جزئیات بیشتر در مورد خبر

اطلاعیه های انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورشجهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 11 اسفند 97: اعلام نتایج پودمان اول پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش ‌و پرورش دانشگاه شهید رجایی

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی بدینوسیله به اطلاع میرسانیم، نتایج آزمون پودمان اول پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش ‌و پرورش دانشگاه شهید رجایی، در سامانه گلستان دانشگاه شهید رجایی ثبت گردیده است. نتایج آزمون پودمان اول پذیرفته شدگان، در سامانه گلستان دانشگاه شهید رجایی ثبت گردیده است. جهت مشاهده نمرات در سامانه گلستان و از منوی آموزش سپس زیر منوی “اطلاعات جامع دانشجو” و سپس طبق تصویر زیر بر روی “مشغول به تحصیل_ عادی” کلیک نمایید.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر 11 اسفند 97: اطلاعیه پذیرفته شدگان با تاخیر آزمون استخدام آموزش ‌و پرورش دانشگاه شهید رجایی (منبع: سایت دانشگاه شهید رجایی)

اطلاعات تعداد 45 نفر از دانش پذيران محترم كه با تاخير اسامي آنها به دانشگاه اعلام گرديده وارد سيستم شده و اين عزيزان مطابق اطلاعيه شماره 2 مي توانند جهت پذيرش غير حضوري در سامانه گلستان از روز چهارشنبه مورخ 1397/12/08 لغايت 1397/12/17 اقدام نمايند.
خاطر نشان مي گردد اين دسته از دانش پذيران نيازي به مراجعه و پذيرش حضوري ندارند.
جهت مشاهده محتواي آموزشي خود لازم است به سامانه آموزش الكترونيكي دانشگاه  مراجعه نماييد.

جهت مشاهده اطلاعيه شماره 2 پذيرفته شدگان نهائي آزمون استخدام پيماني سال 97 اینجا کلیک نمایید

خبر 30 بهمن 97: آغاز ثبت نام کلاس های حضوری پودمان دوم دانشگاه شهید رجایی (منبع: سایت دانشگاه شهید رجایی)

دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در راستای کیفیت بخشی لازم و بنا به درخواست تعداد زیادی از مهارت آموزان در نظر دارد کلاس های حضوری در چهار درس پودمان دوم (اخلاق حرفه ای – نقش اجتماعی تربیتی معلم – پژوهش و توسعه حرفه ای – کارآفرینی) و در 6 مرکز استان به صورت هفته ای در روز های پنجشنبه از ساعت 8 الی 16 کلاس های حضوری اجرا نماید.لذا خواهشمند است افراد علاقه مند به شرکت در کلاس های حضوری تا تاریخ 97/12/10 از طریق لینک ثبت نام موجود در هر درس اقدام به ثبت نام نمایند. به ثبت نام های بعد از این تاریخ ترتیب اثر داده نمی شود. ضمنا افراد ثبت نام شده ملزم به شرکت حضوری در کلاس هستند.

لینک ثبت نام ازتاریخ 97/11/30 روزسه شنبه ساعت 10صبح در هر درس فعال خواهد شد.
دوره های مجازی پودمان دوم از تاریخ 97/12/04 آغاز می گردد.

خبر 17 بهمن 97: اعلام زمان آزمون دروس صلاحیت معلمی پذیرفته شدگان سال 97 (منبع: سایت دانشگاه شهید رجایی)

آزمون 25 بهمن 97 در قطب های مربوطه برگزار می گردد. ساعت شروع آزمون 9 صبح الی 11:30

جهت مشاهده جدول قطب بندی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده جدول مراکز برگزاری آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 30 آبان 97: اطلاعیه زمانبندی تقریبی آزمون و کلاس مخصوص مهارت آموزان دوره های بدو خدمت فرهنگیان  (منبع: سایت پردیس شهید رجایی)

مراحل تقریبی آموزش، طبق جدول زمانبندی ذیل صورت می پذیرد. بخش نظری پودمان اول صرفا به صورت الکترونیکی بوده و نیازی به مراجعه حضوری در دانشگاه نمی باشد. دوره های حضوری و تخصصی نیز طبق جدول در سال 1398 خواهد بود و قطب بندی و محل تشکیل دوره­های حضوری متعاقبا در اطلاعیه های بعدی از طریق سایت و سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه به اطلاع شما خواهد رسید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 27 آبان 97: اطلاعیه برنامه کلاسی مهارت آموزان استخدام آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی (منبع: سایت پردیس شهید رجایی ارومیه)

به اطلاع آن دسته از مهارت آموزان ورودی سال 97 که کلاسهایشان در پردیس شهید رجایی برگزار خواهد شد می رساند، به علت تنظیم برنامه درسی در یک روز نیاز به استفاده از خوابگاه نمی باشد.
ضمنا برنامه هفتگی کلاسها به پیوست جهت اطلاع و حضور به موقع سر کلاسها اعلام می گردد.

