جزئیات بیشتر در مورد خبر

توانمند سازی مددجویان از اولویت های اصلی کمیته امداد

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار استخدام کمیته امداد اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار اشتغال مددجویان اینجا کلیک نمایید


خبر 12 اردیبهشت 96: ایجاد اشتغال برای 22 هزار مددجوی کمیته امداد توسط کاریابی (منبع:خبرگزاری ایرنا)

تهران – ایرنا – مدیرکل حرفه آموزی و کاریابی کمیته امداد امام خمینی (ره) با تاکید بر این که توانمند سازی مددجویان از اولویت های اصلی این نهاد است،‌ گفت: 22 هزار مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) از طریق کاریابی در سال گذشته مشغول کار شدند.

مهرعلی حق گویان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا، ‌با بیان اینکه یکی از راهبردهای توانمند سازی ایجاد شغل برای مددجویان از طریق برنامه های کاریابی و تعامل با کارفرمایان است، افزود: ارتباط مستقیم با کارفرما، اجرای طرح های خودکفایی اعضای خانوار مددجو، از انواع اقدامات و فعالیت های اشتغال در طرح های کاریابی پیش بینی شده است.
وی در ادامه با اشاره به این که در سال 95، 79 هزار و 165 مددجوی کمیته امداد، آموزش‌های مهارتی در حوزه اشتغال دیده‌اند،‌ گفت:‌ مددجویان کمیته امداد آموزش های مختلفی از جمله در حوزه کشاورزی و دامپروری را فرا می گیرند. در این مدت 186 هزار و 373 مددجو که در حرفه ای مشغول کار هستند نیز،‌ آموزش های بازآموزی را فرا گرفتند.
حق گویان گفت: کمیته امداد در اجرای توانمندسازی و خوداتکایی مددجویان، نیاز کارفرمایان به نیروی کار احصا می کند و به مددجویان آموزش های لازم را می دهد.
مدیرکل حرفه آموزی و کاریابی کمیته امداد با اشاره به ارائه بسته های تشویقی کاریابی برای مددجویان اظهار کرد: بسته های تشویقی شامل پرداخت حق بیمه سهم کارفرما و حق الزحمه کاریابی است که علاوه بر آموزش های مهارتی به متقاضیان ارائه می شود.
وی ادامه داد: کمیته امداد به منظور ایجاد انگیزه در کارفرمایان، بنگاه‌های تولیدی و خدماتی، حق بیمه سهم کارفرمایی مددجویانی که نزد کارفرمایان مشغول به کار شوند را در سال اول 100 درصد به کارفرمایان پرداخت می کند.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...