جزئیات بیشتر در مورد خبر

اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش

جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با سومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفیت سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۵

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشوردر تاریخ ۹۵/۸/۲۱ شرکت نموده‌اند می‌رساند که کارنامه نتایج اولیه داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی (شامل دانشگاههای علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت آموزش و پرورش، وزارت دادگستری، سازمان دامپزشکی، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، سازمان قضائی نیروهای مسلح، مرکز ملی رقابت، موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت برنامه‌ریزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی) می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج درکارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که برای کلیه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس اولین انتخاب کارنامه آزمون صادر شده است و داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی موظفند براساس موارد ذیل عمل نمایند:

توجه :
– عدم مراجعه داوطلب در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.
– مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

۱- شرکت کنندگان در رشته‌های شغلی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (به جز ۷ خوشه شغلی اعلام شده قبلی):
پیرو اطلاعیه‌های مورخ ۹۵/۹/۲۰ و ۹۵/۹/۳۰ (مندرج در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور) به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در یکی از رشته‌های شغلی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (بجز ۷ خوشه شغلی که نتایج آنها طی اطلاعیه‌های ذکر شده اعلام گردیده)، متقاضی استخدام بوده و در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۵/۸/۲۱ شرکت نموده‌ و حد نصاب لازم را کسب نموده‌اند، می‌رساند با توجه به اصلاحات صورت گرفته در سامانه ثبت‌نام درخصوص شرایط بومی بودن و اضافه شدن «بومی محل مورد تقاضا» (طبق مفاد آگهی و دفترچه ثبت نامی) علیرغم اطلاع رسانی‌های مکرری که از طریق همین سایت جهت ویرایش و اصلاح سهمیه بومی در فرم ثبت‌نام (و در زمان دریافت کارت ورود به جلسه) انجام شد، با توجه به عدم انتخاب دقیق وضعیت بومی توسط عده کثیری از داوطلبان دارای حد نصاب که موجب شده سهمیه مذکور برای ایشان لحاظ نگردد توجه داوطلبان دارای حد نصاب را به موارد ذیل جلب می نماید.

