جزئیات بیشتر در مورد خبر
رئیس سازمان بهزیستی گفت: برنامه جدید سازمان بهزیستی در سال جاری اعطای یکصد مجوز مهد کودک به مساجد کشور با عنوان «مسجد مهدها» خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، همایون هاشمی با تاکید بر برنامه های شاد در مهدهای کودک تحت پوشش این سازمان گفت: آن چیز که برای سازمان بهزیستی دارای اهمیت است علاوه بر ارایه برنامه های شاد، رعایت موازین شرعی در این مراکز است. چرا که به فرموده مقام معظم رهبری بچه های این مرز و بوم نیاز به شادی و نشاط دارند.

 

وی افزود: انتظارمان این است که مهدهای کودک رعایت شئونات اخلاقی را بکنند. اگرچه ما تاکیدی برتفکیک جنسیتی در مهد های کودک نداریم و مصداق ما مصادیق دینی است و طبق شرع مقدس عمل می کنیم.

 

هاشمی درادامه گفت: شهروندان درصورت مشاهده موازین غیرشرعی و تخلف دراین مراکز می توانند با سامانه 30008530 بازرسی سازمان بهزیستی موارد غیرقانونی را در میان بگذارند.

 

وی از مهدهای کودک سازمانها و نهادها که بدون مجوز سازمان بهزیستی فعالیت می کنند خواست نسبت به اخذ مجوز اقدام کرده و از امکانات ما بهره مند شوند.

 

همایون هاشمی با اشاره به اولویت امسال این سازمان گفت: برنامه جدید سازمان بهزیستی در سال جاری اعطای یکصد مجوز مهد کودک به مساجد کشور با عنوان «مسجد مهدها» خواهد بود.

 

وی افزود: اعتقاد داریم مساجد ظرفیت بالایی در پرورش کودکان ایفا کرده و می توانند کودکان را در فضای دینی و معنوی آموزش دهند. وی همچنین تاکید کرد بر اساس آمار میزان فعلی برنامه های آموزشی دینی در مهدهای کودک 94 درصد است.

 

وی با اشاره به آمادگی اعطای مجوز به یکهزار مهد کودک جدید گفت: تلاش داریم در سال جاری ظرفیت مهدهای کودک را از 10درصد فعلی به 15 درصد برسانیم و به بیش از 15 هزار واحد ارتقاء کمی بدهیم.

 اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...