جزئیات بیشتر در مورد خبر

پرداخت 36 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی 

جهت ورود به صفحه اخبار اشتغال و استخدام استان گلستان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار اشتغال مددجویان اینجا کلیک نمایید


خبر 16 اسفند 97: ایجاد 2800 شغل برای مدجویان کمیته امداد گلستان

 مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان گفت: امسال ایجاد پنج هزار فرصت شغلی را تعهد کرده بودیم که تاکنون دو هزار و ۸۲۵ شغل از محل ارائه تسهیلات اشتغال زا در گلستان پرداخت شد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسکند اسکندری عصر چهارشنبه در چهاردهمین کارگروه اشتغال استان گلستان اظهار کرد: توانمندسازی مددجویان در دستور کار قرار دارد و تاکنون اعتبارات خوبی در این حوزه جذب شده است.

وی با اشاره به اینکه امسال ایجاد پنج هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد را تعهد کرده بودیم، افزود: تاکنون ۳۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال جذب و برای دو هزار و ۸۲۵ نفر شغل ایجاد شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان ادامه داد: سهم گلستان از تسهیلات محل بند ب تبصره ۱۶ بیش از ۳۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان که تاکنون بیش از ۳۶ میلیارد تومان آن جذب شده است.

وی سهم مددجویان گلستان از اعتبارات اشتغال روستایی را ۶۸ میلیارد تومان اعلام و بیان کرد: به دلیل ابلاغ دیرهنگام این اعتبارات تاکنون فقط سه میلیارد تومان تسهیلات به افراد تحت پوشش پرداخت شده است.

اسکندری از مشغول به کار شدن ۶۱۶ نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان از طریق کاریابی‌ها خبر داد و خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از ۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان وام کارگشایی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان پرداخت شده است.

منبع: خبرگزاری مهر


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...