تذکر بسیار مهم: ظرفیت هر کد شغل محل مورد تقاضا صرفاً به داوطلبان بومی «شغل محل مورد تقاضا» اختصاص می یابد و در صورت عدم تکمیل ظرفیت، معرفی چند برابر به ترتیب از داوطلبان «بومی شهرستان» و در صورت عدم تکمیل از بین بومی شهرستان این ظرفیت به داوطلبان «بومی استان» اختصاص خواهد یافت. به عبارت دیگر داوطلبان دارای حد نصاب با حالت بومی «شغل محل مورد تقاضا» ممکن است با نمره کل کمتر نسبت به سایر داوطلبان با حالت بومی شهرستان یا بعد از آن بومی استان، که دارای نمره کل بالاتر هستند برای مراحل بعدی معرفی شوند. بنابراین دقت لازم در خصوص تعیین حالت بومی در سایت سازمان صورت پذیرد.
مثال: آزمون استخدامی برای بیمارستان‌ شهر کارون از توابع شهرستان اهواز در استان خوزستان می‌باشد. داوطلب رشته محل مذکور در صورتی که مشمول یکی از بندهای پنجگانه گزینه ‹الف› برای شهر کارون باشد، «بومی محل مورد تقاضا» تلقی خواهد شد. لیکن چنانچه داوطلبی دارای یکی از ویژگی‌های پنجگانه گزینه ‹ب› باشد مثلا محل تولد ایشان، اهواز باشد، برای رشته محل مذکور، «بومی شهرستان» محسوب می شود. در صورتی که فردی در اندیمشک (یکی از شهرستانهای استان خوزستان) حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه داشته باشد، برای رشته محل فوق‌الذکر، «بومی استان» محسوب می شود. لذا در صورتی که این ظرفیت از بین داوطلبان دارای حدنصاب «بومی محل مورد تقاضا» تکمیل نشود به بومی شهرستان و پس از آن به بومی استان و در نهایت به غیربومی اختصاص می یابد.
به عبارتی ممکن است داوطلب دارای حد نصاب با حالت بومی شغل محل مورد تقاضا با نمره کل ۱۵/۱۵ برای سایر مراحل معرفی شود لیکن داوطلبی با حالت بومی شهرستان یا استان با نمره کل مثلاً ۵۲/۴۰ معرفی نشود.
لذا موکداً اعلام می‌دارد داوطلبان مذکور لازم است بعد از مطالعه دقیق تعاریف و نکات ذیل، چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در هر یک از بندهای حالت بومی، نوع بومی مشاهده نموده اند، جهت اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ ۹۵/۱۰/۷ با ورود به سیستم، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند.بدیهی است نتایج معرفی شدگان صرفاً بر اساس حالت بومی اعلام شده در این مرحله صورت خواهد گرفت. ضمناً داوطلبان فاقد حد نصاب با توجه به آنکه حد نصاب فارغ از نوع بومی است کارنامه خود را مشاهده خواهند نمود و نیازی به مشاهده ویرایش نوع بومی ندارند.
شرایط بومی بودن خود را مطابق با شرح ذیل با دقت مطالعه و در صورت لزوم اصلاح نمایید:
الف) «بومی محل مورد تقاضا» به فردی اطلاق می‌شود که یکی از شرایط ذیل را داشته باشد:
الف-۱) محل تولد داوطلب یا همسر وی با محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
الف-۲) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
الف-۳) طی شدن حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان) داوطلب به صورت متوالی یا متناوب در محل مورد تقاضا برای استخدام.
الف-۴) داشتن حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه برای داوطلب در محل مورد تقاضا برای استخدام.
الف-۵) پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
ب) «بومی شهرستان» به فردی اطلاق می‌شود که یکی از شرایط ذیل را داشته باشد و بومی محل مورد تقاضا نباشد:
ب- ۱) شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب-۲) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
ب- ۳) داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
ب- ۴) داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
ب- ۵) پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
پ) «بومی استان» به فردی اطلاق می‌شود که یکی از شرایط ذیل را داشته باشد و بومی «محل مورد تقاضا» و «بومی شهرستان» نباشد.
پ- ۱) استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
پ-۲) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
پ- ۳) داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
پ- ۴) داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
پ- ۵) پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
لازم به توضیح است بعد از ویرایش اطلاعات داوطلبین در موعد مقرر، سازمان سنجش آمورش کشور اصلاحات را بررسی و داوطلبان را در قالب چند برابر ظرفیت به ترتیب نمره کل نهایی و بر اساس سهمیه های قانونی (ایثارگران، معلولین) جهت بررسی مدارک و مستندات به دانشگاه مربوطه معرفی می‌نماید.
قطعا درج نتیجه معرفی شدگان در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به منزله پذیرفته شده نهایی نبوده و در صورت نقص در مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت‌نامی و یا تکمیل ظرفیت رشته محل مورد نظر توسط داوطلبان دارای نمره بالاتر با شرایط اعلام شده فوق، داوطلب معرفی نشده هیچ گونه حق اعتراض نخواهند داشت.

۲-معرفی شدگان رشته‌های شغلی وزارت آموزش و پرورش
۱- کلیه معرفی‌شدگان رشته‌های شغلی وزارت آموزش و پرورش می‌بایست با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان مربوط (مندرج در این اطلاعیه) از زمان و مکان حضور خود جهت بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی اطلاعات لازم را کسب نمایند.
۲- در هنگام مراجعه (برابر برنامه اعلام شده) اصل و تصویر مدارک و مستندات لازم (شناسنامه مدارک تحصیلی لازم، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم «ویژه آقایان»، مدارک تحصیلی لازم، عکس، مدارک مربوط به استفاده از سهمیه‌ها، مدارک مربوط به بومی بودن، تائیدیه‌های معتبر و…) به همراه داشته باشند.
۳- معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گردد بلکه درگزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی، براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (۷۰%) آزمون کتبی و سی درصد (۳۰%) مصاحبه استخدامی، به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (به ترتیب نمره فضلی) صورت خواهد گرفت.
۴- گذراندن دوره یکساله مهارت آموزی و موفقیت در آزمون جامع دوره مزبور مطابق ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری، برای پذیرفته شدگان نهایی دارای سهمیه (ایثارگران، معلولین) و سایر داوطلبان الزامی است. محل برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی بعد از قبولی نهایی، توسط دانشگاه مجری دوره اعلام خواهد شد. تغییر محل آموزش و جابجایی مهارت آموزان مجاز نمی‌باشد.
۵- مطابق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه آزمون استخدامی، بخشی از هزینه های مصاحبه استخدامی، معاینات پزشکی و برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی (خدمات آموزشی و رفاهی)، برعهده داوطلب خواهد بود.
۶- داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند “فرم اطلاعات فردی “را از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی: http://www.gozinesh.medu.ir دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک درزمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
۷- مسئولیت‌های ناشی از خلل در استخدام افرادی که توانایی شرکت در تمام یا بخشی از دوره مهارت آموزی را ندارند برعهده خود شخص بوده و دانشگاه مسئولیتی در قبال پذیرفته شدگان دارای شرایط خاص مثل باردار بودن، فرزند شیرخوار یا کوچک، بیمار نیاز به مراقبت و … ندارد.
۸- چنانچه پذیرفته شدگان در طول برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند؛ وزارت آموزش و پرورش به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه آزمون، مصاحبه استخدامی و برگزاری دوره اقدام خواهد نمود.
۹- دانشگاه مجری دوره یکساله مهارت آموزی مسئولیتی در قبال اسکان و تغذیه مهارت آموزان ندارد. در صورت تقاضای مهارت آموز و وجود امکانات، امکان ارائه خدمات با اخذ هزینه مربوط خواهد بود .
۱۰- رعایت کلیه شرایط و ضوابط دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سومین آزمون متمرکز دستگاه‌های اجرایی (مورخ ۱۳۹۵/۷/۱۸) مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اطلاعیه بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می‌باشد.
۱۱- عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