جهت مشاهده برنامه زمان بندی کلاس ها اینجا کلیک نمایید

خبر 22 آبان 97: اطلاعیه سامانه مهارت آموزی پذیرفته شدگان دانشگاه شهید رجایی (منبع: سایت مدیریت دروس دانشگاه شهید رجایی)

پس از ثبت نام نهایی به صورت الكترونيكي از طريق سامانه آموزشي دانشگاه لازم است پرینت نهایی ثبت نام که از سامانه گلستان دریافت نموده اید نزد خود نگه دارید و به هنگام ثبت نام حضوری که متعاقبا اعلام خواهد شد همراه داشته باشید.

_ پودمان اول بخش نظری شامل دروس (اخلاق حرفه ای معلم- فلسفه تعلیم و تربیت رسمی و عمومی- روانشناسی و کاربرد آن در آموزش- ارزشیابی یادگیری- اصول و روش­های یاددهی و یادگیری) می باشد که در حال حاضر دروس روانشناسی و کاربرد آن در آموزش، ارزشیابی یادگیری و اصول وروش های یاددهی – یادگیری از تاریخ 97/08/26 بارگذاری شده و در دسترس خواهد بود و لازم است مهارت آموزان گرامی دروس مذکور را دانلود و مطالعه نمایند.

_ شایان ذکر است در صورت بروز مشکل ویا هرگونه سئوال در خصوص سامانه آموزشی گلستان با شماره تلفن 22970060 الی 69 داخلی 2689 و 2276 و در صورت داشتن هرگونه سئوال و یا راهنمایی در خصوص سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه( LMS) با شماره 22970016 تماس حاصل نمایید.

جهت ورود به سامانه مدیریت دروس دانشگاه شهید رجایی اینجا کلیک نمایید

خبر 22 آبان 97: اطلاعیه شماره 5 پذيرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش دانشگاه شهید رجایی (منبع: دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی)

قابل توجه كليه دانشپذيران عزير كه مراحل پذيرش آنها نهايي شده است .
-جهت دريافت پرينت از اطلاعات ثبت شده در پذيرش غير حضوري
-جهت بارگذاري مدارك و ياتصحيح مدارك ارسال شده
-جهت تغيير رمز عبور
-اطلاع از وضعيت ثبت نام و شماره دانشجويي و نمره و …

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 آبان 97: اطلاعیه شماره 4 پذيرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش دانشگاه شهید رجایی (منبع: دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی)

اطلاعيه شماره 4

به اطلاع آن دسته از پذيرفته شدگان محترم كه تا ساعت چهارده روز يكشنبه بيستم آبان ماه 97 نسبت به تكميل پذيرش غير حضوري اقدام نموده‌اند مي رساند مراحل پذيرش آنها نهايي گرديده و از اين پس براي ورود به سامانه آموزش دانشگاه (گلستان) از شماره دانشجويي به عنوان نام كاربري و از كد ملي ده رقمي به عنوان رمز استفاده نمايند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 آبان 97: اطلاعیه شماره 3 پذيرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش دانشگاه شهید رجایی (منبع: دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی)

اطلاعیه شماره 3
توجه پذيرفته شدگان نهائي آزمون استخدام پيماني سال 1397 را به موارد زیر جلب می نمایم:
1- در صورت بروز اشکال در ثبت اطلاعات در فرم های پذیرش غیرحضوری ، با توجه به اینکه امکان ویرایش بعد از تایید نهایی وجود ندارد نیازی به مراجعه حضوری به دانشگاه نمی باشد و در موارد مربوط به مشخصات سجلی دانش پذیر، در طول مدت دوره امکان ویرایش وجود خواهد داشت .
2- این دسته از پذیرفته شدگان ، دارای پذیرش حضوری نمی باشند . از مراجعه و تماس تلفنی در این خصوص جدا خودداری فرمایید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 آبان 97: اطلاعيه دوره مهارت آموزان استخدام آموزش و پرورش استان فارس (منبع: سایت دانشگاه پردیس شهید رجایی فارس)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ زمان و مکان ثبت نام حضوری مهارت آموزان استخدام آموزش و پرورش استان فارس اعلام گردید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 آبان 97: اطلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش ‌و پرورش دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (منبع: دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی)

