جزئیات بیشتر در مورد خبر

اطلاعیه پنجمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی کشور

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه پنجمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


خبر 1 خرداد 97: برگزاری پنجمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای دولتی در 15 تیرماه 97 (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: پنجمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور سال 97 روز جمعه 15 تیرماه 97 برگزار می شود. دکتر ‘حسین توکلی’ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار علمی با اعلام این خبر افزود: این آزمون در تهران و با توجه به آمار شرکت کنندگان حسب مورد در مراکز استان ها برگزار می شود. ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان شهرستان محل اقامت آنان که در تقاضانامه درج نموده اند، خواهد بود.

جهت دانلود بسته ویژه اصل سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 96)
جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب آموزشی 7 درس عمومی استخدامی (به همراه سوالات 96) اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود تمامی اصل دفترچه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار استخدامی دستگاه های اجرایی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید


خبر 31 اردیبهشت 97: امشب آخرین فرصت ثبت نام در پنجمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های دولتی (منبع: خبرگزاری مهر)

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در پنجمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی در سال ۱۳۹۷ ساعت ۲۴ امشب دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه پایان می پذیرد.

وی افزود: پیرو اطلاعیه اصلاحی یکشنبه ۲۳ اردیبهشت و با توجه به درخواست برخی دستگاه های اجرایی، سری دوم اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام از بعد از ظهر شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 30 اردیبهشت 97: مهلت ثبت نام در پنجمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی فرداشب به پایان می رسد (منبع:خبرگزاری مهر)

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در پنجمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی در سال ۱۳۹۷ روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه پایان می پذیرد و تمدید نخواهد شد.
حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: پنجمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۸ دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه های اجرایی منضم به بخشنامه شماره ۹۷۵۷-۹۳-۲۰۰ تاریخ ۱۳ مهر ۹۳ برگزار می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اصلاحیه دفترچه راهنمای ثبت‌نام در پنجمين آزمون‌ استخدامی متمركزدستگاه های اجرايي كشور سال 97

پيرو اطلاعيه اصلاحي مورخ 97/02/23 بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان مي‌رساند، با توجه به درخواست برخي از دستگاه های اجرایی، اصلاحات جديد ذيل (سري دوم) در دفترچه راهنماي ثبت نام صورت گرفته است. بنابراين كليه متقاضيان، ضرورت دارد هنگام ثبت‌نام به اين نكات توجه نمايند. همچنينداوطلباني كه قبلاً ثبت‌نام نموده‌اند با عنايت به توضيحات ذيل در صورت علاقه‌مندي با مراجعه به قسمت ويرايش، نسبت به ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي خود حداكثر تا پايان روز دوشنبه 97/02/31 اقدام نمايند.

ضمناً داوطلباني كه در اين آزمون موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، در صورت تمايل براي ثبت‌نام لازم است با توجه به دفترچه راهنماي ثبت‌نام (پنجمين آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور) و همچنين اطلاعيه‌ اصلاحي مورخ 97/02/23 مندرج در پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org  با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني مذكور در بازه زماني فوق نسبت‌به ثبت‌نام اقدام نمايند.

تذکر مهم: مجدداً تاكيد مي‌گردد مهلت ثبت‌نام تا پایان روز دوشنبه مورخ 97/02/31 بوده و این تاریخ به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

1-ظرفيت پذيرش در كد شغل محل هاي ذيل مربوط به سازمان بيمه سلامت به شرح جدول ذيل اصلاح مي گردد:

2-1– ظرفیت کد شغل محل 10001 برنامه نويس سيستم (تهران- تهران) از 6  نفر به 7 نفر افزایش می یابد.

2-2– ظرفیت کد شغل محل 10002 كارشناس تحليلگر سيستم (تهران – تهران) از 3  نفر به 4 نفر افزایش می یابد.

2-3– ظرفیت کد شغل محل 10003 كارشناس شبكه (تهران- تهران) از 3  نفر به 4 نفر افزایش می یابد.

