اطلاعات بیشتر

نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (آزمون مشترک فراگیر)


ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم تمامی اخبار و اطلاعیه های مرتبط با زمان اعلام نتایج ششمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی در اسرع وقت در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

خبر 25 خرداد 98: اطلاعیه نتایج مرحله بررسی مدارک و اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی سال 97 (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

به اطلاع داوطلبان معـرفی شده چند برابر ظرفيت مرحله بررسی مدارک ششمين امتحان مشتـرك فراگير دستگاه‌هـاي اجرايي كشور مي‌رساند، نتايج بررسی مدارک توسط دستگاههای اجرائی (به استثناء سازمان امور مالیاتی کشور)، از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ بر روي پايگاه اطلاع‌رساني مركز آزمون جهاد دانشگاهي قابل مشاهده مي‌باشد. ضروری است داوطلبان با استفاده از كدملي و كد رهگيري با ورود به قسمت پروفايل خود، از نتیجه بررسی مدارک و وضعیت نهایی خود مطلع گردند.
برای آن دسته از داوطلباني كه در بخش وضعيت داوطلب، عبارت «شما براي مصاحبه استخدامی معرفي شده اید» درج گردیده است، لازم است از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ تا روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ با مراجعه به پایگـاه اطلاع‌رسانی دستگاه اجرايي مورد تقاضاي خود، از زمان و مكان مصاحبه استخدامی مشخص شده، مطلع شوند.

جهت مشاهده متن اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع داوطلبان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می‌رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت، پروفایل به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.
*شایان ذکر است آن دسته از دواطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ با مراجعه به وب سایت اینترنتی دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود، از مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک مطلع شوند.

دانلود فایل اطلاعيه در خصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفيت ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نمونه کارنامه های آزمون استخدامی فراگیر ششم سال 97 اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 10 اردیبهشت 98: اطلاعیه سازمان ثبت اسناد به پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مشترک دستگاه‌های اجرایی (منبع: خبرگزاری فارس)

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اطلاعیه‌ای را در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مشترک دستگاههای اجرایی متقاضی استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور منتشر کرد. به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اطلاعیه‌ای را در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مشترک دستگاههای اجرایی متقاضی استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور منتشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت ششمین آزمون استخدامی مشترک دستگاههای اجرایی متقاضی استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، بعد از اعلام نتایج آزمون از طریق مرکز آزمون جهاد دانشگاهی و حصول اطمینان از اینکه در لیست پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت قرار دارند، از تاریخ ۹۸.۲.۱۴ لغایت حداکثر ۹۸.۲.۱۸ با ارائه دو قطعه عکس 4*3 و اصل مدارک مربوطه به همراه 2 نسخه کپی شامل:

1‏-مدرک تحصیلی که بر اساس آن در آزمون ثبت نام نموده اند

2‏- شناسنامه (کپی از کل صفحات)

3‏- کارت ملی

4‏- کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی برای آقایان

5‏- برای متقاضیان استخدام از محل 5 درصد سهمیه ایثارگران، تاییدیه مبنی بر حضور داوطلبانه در جبهه مورد تایید معاونت نیروی انسانی هریک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود، معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی، معاونت توسعه منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

6‏- برای متقاضیان استخدام از محل 25 درصد سهمیه استخدامی معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان متبوع

7‏- معرفی نامه از اداره کل بهزیستی استان برای معلولین

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 فروردین 98: خبر اعلام نتایج آزمون استخدامی دولت در اردیبهشت ماه (منبع: خبرگزاری ایرنا)

سید عزیز آشنا روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار دانشگاه ایرنا اعلام کرد: در حال حاضر اطلاعات مربوط به پاسخنامه ها قرائت شده است و نتایج آزمون ماه آینده اعلام می شود.
وی افزود: برخی متقاضیان پس از ثبت نام اقدام به رفع نقایص اطلاعات در باجه های رفع نقص کردند بنابراین برای اعلام نتایج در انتظار تاییدیه برخی مراجع در باره اطلاعات متقاضایان هستیم.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 23 اسفند 97: اطلاعيه در خصوص زمان اعلام نتايج ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