ضمن عرض تبريك به مناسبت ورود شما عزيزان به دوره هاي دانش پذيري دانشگاه تربيت دبيرشهيد رجائي، زمانبندي و نحوه ثبت نام و مدارک الزم براي پذيرش غير حضوري به شرح زير اعالم مي گردد، خواهشمند است با دقت كامل و رعايت زمانبندي ذكر شده نسبت به ثبت نام تا آخرين مرحله اقدام نماييد.

ثبت نام الكترونيكی پذيرفته شدگان نهائي آزمون استخدام پيماني سال 1397 آموزش و پرروش شهید رجایی از روز دوشنبه 97/08/14 لغایت چهارشنبه 97/08/23 با مراجعه به پرتال آموزشی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی نسبت به تکمیل مشخصات درخواستی و آپلود مدارک اعلام شده در آگهی اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

جهت تکمیل مشخصات اینجا کلیک نمایید

خبر 13 آبان 97: اطلاعيه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان سمنان (منبع: پردیس شهید رجایی تهران)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ زمان و مکان ثبت نام دوره های مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان سمنان اعلام گردید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 8 آبان 97: جزئیات ثبت ‌نام مهارت‌ آموزان آزمون استخدامی آموزش ‌و پرورش در پردیس شهیدرجایی کرمانشاه (منبع: سایت پردیس شهید رجایی کرمانشاه)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام حضوری مهارت آموزان استخدام  آموزش و پرورش کرمانشاه در پردیس شهید رجایی اعلام شد.

1- پرینت کارنامه اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی

2- پرینت تعیین محل آموزش مهارت آموز

3- پرینت ثبت نام غیرحضوری درسامانه گلستان

4- سی دی اسکن مدارک لود شده  (load)درثبت نام غیرحضوری

5- تصویر برابر با اصل سند تعهد محضری

6- اصل  و کپی آخرین مدرک تحصیلی ارایه شده در هنگام ثبت نام آزمون استخدامی

7- اصل کارت ملی

8- اصل شناسنامه

9- هشت قطعه عکس 3*4 پرسنلی

خبر 5 آبان 97: جزئیات ثبت ‌نام مهارت‌ آموزان آزمون استخدامی آموزش ‌و پرورش در دانشگاه شهیدرجایی (منبع: خبرگزاری پانا)

دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی با صدور اطلاعیه‌ای جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در دوره یک ساله مهارتی این دانشگاه را اعلام کرد.

در این اطلاعیه اعلام شده است که زمان ثبت‌نام الکترونیکی بعدا در سایت این دانشگاه اعلام می‌شود و در این مدت هم نیازی به پیگیری از طریق تلفن یا مراجعه حضوری وجود ندارد.

مهارت‌آموزان باید بعد از ثبت‌نام الکترونیکی در سامانه گلستان دانشگاه شهیدرجایی، برای اطلاع از ادامه روند آموزش و دروس مجازی باید به سامانه آموزش الکترونیکی به نشانی lms.srttu.edu مراجعه کنند.

مراحل آموزش براساس جدول زمانبندی زیر انجام می‌شود:

بخش نظری پودمان اول صرفا به صورت الکترونیکی است و نیاز به مراجعه حضوری به دانشگاه وجود ندارد. همچنین در این اطلاعیه تاکید شده است که بارگذاری و آپلود مدارک موردنیاز هنگام ثبت‌نام الکترونیکی در سامانه گلستان تاکید شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

خبر 3 شهریور 97: اطلاعیه مصاحبه معرفی شدگان دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايی تهران (منبع: سایت دانشگاه تربیت دبیر رجایی) 

جدول اسامي معرفي شدگاني كه محل انجام مصاحبه تخصصي آنها دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي تهران مي باشد (به ترتيب حروف الفبا) به شرح ذيل است.

توضيح: داوطلباني كه اسامي آنها در جدول مذكور درج نگرديده است، جهت انجام مصاحبه به اداره كل آموزش و پرورش استان بومي (اعلامي در كارنامه صادره از سوي سازمان سنجش آموزش كشور) مراجعه نمايند.