آدرس سایت ادارات کل آموزش و پرورش استانها
ردیف
استان‌ها
آدرس سایت
آذربایجانشرقی
ea.medu.ir
آذربایجانغربی
wa.medu.ir
اردبیل
ARTa.medu.ir
اصفهان
Asf.medu.ir
البرز
ALBOrz.medu.ir
ایلام
ilam.medu.ir
بوشهر
bushehr.medu.ir
چهارمحالوبختیاری
chb.medu.ir
خراسانرضوی
razavi.medu.ir
خراسانشمالی
khn.medu.ir
خراسانجنوبی
skh.medu.ir
خوزستان
khouz.medu.ir
زنجان
zanjan.medu.ir
سمنان
semnan.medu.ir
سیستانوبلوچستان
sb.medu.ir
شهرتهران
Tehran.medu.ir
شهرستانهای استانتهران
Teo.medu.ir
فارس
fars.medu.ir
قزوین
caspian.medu.ir
قم
qom.medu.ir
کردستان
kurd.medu.ir
کرمان
kerman.medu.ir
کرمانشاه
kermanshah.medu.ir
کهگیلویهوبویراحمد
kb.medu.ir
گلستان
golestan.medu.ir
گیلان
guilan.medu.ir
لرستان
lorestan.medu.ir
مازندران
mazand.medu.ir
مرکزی
markazi.medu.ir
هرمزگان
hormozgan.medu.ir
همدان
hamedan.medu.ir
یزد
yazd.medu.ir

۳-معرفی شدگان رشته‌های شغلی وزارت دادگستری
معرفی‌شدگان رشته‌های شغلی وزارت دادگستری می‌بایست سه روز بعد از اعلام نتیجه آزمون به سایت وزارت دادگستری به نشانی www.justic.ir/ مراجعه و از زمان، مکان و چگونگی ارائه مدارک مورد نیاز مطلع شوند.

۴-معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان دامپزشکی کشور
معرفی‌شدگان رشته‌های شغلی سازمان دامپزشکی کشور می‌بایست؛ کلیه مدارک ذیل ( اصل و کپی) را از تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ لغایت ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ به کارگزینی اداره کل دامپزشکی استان مورد تقاضا تحویل نمایند.
کارنامه منشر شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور
شناسنامه داوطلب و همسر، کلیه صفحاتوکارت ملی
کارت پایان خدمت
مدرک تحصیلی
قرارداد کار معین ( مشخص ) دارای کد شناسه – قرارداد کارگری دارای کد شناسه – تاییدیه سابقه کار از دستگاه اجرایی محل خدمت
مدارک مربوط به بومی بودن( شهرستان، استان ) طبق موارد مندرج در آگهی استخدام
مدارک مربوط به سهمیه استخدامی ۵ درصد ایثارگری
مدارک مربوط به معلولیت ( بهزیستی )