2-اصلاحات مربوط به ‌شغل‌محلهاي وزارت آموزش و پرورش:

2-4– در شغل محل هایی که در محل خدمت آن ها عبارت «عشایر» قید گردیده است، تایید نوع بومی (استان یا شهرستان) به عهده اداره کل امور عشایر استان مربوطه می باشد.

2-5– در شغل محل‌هایی که در محل خدمت آن‌ها عبارت «ویژه آموزش و پرورش» درج شده است، تمامی داوطلبان متقاضی استخدام در وزارت آموزش و پرورش با رعایت سایر شرایط اعلام شده در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان، مجاز به ثبت‌نام در شغل محل های مذکور می‌باشند.

همچنين به اطلاع تمامی داوطلبان متقاضی استخدام در پنجمین امتحان مشترک فراگیر می‌رساند، اخذ سوابق مربوط به اشتغال قراردادی و یا غیر رسمی در زمان ثبت‌نام صرفاً براساس «بند آخر تبصره شرایط عمومی داوطلبان» مندرج در صفحه 3 دفترچه راهنمای ثبت‌نام  داوطلبان بوده و هیچ امتیاز دیگری ندارد.

31 اردیبهشت ماه آخرین فرصت ثبت‌ نام در پنجمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

مشاور عالی سازمان سنجش گفت:‌ثبت‌نام برای پنجمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی تا روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ادامه دارد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره پنجمین آزمون استخدامی مشترک 9 دستگاه اجرایی اظهار کرد: 9 دستگاه شامل وزارت آموزش و پرورش، سازمان دامپزشکی، سازمان شیلات کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان محیط زیست، وزارت امور اقتصاد و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه در پنجمین آزمون استخدامی 18 هزار و 207 نفر را جذب می‌کنند و ثبت‌نام برای این آزمون از روز یکشنبه 23 اردیبهشت آغاز شده است.

وی افزود: داوطلبان برای شرکت در این آزمون تا روز دوشنبه (31 اردیبهشت) باید به سایت سازمان سنجش مراجعه و به صورت اینترنتی ثبت‌نام کنند و این مهلت به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود.


اصلاحیه دفترچه راهنماي ثبت‌نام در پنجمين آزمون‌ استخدامي متمركزدستگاه هاي اجرايي كشور سال 97

پيرو اطلاعيه هاي مورخ 97/02/17 و 97/02/18 و همچنين انتشار دفترچه راهنماي ثبت‌نام پنجمين آزمون استخدامي متمركز دستگاههاي اجرايي كشور سال 1397، بدينوسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت‌نام در آزمون مذكور مي‌رساند، با توجه به اعلام سازمان اداري و استخدامي كشور اصلاحات جديد ذيل در دفترچه راهنماي ثبت نام صورت گرفته است. بنابراين كليه متقاضيان‌، ضرورت دارد كه تا مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنماي ثبت‌نام و همچنين مندرجات اين اطلاعيه و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز، به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذكور اقدام نمايند. لازم به توضيح است مهلت تعيين شده براي ثبت‌نام به هيچ وجه تمديد نخواهد شد.

– اصلاحات جنس پذيرش در شغل محل هاي سازمان شيلات ايران و سازمان دامپزشكي كشور:

1- جنس پذيرش در كدشغل محلهاي 10258 تا 10280 و همچنين كد شغل محلهاي10330 و 10331 مربوط به سازمان شيلات ايران در شغل كارشناس امور صيد و صيادي 1، از مرد و زن به صرفاً جنس مرد اصلاح مي‌گردد.

2- جنس پذيرش در كدشغل محلهاي 10239 و 10240 مربوط به سازمان دامپزشكي كشور در شغل كارشناس امور آموزشي (نظارت بر ذبح شرعي) از مرد و زن به صرفاً جنس مرد اصلاح مي‌گردد.


