آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

اطلاعیه های دانشگاه فرهنگیان در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان آموزش و پرورش

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۲۷۶ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

زمان و مکان و جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان آموزش و پرورش

جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 7 خرداد 99: اطلاعیه شماره 4 دانشگاه فرهنگیان در خصوص ثبت نام غیرحضوری جاماندگان مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش (منبع: سایت دانشگاه فرهنگیان)

به اطلاع جاماندگان از ثبت نام ( و تاخير گزينش ) در دوره هاي مهارت آموزي سالهاي 98 – 97 – 96 – 95 – 94 مي رساند ثبت نام غير حضوري از عصر روز چهارشنبه 7/ 3/ 1399 تا پايان روز شنبه 10/ 3/ 1399 ادامه خواهد يافت.

نحوه ورود جاماندگان و تاخير گزينشي به صورت زير خواهد بود نام كاربري : كد داوطلبي u982 و گذر واژه كد ملي

ضمنا مهارت آموزان ورودي 98 نيز با همان كد كاربري و گذر واژه قبلي ( نام كاربري كد داوطلبي m982 و كذر واژه كد ملي ) قادر به ثبت نام خواهند بود.

خبر 16 اردیبهشت 99: اطلاعیه شماره 4 دانشگاه فرهنگیان در خصوص ثبت نام جاماندگان مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش (منبع: سایت دانشگاه فرهنگیان)

به اطلاع جاماندگان از ثبت نام (وتاخیرگزینش) در دوره های مهارت آموزی سالهای 98 ، 97، 96 ، 95 ، 94 می رساند ثبت نام غیرحضوری از روز سه شنبه 16 /2/ 1399 تا پایان روز چهارشنبه 99/2/17 ادامه خواهد یافت.

اسامی و مشخصات افراد مذکور به پیوست می باشد و می بایست از کد داوطلبی مندرج در فهرست پیوست برای ثبت نام در سامانه گلستان استفاده شود. نحوه ورود جاماندگان و تأخیر گزینشی ها به صورت زیر خواهد بود:

نام کاربری: کد داوطلبی U982

گذرواژه: کد ملی

ضمنا مهارت آموزان ورودی 98 نیز با همان کد کاربری و گذر واژه قبلی (نام کار بری : کد داوطلبی 982 m و گذر واژه: کد ملی) قادر به ثبت نام خواهند بود.

جهت مشاهده لیست اسامی اینجا کلیک نمایید

خبر 11 اردیبهشت 99: اطلاعیه شماره 3 دانشگاه فرهنگیان در خصوص تاخیر گزینش و جاماندگان مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش (منبع: سایت دانشگاه فرهنگیان)

به اطلاع جاماندگان (و تاخیر گزینشی های) دوره های مهارت آموزی سالهای قبل (97، 96، 95 و 94) می رساند که به دلیل نواقص موجود در اطلاعات دریافتی، بارگذاری اسامی این افراد در سامانه گلستان با تاخیر انجام شده و به همین دلیل ثبت نام غیرحضوری تا روز یکشنبه 14 اردیبهشت 1399 ادامه خواهد یافت.
همچنین به دلیل آنکه برخی از این افراد فاقد کد داوطلبی بوده اند این کد در دانشگاه فرهنگیان به ایشان تعلق یافته و می بایست از این کد داوطلبی برای ثبت نام در سامانه گلستان استفاده شود. نحوه ورود تاخیرگزینشی و جاماندگان به صورت زیر خواهد بود :
نام کاربری : کد داوطلبی u982
گذرواژه : کد ملی

جهت مشاهده لیست اسامی اینجا کلیک نمایید

خبر 6 اردیبهشت 99: اطلاعیه شماره 2 دانشگاه فرهنگیان در خصوص دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش (منبع: سایت دانشگاه فرهنگیان)

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان ضمن تبریک به پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1398 وزارت آموزش و پرورش به اطلاع می رساند: تنها مرجع اطلاع رسانی در خصوص مسایل مرتبط با دوره ی مهارت آموزی، پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان و پرتال معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی است و این دانشگاه اخبار مندرج در سایر مراجع اطلاع رسانی اعم از سایت های خبری و شبکه اجتماعی را تایید نکرده و هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

پذيرش غير حضوری پذيرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در دوره مهارت آموزی ماده 28 شروع شد.

