جزئیات بیشتر در مورد خبر

 ساعت کاری ادارات سیستان از 12 مرداد به حالت عادی بازمی گردد

جهت ورود به صفحه اخبار ساعت کاری کارمندان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی کارمندان اینجا کلیک نمایید


خبر 9 مرداد 98: بازگشت ساعت کاری ادارات سیستان و بلوچستان به حالت عادی

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ساعت کاری ادارات استان از شنبه ۱۲ مرداد به حالت عادی بازمی گردد.

ثریا سید زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به دنبال افزایش دما و مصرف برق در سیستان و بلوچستان از ۱۸ خرداد ساعت کاری ادارات یک ساعت زودتر آغاز شد.

وی بیان کرد: به منظور تسهیل در خدمات رسانی دستگاه‌های اجرایی از شنبه ۱۲مرداد ساعت کار ادارات به حال عادی خود باز می گردد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با تغییر ساعت در چند ماه گذشته کاهش مصرف برق در ادارات و دستگاه‌های اجرایی این استان را شاهد بودیم.

وی افزود: استفاده از ساز و کارهای کاهش مصرف، نظیر تنظیم دمای محیط کار با حداقل ۲۵ درجه سانتیگراد، از مدار خارج کردن سیستم های سرمایشی و روشنایی پس از پایان وقت اداری مدنظر دستگاههای دولتی قرار گیرد.

سید زاده اظهار داشت: بر همین اساس در نامه ای بازگشت ساعت کاری به روال گذشته به تمامی دستگاه ها و ادارات دولتی سیستان و بلوچستان ابلاغ شد.

وی بیان کرد: تغییر ساعت کاری از شنبه 12 مرداد در ادارات دولتی سیستان و بلوچستان اعمال می شود و کارکنان این دستگاه ها باید شنبه تا چهارشنبه ساعت 7 تا 14:30 و روزهای پنجشنبه ساعت 7 تا 13:30 با حضور در ادارات به خدمات رسانی به مردم و انجام وظایف محوله بپردازند.
به گزارش ایرنا 18 خرداد امسال همزمان با تشدید گرما در شهرهای سیستان و بلوچستان ساعت کاری ادارات دولتی با هدف صرفه جویی و مدیریت مصرف برق تغییر کرد به طوری که تا امروز کارکنان دستگاههای اجرایی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ٦ تا ١٣ و روزهای پنجشنبه از ساعت ٦ تا ١٢ برای خدمات رسانی به مردم و انجام وظایف محوله در محل کار خود حاضر می شدند.

منبع: خبرگزاری ایرنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...