به اطلاع کلیه شركت كنندگان در ششمين امتحان مشترك فراگير دستگاههاي اجرايي كشور مي رساند نتايج چند برابر ظرفيت اين آزمون در بهار 98 پس از انجام هماهنگی های لازم با سازمان اداری و استخدامی و دستگاه های اجرایی ذی ربط اعلام خواهد شد و پس از آن از افراد قبول شده در مرحله آزمون كتبي براي مصاحبه توسط دستگاه های اجرایی دعوت به عمل خواهد آمد. شَایان ذکر است، اعلام نتايج نهايي پس از انجام كليه مصاحبه ها توسط دستگاههای اجرایی ذی ربط و جمع بندی نهایی سازمان اداری و استخدامی توسط مرکز آزمون انجام خواهد شد.

خبر 18 اسفند 97: زمان اعلام نتایج نهایی ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در بهار 98 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با بیان اینکه منتظر برگردانده شدن پاسخ‌نامه‌های آزمون به قرنطینه مرکزی هستیم، گفت: زمان و مکان مصاحبه حضوری برای پذیرفته‌شدگان در حساب کاربری آن‌ها اعلام شده و با توجه به آن که فرآیند انجام مصاحبه‌های حضوری زمان‌بر است، نتایج نهایی بهار ۹۸ اعلام خواهد شد.

سید عزیز آشنا در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی از سال گذشته استانداردهایی را برای برگزاری “ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور” طراحی و پیاده کرده است، توضیح داد: از سال گذشته بر روی نرم‌افزار ثبت‌نام آزمون متمرکز شدیم و آن را به گونه‌ای طراحی کردیم که هم دستگاه‌های اجرایی کشور و هم سازمان اداری استخدامی و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها در آن حساب کاربری داشته باشند. بدین ترتیب نرم‌افزار یکپارچه‌ای برای آزمون استخدامی فراگیر طراحی شد که همه فرآیندهای آزمون را در خود جای داده است.

وی تشریح کرد: به عنوان مثال اگر دستگاهی بخواهد استخدامی انجام دهد، اطلاعات خود را وارد این سامانه می‌کند؛ سازمان اداری استخدامی این اطلاعات را بررسی می‌کند و نهایتاً وقتی اطلاعات تأیید و استخدام‌ها نهایی شدند، سامانه آزمون دفترچه مربوط را به صورت اتوماتیک صادر می‌کند.

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در رابطه با نحوه اطلاع‌رسانی درباره ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور، اظهار کرد: از روز اول ثبت‌نام، تاریخ دریافت کارت و زمان برگزاری آزمون، هم در دفترچه آزمون و هم در سایت اعلام شده است. همچنین با توجه به آنکه هر کس در آزمون ثبت‌نام کرده دارای حساب کاربری است، اطلاع‌رسانی را از طریق حساب کاربری افراد و در موارد متعددی انجام داده‌ایم.

آشنا با اشاره به اینکه پیامکی جداگانه‌ای مبنی بر اعلام زمان دریافت کارت ورود به جلسه برای شرکت‌کنندگان ارسال نشده، یادآور شد: همان‌طور که گفته شد اطلاع‌رسانی جمعی از روز اول ثبت‌نام بر روی سایت آزمون و در دفترچه‌های آن انجام شده و علی‌رغم آن صدا و سیما و رسانه‌های دیگر نیز اطلاع‌رسانی‌های مورد نیاز را انجام داده‌اند.

آزمون نمره منفی دارد

وی ضمن اعلام این موضوع که آزمون استخدامی فراگیر نمره منفی دارد، به بیان نکاتی در مورد سوالات پرداخت و تشریح کرد: سوالات آزمون استخدامی با توجه به کتاب‌های درسی نظام آموزشی کشور طراحی شده است. از آنجایی که برخی افراد شرکت‌کننده در آزمون دارای مدرک دیپلم هستند، طبیعتاً این سوالات باید از دروس نظام آموزشی تا سطح دیپلم طراحی می‌شد.

