اطلاعات بیشتر

 

 رئیس پلیس کشور گفت:قانون استخدام نیروی انتظامی سال گذشته بازنگری شد و قانون جذب و استخدام پلیس تغییراتی می کند.

جهت مشاهده اخبار استخدام نیروی انتظامی کلیک کنید


سردار حسین اشتری در دومین روز همایش سراسری فرماندهان و روسا ناجا اظهار داشت: روز گذشته همه فرماندهان ناجا خدمت مقام معظم رهبری شرفیاب و از فرمایشات حکیمانه ، راهبردی و کاربردی بهره مند شدند و امیدواریم بتوانیم منویات ارزشمند ایشان را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
وی به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ” امنیت ، آسایش، نظم و آرامش مردم و نیز اقتدار ناجا همراه با عدالت ، مهربانی و رأفت” اشاره کرد و تصریح کرد : ان شاء الله بتوانیم این تدابیر را سرلوحه کار نیرو قرار دهیم.
این مقام عالی انتظامی خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب در فرمایشات خود همچنین به موضوعات مختلفی نیز اشاره کرده و فرمودند: «فقط از ناجا انتظار نیست بلکه همه دستگاه ها و مسئولان باید از لحاظ کمی و کیفی به نیروی انتظامی کمک کنند.» این در حالی است که در حکم اینجانب که ۱۴ ماه پیش صادر شده بود به این موضوع اشاره شده که همه دستگاه ها باید از لحاظ مادی و معنوی به کمک ناجا بیایند.
سردار اشتری به تعامل و ارتباط ناجا با مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و افزود: ارتباط بسیار خوب و منظمی با ریاست و هیئت رئیسه مجلس و نیز کمیسیون های مربوطه وجود دارد که توانستیم خیلی از موضوعات را پیش ببریم.
وی ادامه داد: برای ارتقاء بودجه سال ۹۵ زحمات زیادی به مجلس دادیم که رقم خوبی برای بودجه امسال اضافه شد.
فرمانده ناجا با اشاره به ارائه برنامه ششم در مجلس افزود: درخواست ما با توجه به نیازمندی های ناجا ، کسری بودجه و نیز گستره و حضور پر رنگ پلیس در کلیه نقاط کشور ؛ این است که ناجا از لحاظ خواستار و جذب نیروی انسانی یاری شود تا تدابیر مقام معظم رهبری در این رابطه محقق شود.
وی خاطر نشان کرد: امیدواریم ریاست  مجلس دستورات لازم در این زمینه را در مدت باقی مانده مجلس نهم و نیز مجلس دهم صادر کنند.
سردار اشتری به دیدار با نمایندگان منتخب مجلس دهم اشاره کرد و افزود: ارتباط بین ناجا و نمایندگان خصوصا نمایندگانی که موفق شدند با رأی مردم در مجلس حاضر شوند، خوب است که باید استمرار داشته باشد.
اشتری ادامه داد: امیدواریم به احکام پنج ساله ششم با توجه به نیازمندی ها و جایگاه ناجا و نیز توصیه های مقام معظم رهبری توجه ویژه ای شود.
وی با بیان اینکه برخی از احکامی که برای امسال صادر شد به خوبی انجام شد، گفت: امیدواریم برای برنامه ششم با توجه به فرصتی که وجود دارد بتوانیم این مهم را محقق کنیم.
فرمانده ناجا به قانون استخدامی نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: این قانون را مورد بازنگری قرار داده که البته از ۲ سال پیش آغاز و سال گذشته به اتمام رسید ؛ قانون مذبور در ستاد کل نیروهای مسلح مطرح و به مجلس تقدیم شد. که امیدواریم هر چه زودتر به تصویب برسد زیرا قطعا قانون استخدامی ناجا می تواند راهگشا باشد و خیلی از مشکلات را حل کند.
فرمانده ناجا خاطر نشان کرد: هر آنچه که معتقد هستیم و در داخل ناجا و نیز مأموریت های این نیرو انجام می دهیم براساس قانون است.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : محمد حیدری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:58

  کد دیدگاه : 989095

  سلام ازاستان خراسان رضوی هستم ۲ساله افسری قبول شده ام ولی متاسفانه اعزام نشدم میگویندسهمیه اعلام نشده چراثبت نام میکنین ک اخرش این بشه کلی زحمت کشیدم اخرشم حتماهیچی میشه یکی نیس جواب ماروبده

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:08

   کد دیدگاه : 1064516

   نه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:42

  کد دیدگاه : 989085

  سلام ازاستان خراسان رضوی هستم ۲ساله افسری قبول شده ام ولی متاسفانه اعزام نشدم میگویندسهمیه اعلام نشده چراثبت نام میکنین ک اخرش این بشه کلی زحمت کشیدم اخرشم حتماهیچی میشه یکی نیس جواب ماروبده

  پاسخ دهید
 • نویسنده : الهه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:14

  کد دیدگاه : 922906

  سلام ببخشید من واقعا نمیفهمم چرا نیروانتظامی از استخدام و پذیرش خانوما دست بر داشته و دیگه نمیپذیره خب دخترو پسر باهم فرقی ندارن همه ی ما ایرانی هستیم خب ما دختراهم دلمون میخوادبه کشورمون خدمت کنیم این خیلی بده

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:29

   کد دیدگاه : 1123735

   خانمی خدمت چی شما شوهر میکنیدمیریدپی کارتون شوهرتون خرجتون میده ولی ما پسریم خرج و مخارج رو دوش آقایونه با این کارها فرصت رو از مردها میگیرید زن احتیاج نداره ولی مرد چرا البته نمیگم نمیتونه ها زن میتونه خوب هم میتونه ولی فرصت رو از مردهای بد بخت بیچاره میگیرید

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...