جزئیات بیشتر در مورد خبر

تکذیب اخراج ۶۰۰ ترویج‌ گر توسط شرکت گسترش انفورماتیک ایران

جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی شرکت گسترش انفورماتیک ایران اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی بانک صادرات اینجا کلیک نمایید


خبر 2 آبان 96: بانک صادرات اخراج ۶۰۰ ترویج‌ گر را تکذیب می‌ کند
​بانک صادرات اعلام کرد: اخیراً خبری تحت عنوان: “اخراج ٦٠٠ ترویج‌گر از بانک صادرات ایران” در فضای مجازی منتشر شده که بانک صادرات این خبر را تکذیب می کند.
به گرازش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک صادرات ایران،اخراج ۶۰۰ ترویج‌گر از بانک صادرات دستخوش شایعه‌سازی افراد سودجو شده و برای تنویر افکار عمومی اعلام می‌شود که هیچ یک از ترویج‌گران مذکور در اخبار منتشره، با بانک صادرات ایران قرارداد استخدامی نداشته و صرفاً طرف قرارداد شرکت گسترش انفورماتیک ایران بوده‌اند. در نهایت هیچ یک از ترویج‌گران، اخراج نشده‌اند، بلکه شرکت نامبرده به منظور انجام خدمات موضوع قرارداد منعقده با بانک و متناسب با مدت آن و به صورت موقت، تعداد نفراتی را به خدمت گرفته که با خاتمه قرارداد اصلی و قراردادهای کار یادشده با افراد مذکور تسویه‌حساب کرده است.
قراردادهای کاری منعقده فی‌مابین شرکت صدرالذکر و افراد مزبور به هیچ وجه متضمن شرط الزام به تمدید پس از اتمام پروژه و یا شرط استخدام در بانک نبوده و این بانک نسبت به ایشان هیچ گونه تعهد خدمتی و استخدامی ندارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:10

  کد دیدگاه : 1436277

  تا کنون شرکت هیچ گونه تسویه حسابی نکرده بر خلاف وعده شون تازه اعلام گرده وبه عهده بانک گذاشته تازیر نظر بانک کار تسویه حساب ترویجگران انجام شود مگه بانک نامه اخراج ترویجگران را به شرکت نزدتمام نیروهای شهرستان اصلا شرکت ندیدند ایا این کار بانک دور از انصاف نیست شرکت فقط واسطه بوده وهمه کارها زیر نظربانک بوده از نیروی جوان استفادهشوببره بعد یکروزه اعلام اخراجی کنه کار پروژه که دو سال هر سه ماه تمدید می شد همه می دونن که شرکت هم مال خود بانکه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:35

  کد دیدگاه : 1435031

  اره !!! بانكم كه راس ميگه
  نكنه برا شمام بايد مداركي كه نشون ميده ٧٠ درصد شركت برا بانكه رو بفرستيم!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:13

   کد دیدگاه : 1435341

   1-قرارداد استخدامی ترویجگران بانک صادرات، با شرکت گسترش انفورماتیک ایران بوده، که طبق مدارک موجود این شرکت از شرکت های زیر مجموعه خود بانک می باشد، و ترویجگران کارمندان شرکتی بانک محسوب می شدند.

   2- با توجه به طرح تعیین تکلیف نیروهای قراردادی و شرکتی، همان طور که نیروهای قراردادی بانک، رسمی شدند، نیروهای شرکتی نیز باید تعیین تکلیف می شدند، نه این که تکلیفشان با اخراج تعیین شود.

   3- بیش از پنجاه درصد از نیروهای رسمی کنونی بانک صادرات و بیشتر ارگان های های دولتی را نیروهای شرکتی تشکیل می دهند، که بدون تعهد استخدام، و طبق تعهد اخلاقی و انسانی که ارگان ها نسبت به زحمات کارمندان خود دارند، مشغول به کار هستند، حال چرا باید نیروهای شرکتی بانک صادرات،که با آزمون شرکت گسترش انفورماتیک (شرکت زیر مجموعه بانک) و مصاحبه مستقیم خود بانک، گزینش شده، و در شعبات منتخب بانک کار می کردند و تحت نظر مستقیم حوزه ها بودند، باید اخراج شوند؟؟؟؟

   4_ طرح سوپر مارکت مالی و هزینه های میلیونی باجه ترویجگران خود گواه این است که بانکداری الکترونیک بانک راه زیادی برای طی کردن دارد، و اتمام ناگهانی قرارداد و اعلام آن فقط یک روز قبل از اتمام معنایی جز اخراج ندارد.

   5- ترویجگران بانک که همگی نیروهای جوان تحصیل کرده و با انگیزه بانک بودند و از هیچ تلاشی برای تعالی بانک صادرات کوتاهی نکردند به مدت 2 سال با حقوق پایه قانون کار که بعضا این حقوق هم با تاخیر پرداخت می شد به بانک خدمت کردند و اکنون که به مدت یک ماه است که بیکار شده اند حتی با آنها تسویه حساب هم نشده است.

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...