۵-معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان
معرفی‌شدگان سازمان حمایت مصرف­کنندگان و تولیدکنندگان لازم است از تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ لغایت ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ با در دست داشتن مدارک ذیل جهت تشکیل پرونده به سازمان حمایت مصرف­کنندگان و تولیدکنندگان اداره کل تحول اداری و توسعه منابع انسانی به آدرس: (تهران- خیابان ولیعصر (عج) مقابل پارک ملت، خیابان ارمغان غربی، خیابان مهرشاد شمالی، پلاک ۶۶ و یا خیابان نلسون ماندلا، خیابان شهید انصاری، نبش مهرشاد، پلاک ۶۶ تلفن: ۷- ۲۲۰۵۹۳۷۱) مراجعه فرمایند.
اصل شناسنامه و تصویر تمامی صفحات (۲ سری)
اصل و تصویر کارت ملی (۲ سری)
اصل و تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات و یا اصل و تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (۲ سری)
اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران) (۲ سری)
عکس ۴×۳ (۶ قطعه)
گواهی عدم سوء پیشینه از مراجع قانونی (در مرحله تشکیل پرونده توسط محل خدمت به مراجع ذیربط معرفی خواهند شد)
گواهی سلامت جسمانی (در مرحله تشکیل پرونده توسط محل خدمت به مراجع ذیربط معرفی خواهند شد)
*تذکر۱: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هر یک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته­شدگان الزامی می­باشد.
*تذکر ۲: عدم مراجعه در مهلت مقرر (۱۱/۱۰/۱۳۹۵ لغایت ۱۵/۱۰/۱۳۹۵) به منزله انصراف بوده و پذیرش فرد لغو می­گردد.

۶-معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان تعزیرات حکومتی
کلیه معرفی‌شدگان رشته‌های شغلی سازمان تعزیرات حکومتی می‌بایست با در دست داشتن مدارک ذیل‌الذکر بر حسب شغل محل انتخابی اصلی از روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ لغایت پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ به مراکز ادارات کل تعزیرات حکومتی استان مربوطه مراجعه نمایند تا نسبت به تشکیل پرونده جهت ادامه روند استخدامی اقدام شود.
اصل و کپی مدارک تحصیلی
اصل و کپی کارت ملی
اصل و کپی (ازتمامی صفحات) شناسنامه
مدارک دال بر ایثارگری و رزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
مدارک دال بر معلولین عادی
مدارک دال بر بومی بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
مدارک شاغلین قراردادی و ارائه شماره شناسه قراردادی
ارائه اصل و کپی مدارک مهارت‌های هفتگانه (ICDL) در صورت وجود
دوقطعه عکس ۴×۳ که در سال‌جاری گرفته شده باشد
پرینت کارنامه دریافتی از سایت سازمان سنجش آموزش کشور

۷-معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان امور مالیاتی کشور
معرفی‌شدگان رشته‌های شغلی سازمان امور مالیاتی کشور برای کسب اطلاعات در خصوص نحوه پیگیری سایر مراحل جذب حداکثر ۳ روز بعد از اعلام نتایج به سایت سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی: www.intamedia.ir/ مراجعه نمایند.
براساس اعلام سازمان امور مالیاتی و تایید سازمان اداری و استخدامی کشور با توجه به اینکه ظرفیت استخدامی مربوط به سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران برای رشته‌های شغلی آن سازمان قبلاً از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران تکمیل گردیده لذا داوطلبان متقاضی سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران برای رشته‌های شغلی انتخابی سازمان مذکور با سهمیه آزاد گزینش شده‌اند.

۸-معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان تبلیغات اسلامی
معرفی‌شدگان رشته‌های مربوط به سازمان تبلیغات اسلامی جهت ادامه فرآیند استخدامی خود حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز از تاریخ انتشار این اطلاعیه نسبت به ارائه مدارک ذیل‌الذکر به ادارات کل تبلیغات اسلامی استان مورد تقاضا (معرفی شده) اقدام نمایند:
اصل و تصویر صفحات اول و دوم شناسنامه خود و افراد تحت تکفل (در صورت داشتن توضیحات تصویر صفحه آخر). (۲ سری).
اصل و تصویر کارت ملی پشت و رو. (۲ سری).
اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی حوزوی (مرجع تشخیص و تعیین سطوح علمی تحصیلات حوزوی (به استثنای استان خراسان رضوی) مدیریت حوزه علمیه قم می‌باشد (۲ سری).
تبصره: مرجع تشخیص سطوح علمی روحانیون حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی، دانشگاه علوم اسلامی رضوی است.
۴ قطعه عکس پرسنلی ۴´۳ با لباس روحانیت.
اصل و تصویر کارت پایان خدمت سربازی و یا معافیت دایم (۲ سری).
اصل و تصویر مدارک دال بر ایثارگری در صورت داشتن شرایط، بر حسب مورد از بنیاد شهید، ارتش و یا سپاه استان (۲ سری).
اصل و تصویر مدارک دال بر معلولیت عادی در صورت داشتن شرایط، تأیید شده از سوی سازمان بهزیستی استان (۲ سری).
شایان ذکر است در صورت عدم تطابق مدارک و مستندات ارائه شده با اطلاعات مندرج در سامانه ثبت‌نام آزمون استخدامی، فرد قبول شده از ادامه روند استخدامی خارج خواهد شد.

