جزئیات بیشتر در مورد خبر

طی دوران سربازی در شرکت های دانش بنیان بعد از دوره آموزشی

جهت ورود به صفحه اخبار نظام وظیفه و معافیت خدمت سربازی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار جذب امریه در شرکت های دانش بنیان اینجا کلیک نمایید


خبر 12 شهریور 98: امکان گذراندن دوره سربازی در شرکت‌ های دانش بنیان

معاون رئیس جمهور: مشمولان وظیفه فعال در شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند پس از گذراندن دوره آموزشی، سربازی خود را در این شرکت‌ها بگذرانند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز سمنان، سورنا ستاری در شورای اداری استان سمنان گفت: با اخذ مجوز از رهبر معظم انقلاب اسلامی و همکاری ستاد کل نیروهای مسلح، با تعیین شرایط و براساس کیفیت فعالیت های علمی، فعالان مشمول وظیفه در شرکت های دانش بنیان می توانند به صورت امریه ای در این شرکت ها دوران سربازی خود را سپری کنند.
وی همچنین از اجرای طرج رایزن صادراتی دانش بنیان در 30 کشور جهان خبر داد و گفت: این طرح بیشتر در کشورهای اطراف ایران در حال اجراست و در قالب آن از شرکت هایی که با این کشورها مراودات صادراتی داشته باشند در زمینه های مختلف نظیر حضور در نمایشگاه ها و اخذ استانداردهای دانش بنیان صادرات حمایت می کنیم.
ستاری در این جلسه همچنین اعلام کرد: سه میلیارد تومان برای کمک به صندوق پژوهش و فناوری استان سمنان اختصاص یافته و برای تامین بودجه شرکت های دانش بنیان این استان به هر میزان که بخش خصوصی سرمایه گذاری کنند، مشارکت خواهیم کرد.
در این جلسه تفاهم نامه همکاری های دوجانبه گسترش فعالیتهای مراکز دانش بنیان در استان سمنان و تفاهم نامه قرارداد همکاری میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، استانداری سمنان، پارک علم و فناوری استان و اتاق بازرگانی بمنظور ایجاد مرکز نوآوری و شکوفایی در استان سمنان امضا شد.
ستاری که امروز برای افتتاح نخستین مرکز رشد خیرساز واحدهای فناور کشور در شهمیرزاد به استان سمنان سفر کرده بود، از محمدعلی کیانی، خیری که این پردیس را بنا نهاده بود نیز تجلیل کرد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...