منقضی شده [ مهلت نمایش این آگهی در ایران استخدام به پایان رسید ]

اطلاعات بیشتر

اگهی دعوت به همکاری شرکت ویرا سیستم مهر 

شرکت ویرا سیستم برای اعطای نمایندگی، از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در حوزه دستگاه های کارتخوان در آذربایجان شرقی – فارس – اصفهان – البرز – خراسان رضوی – همدان – لرستان – گیلان – گلستان – کرمان – کردستان – قم – زنجان – آذربایجان غربی – خراسان شمالی – مازندران – ایلام – اردبیل دعوت به عمل می آورد:

عنوان شغل شرایط
اعطای نمایندگی 1-اشخاص حقوقی فعال در زمینه دستگاه های کارتخوان در اولویت میباشند.
2-برخورداری از حسن شهرت و نیک نامی
3-دارای امکانات اداری مانند دفتر کار و تجهیزات اداری مورد نیاز پروژه
4-دارای تجربه یا تخصص در زمینه بازاریابی ،نصب و پشتیبانی دستگاههای کارتخوان به مدت حداقل 2 سال با عنوان مجری مستقیم
5-داشتن نیروی انسانی آماده به کار و مجرب
6-داشتن توان مالی مناسب جهت اجرای طرح در سطح استان مورد نظر

توضیحات:
شرکت ویرا سیستم مهر در شبکه پرداخت الکترونیک کشور فعالیت میکند . عمده فعالیت شرکت در حال حاظر در زمینه دستگاه های کارتخوان و خودپرداز و کارتهای مغناطیسی بوده و طی دو سال گذشته بر روی بستر آنلاین، باشگاه تخفیف و کارت اعتباری آف پلاس را راه اندازی کرده است .که در نوع خود منحصر به فرد می باشد .

 ابتدا به صورت پایلوت در چند استان با موفقیت اجرا شده است و در حال حاظر با توجه به امکانات و بسترسازی های انجام شده این آمادگی به طور کامل وجود دارد که آن را در کلیه استانها به اجرا درآورد . و در این راستا از همیاری شرکت های بزرگ PSP و دو بانک مطرح کشور به عنوان بانک های عامل برخوردار است .

جهت ثبت نام اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...