جزئیات بیشتر در مورد خبر

 ارتقا امنیت و ایجاد و افزایش رفاه برای جمعیت تحت پوشش این سازمان

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار مستمری بگیران تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید


خبر 22 اردیبهشت 97: افزایش بیش از 105 درصدی حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی

رئیس سازمان تأمین اجتماعی از افزایش بیش از ۱۰۵ درصدی حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی در دولت های یازدهم و دوازدهم خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، سیدتقی نوربخش شامگاه جمعه در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه اردبیل افزود: این رقم در دولت های نهم و دهم ۶۱ درصد رشد داشته است.

وی از برنامه ریزی برای همسان سازی حقوق مستمری بگیران به عنوان مطالبه اصلی این قشر خبر داد و یادآور شد: دولت توجه ویژه ای به حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی دارد.

رئیس سازمان تأمین اجتماعی تعداد مستمری بگیران این سازمان را پنج میلیون و ۳۰۰ هزار نفر برشمرد و تصریح کرد: این سازمان با ارائه بسته های حمایتی به دنبال ارتقا امنیت و ایجاد و افزایش رفاه برای جمعیت تحت پوشش از جمله بیمه شدگان و کارفرمایان است.

وی دستیابی به امنیت اجتماعی را مهمترین رسالت سازمان تأمین اجتماعی برشمرد واضافه کرد: هم اکنون بالغ بر ۴۲ میلیون نفر در کشور تحت پوشش تامین اجتماعی بوده که تامین رفاه لازم برای این افراد از دغدغه های سازمان تامین اجتماعی است.

نوربخش با اشاره به پوشش ۵۰ درصد جمعیت کشور از سوی این سازمان تاکید کرد که سال گذشته ماهانه حدود شش هزار میلیارد تومان به افراد تحت پوشش پرداخت شده است.

وی در خصوص بسته های حمایتی ارائه شده به افراد تحت پوشش و کارفرمایان متذکر شد: امسال برای حمایت از تولید و توسعه فضای کسب و کار و کارفرمایان دو بسته حمایتی تعریف شده که بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب در قالب این طرح می باشد.

منبع: خبرگزاری مهر


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...