۹-معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
کلیه معرفی‌شدگان سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور برای تکمیل پرونده استخدامی و سایر مراحل بعدی، حداقل سه روز بعد از اعلام نتیجه به آدرس prisons.ir (سایت این سازمان) مراجعه نمایند.

۱۰-معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان قضائی نیروهای مسلح
کلیه معرفی‌شدگان سازمان قضایی نیروهای مسلح ابلاغ نمایند سه روز بعد از اعلام نتایج، جهت آگاهی از برنامه زمان بندی مصاحبه‌های علمی و تخصصی و گزینش به سایت سازمان به آدرس www.imj.ir مراجعه نمایند.

۱۱-معرفی شدگان رشته‌های شغلی مرکز ملی رقابت
کلیه معرفی‌شدگان موظف می‌باشند مدارک ذکر شده در ذیل را شخصاً براساس برنامه زمانی تعیین شده به واحد کارگزینی مرکز ملی رقابت به آدرس شهرک قدس- فاز ۴- خیابان ایوانک- خیابان زرافشان شمالی- ساختمان شماره ۷۵ ارائه دهند.
مدارک مورد نیاز عبارتند از:
۱)اصل و کپی از تمام صفحات شناسنامه
۲) اصل کارت‌ ملی و کپی از دو طرف آن
۳) اصل و کپی مدرک تحصیل و یا گواهی‌موقت تعیین شده در آگهی استخدام اولیه.
۴)اصل و کپی کارت پایان‌خدمت و یا گواهی‌ معافیت قانونی دائم برای آقایان
۵) ۴ قطعه عکس ۴×۳ جدید و پشت نویسی‌شده
۶) گواهی معتبر مبنی بر ایثارگری برای داوطلبانی که بر اساس سهمیه ایثارگران پذیرفته شده اند.
۷) گواهی معتبر دال بر معلولین عادی از سازمان بهزیستی
۸)گواهی معتبر سابقه کار برای داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام‌وقت در دستگاه‌های دولتی از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷به خدمت اشتغال داشته‌اند، که میزان مدت خدمت غیر رسمی به حداکثر سن داوطلب افزوده خواهد شد.
۹)مدارک معتبر مربوط به تأیید بومی بودن (مطابق آگهی استخدام اولیه).
۱۰) نامه گواهی اشتغال از دستگاه محل خدمت با ذکر شماره شناسه قراردادی (ویژه شاغلین قرارداد انجام کار معین) برای محاسبه امتیاز شاغلین قراردادی.
برنامه زمانی جهت ارائه مدارک:
* خوشه شغلی کارشناس حقوقی و کارشناس آمار موضوعی، روز یکشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۵:۰۰ (سه بعداز ظهر)
* خوشه شغلی کارشناس مطالعات اقتصادی، روز دوشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ ۹:۰۰ الی ۱۵:۰۰ (سه بعداز ظهر)

۱۲-معرفی شدگان رشته‌های شغلی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت برنامه‌ریزی
کلیه معرفی‌ شدگان موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت برنامه‌ریزی برای کسب اطلاعات در خصوص نحوه پیگیری سایر مراحل جذب حداکثر ۵ روز بعد از اعلام نتایج به سایت این سازمان به نشانی www.imps.ac.ir/ مراجعه نمایند.

۱۳-معرفی شدگان رشته‌های شغلی وزارت امور اقتصادی و دارایی
معرفی شدگان رشته‌های شغلی وزارت امور اقتصادی و دارایی (استان های هرمزگان و کردستان) می‌توانند با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل طبق جدول زمان‌بندی اعلام شده به آدرس تهران، میدان امام خمینی، خیابان صوراسرافیل، ساختمان مرکزی وزارت یاد شده، اداره کل امور اداری و پشتیبانی، طبقه دوم، اتاق ۲۲۱۳ از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۵:۰۰ (سه بعداز ظهر) مراجعه نمایند.
ضمناً پذیرفته‌شدگان پس از تأیید مدارک توسط اداره کل مذکور می‌توانند با مراجعه به سایت www.mefa.gov.ir از نحوه برگزاری مصاحبه اطلاع حاصل نمایند.
مدارک مورد نیاز:
اصل شناسنامه به انضمام تصویر تمام صفحات.
اصل کارت ملی به انضمام تصویر پشت و رو.
اصل مدرک تحصیلی به انضمام تصویر مربوطه.
اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم قانونی به انضمام تصویر. (ویژه آقایان)
مدارک دال بر بومی بودن.
نامه اشتغال به کار از دستگاه برای کارکنان قرارداد انجام کار معین به انضمام کلیه احکام مربوطه. (در صورت علامت زدن در زمان ثبت‌نام)
معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران. (در صورت استفاده از سهمیه ۵% ایثارگران)
معرفی نامه از سازمان بهزیستی برای معلولین. (در صورت استفاده از سهمیه ۳% معلولین)
کارنامه قبولی در آزمون.
دو قطعه عکس ۴×۳ پشت نویسی شده.

