جزئیات بیشتر در مورد خبر

افزایش 3 برابری اعتبار لازم برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار حقوق کارمندان دولت اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار حقوق بازنشستگان اینجا کلیک نمایید


خبر 31 اردیبهشت 97: افزایش 20 درصدی حقوق حداقلی بگیران کارمندان دولت ‌

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت،‌ محمد‌صادق حسنی صبح امروز در نشست خبری در رشت اظهار داشت:‌ مجلس طرح افزایش پلکانی حقوق کارمندان را به تصویب رساند اما به علت شفاف نبودن موضوع،‌ دولت برای اعمال این قانون و اعتبارات مورد نیاز آن دچار ابهام شده است.

نماینده مردم رشت در مجلس سقف افزایش حقوق کارمندان را 20 درصد اعلام کرد و افزود:‌ براساس این طرح، نرخ افزایش حقوق برای آن دسته از کارمندانی ‌که دستمزد کمتری دریافت می‌کنند 20 درصد تعیین شده است که این میزان به صورت پلکانی برای سایر گروه‌ها تعدیل می‌شود.

حسنی افزایش حقوق نمایندگان،‌ وزرای کابینه دولت و استانداران را کاملاً منتفی خواند و عنوان کرد:‌ آنچه که دولت در حال حاضر نسبت به آن دچار تردید و یکسری ابهامات اساسی است مشخص نبودن سقف این افزایش‌ حقوق‌ها و بودجه و اعتبارات لازم برای اجرای این قانون است.

عضو کمیسیون کشاورزی،‌ آب و منابع طبیعی مجلس افزایش حقوق کارمندان کم‌درآمد را قطعی اعلام کرد و ابراز داشت:‌ طبق توافقات انجام شده قرار است دولت ارزیابی‌‌ها و بررسی‌های لازم در مورد توان بودجه‌ای خود برای پرداخت افزایش حقوق‌ها را در قالب گزارشی تقدیم مجلس کند.

وی به موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و ضرورت‌های اجرای این طرح اشاره کرد و اظهار داشت:‌ در لایحه پیشنهادی دولت برای سال 97 مبلغ هزار میلیارد تومان جهت همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تعیین شده بود که پس از تقدیم لایحه میزان این اعتبار با افزایش سه برابری مواجه شد.

نماینده مردم رشت در مجلس از حساسیت ویژه نمایندگان خانه ملت نسبت به امور مربوط به بازنشستگان و کارمندان سخن گفت و افزود:‌ بنا به ضروریات و حساسیت موضوع،‌ نمایندگان مجلس اعتبار لازم برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را به میزان 3 هزار میلیارد تومان افزایش دادند.

منبع: خبرگزاری تسنیم


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...