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی افزود: همچنین در سطوح کارشناسی یا کارشناسی ارشد، سوالات از دروس دانشگاهی تهیه شده‌اند که لیست آن‌ها در دفترچه قید شده است. به عنوان مثال در دفترچه قید شده که برای شغل x، از ۵ درس دانشگاهی آزمون گرفته می‌شود و سطح این سوالات نیز در سطح سوالات دانشگاهی است.

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی در بهار ۹۸

آشنا درباره گزارش‌های رسیده مبنی بر برگزاری ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور، توضیح داد: خوشبختانه آزمون امروز در کل کشور برگزار شده و ما در حال هماهنگی برای برگرداندن پاسخ‌نامه‌های آزمون به قرنطینه مرکزی هستیم.

وی همچنین درباره زمان اعلام نتایج، تشریح کرد: شرکت‌کنندگان تا روز برگزاری آزمون می‌توانستند به باجه رفع نقص مراجعه کنند و از طریق تغییر فرم‌های ثبت‌نام، بعضی اطلاعات ورودی خود را تغییر دهند.

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ادامه داد: مثلاً برخی شرکت‌کنندگان می‌گویند نوع سهمیه خود را اشتباه وارد کردیم و درخواست تغییر آن را دارند. بنابراین باید منتظر باشیم این فرم‌ها از سراسر کشور جمع‌آوری شود و همراه با پاسخ‌نامه‌ها برگردد.

آشنا گفت: بنابراین فرم‌های ثبت‌نام باید مجدداً بررسی شوند و اگر لازم است از جایی برای فرمی تأییدیه گرفته شود، این کار انجام شود. بعد از این مرحله نتایج چند برابر ظرفیت را اعلام می‌کنیم و از افراد می‌خواهیم برای انجام مصاحبه مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه در حساب کاربری هر فرد قید خواهد شد کجا پذیرفته شده و باید برای مصاحبه به کجا مراجعه کند، گفت: از آنجایی که فرآیند مصاحبه حضوری زمان‌بر است، نتایج مصاحبه‌ها و نتایج نهایی آزمون بهار ۹۸ اعلام خواهد شد.

سهمیه بومی یا مختص افراد شاغل در دستگاه‌ها وجود ندارد

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی درباره این موضوع که آیا افراد شاغل در آزمون استخدامی سهمیه‌ای دارند یا خیر، تأکید کرد: هیچ سهمیه بومی یا مختص افراد شاغل در دستگاه‌ها وجود ندارد؛ تنها نکته لحاظ شده برای افرادی که در حال حاضر استخدام هستند این است که، اگر آن‌ها سابقه بیمه داشته باشند، مدت زمان بیمه به حداکثر سن آن‌ها برای شرکت در آزمون اضافه می‌شود.

آشنا توضیح داد: مثلاً اگر حداکثر سن (برای شرکت در آزمون استخدامی) در مقطع کارشناسی ۳۵ سال باشد، برای فردی که دو سال را در خدمت سربازی گذرانده، حداکثر سن ۳۷ سال لحاظ می‌شود. به همین ترتیب اگر فرد متقاضی شرکت در آزمون در دستگاهی مشغول به کار بوده و ۳ سال سابقه بیمه داشته باشد، این سابقه به حداکثر سن مجاز او اضافه می‌شود.

جهت ورود به صفحه اطلاعیه های ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
گلچین مهمترین سوالات گزینش
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:59

  کد دیدگاه : 2406607

  سلام و خسته نباشید خدمت آدمین محترم یه سوال داشتم… الان که بومی بودن امتیاز نیست ممکن مصاحبه کنندگان بر حسب سلیقه بومی بودن رو یه امتیاز بدونن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:12

   کد دیدگاه : 2407318

   سلیقه ای نیست نمرات دوست عزیز.
   در کاربرگی که در اختیار مصاحبه کننده قرار میگیرد ایتمها و بارم بندی ها مشخص شده هستند برای تمره دهی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 03:32

