جزئیات بیشتر در مورد خبر

سهمیه 3 درصدی معلولان در استخدامی دستگاه های اجرایی

جهت ورود به صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 24 تیر 98: امسال 360 معلول در آموزش و پروش استخدام می شوند

امسال 360 معلول در آموزش و پروش استخدام میشوند.

دکتر محمد نفریه معاون توانبخشی سازمان بهزیستی نیز در این مراسم به قانون جامع حمایت از معلولان اشاره کرد وگفت: در حال حاضر برخی از مواد قانون جامع حمایت از معلولان مثل تحصیل و اشتغال 3 درصدی آنها در سازمانها محقق شده است که براساس آن یا معلول ما جذب شد و یا سهمیه آن محفوظ مانده است .

وی افزود: برای سهمیه امسال نیز در حال رایزنی با سازمانها هستیم که البته سال گذشته تمام سهمیه آموزش و پرورش محقق شده و قرار است امسال نیز 360 نفر از معلولان استخدام این وزارت شوند.

دکتر نفریه به افتتاح 64 طرح در 24 استان که امروز همزمان در سراسر کشور بصورت ویدئو کنفرانس صورت گرفت اشاره کرد و گفت : امروز در استان های آذربایجان شرقی 4 طرح ، اردبیل 4 طرح ، اصفهان 3 طرح ، البرز دو طرح ، ایلام یک طرح، تهران 5 طرح ، چهارمحال بختیاری 3 طرح ، خراستان جنوبی 3 طرح ، خراسان رضوی 3 طرح،خوزستان یک طرح ، زنجان یک طرح ، سمنان یک طرح ، سیستان و بلوچستان 4طرح ،کردستان 5 طرح ، کرمان 6 طرح ، گلستان 3 طرح ، گیلان دو طرح ، لرستان یک طرح ، مرکزی یک طرح ،هرمزگان دو طرح و همدان یک طرح درحوزه توانبخشی افتتاح شد.

وی افتتاح مراکز روزانه ضایعه نخاعی ، مراکز روزانه توانبخشی اتیسم ، مرکز خانواده و کودک کمبینا و نابینا ، مرکز روزانه معلولان ذهنی ،مرکز شبانه روزی سالمندان ، بیماران روان مزمن و غیره را از جمله طرح هایی ذکر کرد که امروز مورد بهره برداری قرارگرفتند.

منبع: سازمان بهزیستی کشور


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : هادی دیبا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:42

  کد دیدگاه : 2411042

  سلام در خواست استخدامی دارم مدرک کارشناسی روانشناسی دارم دوسال در درمانگاه شرق تهران مشغول شدم توانی توانبخشی و اداری آموزش وپرورش یا اداری بهزیستی و توانی سازمان سالمندان دارم فقط 10%مشکل زوجی لکنت دارم

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...