جزئیات بیشتر در مورد خبر

حقوق کارکنان قراردادی دستگاه‌های اجرایی 15 تا 18 درصد افزایش یافت

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار میزان افزایش حقوق کارکنان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار حقوق و دستمزد و مزایا کلیک کنید


خبر 3 تیر 97: افزایش 18 درصدی حقوق کارمندان قراردادی دستگاه های دولتی لرستان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان از رشد ۱۸ تا ۱۵ درصدی حقوق کارکنان قراردادی دستگاه‌های اجرایی این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی هادی چگنی شامگاه شنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه لرستان با اشاره به اینکه برای کارکنان دستگاه های اجرایی که کمتر از ۳ میلیون تومان دریافت می کنند، رشد ۱۰ درصدی حقوق و برای کارکنانی که بیش از ۳ میلیون تومان دریافت می کنند ۸ درصد افزایش حقوق داده ایم، اظهار داشت: عیدی این کارکنان ۹۳۰ هزار تومان خواهد بود.

وی با بیان اینکه در مورد سایر موارد از جمله اضافه کار، نرخ ساعت اضافه کار هر دستگاه را بر اساس اطلاعاتی که از خزانه می گیریم، حساب کرده ایم، تصریح کرد: تشخیص در مورد این مولفه با خود دستگاه است و توزیع را منطبق بر واقعیت کرده ایم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان یادآور شد: در مورد نیروهای قراردادی چون حقوق این افراد کمتر است، افزایش بیشتری را اعمال کرده ایم؛ کسانی که سرانه دریافتی کمتر از ۲.۵ میلیون تومان دارند را ۱۸ درصد رشد دادیم و کسانی که سرانه دریافتی آن ها بیشتر از ۲.۵ میلیون تومان است را ۱۵ درصد رشد داده ایم.

چگنی یادآور شد: عیدی قراردادی ها نیز ۹۳۰ هزار تومان خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه اعتبارات در نظر گرفته شده برای تلفن، پست و اینترنت دستگاه ها را ۱۰ درصد رشد داده ایم، گفت: در مورد گاز، آب و برق شاخص ترکیبی در نظر گرفته ایم، سرانه نفر و تعداد کارکنان و متراژ ساختمان را در نظر گرفته و این شاخص را تهیه کرده ایم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان با بیان اینکه میزان کمک بلاعوض کارکنان را ۵ درصد رشد داده ایم و اعتبار بخش رفاهی را یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان در نظر گرفته ایم، تصریح کرد: اعتبار مربوط به مرخصی بازنشستگان سال ۹۶ بالغ بر ۵ میلیارد و ۵۷۲ تومان بوده که همه این اعتبار را تامین کرده ایم و پرداخت می شود.

چگنی خاطرنشان کرد: در مورد پاداش بازنشستگان سال ۹۶ هم ردیف خاصی جدای از بودجه استانی تعریف شده و این اعتبار تامین می شود.

منبع: خبرگزاری مهر


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...