جزئیات بیشتر در مورد خبر

پایین بودن 60 درصدی دریافتی کارکنان این وزارتخانه نسبت به بقیه ارگانها

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار حقوق کارمندان دولت اینجا کلیک نمایید


خبر 8 اسفند 96: افزایش حقوق و مزایای کارمندان وزارت جهاد کشاورزی

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: حقوق و مزایای 72 هزار کارکنان وزارت جهاد کشاورزی نسبت به برخی از وزارتخانه ها در مجموع 60 درصد کمتر است و برای ترمیم و افزایش آن تلاش می شود.

به گزارش ایرنا ، علی جوادی روز سه شنبه در آئین معارفه رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل افزود: در نشست های متعددی که با معاونین نهاد ریاست جمهوری داشتیم قرار شد این شکاف در طول سه سال و هر سال با افزایش 20 درصدی مرتفع شود.
او اظهار کرد: پس از انقلاب کارهای بسیار خوبی در همه حوزه ها در کشور انجام شده ولی متاسفانه نگاه برخی ها به بخش کشاورزی منصفانه نیست و همیشه این همه خدمات نادیده گرفته شده و فقط به نکته ضعف نگریسته اند، در حالی که باید اذعان کرد در کنار کمبودها کارهای بسیار خوبی نیز انجام شده است.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده در چهار سال گذشته گفت: در سال 92 ، 2 میلیارد و 605 میلیون دلار گندم وارد کشور شد ولی در سال جاری یک دلار گندم وارد نشده و این در حالی است که نه سطح کشت گندم و نه استفاده از آن افزایش یافته بلکه این موفقیت در سایه تدبیر و همکاری و تعامل مدیران و کشاورزان حاصل شده است.
او اظهار کرد: مجموع واردات فراروده های کشاوری به کشور در سال 92 بیش از 8.2 میلیارد ریال بود و این رقم امروز به کمتر از پنج میلیارد دلار رسیده است.
جوادی تشریح کرد: در اجرای طرح نوین آبیاری و مکانیزه کردن آبیاری در سال 96 دولت یک هزار و 200 میلیارد تومان تسهیلات به کشاورزان پرداخت کرده که این در تاریح کشاورزی ایران بی سابقه است.
وی افزود: در سال 92 ظرفیت سردخانه های کشور یک میلیون و 300 هزار تن بود که این رقم در سال جاری به 2 میلیون و 650 هزار تن افزایش یافته و تا 2 سال آینده 40 درصد به ظرفیت سردخانه های کشور افزوده خواهد شد.
وی اردبیل را از استان های دارای هر سه نعمت آب ، هوا و خاک دانست که یکی از استان های موفق در ارزیابی وزارت جهاد کشاورزی است که تولید گندم در آن در چند سال اخیر چهار برابر شده است.
او همچنین با اشاره به اینکه محور توسعه استان اردبیل کشاورزی است افزود: وزارت جهاد نگاه ویژه به حوزه جهاد کشاورزی دارد و امیدواریم با همگامی مسئولان و کشاورزان شاهد رونق بخش کشاورزی در استان اردبیل باشیم.
در این آئین با قدردانی از عدیل سروی رئیس سابق سازمان جهادکشاورزی استان اردبیل ،خلیل نیکشاد به عنوان رئیس جدید این سازمان معرفی شد.

منبع: خبرگزاری ایرنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : محمدرضا زنگنه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:28

  کد دیدگاه : 1713300

  سلام من درحدود سه سال است که به تنهایی اداره اموردام وس
  شیلات را اداره میکنم درحالیکه در سال 92 تعداد کارکنان اداره 8نفر بودند بدون گرفتن حتی 10ساعت اضافه کاری نسبت به دیگران کار میکنم اول این اقدام کار درستی نیست ولی وقتی اجار است باید هزینه اش را بپردازند ولی چه کنم که تا اعتراض دارم میگن برای رضای خدا کار میکنی

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محیطبان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:03

  کد دیدگاه : 1625049

  پس محیطبانان چی

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...