  کد دیدگاه : 2392927

  سلام و خسته نباشید خدمت آدمین محترم…
  یه سوال داشتم،این مدرک آی سی دی ال چند نمره داره و اینکه من 3 برابر ظرفیت نمره مکتسبه من 33 مال یکی از رقیب هام 36 و مال اون یکی 37 و اینکه من و یکیشون مدرک آی سی دی ال داریم و یکی هم نداره .. به نظرت امیدی به قبولی من هست؟!!واقعا خیلی نگران چون تمام امیدم به این ازمونه…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مهدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:54

   کد دیدگاه : 2397052

   آدمین عزیز تو رو خدا جواب بدین

   پاسخ دهید
   • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:15

    کد دیدگاه : 2397656

    اینکه آیا نمره داره و یا نه و چه میزان دوست عزیز در هر سازمانی منتفاوت هست، یک روال و حد مشخص برای بیانش نیست

    پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد ندری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:43

   کد دیدگاه : 2411366

   واس کدوم شهر هستید منم نمره ام ۳۲

   پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان پنج (شهریاری)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:22

  کد دیدگاه : 2378735

  با سلام
  سایت ایران استخدام از شما کاربران گرامی خواهشمند است جهت تجمیع نظرات و تجربیات کاربران آزمون استخدام؛ لطفا زین پس جهت پیگیری اخبار و بحث و تبادل نظر به صفحه اصلی استخدام دستگاه های اجرایی مراجعه نمایید. .//
  جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
  آرزوی موفقیت

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Hhhhhh

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:50

  کد دیدگاه : 2371111

  سلام ادمین گرامی تو رو خدا جواب بده خیلی ضروریه بنده برای مصاحبه دیوان عدالت دعوت شده ام ب نظرتون مصاحبه علمی و عقیدتی سیاسی با هم برگزار میشه یا اول مصاحبه علمی برگزار میشه و بعد از قبولی در مصاحبه علمی مصاحبه عقیدتی سیاسی برگزار میشه؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 03:10

   کد دیدگاه : 2371144

   به سوال بعدی شما پاسخ داده شد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : امورمالیاتی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:17

  کد دیدگاه : 2370287

  تمام سازمانها مصاحبشون تهران هست؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیرحسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:18

  کد دیدگاه : 2368827

  سلام ببخشید جناب ادمین ی مقدار راجع به روند مصاحبه توضیح میدن? از مسولان استانیم مگه کسی هست?

  پاسخ دهید
  • نویسنده : فاطمه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:25

   کد دیدگاه : 2370180

   #بانک_ملی_98

   منم شنبه مصاحبه شدم
   اولش يه گروه ١٠ نفره رو بردن تو اتاقاي مصاحبه
   اتاق مصاحبه ي من يه اقاي روانشناس با يه خانم كه كارمند نيروي انساني بودن
   جفتشونم خيلي مهربون و خوشرو
   اولش بهم گفت خودت رو در حد ٥ دقيقه معرفي كن
   نقاط قوت و ضعف
   چ چالش هايي تو زندگيت داشتي و چ راه حل هايي براش داشتي
   اخرين باري عصباني شدي
   جاي من بودي چ سوالايي ميپرسيدي
   چ كارهايي براي پيشرفتت كرديو چ برنامه هايي براي ايندت داري
   تو كارهايي گروهي شركت كردي و مثال بزن
   حدودا نيم ساعت طول كشيد
   بعد ما رو بردن به اتاقاي ك سيستم داشت
   اول تست ريون
   بعد تست سرعت و هيحاني
   بعد ٢/٣ تا تست بود فك كنم براي تست بينايي بود ك طبق مساحت بايد شكل بزرگتر رو انتخاب ميكرديم
   (
   بعدش٢٠٠ تا سوال با بله و خير بايد پاسخ ميداديم.
   (تست سرعت به نظرم جالب بود)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : امورمالیاتی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:09

    کد دیدگاه : 2370272

    ببخشید تست ریون و سرعت چی هیت ایا برا همه هس ماک امور مالیاتی هستیم هم میپرسن ؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : F

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 02:25

     کد دیدگاه : 2371127

     در رابطه با امور مالياتي مطلع نيستم..