انتشار دفترچه آزمون استخدامی فراگیر پنجم دستگاههای اجرایی و آموزش و پرورش در سال 97

جهت دریافت و مشاهده دفترچه آزمون استخدامی فراگیر پنجم اینجا کلیک کنید


اعلام زمان ثبت نام و تاريخ برگزاري پنجمين آزمون استخدامی مشترک فراگير دستگاههاي اجرايی در سال 1397

پيرو اطلاعيه مورخ 97/02/17، به اطلاع كليه متقاضيان ثبت‌نام و شركت در پنجمين آزمون استخدامی مشترک فراگير دستگاههای اجرايی در سال 1397 مي‌رساند كه ثبت‌نام براي شركت در آزمون مذكور منحصراً بصورت اينترنتی از روز يكشنبه مورخ 97/02/23 آغاز و در روز دوشنبه مورخ 97/02/31 پايان می پذيرد. لذا كليه داوطلبان دقت نمايند كه اين تاريخ به هيچ عنوان تمديد نخواهد شد و به درخواستهايی كه بعد از تاريخ مذكور براي ثبت‌نام به سازمان سنجش آموزش كشور واصل شود به هيچ وجه ترتيب اثر داده نخواهد شد.

لازم به توضيح است آزمون مذكور در تاريخ 97/04/15 برگزار خواهد شد.


اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره ثبت‌نام و شركت در پنجمين امتحان مشترک فراگير دستگاههای اجرايی در سال 1397

بدين‌وسيله به اطلاع می‌رساند ثبت نام پنجمین امتحان مشترک فراگير دستگاههای اجرايي كشور برای جذب مجموعاً 18207 نفر در 9 دستگاه اجرايی (وزارت آموزش و پرورش، سازمان دامپزشكی كشور ، سازمان شيلات کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محيط زيست، وزارت امور اقتصادی و دارايی،  سازمان بيمه سلامت،  سازمان ملی زمين ومسكن وسازمان اوقاف و امور خيريه) از تاريخ 97/02/23 ازطريق پايگاه  اطلاع‌رسانی این سازمان سنجش آغاز خواهد شد لذا داوطلبان  متقاضی استخدام می توانند جهت آگاهی از اطلاعات وجزئیات مربوط به شرایط احراز (رشته هاومقاطع تحصیلی و…) وشغل محل های استخدام درهریک از دستگاههای یاد شده، به دفترچه راهنمای ثبت نام که از تاریخ فوق الذکر (همزمان باشروع ثبت نام )درپایگاه این سازمان قرار داده خواهد شد مراجعه نمایند.

ضمناً آزمون درتاریخ 97/04/15برگزار می شودکه توضیحات لازم درخصوص تاريخ و نحوه دريافت كارت ورود به جلسه و سایرموارد در دفترچه راهنما اعلام خواهد شد.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : بهار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:24

  کد دیدگاه : 1735801

  سلام دوستان.
  یعنی دیگه نمیشه اطلاعات رو ویرایش کرد؟ من به اشتباه حوزه امتحانی رو شیراز زدم (:aggressive:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:36

  کد دیدگاه : 1733888

  سلام.کسی از دوستان میدونه حقوق سازمان محیط زیست برا فوق لیسانس چقدره؟فقط حدودی میخام بدونم دقیقش مهم نیس

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:10

   کد دیدگاه : 1733936

   جهت مشاهده و بررسی دفترچه و همچنین بحث و تبادل اطلاعات در خصوص اگهی پنجمین آزمون فراگیر استخدامی اینجا کلیک نمایید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : حمید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:00

  کد دیدگاه : 1731770

  سلام . میخواهم واسه وزارت راه و شهرسازی ثبت نام کنم در حالیکه که رشته لیسانسم مهندسی تکنولوژی نرم افزار هست.رشته مورد پذیرش مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار میباشد . حالا از آنجا که سیستم errorمیده من هم لیسانسم رو مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار معرفی کردم .تورو خدا هرکسی میدونه آیا مشکلی پیش نمیاد؟ای خدا یک نفر پذیرش میکنن؟منتظر جوابم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:23