جهت ورود به سامانه گلستان اینجا کلیک نمایید

تذکر 1: جاماندگان دوره مهارت آموزی سال های گذشته (تاخیر گزینش) جهت تکمیل اطلاعات پرونده خود، روز یکشنبه مورخ 1399/02/07از ساعت 9 صبح تا 15 بعداز ظهر با شماره تلفن های 87751373 و 87751354 تماس حاصل نمایند.

برنامه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 1398 وزارت آموزش و پرورش و جاماندگان دوره مهارت آموزی سال های گذشته (تاخیر گزینش)، دارای سه مرحله اصلی است که جزییات آن به شرح ذیل اعلام می گردد:

مرحله اول: تعیین محل آموزش و ثبت نام غیرحضوری و حضوری

پذیرفته شدگان برای اطلاع از محل آموزش و ثبت نام غیرحضوری باید از روز چهارشنبه مورخ 1399/02/10 تا روز جمعه 1399/02/12 به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان مراجعه نمایند.
پذیرفته شدگان پس از مشخص شدن استان و پردیس محل آموزش و ثبت نام غیرحضوری، می بایست به سایت دانشگاه فرهنگیان استان محل آموزش خود (به عنوان مثال مهارت آموزان استان آذربایجان شرقی به «مدیریت امور پردیس های استان آذربایجان شرقی- دانشگاه فرهنگیان» ) مراجعه و اطلاعات مربوط به دوره مهارت آموزی را دریافت نمایند. پذیرفته شدگان از این پس در هر زمینه ای، فقط با استان محل آموزش خود در ارتباط خواهند بود.
پیشنهاد می شود جهت ورود به سامانه آموزشی دانشگاه (سامانه گلستان) از مرورگر Internet Explorer استفاده نمایید.
نام کاربری و رمز عبور به صورت پیش فرض در زمان ثبت نام، توسط سامانه اعلام می گردد.
مهارت آموزان می بایست در اولین ورود به سیستم، رمز عبور خود را تغییر دهند و تا پایان دوره مهارت آموزی، آن را نزد خود حفظ نمایند.
در صورت بروز مشکل در ثبت نام یا از بین رفتن رمز عبور، به مسئول آموزش محل برگزاری دوره مراجعه نمایید.
مدارک مورد نیاز ثبت نام غیرحضوری:
اسکن کلیه صفحات شناسنامه.
اسکن پشت و روی کارت ملی.
اسکن عکس پرسنلی زمان ثبت نام در آزمون استخدامی.
اسکن کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت (برای برادران).
اسکن مدرک تحصیلی.
اسکن گواهی ICDL (درصورت دارا بودن).
اسکن گواهی روخوانی و روان خوانی قرآن (درصورت دارا بودن).
تذکر2: افرادی که فاقد گواهی های ICDL و روخوانی و روان خوانی قرآن می باشند تا پایان دوره مهارت آموزی فرصت دارند تا دوره های فوق را در موسسات مورد تایید دانشگاه فرهنگیان طی نمایند.

ثبت نام حضوری بر اساس برنامه اعلام شده در سایت مدیریت امور پردیس های استانِ محل آموزشِ مهارت آموز انجام خواهد شد.
ثبت نام حضوری تنها از کسانی به عمل خواهد آمد که اقدام به ثبت نام غیرحضوری کرده باشند.مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری عبارتند از:

ارائه کپی برابر با اصل سند تعهدنامه محضری (مجوز شماره 151610 مورخ 1398/03/27و مجوز شماره 160491 مورخ 1398/04/01 سازمان اداری و استخدامی کشور) به محل آموزش دوره مهارت آموزش جهت ضبط در پرونده آموزشی الزامی می باشد.
پرینت ثبت نام غیرحضوری در سامانه آموزشی دانشگاه.
اصل و کپی مدرک تحصیلی.
اصل و کپی شناسنامه.
اصل و کپی کارت ملی.
اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت (برای برادران).
اصل و کپی گواهی ICDL (درصورت دارا بودن).
اسکن گواهی روخوانی و روان خوانی قرآن (درصورت دارا بودن).

تذکر3: عدم مراجعه حضوری پذیرفته شدگان، طبق برنامه اعلامی مدیریت امور پردیس های استان مربوطه به معنی انصراف از دوره تلقی می شود.

تذکر4: مسئولیت ناشی از بی توجهی به مفاد اطلاعیه، به عهده پذیرفته شده است.

