جزئیات بیشتر در مورد خبر

لزوم رعایت حق و حقوق کارگران توسط کارفرمایان

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار بیمه کارمندان و کارگران اینجا کلیک نمایید


خبر 29 آذر 97: الزامی بودن معاینات کارگران قبل از استخدام در دستگاه های اجرایی

علی اصغر دادخواه مدیر کل تامین اجتماعی قم ضمن حضور در کارخانه نوا بهداشت در شهرک صنعتی شکوهیه قم ، با زرین قلم نائب رییس هیات مدیره گروه صنعتی پلیمر بوشهر دیدار و گفت و گو کرد و از نزدیک با ظرفیت ها، موانع و مشکلات این واحد تولیدی آشنا شد و همچنین از اقدامات مدیرکل تامین اجتماعی قم با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این دیدار که مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم نیز حضور داشت ، از بخش های مختلف کارخانه « نوا بهداشت » از زیر مجموعه های گروه صنعتی پلیمر بوشهر بازدید شد.
علی اصغر دادخواه در این بازدید کارگران را شریف ترین انسانها در خدمت به خانواده عنوان کرد و گفت:کارگران با تلاش خود، هم اقتصاد جامعه را شکوفا می کنند و هم کانون گرم خانواده خود را امید می بخشند.
وی رعایت حق و حقوق کارگران را از وظائف کارفرمایان دانست و افزود:کارفرمایان باید قبل از به کارگیری کارگران ، « معاینات قبل از استخدام » آنان را به نحو احسن انجام دهند.
مدیرکل تامین اجتماعی قم از کارفرمایان خواست در ارسال لیست حق بیمه کارگران دقت لازم را داشته باشند تا حقی از هیچ کارگری پایمال نشود.
نائب رییس گروه صنعتی پلیمر بوشهر در جریان این بازدید گفت: این کارخانه در فاز دوم برنامه طرح و توسعه ای گروه صنعتی پلیمر بوشهر به منظور افزایش سهم بازار و تأمین نیاز بازارهای داخلی در زمینه تولید محصولات سلولزی و بهداشتی در سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در قم آغاز نمود.
مهندس زرین قلم با قدردانی از همراهی و همدلی مجموعه تامین اجتماعی قم با واحدهای تولیدی استان افزود: در دوران تحریم های ظالمانه آمریکا و فشارهای وارده بر صنعت ، اداره کل تامین اجتماعی قم همراهی خوبی با کارفرمایان در جهت تقسیط بدهی ها داشته و این گونه اقدامات کمک به کارفرمایان در پایداری اشتغال موجود است.
در حاشیه این بازدید مدیرعامل و کارگران نوابهداشت قم ، مسائل و مشکلات خود را با مدیرکل تامین اجتماعی قم در میان گذاشته و مدیرکل دستور پیگیری خواسته های آنان را صادر کرد.
در پایان این بازدید از اقدامات مدیرکل تامین اجتماعی استان در مساعدت به کارفرمایان با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.
استان قم دارای هفت شهرک صنعتی شکوهیه، الغدیر،چاپ و نشر،سلفچگان، محمود آباد،ثامن الائمه (ع) – قنوات – و فناوری اطلاعات و ارتباطات (I.C.T) و چهار ناحیه صنعتی خورآباد، دستجرد، سیرو و طغرود است و شهرک صنعتی شکوهیه به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی قم در کیلومتر١٢ جاده قدیم قم – تهران واقع شده و ٧٢ درصد سرمایه گذاری صنعتی استان با اعتباری بیش از ٢٣ هزار و ٤٧٦ میلیارد ریال در این شهرک است.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...