جدول زمانبندی مراجعه داوطلبان برای مصاحبه و سایر مراحل پذیرش رشته‌های شغلی وزارت امور اقتصادی و دارایی
ردیف
تاریخ
نام خانوادگی بر حسب حروف الفبا
۱
۱۳۹۵/۱۰/۱۱
الف- ب- پ- ه- ص- ض – ت- ث –ج- چ- م- ط- ظ – ح-خ- ژ- ی
۲
۱۳۹۵/۱۰/۱۲
 ن- ل – د- ذ- ر- ز-ک- گ-و – س-ش – ع- غ- ف- ق

تذکر: لازم به توضیح است اعلام نتیجه در کارنامه به عنوان معرفی شده به منزله پذیرفته شده نهایی نخواهد بود و صرفاً در صورت بررسی و صحت مدارک و مستندات و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی و همچنین سهمیه‌های استخدامی (ایثارگران و معلولین و…) و حسب مورد کسب امتیاز لازم در مصاحبه، از بین داوطلبان واجد شرایط در این مرحله، به ترتیب نمرات فضلی و با توجه به ظرفیت مورد نیاز پذیرفته‌شدگان اولیه مشخص و جهت معرفی به گزینش معرفی خواهند شد. بدیهی است در صورت نقص در مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلب معرفی شده هیچ گونه حق اعتراضی نخواهد داشت.
در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۵ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سؤالات می‌باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می‌توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۵/۱۰/۱۱ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن‌های ۴۲۱۶۳ با پیش شماره۰۲۱ در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۵/۱۰/۱۱ ارسال گردد، مقدور نخواهد بود.


جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با سومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : عرب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:52

  کد دیدگاه : 1042287

  سلام خسته نباشید من ازمون دانشگاه علوم پزشکی حدنصاب رو کسب کردم میخواستم بدونم چه مدت طول میکشه بهمون خبربدن که دعوت به مصاحبه شدیم یا نه؟از چه طریقی بهمون خبر میدن؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : لیلا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:05

  کد دیدگاه : 1041161

  سلام من ازمون اموزش پرورش مرحله اول رو قبول شدم همه اطلاعات مربوط به بومی رو هم درست وارد کردم فقط معدل لیسانسم رو به اشتباه نه صدم بیشتر وارد کردم. اصلاحیه داره که برم درستش کنم. خیلی نگرانم اگه میشه جواب بدید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:52

  کد دیدگاه : 1040752

  سلام من امروز دوباره کارنامه خودم گرفتم روز ششم دی هم به سایت مراجعه کرده بودم و وضعیت بومی خودم رو انتخاب کردم با توجه به اینکه آخرین تاریخ مراجعه 1395/10/07 بوده برای من مشکلی پیش نمی آید؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رها

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:22

  کد دیدگاه : 1039912

  سلام دوستان خواهشا جواب بدین اگه اطلاع دارین.
  من قبول شدم توی یکی از رشته های علوم پزشکی ولی شرایط بومی محل تقاضا رو دارم و موقع دیدن کارنامه که اصلاح میکنن بومی بودنو تیک زدم بومی محل تقاضا هستم ولی اشتباهی بجای مورد جیم مورد الف رو زدم در این مورد.حالا چی میشه؟ممکنه به همین دلیل ردم کنن؟ 🙁 T_T T_T T_T T_T

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:38

   کد دیدگاه : 1039967

   ببینید اگر الان باز هست قسمت ویرایش سریع مجددا انجامش بدید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مصطفی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:51

   کد دیدگاه : 1040479

   ورود به کجا ؟ منظورتون همین که برای مشاهده کارنامه اولش میزنه بومی که باید تایید کنیم تا کارنامه نمایان بشه ؟؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:34

