جزئیات بیشتر در مورد خبر

آمار بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت در استان بوشهر

جهت ورود به صفحه اخبار اشتغال مددجویان اینجا کلیک نمایید


خبر 28 اردیبهشت 98: انتقال پوشش بیمه‌ای 20 هزار نفر مددجوی کمیته امداد به بیمه سلامت

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: با انتقال پوشش بیمه‌ای 20 هزار نفر مددجوی کمیته امداد به جمع بیمه شدگان بیمه سلامت، آمار بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت در استان بوشهر به بیش از 510 هزار نفر رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، پروز رمضانی امروزدر جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه بیمه پایه درمان مددجویان کمیته امداد در سال ۹۸ به بیمه سلامت واگذار شده است این افراد می‌توانند جهت دریافت دفترچه خود به همراه مدارک لازم از جمله کارت عضویت کمیته امداد، شناسنامه،کد ملی و یک قطعه عکس به دفاتر پیشخوان طرف قرارداد مراجعه کنند.

مدیر کل بیمه سلامت استان بوشهر افزود: مددجویان کمیته امداد ساکن روستاها و شهرهای زیر 20هزار نفر قبلاً دفترچه بیمه روستایی این سازمان را دریافت کرده‌اند و برای مددجویان ساکن شهرهای بالای 20 هزار نفر جمعیت نیز این امکان فراهم شده است تا از خدمات بیمه سلامت بهره مند شوند.
مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: بر اساس تفاهم نامه این سازمان با کمیته امداد، بیش از 20 هزار مددجوی این استان زیرپوشش خدمات بیمه سلامت قرار می‌گیرند و بر اساس لیست ارسالی از سوی کمیته امداد که در سامانه امید سازمان بیمه سلامت بارگزاری شده است، برای این مددجویان دفترچه صادر و امکان دریافت خدمات بیمه‌ای یکسان و بدون هیچ تبعیضی برای این عزیزان فراهم می شود.
رمضانی یاد آور شد: با امضای این تفاهم نامه در گام نخست برای بیماران خاص تحت پوشش کمیته امداد در شهرهای بالای 20 هزار نفر، دفترچه بیمه سلامت صادر شد و برای سایر مددجویان نیز دفترچه بیمه سلامت در حال صدور می‌باشد.
وی بیان کرد: تا امروز بیش از 600 نفر دفترچه دریافت نموده‌اند و هیچ مشکلی برای صدور دفاتر سایر مددجویان وجود ندارد.
مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهریادآور شد: با انتقال پوشش بیمه‌ای 20 هزار نفر مددجوی کمیته امداد به جمع بیمه شدگان بیمه سلامت، آمار بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت در استان بوشهر به بیش از 510 هزار نفر رسید.
رمضانی در پایان خاطرنشان کرد: مددجویان کمیته امداد طبق تفاهمنامه هیچ هزینه‌ای برای صدور دفترچه بیمه سلامت پرداخت نمی‌کنند.

منبع: خبرگزاری فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...