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه های دانشگاه رجایی در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان آموزش و پرورش- سال 1395 

جهت مشاهده اطلاعیه های دانشگاه شهید رجایی (سال 95) اینجا کلیک نمایید

.

اطلاعیه های دانشگاه رجایی در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان آموزش و پرورش- سال 1394 

جهت مشاهده اطلاعیه های دانشگاه شهید رجایی (سال 94) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:40

  کد دیدگاه : 2308543

  سلام و ادب
  دوستان فرم امضا شده کارورزی رو چجوری باید تحویل دانشگاه شهید رجایی داد؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سلجوقی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:27

  کد دیدگاه : 2305861

  سلام و ادب
  فرم کارورزی رو گذروندم و مدرسه و آموزش پرورش مهر و امضا کرده؛الان باید کجا و چجوری تحویلش بدم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : 123

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:50

  کد دیدگاه : 2292430

  سلام آیا فوق لیسانس شهید رجایی میتونه تو این آزمون شرکت کنه؟ ممنون میشم زود جوابمو بدین ادمین گرامی ممون ازتون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:53

   کد دیدگاه : 2292476

   سلام
   دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط مورد نظر منتشر نشده است.
   شما میتوانید در همین سایت (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : امیررضا کیان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:48

  کد دیدگاه : 2263053

  سلام برای ورود به دانشگاه رجایی چه رتبه ای حدودا باید بیارم؟
  پایه دوازدهم هستم رشته تجربی بسیج فعال منطقه سه و پدر فرهنگی
  برای پردیس چطور؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رضا بیدختی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:16

  کد دیدگاه : 2256995

  سلام
  هنوز جزوات دروس اخلاق حرفه ای معلم و نقش اجتماعی تربیتی معلم تو آموزش مجازی رجایی کامل بارگذاری نشده دوستان جزوه نوشتاری ازین دروس کسی نداره فیلم من نمیبینم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : یزدان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:22

  کد دیدگاه : 2252096

  با عرض سلام خدمت ادمین های محترم.
  لطفا لینک صفحه هنرآموزهای 97 را قرار دهید.
  با تشکر فراوان از شما.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:00

   کد دیدگاه : 2252471

   منظورتون رو به صورت دقیق متوجه نشدیم دوست عزیز. لینک تجربیات مصاحبه رو میخواهید؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : محدثه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:48

   کد دیدگاه : 2252607

   سلام ببخشید شما کار آموزی رو رفتین؟ایا فقط درس کارگاهی رو میرید یا درس های تئوری رو هم میرید سرکلاس؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ت

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:07

  کد دیدگاه : 2246153

  سلام دوستان هنر اموز ها هم ازمون اصلح دارند

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محدثه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:30

  کد دیدگاه : 2242438

  سلام دوستان خوبید؟ کسی کارآموزیش رو شروع کرده تو مدرسه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : یزدان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:12

  کد دیدگاه : 2230760

  با عرض سلام و ادب خدمت ادمین های محترم و دوستان گرامی.

  🔹فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است.

  🔹آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد.

  🔴با آموزش و تلاش برای پیاده سازی علومی که فرا گرفته ایم در زندگی میتوانیم بر مشکلات پیروز شویم🔴

  🔹در سال نو، ۳۶۵ روز سلامتی، شادی، پیروزی، مهر و دوستی و عشق را برای شما آرزومندم.
  سال نو مبارک.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:16

   کد دیدگاه : 2230953

   با سلام سپاسگزاربم
   متقابلا فرا رسيدن سال نو و نوروز و خدمت شما و ديگر عزيزان حاضر در سايت تبريك عرض ميكنيم
   آرزوي موفقيت

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:53

  کد دیدگاه : 2225917

  سلام به دوستان هنر آموز. عزیزان میتونید راهنمایی کنید که مراحل انجام کار آموزی به چه صورته؟ ایا لازمه به اداره استان مراجعه کنیم تا معرفی نامه بگیریم.یا با استفاده از همین نامه هایی که گذاشتند خودمون هنرستان پیدا کنیم و بریم کارآموزی و بعد نامه از هنرستان ببریم اداره؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : یزدان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:35

   کد دیدگاه : 2226424

   با سلام خدمت شما دوست عزیز
   اگه به صفحه قبل مراجعه کنید برای علی آقا کامل توضیح دادم.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : امین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:07

  کد دیدگاه : 2225062

  سلام به دوستان عزیزم
  اونایی که اطلاع دارن حقوق هنرآموز چقده؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...