     -تست سرعت و هيجاني :
     ٤ تا تصوير بالاي صفحه بود
     ٤ تا رنگ هم با فاصله ي كم پايين تصاوير
     وسط صفحه :تصوير و خود سيستم انتخاب ميكرد
     پايين صفحه هم ٤ تا رنگ بود بايد با سرعت انتخاب ميكردي تصوير وسط مرتبط با كدوم رنگه
     حدود ٤٠ ثانيه تايم داشت
     اينقد براتون تكراري ميشه اين تصاوير ك اخرش ميتونين حفظي بزنيد
     – تست ريون Raven
     همون تست هوش تصويري iQ كه نمونش رو ميتونين تو اينترنت پيدا كنيد
     ..

     پاسخ دهید
   • نویسنده : سپیده

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:13

    کد دیدگاه : 2373267

    منم از کرج بودم. همین جوری بود مصاحبم. ولی خیلی نگرانم بهم گفتن چرا اخمو و جدی هستی😕 گفتم یعنی رد میشم گفتن معلوم نیست

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:23

  کد دیدگاه : 2368364

  سلام
  جناب ادمین ی سوال داشتم از کجا میشه اسامی کسایی که یه عنوان شغل در یک شهر را قبول شدن متوجه شد؟ برای مثال اسامی 3 نفری که یه عنوان شعل را در یک شهر قبول شدن و به مصاحبه دعوت شدن متوجه شد…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:45

   کد دیدگاه : 2368511

   به صورت عمومی که منتشر نمیشود معمولا.
   از مسئولین استانیتون در زمان مصاحبه ها شاید بتونید حرف بکشید! یا در زمان تحویل مدارک و مصاحبه ها رقیبانتون رو ببینید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : پرنیا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:54

  کد دیدگاه : 2367489

  سلام لطفا جواب بدین اضطراریه .
  من مدارکی که میخوان رو ندارم مثلا مدرک زبان و icdl و نرم افزار مرتبط با شغل چون تو محیط کارم کاملا مسلط هستم به اینا و دنبال مدرک نرفتم
  بنظرتون ممکنه بخاطر نداشتن اینا مصاحبه قبول نشم ؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : arry

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:43

  کد دیدگاه : 2363453

  سلام ، یکی بگه من که معرف ندارم چک کنم اگه هم شمدو نفری راره یو بدمدرسشون رو ندارم معرف ننویسم چی میشه ؟ آدمین لطفا جواب بدین
  هرکی تجربه داره راهنمایی کنه لطفا آخه بعدا این همه زحمت معرف از کجا بیارم ندارم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:09

   کد دیدگاه : 2363526

   متنتون حاوی غلط املایی هست دوست عزیز، به درستی متوجه منظور شما نسدم متاسفانه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ارش

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:33

    کد دیدگاه : 2364232

    حتما باید معرف داشته باشیم ، اونم روز مصاحبه یعنی چی؟ مگه از همسایه ها و دانشگاه محل تحصیل تحقیق نمیشه؟ گواهی عدم سوءپیشینه هم هست

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 21:14

     کد دیدگاه : 2364367

     معرف برای زمان گزینش است. من نشنیده ام که در مصاحبه تخصصی هم معرف نیاز باشه

     پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان پنج (شهریاری)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:23

  کد دیدگاه : 2363038

  جهت بحث و تبادل نظر و همچنین پیگیری آخرین اخبار مراحل جذب و گزینش سازمان های ششمین آزمون فراگیر استخدامی به صفحات زیر مراجعه نمایید://..