   کد دیدگاه : 1731807

   جهت مشاهده و بررسی دفترچه و همچنین بحث و تبادل اطلاعات در خصوص اگهی پنجمین آزمون فراگیر استخدامی اینجا کلیک نمایید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:49

  کد دیدگاه : 1730477

  سلام. من تا مقطع دیپلم شهرستان قدس (قلعه حسن خان) درس خوندم، الان برای هنر/آموز مکانیک که نوشته محل خدمت تهران مناطق 12 و 14 تا 19 ویژه آموزش پرورش آیا سهمیه بومی شامل من هم میشه یا نه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : آرزو شیرزادی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:18

  کد دیدگاه : 1726212

  سلام.وقت بخیر میخواستم بدونم.پنجمین ازمون استخدامی دستگاهای اجرایی گفته رشته مدیریت مالی مربوط ب تمام گرایش ها میشه.مثلا من مدیریت بازرگانی گرایش مالی هستم میتونم شرکت کنم.؟؟؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : تحلیلگر سیستم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:08

  کد دیدگاه : 1722472

  سلام وقت همگی بخیر
  دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید ایا امیدی هست واسه ارگانی ازمون بدم که فقط یک نفر بدون سهمیه تو کل استان میپذیرن؟
  کسی هست جایی قبول شده باشه که فقط یک نفر تو یه استان قبول شده باشه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : farhad

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:04

  کد دیدگاه : 1721548

  سلام ادمین جان یک سوال داشتم و میخواستم با توجه به تجربه و شناختی که از شرایط آزمونها دارید جواب بدید؟ آیا با توجه به آزمون آموزش و پرورش و دستگاههای اجرایی میشه نتیجه گرفت که شرایط سنی برای استخدام های دولتی را افزایش دادند؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:42

   کد دیدگاه : 1721606

   نزدیک به همون شرایط سال قبل است دوست عزیز. در هر صورت فشار کارجویان از بابت شرایط سنی بی تاثیر نیست

   پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:32

  کد دیدگاه : 1720596

  امتحان رو با رشته های خاص دارند برگزار می کنند،من فکر کنم کل ایران 50 نفر باشند ک حسابداری کلیه گرایش گرفته باشند، وگرنه همیشه آزمونها حسابداری می گفتند ، کسی نمی تونه اعتراض کنه کلیه رشته های حسابداری رو بخواهند ک شرکت کنیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:56

  کد دیدگاه : 1719820

  سلام من مدرک حسابداری دارم. نمی تونم هنرآموز حسابداری شرکت کنم؟آخه حسابداری کلیه گرایش ها رو می خواد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:03

   کد دیدگاه : 1719826

   جهت مشاهده و بررسی دفترچه و همچنین بحث و تبادل اطلاعات در خصوص اگهی پنجمین آزمون فراگیر استخدامی اینجا کلیک نمایید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : لیلی دیلمی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:40

  کد دیدگاه : 1718170

  سلام وخسته نباشید.من لیسانس شیمی محض دارم البته مدرک کمک بهیاری(۲۰۰)ساعته هم دارم.میتونم شرکت کنم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پوریا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:10

  کد دیدگاه : 1718097

  با سلام
  رشته مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی همون مدیریت دولتی گرایش نیروی انسانیه؟ چون تو دانشگاه پیام نور از دوسال پیش اسم منابع انسانی عوض شد گذاشتن نیروی انسانی، اما تو ازمون زدن منابع انسانی اینا یکین؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علیرضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:25

  کد دیدگاه : 1717626

  سلام…من لیسانس طراحی صنعتی (نقشه کشی صنعتی) دارم میتونم تو این آزمون ثبت نام کنم یا نه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مژده

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:04

  کد دیدگاه : 1717461

  سلام فوق دیپلم فناوری اطلاعات برای کدوم دستگاهای اجرایی میتونم ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بهنام

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:46

   کد دیدگاه : 1717555

   من کارشناسی فناوری اطلاعات دارم نمیتونم ثبت نام کنم شما با فوق دیپلم میخوای ثبت نام کنی؟

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...