهید رجایی اعلام شد.

1- پرینت کارنامه اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی

2- پرینت تعیین محل آموزش مهارت آموز

3- پرینت ثبت نام غیرحضوری درسامانه گلستان

4- سی دی اسکن مدارک لود شده  (load)درثبت نام غیرحضوری

5- تصویر برابر با اصل سند تعهد محضری

6- اصل  و کپی آخرین مدرک تحصیلی ارایه شده در هنگام ثبت نام آزمون استخدامی

7- اصل کارت ملی

8- اصل شناسنامه

9- هشت قطعه عکس 3*4 پرسنلی

خبر 5 آبان 97: جزئیات ثبت ‌نام مهارت‌ آموزان آزمون استخدامی آموزش ‌و پرورش در دانشگاه شهیدرجایی (منبع: خبرگزاری پانا)

دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی با صدور اطلاعیه‌ای جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در دوره یک ساله مهارتی این دانشگاه را اعلام کرد.

در این اطلاعیه اعلام شده است که زمان ثبت‌نام الکترونیکی بعدا در سایت این دانشگاه اعلام می‌شود و در این مدت هم نیازی به پیگیری از طریق تلفن یا مراجعه حضوری وجود ندارد.

مهارت‌آموزان باید بعد از ثبت‌نام الکترونیکی در سامانه گلستان دانشگاه شهیدرجایی، برای اطلاع از ادامه روند آموزش و دروس مجازی باید به سامانه آموزش الکترونیکی به نشانی lms.srttu.edu مراجعه کنند.

مراحل آموزش براساس جدول زمانبندی زیر انجام می‌شود:

بخش نظری پودمان اول صرفا به صورت الکترونیکی است و نیاز به مراجعه حضوری به دانشگاه وجود ندارد. همچنین در این اطلاعیه تاکید شده است که بارگذاری و آپلود مدارک موردنیاز هنگام ثبت‌نام الکترونیکی در سامانه گلستان تاکید شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

خبر 3 شهریور 97: اطلاعیه مصاحبه معرفی شدگان دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايی تهران (منبع: سایت دانشگاه تربیت دبیر رجایی) 

جدول اسامي معرفي شدگاني كه محل انجام مصاحبه تخصصي آنها دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي تهران مي باشد (به ترتيب حروف الفبا) به شرح ذيل است.

توضيح: داوطلباني كه اسامي آنها در جدول مذكور درج نگرديده است، جهت انجام مصاحبه به اداره كل آموزش و پرورش استان بومي (اعلامي در كارنامه صادره از سوي سازمان سنجش آموزش كشور) مراجعه نمايند.

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه های دانشگاه رجایی در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان آموزش و پرورش- سال 1395 

جهت مشاهده اطلاعیه های دانشگاه شهید رجایی (سال 95) اینجا کلیک نمایید

.

اطلاعیه های دانشگاه رجایی در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان آموزش و پرورش- سال 1394 

جهت مشاهده اطلاعیه های دانشگاه شهید رجایی (سال 94) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : جواد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:54

  کد دیدگاه : 2380780

  اکثر جاها اعلام کردن غذا هم میدن؛خود دانشگاه رجایی تهران هم غذا میده؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : احمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:16

  کد دیدگاه : 2377351

  آخه شماره خوابگاه تهران رو نوشتن ولی هرچی زنگ میزنم جواب نمیدن. میخوام ازشون بپرسم آیا خوابگاهشون پارکینگ داره میتونیم با ماشین شخصی بریم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : میلاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:55

  کد دیدگاه : 2374687

  خوشم میاد تو تمام پیج های استخدامی همه درگیر شرایط و مزایا هستن اینجا همه رفتن تو لاک خودشون
  هزینه دوره یه چیزی حدود 1600 تا 1700 میشه
  وقتی با بقیه جاها که حقوق و هزینه راه و کارت هدیه میدن مقایسه میکنم دقیقا میفهمم که چه جایی قبول شدم …
  البته شاید شما راضی باشین که حقوق یک ماه رو تمام و کمال بابت یه دوره که از صبح تا شب سر کلاسی رو تقدیم کنین
  عیبی ندار 24 سالمه رشتمم خوبه میشینیم میخونم یه جای بهتر قبول میشم
  شما هم درساتونو بخونین .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : احمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:19

   کد دیدگاه : 2374800

   یعنی میخواین انصراف بدین؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : احمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:05

   کد دیدگاه : 2375080

   واقعا خیلی سخته همه هزینه ها به عهده خودمونه. بعد تازه بعد دادن هزینه ها و سختی کلاسها تازه میگن اگه همه درسارو قبول بشین و یا تا دوتا درسو بیفتین از مهر میتونین برین سرکار بیش از دو درس نه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : میلاد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:23

   کد دیدگاه : 2375344

   بابت تمام دروس ضمن خدمت هم از معلمان عزیز پول گرفته میشهفکر نکنین فقط همین یکباره
   این داستان تازه شروع شده

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سیاوش

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:02

    کد دیدگاه : 2376073

    آقا چرا جو میدی؟؟؟؟ کی میگه بابت دروس از معلمان هزینه میگیرن؟؟؟ چرا بیخودی شایعه درست میکنی؟؟ اگه تصمیم گرفتی انصراف بدی خب بده، لزومی نداره بیای اینجا دل بچه ها رو خالی کنی. از اول گفته بودن که بابت برگزاری دوره هزینه ای دریافت نمیشخ و بابت خوابگاه هزینه دریافت میشه و امکانات غذایی نداریم. حالا هر کی میخواسته از اول انصراف میداده و نمی اومده. دیگه این همه جار و جنجال نداره

    پاسخ دهید
    • نویسنده : میلاد

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:00

     کد دیدگاه : 2377320

     بابت دروس ضمن که باعث میشه رتبه شغلی شما بالا بره و همون به اصطلاح طرح رتبه بندی شما باید دروس ضمن خدمت بگذرونین
     این دروس مثل 6 درس بینش مطهر
     بابت کلاس پول میدهید و بابت کتاب منبع که هر کدام جداگانه اس
     امتحان هم تشریحی و از تهران میاد
     اگر در شهرستان هم هستید مجبورین به مرکز استان برین
     در ضمن داخل دفترچه هیچ حرفی از پول دوره زده نشد
     من نه زن دارم نه بچه اما خوبه که فکر دیگران هم باشیم

     پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...