مرحله سوم: شروع دوره آموزشی و برنامه درسی

دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش سال 1398 شامل سه پودمان می باشد که پودمان نخست آن از روز شنبه مورخ 1399/02/20آغاز می شود. پذیرفته شدگان باید پس از ثبت نام حضوری براساس برنامه اعلامی استان محل آموزش، اقدام نمایند. در صورتی که مهارت آموز طبق مراحل مشخص شده اقدام نکند امکان شرکت وی در امتحانات پایان پودمان و متعاقباً صدور حکم استخدامی توسط وزارت آموزش و پرورش امکان نخواهد داشت.

پودمان های اول و دوم این دوره به دلیل شرایط حال حاضر کشور و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، به صورت الکترونیکی برگزار می شود. در کنار آموزش الکترونیکی بسته های یادگیری و آزمون های مستمر و پایانی در نظر گرفته شده است. پودمان سوم نیز همراه با بازگشایی مدارس در سر کلاس های درس اجرا خواهد شد.

تذکر5: بدیهی است پاسخگویی به مشکلات پذیرفته شدگان از جمله رمز عبور سامانه آموزش، بارگذاری مدارک، ثبت نام و… برعهده ی استان محل برگزاری دوره می باشد لذا اکیداً از مراجعه حضوری یا تلفنی مهارت آموزان به سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان خودداری شود.

خبر 3 اردیبهشت 99: اطلاعیه شماره 1 پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش دانشگاه فرهنگیان (منبع: سایت دانشگاه فرهنگیان)

به اطلاع «پذیرفته شدگان نهایی آزمون سال 1398 استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش» می رساند جهت اطلاع از زمانبندی، مکان و جزییات برگزاری دوره مهارت آموزی سال 1399 (که به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت مهارت آموزان به صورت مجازی برگزار خواهد شد) از روز یکشنبه مورخ 1399/02/07 به پورتال معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان مراجعه نمایند.

جهت ورود به سایت دانشگاه فرهنگیان اینجا کلیک نمایید

خبر 1 بهمن 98: اعلام برنامه زمانبندی اجرای فعالیت های آزمون استخدامی آموزش و پرروش (منبع: سایت دانشگاه فرهنگیان)

بر اساس اعلام معاونت دانشجویی؛ دکتر انصاری راد معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبان گرامی، با اشاره به جدول زمانبندی مصاحبه (به پیوست) تاکید کرد:  مدیریت استانی سراسر کشور ضمن تمهید مقدمات برای برگزاری بهینه مصاحبه مطابق با تقویم زمانی و با رعایت ملاحظات مندرج در دستورالعمل، اقدامات لازم را انجام نمایند.


خبر 10 دی 98: اعلام زمان اجرای دوره‌های مهارت‌آموزی برای پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آمادگی دانشگاه فرهنگیان برای اجرای دوره‌های مهارت‌آموزی ماده ۲۸ اظهار کرد: بعد از اعلام نتایج آزمون استخدامی آمادگی کامل داریم تا دوره‌های مهارت‌آموزی را برگزار کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه های دانشگاه فرهنگیان در خصوص پذیرفته شدگان آموزش و پرورش – سال 97

.

اطلاعیه های دانشگاه فرهنگیان در خصوص پذیرفته شدگان آموزش و پرورش – سال 96

.

اطلاعیه های دانشگاه فرهنگیان در خصوص پذیرفته شدگان آموزش و پرورش – سال 94اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: سارینا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۱۲
 • کد دیدگاه: ۳۳۵۴۲۹۰

سلام خسته نباشید ببخشید من امسال ۹۹کنکور دادم و فرهنگیان برای مصاحبه به مشکل بر خوردم و کد ۵ گرفتم به هسته گزینش اعتراض زدم بعد از دو ماه گفتن که گزینشم مثبت هست و اسامی رو دادن به دست سنجش شما در این زمینه اطلاع دارید که چه زمانی برای ثبت نام به من خبر میدن و اینکه از چه سایتی باید پیگیر باشم و یا منتظر پردیسی که کد خوردم باشم تا تماس بگیرن ؟ ممنون میشم که پاسخ بدید.