  کد دیدگاه : 1038766

  سلام آدمین جان من موقع گرفتن کارنامه به اشتباه گزینه بومی شهر مورد تقاضا رو زدم در حالی که بومی استان هستم ضمنا علوم پزشکی قبول شدم آیا برام مشکلی پیش میاد 😳

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:12

   کد دیدگاه : 1038876

   از نو ورود کنید و تصحیح کنید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:24

   کد دیدگاه : 1039919

   الان مهلت تصحیح تموم شده ینی ؟راه نداره؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:33

  کد دیدگاه : 1038761

  سلام آدمین جان من موقع گرفتن کارنامه به اشتباه گزینه بومی شهر مورد تقاضا رو زدم در حالی که بومی استان هستم ضمنا علوم پزشکی قبول شدم آیا برام مشکلی پیش میاد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:04

   کد دیدگاه : 1038858

   خب الان مجدد وارد شده و تصحیح کنید.
   اطلاعیه بالا رو با دقت بخوانید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مينا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:15

  کد دیدگاه : 1038510

  سلام من كد داوطلبي وشماره پرونده ندارم راه ديگه ايي نيست بتونم نتيجه أم ببينم، لطفا راهنمايي كنيد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سلام

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:29

   کد دیدگاه : 1038753

   شما فایل کارت ورود به جلسه رو کجت ذخیره کردید یا از کجا پرینت گرفتید؟ اونجا میتونید پیدا کنید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : زهرا موسوی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:30

   کد دیدگاه : 1038756

   با روابط عمومی سازمان سنجش تماس بگیرید.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سمیرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:15

  کد دیدگاه : 1038133

  باسلام ادمین محترم نمره ی من به حدنصاب رسیده ولی تو کارنامم نوشته شماباتوجه به نمره ی کل وسهمیه ی ایثارگران وشهدا در اولویت قرارنمیگیرید این یهنی چی؟یعنی من قبول نشدم من که نمره ی بالاتر ازنصاب و آوردم لطفا راهنماییم کنیدمن خیلی گیج شدم .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:54

   کد دیدگاه : 1038250

   حد نصاب آوردن تنها شرط قبولی نیست.
   برای اینکه کارنامه شما تصحیح بشه و شما وارد رقابت بشید در ابتدا باید حد نصاب رو بیاورید. بعد از اینکه حدنصاب رو آوردید با سایر افراد خد نصاب آورده وارد رقابت میشوید. بر اساس نمره آزمون و امتیازات برترین نفرات به عنوان قبول شده به میزان ظرفیت درخواستی وارد مراحل مصاحبه و گزینش میشوند

   پاسخ دهید
 • نویسنده : شریعت

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:58

  کد دیدگاه : 1037909

  شماره های سازمان که انتهای اطلاعیه نوشته در سایت سنجش…همیشه اشغاله.ایا شماره دیگری هست.
  لطفا راهنمایی دقیق بفرمایید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شریعت

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:52

  کد دیدگاه : 1037890

  سلام لطفا جواب دهید من هرچه تلاش میکنم فقط میگه خطا.
  چگار کنم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:37

   کد دیدگاه : 1038033

   با سنجش تماس حاصل کنید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مژگان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:44

  کد دیدگاه : 1036935

  باسلام خسته نباشید حدنصاب کدوم میشه اقای مدیر.کجامیشه اعتراض بزنیم.؟ برامن نوشته باتوجه به ظرفیت دستگاه درسهمیه ثبتنامی شماتوسط داوطلبان دیگر از لحاظ نمره وحدنصاب بهترتکمیل شده است لذادررقابت با داوطلبان آزاد فاقد حدنصاب لازم می باشید. یعنی قبول نشدم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:56

   کد دیدگاه : 1036983

   در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۵ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سؤالات می‌باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می‌توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۵/۱۰/۱۱ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن‌های ۴۲۱۶۳ با پیش شماره۰۲۱ در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۵/۱۰/۱۱ ارسال گردد، مقدور نخواهد بود.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:03

   کد دیدگاه : 1037229

   سلام من سازمان زندانها قبول شدم الان دقیقا باید چکارکنم گیج شدم میشه راهنماییم کنید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محمد امیری

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:10

    کد دیدگاه : 1037253

    پس از قبولی در ازمون نوبت به تحویل مدارک میرسه
    بخش مربوط به تحویل مدارگ سازمان زندانها را مطالعه بفرمایید

    پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:41

  کد دیدگاه : 1036743

  سلام ادمین جان من قبول شدم واسه سازمان زندان ها ولی واسه اطلاعات که گفتن تا 3روز باید واردشون کنم چیزی نمیاره لطفا راهنمایی کنید تشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فائزه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:48

  کد دیدگاه : 1036559

  سلام خواهش میکنم جواب بدید، تو کردن اطلاعیه نحوه محاسبه حد نصاب رشته های علوم پزشکی رو گفته؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:07

   کد دیدگاه : 1037026

   خیر نحوه محاسبه حد نصاب مبهم هست

   پاسخ دهید
 • نویسنده : عیسی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:24

  کد دیدگاه : 1036290

  سلام من حد نصاب اوردم ولی بومی هیج جا نیستم .این اطلاعیه که گفته اول از بومی میگیره بعد بومی استان چرا قبلا نگفتن حالا اصلاحیه زدن؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : اعظم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:10

  کد دیدگاه : 1036040

  «شما دارای حد نصاب لازم می باشید لذا بر اساس اعمال سهمیه ها (معلولین، ایثارگران)، ظرفیت شغل محل مورد تقاضا و حالت بومی ثبت شده در مرحله کارنامه، نتایج نهایی شما مبنی بر واجد شرایط بودن برای معرفی به مرحله مصاحبه متعاقبا اعلام خواهد شد
  این متنی که تو کارنامه من زده.در ضمن اولویت انتخابی من

  كرمان-كوهبنان-شبكه بهداشت و درمان شهرستان كوهبنان||خوشه ی شغلی: امور مالي می باشد.خودم بومی شهرستان زرند کرمان هستم آیا من بومی استان مورد تقاضا هستم یا شهرستان مورد تقاضا؟ البته کوهبنان قبلا از توابع زرند بوده

  پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:55

   کد دیدگاه : 1040489

   سلام میانگین نمرتون چند شده؟؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : sarshian

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:39

    کد دیدگاه : 1044684

    سلام. امورمالیاتی مصاحبه داره یا بر حسب نمره میبرن؟ من۴۹ شدم ب نظرتون قبولم؟ خیلی استرس دارم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : Z

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:59

  کد دیدگاه : 1035983

  باسلام ببخشید مدیر گروه محترم لطفا جواب بدید من برای امور مالیاتی قبول شدم وگفته ظرف ۳روز به سایت سازمان مراجعه کنیم ولی هرچی میرم سایت هیچ خبری نیست لطفا بگید باید چیکار کنیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:25

   کد دیدگاه : 1036093

   بله هنوز اطلاعیه رو نزدند. منتظر باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : sarshian

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:37

    کد دیدگاه : 1040445

    پس تکلیف چیه؟ فردا هم ک آخرین مهلته.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : h

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:33

  کد دیدگاه : 1035916

  سلام اگه بومی یک استان نباشی و حد نصاب آورده باشی شانس قبولی خواهی داشت یا محاله؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : h

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:32

  کد دیدگاه : 1035912

  سلام دوستان وقت بخیر
  کسی رشته مهندسی برق شهرکرد قبول شده؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:58

   کد دیدگاه : 1035978

   ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : vqh

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:33

  کد دیدگاه : 1035701

  سلام خسته نباشین اگه راهنمایی کنید ممنون میشم من امور مالیاتی شرکت کردم به جای بومی شهرستان بومی استان زده میخواست ببینم میشه اصلاح کرد یا خود سنجش زنگ بزنیم تغیرات میده یا نه
  اگه بومی شهرستان بزنه نمرم من حد نصاب بیشتر میشه
  لطفا راهنمایی کنی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:06

   کد دیدگاه : 1036020

   فکر نکنم
   باز هم بهتر هست از سنجش سوال کنید ضرری نداره امتحانش

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مالیاتی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:22

   کد دیدگاه : 1039706

   تو دفترچه راهنما نوشته که حد نصاب ربطی به سهمیه و بومی بودن نداره.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : sarshian

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:36

   کد دیدگاه : 1041918

   اگه خودتون حد نصاب رو بیارین اونوقت بومی بودن تاثیر داده میشه وگرنه امتیاز بومی رو نمیگیرید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : رضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:11

  کد دیدگاه : 1035604

  سلام خسته نباشین اگه راهنمایی کنید ممنون میشم من امور مالیاتی شرکت کردم به جای بومی شهرستان بومی استان زده میخواست ببینم میشه اصلاح کرد یا خود سنجش زنگ بزنیم تغیرات میده یا نه
  اگه بومی شهرستان بزنه نمرم من حد نصاب بیشتر میشه
  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...