  جهت ورود به صفحه استخدام بانک ملی ایران اینجا کلیک نمایید
  جهت ورود به صفحه استخدام سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک نمایید
  جهت ورود به صفحه استخدام سازمان بهزیستی کشور اینجا کلیک نمایید
  جهت ورود به صفحه استخدام سازمان حفاظت محیط زیست اینجا کلیک نمایید
  جهت ورود به صفحه استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اینجا کلیک نمایید
  جهت ورود به صفحه استخدام سازمان تعزیرات حکومتی اینجا کلیک نمایید
  جهت ورود به صفحه استخدام سازمان امور اراضی کشور اینجا کلیک نمایید
  جهت ورود به صفحه استخدام روزنامه رسمی اینجا کلیک نمایید
  جهت ورود به صفحه استخدام دیوان عدالت اداری اینجا کلیک نمایید
  جهت ورود به صفحه استخدام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اینجا کلیک نمایید
  جهت ورود به صفحه استخدام وزارت ورزش و جوانان اینجا کلیک نمایید
  جهت ورود به صفحه استخدام خبرگزاری ایرنا اینجا کلیک نمایید
  جهت ورود به صفحه استخدام سازمان شیلات ایران اینجا کلیک نمایید
  جهت ورود به صفحهاستخدام مرکز اورژانس تهران اینجا کلیک نمایید
  جهت ورود به صفحه استخدام وزارت صنعت و معادن اینجا کلیک نمایید
  جهت ورود به صفحه استخدام بنیاد شهید و امور ایثارگران اینجا کلیک نمایید
  جهت ورود به صفحه استخدام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اینجا کلیک نمایید
  جهت ورود به صفحه استخدام سازمان هدفمندسازی یارانه ها اینجا کلیک نمایید
  جهت ورود به صفحه استخدام شرکت های آب و فاضلاب شهری اینجا کلیک نمایید
  جهت ورود به صفحه استخدام سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور اینجا کلیک نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان پنج (شهریاری)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:22

  کد دیدگاه : 2363036

  با سلام
  سایت ایران استخدام از شما کاربران گرامی خواهشمند است جهت تجمیع نظرات و تجربیات کاربران آزمون استخدام؛ لطفا زین پس جهت پیگیری اخبار و بحث و تبادل نظر به صفحه اصلی استخدام دستگاه های اجرایی مراجعه نمایید.//
  جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
  آرزوی موفقیت

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:31

  کد دیدگاه : 2362893

  سلام ادمین گرامی مثلا اگه اشنا داشته باشن روز مصاحبه میتونه کاری براشون بکنه یا نه ؟
  مثلا یعنی میشه اوانایی کمتر از بقیه ان با اشنا قبول شن ؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:29

   کد دیدگاه : 2363049

   خیر
   مصاحبه با تعداد بیش از یک نفر افراد مصاحبه کننده انجام میگیره (بین 5 الی 7 نفر معمولا)
   ضمن اینکه معمولا یک ناظر از تهران در استانها وجود داره
   خود تهران هم در نهایت بررسی نهایی داره

   پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:29

  کد دیدگاه : 2362891

  سلام تو رو خدا من خیلی استرس دارم اصلا نمیدونم باید چکار کنم ایا بخونم برا مصاحبه یا نه ؟
  ادمین عزیز منو راهنمایی کنین لطفا (:blush:)
  من واسه امور مالیاتی قبول شدم با نمره 38.57 بعد زده حداقل نمره 28.23 و ضابطه عملی هم 38.10 یعنی این جوری شما گفتین من نفر اخرم؟؟؟
  و اینکه میگین فقط نفرات اول امید قبولی داشته باشین ؟؟؟ یعنی اصلا امیدی هست من قبولف شده باشم یا کلا بیخیال شم دیگه نخونم واسه مصاحبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو را خدا هرکی تجربه ایی داره منو راهنمایی کنه من خیلی بلاتکلیف موندم (:dash2:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : شایسته

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 04:37

   کد دیدگاه : 2382426

   سلام حتما بخونین و جدی بگیرین .انشاءالله که قبول میشید در ضمن تجربه جدیدی هم میتونه براتون باشه. به نظرم نمره کتبیتونم خوبه.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : رضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:56

  کد دیدگاه : 2362454

  سلام از دوستان کسی برای کارشناس نقشه بردار شهر تربت جام قبول شده برای مصاحبه؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...