جزئیات بیشتر در مورد خبر

ایجاد زمینه اشتغال برای 50 بهبود یافته در شهرک شکوهیه

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار اشتغال و استخدام استان قم اینجا کلیک کنید
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار وام اشتغال اینجا کلیک نمایید


خبر 1 تیر 98: اعطای وام بانکی برای اشتغال بهبود یافتگان از اعتیاد در قم

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر قم از پرداخت وام با درصد پایین به بهبود یافتگان از اعتیاد طی سال گذشته در این استان خبر داد.

ابوالفضل شریفی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه اراده پلیس و دستگاه‌های قضایی استان قم بر کاهش فعالیت معتادین است، افزود: امیدواریم بتوانیم وضعیت شهر را با کاهش اعتیاد بهبود ببخشیم.

وی بیان کرد: سال گذشته برای اشتغال وام‌های بسیاری با درصد پایین به بهبود یافتگان پرداخت شد، همچنین در زمینه بیمه سهم کارفرمایان نیز کمک‌هایی را انجام دادیم.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر قم گفت: طی ۲ سال گذشته زمینه اشتغال ۵۰ بهبود یافته در شهرک شکوهیه فراهم شد.

وی با اشاره به اجرای طرح توانمندسازی دانش آموزان در زمینه مقابله با اعتیاد، افزود: در این طرح دانش آموزان و والدین آنها به صورت همزمان راه‌های پیشگیری از اعتیاد را فراگرفتند.

وی با اشاره به ارائه آموزش‌های لازم در زمینه پیشگیری از اعتیاد به معلمان افزود: سال گذشته برای بیش از پنج هزار معلم به مدت ۶ ساعت دوره پیشگیری از اعتیاد برگزار شد.

شریفی بیان کرد: سال گذشته ۲۰۶ کارگاه از سوی آموزش و پرورش جهت پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر برگزار شد، همچنین ۴۷ هزار و ۱۲۴ نفر ساعت کلاس پیشگیری از اعتیاد و ۱۳۳ هزار ساعت کلاس مهارت‌های زندگی برگزار شد.

وی گفت: هفت هزار و ۲۰۰ نفر از کارمندان دولت طی سال گذشته کلاس پیشگیری از اعتیاد را گذراندند.

وی عنوان کرد: همه روستاهای استان که جمعیت ۲۰ خانوار به بالا را داشته‌اند علاوه بر آموزش مهارت‌های زندگی، به برگزاری کلاس‌های پیشگیری از اعتیاد نیز پرداخته‌اند.

منبع: خبرگزاری مهر


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...