اطلاعات بیشتر

بودجه اشتغال را 4 برابر افزایش دادیم

نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه اختصاص یافته در حوزه اشتغال پایین بود و با جلساتی که در این زمینه در مجلس شورای اسلامی داشتیم، توانستیم بودجه اشتغال را به چهار برابر افزایش دهیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از جیرفت، فرج‌الله عارفی پیش از ظهر امروز در بازدید از مرکز توانبخشی سبزواران این شهرستان اظهار داشت: کار و فعالیت در این مراکز بسیار دشوار است و ما در مجلس شورای اسلامی سعی کردیم، بودجه لازم را در اختیار سازمان بهزیستی قرار دهیم تا بخشی از مشکلات معلولان این منطقه برطرف شود.

وی بیان داشت: به‌زودی طی سفری که همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور به این منطقه دارد، مشکلات این حوزه را منعکس می‌کنیم و همکاری و مساعدت لازم برای رفع مشکلات منطقه جنوب فراهم می‌شود.

نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بودجه اختصاص یافته در حوزه اشتغال پایین بود و با جلساتی که در این زمینه در مجلس شورای اسلامی داشتیم، توانستیم بودجه اشتغال را به چهار برابر افزایش دهیم.

محمد رضانژاد رئیس اداره بهزیستی شهرستان جیرفت نیز در ادامه این بازدید بیان داشت: این مرکز در گذشته از وضعیت مناسبی برخوردار نبود اما در حال حاضر با تحولات صورت گرفته از وضعیت بسیار مطلوبی برخوردار است.

وی تصریح کرد: باید در زمینه پیشگیری از معلولیت‌ها فعالیت موثری انجام شود و با توجه به اینکه تعداد ازدواج‌های فامیلی در جنوب زیاد است و معلولیت‌های زیادی در این زمینه وجود دارد، لذا باید در این زمینه فرهنگ‌سازی لازم صورت گیرد.

رضانژاد اظهار داشت: باید بودجه لازم برای آموزش پیشگیری از معلولیت‌ها اختصاص یابد تا شاهد کاهش این مشکلات باشیم.

در ادامه نماینده مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد از خانواده چهار قلوها و یکی از معلولان بی‌بضاعت شهرستان با اهدا کمک‌هایی دیدار کرد.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...