جزئیات بیشتر در مورد خبر

معرفی 9 مددجو به مراکز کاریابی و ایجاد اشتغال

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار پرداخت وام اشتغال به مددجویان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار اشتغال مددجویان اینجا کلیک نمایید


خبر 12 تیر 98: اعطای 141 فقره وام اشتغال به مددجویان تحت حمایت

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی گفت: طی 3 ماهه نخست سال جاری 141 فقره وام اشتغال با اعتبار 26 میلیارد و 678 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان پرداخت شد.

مجید مشهدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک با بیان اینکه پرداخت وام‌های اشتغال با هدف توانمندی و خودکفایی مددجویان تحت حمایت پرداخت می‌شود، اظهار کرد: طی 3 ماهه نخست سال جاری 141 فقره وام اشتغال با اعتبار 26 میلیارد و 678 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت پرداخت شد.

وی هدف از ارائه آموزش به مددجویان را ایجاد مهارت و توانایی برای احراز شغل و یا افزایش مهارت در حرفه‌ای خاص دانست و افزود: طی سه‌ماهه سال جاری تعداد هزار و 110 نفر از مددجویان مستعد کمیته امداد استان مرکزی از آموزش‌های فنی و مهارتی بهره‌مند شدند که به نسبت مشابه سال قبل 9 درصد رشد داشته است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی نظارت بر طرح‌های اشتغال مددجویی را از دیگر اقدامات کمیته امداد در جهت هدایت شغلی مددجویان و جلوگیری از هدر رفت سرمایه آن‌ها عنوان کرد و ادامه داد: در سه‌ماهه سال جاری 7261 مورد نظارت بر طرح‌های اشتغال توسط کارشناسان نظارت حوزه اشتغال انجام شده است.

مشهدی اضافه کرد: معرفی 9 مددجو به مراکز کاریابی و ایجاد اشتغال برای 6 فرزند مددجو از دیگر اقدامات حوزه اشتغال در سال گذشته بوده است.

وی در پایان با اشاره به اینکه طرح‌های خودکفایی اجرا شده در زمینه کشاورزی، دام‌پروری، صنفی، صنعتی و صنایع دستی هستند، تصریح کرد: اشتغال‌زایی پایدار به‌منظور توانمندسازی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد از مهم‌ترین اهداف این نهاد حمایتی است.

منبع: خبرگزاری فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...