جزئیات بیشتر در مورد خبر

ایجاد پنج هزار شغل جدید در شرکت ملی پست

جهت ورود به صفحه استخدام اداره کل پست ایران اینجا کلیک کنید

جهت ورود به صفحه استخدام استانداری گلستان اینجا کلیک کنید

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اینجا کلیک کنید


خبر 20 فروردین 96: ایجاد 5 هزار شغل جدید در شرکت ملی پست ایران (منبع:خبرگزاری مهر)

‌گرگان – مدیرعامل شرکت ملی پست ایران با بیان اینکه بیش از ۴۶ هزار نفر در پست کشور فعالیت می‌کنند از ایجاد پنج هزار شغل جدید در این شرکت خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین مهری شامگاه شنبه در آئین افتتاح پروژه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان، اظهار کرد: ۴۶ هزار و ۱۲۳ نفر در مجموعه پست کشور فعالیت می‌کنند و البته تعداد نیروهای انسانی ما ۱۵ درصد کاهش داشته است.

وی افزود: امیدواریم امسال بیش از پنج هزار شغل جدید در مجموعه پست کشور ایجاد کنیم که البته این شغل‌ها جدا از اپراتورها خواهند بود.

وی ادامه داد: در ابتدای دولت تدبیر و امید وضعیت حقوقی شرکت ملی پست ایران نا مشخص بود، زیرا هفت هزار نیروی قراردادی داشتیم که به دلیل مشخص نبودن آینده شرکت، وضعیت آنها هم مشخص نبود.

سال ۹۵ نقطه عطفی برای پست کشور بود

مدیرعامل شرکت ملی پست ایران خاطرنشان کرد: شرکت پست کشور در ابتدای دولت تدبیر و امید با ۳۵۵ میلیارد تومان بدهی رو به رو بود که وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ۳۴ میلیارد تومان به ما کمک کردند تا بتوانیم حقوق کارکنان خود را بدهیم.

مهری تصریح کرد: در ابتدای کار دولت تدبیر و امید درآمد ماهانه شرکت پست ایران ۲۹ میلیارد تومان و هزینه آن بیش از ۴۰ میلیارد تومان بود و مطالباتی که ایر لاین‌ها از ما داشتند، مشکلاتی برای پست ایجاد کرد.

وی بیان کرد: سال گذشته نقطه عطفی برای پست کشور بود، زیرا با کمک دکتر واعظی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت پست ملی شد و کارگروه‌هایی برای عملیاتی کردن آن شکل گرفت.

وی ادامه داد: خوشبختانه امروز شرکت ملی پست ایران بدهی ندارد و ارتقای قابل توجهی در رسیدگی به معیشت پرسنل خود داشته‌ایم.

مسیرهای پستی کشور افزایش یافت

مدیرعامل شرکت ملی پست ایران با بیان اینکه سال گذشته توانستیم عضو شورای راهبری شویم، گفت: خوشبختانه با عضویت در این شورا، حضور موثری در اتحادیه جهانی پست داشتیم و نقش خود را به خوبی ایفا کردیم.

مهری افزود: پست ایران حدود ۱۲ سال هیچ اثری در اتحادیه جهانی پست نداشت، اما اکنون با پنج خط ایرلاین قرار داد همکاری بستیم و مسیرهای پستی را از ۱۰۳ به ۱۲۰ رساندیم.

وی خاطرنشان کرد: با نصب نرم افزار AFC و همکاری با پست بانک، پست مالی و تجارت بین المللی ما شکل خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت ملی پست ایران از میزبانی کنگره APPU خبر داد و گفت: امسال با تدبیر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سال رقابت، تحول و تکامل نامگذاری شده و امیدواریم در این راه قدم‌های خوبی برداریم.

مهری تصریح کرد: رشد ترافیکی بسته پست نسبت به سال ۹۴ حدود ۵۰ درصد افزایش داشته و متناسب با این افزایش هم زیرساخت ها در حال توسعه هستند و این در حالی است که در سال ۹۳ رشد ترافیکی بسته پست منفی بود.

به گفته وی، یکی از مهم‌ترین اتفاقاتی که در دولت تدبیر و امید برای پست ایران رخ داد، هویت مکانی به مجموعه ما بود که باید از مسئولان امر تشکر ویژه داشته باشیم.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...