پاسخ دهید
 • نویسنده: کوثر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۵۰
 • کد دیدگاه: ۳۲۰۲۰۶۲

سلام خواستم بدونم ثبت نام غیرحضوری فرهنگیان به چه صورت انجام میشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: حق التدریس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۲۹
 • کد دیدگاه: ۳۰۵۳۷۴۵

سلام دوستان در خصوص دوره یکساله دانشگاه فرهنگیان که میخان برای گروههای حق لتدریس برگزار کنند آیا منابعی وکتابهایی که باید بگذرانیم از رشته خودم که دبیری زمین شناسی است هستن یا نه .بی زحمت جواب بدین ممنون

پاسخ دهید
 • نویسنده: نهال
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۳:۴۵
 • کد دیدگاه: ۲۹۸۳۵۳۶

سلام. من از پدیرفته شدگان استخدامی امسال با هزاران دردهستم امروز ۲۰ تیر متاسفانه شادی این موفقیت تبدیل به تلخی گشت .اصلا سیستمم اجازه ورود به سایت را نداد .الان با وجود آن همه تلاش تنها استرس و پریشانی گرفتم نمی دانم امکان شرکت دوباره برایم در آزمون هست و جز غایبین هستم ؟ لطفا راهنماییم کنید خواهشا.فقط می تونم باین سرنوشتم گریه کنم. خواهشا اگه اطلاعی دارید راهنمایی کنید.خیلی ممنون

پاسخ دهید
 • نویسنده: فریده
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۲:۲۰
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۱۲۹۰

سلام من از قبول شدگان 98 آموزش و پرورش هستم که اردیبهشت زایمان کردم آیا مرخصی زایمان شامل حال من در مهر ماه میشود؟
شرایط و قوانین مرخصی زایمان به طور کلی چگونه هست

پاسخ دهید
 • نویسنده: فریده
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۱۰
 • کد دیدگاه: ۲۹۳۵۳۲۳

سلام
من ده روزی هست زایمان کردم
و استخدامی اموزش و پرورش 98 قبول شدم
واقعا شرایطم برای شرکت در کلاس های انلاین و حضور در مهر ماه بصورت عملی ممکن نیس
الان من چیکار کنم
کار من الان چی میشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: امیرعلی قزوین
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۲۹
 • کد دیدگاه: ۲۹۵۵۶۹۰

پیشنهاد که میدم به نظرم اگه میتونید که امسال سختی رو تحمل کنید و درپودمان ها شرکت کنید اگر هم نتونستین میتونید سال بعد با قبولی های ۹۹ شرکت کنید.مشکلی هم پیش نمیاد.

پاسخ دهید
 • نویسنده: فریده
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۲:۲۲
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۱۲۹۲

بله پودشان هارو شرکت کردم البته از پنج درس با تطبیق واحد فقط یک درس برام باقی میماند.
ممنون از راهنماییتون

پاسخ دهید
 • نویسنده: فریده
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۷:۵۴
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۲۷۹۵

جواب ایمیلم رو پاسخ ندادید
اینکه من آلات زایمان کردم و 98 قبول شدم مرخصی زایمان شامل حالم می شود

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان 4 (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۲۳
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۴۷۲۱

خبر 7 خرداد 99: اطلاعیه شماره 4 دانشگاه فرهنگیان در خصوص ثبت نام غیرحضوری جاماندگان مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش
به اطلاع جاماندگان از ثبت نام ( و تاخير گزينش ) در دوره هاي مهارت آموزي سالهاي 98 – 97 – 96 – 95 – 94 مي رساند ثبت نام غير حضوري از عصر روز چهارشنبه 7/ 3/ 1399 تا پايان روز شنبه 10/ 3/ 1399 ادامه خواهد يافت.
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: Nani
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۳۸
 • کد دیدگاه: ۲۹۰۰۷۱۹

سلام
من ثبت نام غیرحضوری برای شرکت در دوره های مهارت آموزی انجام دادم
ولی برای ثبت نام حضوری نمیدونم زمانش کیه
دانشگاه مورد نظر باز نیست توی این ایام

پاسخ دهید
 • نویسنده: وصال
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۱۶
 • کد دیدگاه: ۲۹۰۷۱۷۶

سلام.عزیزم دوره شروع شده یا نه؟شمام تو کانال ایتا عضو شدی؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: آرش
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۱۹
 • کد دیدگاه: ۲۹۰۸۷۱۳

سلام.
میشه لینگ گروه ایتا رو بزارین من ندارم

پاسخ دهید
 • نویسنده: صنم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۵۹
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۶۳۴۹

من هم شرایط شمارو دارم… تماس گرفتم با گزینش … فرمودن تماس میگیریم باهاتون

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی